Columbia

2310 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Columbia

Columbia

Doğa sporları ya da outdoor etkinliklerinde giyilecek ürünler söz konusu olduğunda, ilk akla gelen markalardan biri Columbia olur. 1938 yılında kurulan Columbia Company spor giyim, dış giyim ve ayakkabının yanı sıra kamp malzemeleri ve kayak için özel spor kıyafetleri gibi geniş bir ürün gamına sahip. Dünya çapında tanınan ve beğeni toplayan Columbia ülkesi, merkezi ve menşesiyle de merak konusudur. Marka, 20. yüzyılın ortalarında Amerika’da faaliyete geçmiş olmakla birlikte dünya çapına yayılmış bir üretim ve satış ağına sahip. Columbia giyim ürünleri, modern çizgileri ve son teknolojiyi sunan özellikleriyle kullanıcıların büyük beğenisini toplar. Kampçılık, dağcılık, trekking, yamaç paraşütü, rafting ve yelken gibi adrenalin dozu yüksek aktivitelerde tercih edilen üstün kaliteli ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan marka, kullanıcı dostu tasarımlarıyla konforlu bir deneyim vadeder.

Yağmur, kar ve rüzgâr gibi dış etkenlere karşı tam manasıyla koruma sunabilen Columbia ürünleri, şıklığı da birlikte sunmasıyla göz doldurur. Markanın 80 yılı aşan tecrübesiyle imal ettiği ürünler, kullanıcılara her mevsimde ihtiyaçlarına cevap veren seçenekler sunar. Columbia markasının giyim ürün grubu kullanım alanına göre temel, ara ve dış katman olarak sınıflandırılan ürün gruplarıyla kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir. Temel katman, vücuda doğrudan temas eden ürünlerin dâhil olduğu sınıflandırmadır. Columbia’nın bu sınıftaki termal içlik ve çorap ile t-shirt gibi ürünleri, teri atması ve kuru bir kullanıma olanak sunmasıyla öne çıkar. Bu gruptaki ürünler, sürtünmeyi en aza indiren yapılarıyla da konforlu bir kullanım vadeder. Ara katman, temel katman üzerine giyilen ve vücut ısısını muhafaza etmeye yarayan ürünlerdir. Bu gruba sweatshirt'ler, polar kıyafet gibi ürünler girer. Columbia markalı ara katman ürünler vücudunuzun kuru kalmasını sağlar. Dış katman ise yağmur ve kar gibi dış etkenlere karşı koruma sağlayan mont modelleri ile yağmurluklar, pantolonların yanı sıra eldiven ve bere gibi aksesuarları da kapsar.

Hem Şık Hem Korunaklı: Columbia Mont Modelleri

Outdoor ürünlerini özel kılan şey fonksiyonel kumaşlara sahip olmalarıdır. Rüzgâr ve yağmur gibi dış etkenlere karşı etkili bir koruma sunan ürün grubu, nefes alan ve hızlı bir şekilde kuruyan kumaş türleriyle de öne çıkar. Markanın mont modelleri, son teknoloji kumaş yapılarıyla ergonominin yanı sıra hareket özgürlüğü de sunmasıyla öne çıkar. Farklı teknolojilerle kullanıcıların beğenisine sunulan mont modelleri arasından en çok tercih edilenlerden biri ise Columbia kaz tüyü detaylı ürün gruplarıdır. Marka, tescilli teknolojilerini günlük hayatta kullanılabilir kılan mont, yağmurluk ve rüzgarlıklarıyla fark yaratır. Omni Tech teknolojisine sahip olan yağmurluklar, sıcak havanın yanı sıra nemi de dışarıda tutması ve soğuk havanın vücudunuza ulaşmasını engelleyen yapısıyla öne çıkar. Omni-Wick Evap adı verilen teknolojiyle üretilen yağmurluklar ve rüzgârlıklar ise teri ve nemi hızlıca emen yapısıyla fiziksel aktivitelerde büyük bir kullanım kolaylığı sağlar.

