Samsung Tuşlu Cep Telefonu

34 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tarzınıza göre Samsung Tuşlu Cep Telefonu Çeşitleri Trendyol'da!

Insan hayatının vazgeçilmez unsuru olan iletişim cihazları, müşteriler tarafından gözde ürün olur. Bu çerçevede farklı tasarım ve modelleriyle satışa sunulan Samsung tuşlu telefon modelleri müşteriler tarafından dikkat çeker. Kaliteli materyalleri ve uzun ömürlü performansıyla dikkat çeken Samsung tuşlu cep telefonu modelleri müşteriler tarafından büyük beğeni toplar. Müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda üretilerek satışa sunulan tuşlu Samsung cep telefonu modelleri 8 gb dahili hafıza özelliğiyle öne çıkar. Yeterli depolama alanını bünyesinde barındırmayı başaran Samsung küçük tuşlu telefon birbirinden farklı kullanıma göre tercih edilebilecek batarya güçleri ile beğeni toplar. Bu kapsamda marka tarafından üretilerek satışa sunulan Samsung tuşlu cep telefon modelleri 1500 ve 1800, 1800 ve 2400, 2400 ve 3000 pil gücü seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunulur. Kaliteli kasa tipi ve özgün tasarımlarıyla müşterilerin ilgisini çeken Samsung tuşlu telefon modelleri sınırsız renk seçeneğiyle satışa sunulur. Uzun ömürlü mekanizması ve şık tasarımı ile büyük beğeni toplamayı başaran marka, Samsung tuşlu beyaz telefon modelleri ile çokça tercih edilir. Teknolojik donanımları da bünyesinde barındıran tasarımlara sahip ürünler, 3,5 mm jak, MHL, 3G, micro sd kart ve micro usb donanımlarıyla beklentileri karşılar. Birbirinden farklı tasarımları ve sınırsız renk seçeneği ile dikkat çekmeyi başaran bu ürüne ait farklı modelleri satın alarak tecrübe edebilirsiniz.

Sınırsız Renkleri ve Şık Tasarımlarla Samsung Telefonlar

Sınırsız Renkleri ve Şık Tasarımlarla Samsung Telefonlar

Müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilen ürünlerin içerisinde hesap makinesi, takvim, çalar saat, not defteri, radyo gibi fonksiyonlar dikkat çeker. Özellikle çift sim kart kullanan müşteriler tarafından tercihlerin başında gelen bu ürün, Samsung kızaklı telefon modelleri ile dikkat çeker. Sd kart desteği ve kulaklık girişi haricinde renkli ekran desteğiyle de dikkat çeken Samsung kameralı tuşlu telefon modelleri uzun ömürlü pil süresiyle beklentileri karşılar. 8 gb dahili hafıza ve 1800 mah pil gücü ile satışa sunulan Samsung çift hatlı tuşlu telefon birbirinden farklı tasarımlarla beğeni toplar. Bünyesinde barındırdığı daul sim özelliği ile farklı operatörlerin hatlarını çalıştırarak kullanma imkanı sunar. Kompakt ve ergonomik tasarımı ile müşterilerin beğenisini toplayan Samsung tuşlu telefon kameralı modelleriyle dikkat çeker. Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulundurularak üretilen Samsung beyaz tuşlu telefon çalar saat, alarm, takvim, hesap makinesi, radyo gibi donanımlarla beğeni toplar. Öte yandan Samsung tuşlu dokunmatik telefon modelleri de wifi, bluetooth ve 3G donanımlarıyla beklentileri karşılar. Ürün bünyesinde barındırdığı kamera ile müşterilerin beklentilerini karşılar ve ihtiyaçları giderir. Ergonomik tasarımı ve ele oturan yapısı ile hoş görünüm sunan Samsung orta tuşlu telefon modelleri tuş tasarımları sayesinde menüler arasında kolay geçiş yapmayı sağlar. Farklı tasarımları bulunan ürün sınırsız renk seçeneği ile dikkat çeker. Müşteriler tarafından büyük beğeni toplayan ve tercihlerin başına gelen Samsung siyah tuşlu telefon modelleri ise göz alıcı tasarımıyla dikkat çeker. Menü tuşlarının yanı sıra üzerinde bulunan rakamlar sayesinde kolay arama yapmayı sağlayan Samsung tuşlu akıllı telefon tasarımları bu sayede takvim, saat, hesap makinesi, rehber, çalar saat, ayarlar gibi seçenekler arasında kolayca geçiş yapmaya imkan sağlar. Menü tuşları kenarlarında bulunan kısayol tuşları sayesinde kolay işlem yapmaya imkan verir. Samsung büyük ekran tuşlu telefon modellerinde ise ana ekranda bulunan saat, tarih, şarj durum çubuğu ve hat bilgileri sayesinde kolay kullanım sunar. Kolay kullanım ve pratik tasarımıyla dikkat çekmeyi başaran ve ihtiyaçları karşılayan bu ürünleri satın alarak kullanabilirsiniz.