Birbirinden farklı renk ve tasarım alternatifleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan Columbia outdoor mont ve ceket modelleri, günlük aktivitelerin yanı sıra outdoor etkinliklerde de beklentilere tam manasıyla cevap sunar. Markanın ceket ve mont modelleri, vücut ısısını stabil tutarken nefes alabilen alternatifler de vadeder. En zorlu iklim şartlarında bile rahat ve güvenilir şekilde hareket etmenizi sağlayan Columbia ceket ve mont ürün grupları, outdoor aktivitelerinde harika çözümler olarak göz doldurur. Soğuk kış günlerinde sağlığınızı korumanıza yardımcı olan Columbia ürünleri performans ve konforu birlikte sunar. Ceket ve mont ürünleri, termal yansıtıcı özellikli astarları ve su geçirmez kumaşlarıyla kullanıcılardan tam not alır. Markanın premium ürün grubu olan Columbia Titanium serisi, en son teknolojik ilerlemeleri üstün performansla sunan tasarımlarla buluşturmasıyla göz doldurur. Özel ürünleriyle dikkat çeken Titanium serisi ilhamını başarılı sporculardan alır. Outdoor ürün grubu serisi, kışın en zorlu koşullarında üst düzey bir koruma sağlar. Titanium serisi, termal yansıtıcı ile soğuğa mukavemet gösteren panel teknolojilerinin uyumunu simgeler. Ödüllü Columbia Titanium serisi markanın kalitesinin vardığı en üst seviyenin göstergesidir.

Hem Estetik Hem Teknolojik Ayakkabı Modelleri

Columbia ayakkabı modelleri, markanın en iddialı olduğu ürün grupları arasında yer alır. Ayakkabı ürün grubu, engebeli arazilere tam manasıyla uyum sağlayan esnek yapılarıyla yürüyüş döngüsü boyunca ayak sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Sürtünme özelliğine sahip olan ayakkabılar, üstün bir yer tutuşu sağlar ve kayma riskini en aza indirir. Markanın ayakkabı ürünleri, destek özellikleriyle ayak yapınıza tam manasıyla uyum sağlar ve konforlu bir kullanım imkânı sunar. Yağmur ve kara karşı tam bir mukavemet sağlayan ürünler ayaklarınızın kuru kalmasını garanti altına alır. Columbia Outdry teknolojisine sahip ayakkabı modelleri, kir tutmaması ve su geçirmeye karşı ekstra dirençli olmalarıyla ön plana çıkar. Kirin yanı sıra ter birikmesini de engelleyen Outdry teknolojili ayakkabı modelleri, muhteşem bir kullanım deneyimi vadeder.

Ayak sağlığı, mutlu bir hayatın en önemli unsurlarındandır. Columbia’nın uzun yıllara dayanan tecrübesinin ürünü ayakkabı modelleri, fonksiyonelliğin yanında ergonomiyi de sunuyor. Özel destek yastıklarıyla rahatlık ve konfor vadeden ayakkabı modelleri kullanıcı dostu yapısıyla göz doldurur. Değişken hava koşullarına ve farklı zeminlere uyum sağlayabilen outdoor ayakkabılar, dağcılıktan yelkene ve yamaç paraşütüne dek pek çok farklı aktivitede tercih edilir. Outdoor ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken kimi faktörler mevcuttur. Öncelikle spor amaçlı kullanımlar için faaliyet cinsinin belirlenmesi son derece önemlidir. Bununla birlikte ayakkabının ayağınıza tam manasıyla oturması da büyük önem taşır. Şehir içinde kullanıma da uyum sağlayan outdoor ayakkabı çeşitleri, dayanıklı malzemelerden üretilir ve uzun ömürlü bir kullanıma imza atar. Mevsim şartlarına göre sıcak ya da soğuğu dışarıda bırakan teknolojilerle üretilen outdoor ayakkabı ürün grubu size rahat bir hareket imkânı sunar. Outdoor ayakkabıların en önemli bileşenlerinden biri de koruyucu membran da denen astar kısmıdır. Kanıtlanmış Columbia kalitesiyle üretilen, hafif bir malzeme olan astarlar, hem su geçirmezlik hem de nefes alıp verebilirlik anlamında büyük önem taşır. Outdoor ayakkabılarda uzun ömürlü bir kullanım için aralıklarla giyilmesi de önem taşır. Bunun yanı sıra temizlik ve bakım işlemlerinin de düzenli olarak yapılması gerekir. Bu ayakkabı modellerinin hava alabileceği bir ortamda muhafaza edilmesi de ürünlerin ömrünü uzatan bir etkendir.

Erkekler İçin Üst Düzey Outdoor Giyim Ürünleri

Columbia outdoor ürünleri, her yaştan erkek kullanıcı için harika çözümler sunar. Columbia erkek ürün grupları; mont, ceket, ayakkabı, pantolon gibi pek çok farklı seçeneği harika tasarımlar ve üstün teknolojilerle bir araya getirir. Erkek ceket ve mont koleksiyonundaki ürünlerin her biri, farklı outdoor aktiviteleri için özel kullanım deneyimi sunar. Marka, açık hava aktiviteleri için tasarladığı ürünlerle her türlü hava şartında konforlu bir kullanımı mümkün kılar. Su geçirmez ceket modelleri, değişken hava koşullarına ayak uydurabilen çok yönlü tasarımlarıyla göz doldurur. Outdoor mont ve ceket koleksiyonlarında yer alan ürünler, sıfırın altına düşen hava şartlarında dahi üstün performans sergiler. Columbia markasının en önemli ürün gruplarından olan mont ve ceket koleksiyonu, her kesimden kullanıcıya hitap eden ürünler ile kullanıcıların gözdesi konumunda yer alır.

Outdoor gömlek seçenekleri erkek kullanıcılar için hem yazlık hem de kışlık modellerde tasarlanır. Outdoor faaliyetlerinin yanı sıra günlük yaşamda da büyük bir rahatlıkla kullanılabilen gömlek modelleri, pantolon ve ceket modelleriyle kombinlenerek kullanılabilir. Geniş renk seçenekleriyle sunulan gömlek modelleri farklı desenlerle de tasarlanır. Markanın pantolon ürün grubu da erkek kullanıcıların gözdeleri arasındadır. Çok cepli yapılarıyla pek çok farklı eşyayı güvenle muhafaza etmeye olanak sunan pantolonlar kaliteyi ve ergonomik kullanımı bir arada sunar. Geniş bir renk seçeneğine sahip olan Columbia yazlık ve kışlık ürün modelleri her yaştan kullanıcıya hitap eder. Özel kumaş donanımı sayesinde isteğe göre şort ya da pantolon olarak kullanılabilen modeller, markanın kullanım özgürlüğü sunan ürünleri olarak ön plana çıkar. Columbia’nın kendisini ispat etmiş kalite standartlarında üretilen pantolon modelleri, dikiş kaliteleriyle de uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Hep Şık ve Tarz: Columbia Kadın Ürünleri

Geniş seçenekler sunan Columbia kadın ürün grubu, trekking'den koşuya pek çok farklı aktivitede kullanıma uygun ürünlere sahip. Teknolojik inovasyonun geldiği son noktayı simgeleyen Columbia ürünleri, pek çok farklı özelliği ile öne çıkan çeşitli modellerle sunuluyor. Sıcaklık ve konfor vadeden kadın ceket ve mont modelleri, performansa dayalı aktivitelerde rahatlık sunmasıyla öne çıkıyor. Markanın özel TurboDown™ dalga teknolojisi kullanılarak üretilen ceket ve montlar, soğuk havada tam koruma sunan sentetik ve kaz tüyü gibi doğal dolgularla destekleniyor. Columbia’nın dayanıklı ve fonksiyonel ürünleri kadınların estetik kaygılarına da tam manasıyla cevap verir. Geniş bir yelpazede sunulan ürünler, günlük hayatta da şık ve dinamik bir stile imza atar. Kadınların renkli dünyasına eşlik edebilecek çeşitlilikte rengârenk tasarımlarıyla gömlek modelleri, her dönemde en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer alır.

Markanın sporcu ruhlara özel giyim ürünleri, hem dinamik hem de şık bir görünümü mümkün kılar. Pantolon ürünleri ise UV ışınlarına karşı koruma sağlamasıyla göz doldurur. Kaliteli kesim ve dikiş özellikleriyle dikkat çeken seçeneklerle her tür hava koşulunda üstün kullanımlar mümkün olur. Yüksek Columbia standartlarına sahip özel kumaşlardan üretilen yeni nesil pantolon modellerinin yanı sıra markanın kapri ve şort gibi çeşitli ürünleri de kadınların beğenisini toplar. Hızlı kuruma özelliğine sahip olan pantolon modelleri geniş bir renk seçeneğine sahiptir. Üç veya beş cepli, kargo ve benzeri birçok alternatif modelin yer aldığı ürün grubu, her yaştan kullanıcıya hitap eder. Markanın kadınların beğenisine sunduğu pek çok farklı aksesuar da mevcut. Bere, şapka, atkı ve eldiven modelleri hafif, esnek ve ısı yalıtımı özellikli ürünlerdendir. Columbia’nın elastik kemerleri de destek ve koruma sağlayan markanın özel ürünleri arasında. Hem doğada hem de şehir yaşamında kullanılabilecek ürünler şıklığı ve konforu bir arada sunar. Columbia polar modelleri ise açık hava sporlarında ve günlük yaşamda kullanışlılığıyla göz dolduran ürünler arasındadır. Polarları tek başına kullanabileceğiniz gibi, mont ya da ceketlerin içinde, yardımcı olarak da değerlendirmeniz mümkün. Hafif tasarımlarıyla göz dolduran polar modelleri, sağladıkları üstün sıcaklık değerleri ile kullanıcıların vazgeçilmezleri arasındadır.