Göz Alıcı ve Kaliteli Samsung Telefon Modelleri

Göz Alıcı ve Kaliteli Samsung Telefon Modelleri

Marka tarafından üretilen, kızaklı, kameralı, tuşlu, kapaklı, katlanır ve çelik kasa modeller büyük beğeni toplar. Bu kapsamda uzun ömürlü ve kaliteli yapısıyla dikkat çekmeyi başaran Samsung çelik kasa tuşlu telefon şık tasarımı ile göz alıcı bir görünüm sağlar. Samsung katlanır tuşlu telefon içerisinde barındırdığı mesaj, rehber, takvim, müzik çalar gibi uygulamalarla müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını başarıyla karşılar. Ürünün tuş kombinasyonunda bulunan kısayol tuşları sayesinde kamera, mesaj, rehber, ayarlar kısımlarına kolayca erişim sağlanır. Farklı tasarım seçenekleriyle müşterilerin beğenisine sunulan ürünler arasında Samsung tuşlu kızaklı telefon modelleri büyük beğeni toplar. Bir cihaz için temel uygulamaları barındıran Samsung kızaklı tuşlu telefon modelleri, müzik çalar, radyo ve oyunlar gibi eğlence donanımlarıyla beğeni toplar. Kameralı cihazların yanı sıra kamera işlevi bulunmayan ürünler için de ihtiyaç haline gelen sd kart desteği üretimde ürünlere yerleştirilir. Bu kapsamda Samsung hafıza kartlı tuşlu telefon modelleri müşteriler tarafından çokça tercih edilir. 200 ve 512 MHz performansında değişen işlemci kapasitesine sahip olan ürün, 1500 ve 1800 pil gücü ile desteklenir. Eğlence sistemleri ile donatılan Samsung tuşlu cep telefonu modelleri ses kayıt ve video oynatma özelliği ile de dikkat çeker. Müşterilerin beklentilerini karşılayan 2 inçlik ekran boyutu ve 65K renk seçeneği ile satışa sunulan Samsung tuşlu kamerasız telefon 128 x 160 boyutlarındaki fotoğrafları görüntülemeye imkan sunar. Öte yandan bünyesinde barındırdığı 3,5 mm jack girişiyle de müzik çalar, radyo ve video oynatıcı aracılığıyla sesli içerikleri dinlemeye elverişli yapı sağlar. Birbirinden şık ve göz alıcı tasarımıyla dikkatleri çeken bu ürünü, ergonomik ve kompakt yapısıyla satın alarak kolay kullanım imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Uygun ve Avantajlı Fiyatlarla Samsung Marka Cep Telefonları

Uygun ve Avantajlı Fiyatlarla Samsung Marka Cep Telefonları

Samsung tuşlu kaydırmalı telefon modelleri müşterilerin ilgisini çeker. Uzun ömürlü ve kaliteli materyal yapısıyla öne çıkan Samsung metal kasa tuşlu telefon beklentileri karşılar. Samsung büyük tuşlu telefon 500 MHz işlemci hızı, 5 mp kamera özelliği ve Bluetooth eklentisiyle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Fm radyo desteği ve micro sd hafıza kartı eklentisiyle beğeni toplayan Samsung tuşlu hafıza kartlı telefon modelleri büyük beğeni toplar. Samsung tuşlu kameralı cep telefonu seçenekleri müşteriler tarafından çokça tercih edilir. Üretim materyalleri göz önünde bulundurularak müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere satışa sunulan Samsung tuşlu 3g telefon modelleri ilgi görür. Avantajlı fiyatlarla satışa sunulan Samsung tuşlu kapaklı cep telefonu tasarımıyla dikkat çeker. Kızaklı, tuşlu, kapaklı ve kameralı tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler Samsung tuşlu telefon kaydırmalı seçenekleriyle de ilgi toplar. Kameralı üretimi de bulunan Samsung tuşlu telefon kamerasız tasarımlarıyla da çok tercih edilir. Erkek ve kadın müşterilerin beklentileri göz önüne alınarak üretilen Samsung tuşlu telefon özellikleri beklentileri ve ihtiyaçları karşılar. Öte yandan müşteriler tarafından ilgi çeken Samsung tuşlu telefon çeşitleri tuşlu, kameralı, kapaklı, kızaklı ve kaydırmalı olarak farklı tasarımlarla satışa sunulur. Samsung tuşlu cep telefon fiyatları belirlenirken kameralı, kamerasız, tasarımları, 1500, 1800, 2400, 3000 mAh seçenekleri ve iç donanımı etkileyen fonksiyonları dikkate alınır. Bu kapsamda Samsung tuşlu kameralı telefon modelleri müşteriler tarafından fiyatları bakımından tercih sebebi olur. Öte yandan Samsung tuşlu telefon fiyatları belirlenirken, ürünün işlemci hızı, pil gücü, ekran ve çözünürlüğü, renk sayısı gibi etkenler göz önünde bulundurulur. Samsung tuşlu cep telefonları fiyatları müşteriler tarafından ilgiyle karşılanır. Birbirinden farklı tasarımlarıyla satışa sunulan Samsung tuşlu cep telefonu fiyatları uygun seçeneklerle Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.