Kaliteli ve Ergonomik Çanta Modelleri

Columbia’nın en iddialı ürün gruplarından biri de çanta modelleridir. Outdoor çantalar açık alan aktiviteleri için özel olarak tasarlanır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip markanın çanta modelleri, dayanıklılık seviyeleri ve fonksiyonellikleri ile göz doldurur. Outdoor çanta modellerinin kadın, erkek ve unisex seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Günübirlik doğa yürüyüşleri, dağcılık ve tırmanış, trekking ve kampçılık gibi farklı aktiviteler için farklı ürün grupları mevcut. Farklı renk seçenekleriyle tasarlanan çanta modelleri, özel desenlerle de göz dolduran tasarımlar sunar. Ağırlık ve ebat anlamında da geniş seçeneklere sahip çanta modelleri, farklı beklentilere cevap veren özgün ürünlerle öne çıkar. Çanta modelleri iç hacim düzenleriyle de kullanıcıların beğenisini toplar. Uzun yürüyüş aktiviteleri ve açık havada konaklama gibi etkinlikleri gerçekleştiren bireylerin ihtiyaçlarına tam manasıyla cevap sunan çanta modelleri, üstün Columbia teknolojisinin ulaştığı noktanın göstergesidir. Sağlam dikiş yapılarıyla yırtılma ve aşınma gibi etkenlere tam manasıyla mukavemet gösteren çanta modelleri, uzun ömürlü bir kullanımı da mümkün kılar. Özel yastık teknolojilerine sahip olan çanta modelleri darbelere karşı da ekstra koruma sunar. Özel bir köpüklü madde dolgusuyla tasarlanan ürün modellerinin sırt sistemi ve bel kolonu vücuda tam manasıyla uyum gösterir. Farklı mevsimlere ve değişken hava şartlarına uygun olarak tasarlanan çanta modelleri, su geçirmez özellikleriyle de göz doldurur.

Outdoor çantalar geniş iç hacimleri, özel iç ve dış bölmeleri, kullanışlı cepleri ile fonksiyonel bir yapı sergiler. Kimi modellerde kaykay ve kask gibi çeşitli sportif faaliyet araçlarını yerleştirmek için özel bölmeler yer alır. Su geçirmez alan içerisine kolay ulaşım sunan çantalar, iç bölümlerine hızlı biçimde erişme imkânı veren özel yan fermuarlı modelleriyle öne çıkar. Taşıma kolaylığı sağlamak için özel sıkma alanlarına, gergi kayışı ve parmak geçirme yerlerine sahip olan çantalar, outdoor sporlarla ilgilenenler için son derece işlevsel. Açık alan için tasarlanan çantaların iç hacimleri, kaç litre kapasiteye sahip oldukları, ana bölme haricinde kaç adet cebinin bulunduğu hem çantanın türüne hem de modele bağlı olarak çeşitlenir. Kamp ya da yürüyüş gibi outdoor aktivitelerde ihtiyacınız olan tüm eşyayı yanınıza almanıza olanak tanıyan çanta modelleri, güvenli bir taşımayı da mümkün hale getirir. Günlük yaşamda kullanıma da son derece uygun olan ürün grupları özel bölmeleriyle kullanıcılardan tam not alır. Notebook gibi kıymetli elektronik eşyaların da güvenli bir şekilde taşınmasını olanaklı kılan çanta modelleri, pek çok farklı özelliği de bünyesinde toplar. Su geçirmez bir dış kılıf ayrıntısıyla kullanıcıların beğenisine sunulan modeller, bu alanda da beklentilere tam manasıyla cevap verir. Kaliteyi şıklıkla buluşturan çanta modelleri, 7’den 70’e tüm kullanıcıları cezbeder.

Yüksek Konfor, Uygun Fiyat

Columbia outlet ürünler Trendyol güvencesiyle beğeninize sunulur. Columbia indirim kampanyalarıyla hayalinizdeki ürüne bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla sahip olabilirsiniz. En iyi Columbia fiyat avantajlarıyla alışverişinizi ekonomik ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Columbia online ürün grupları, her yaştan ve cinsiyetten kullanıcıya hitap eden seçenekler sunar. Columbia spor ve yazlık ürün gruplarıyla hem dinamik hem de şık bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Columbia kampanya ve fiyat araştırması yaparken yorum sekmesinden de yararlanabilir ve en doğru tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de "Columbia nedir?" gibi sorulara yanıtlar bulabilirsiniz. Columbia yorum ve değerlendirmeleri kullanıcıların markayı tutkuyla sahiplendiğinin de göstergesidir.

Marka mont ve ceket modelleri ile ayakkabıların yanı sıra pek çok farklı aksesuarı da kullanıcılara sunar. Üstün sıcaklık dengesi ve güneş koruması için geliştirilen Columbia şapka modelleri, outdoor etkinliklerin vazgeçilmezleri arasındadır. Su geçirmez özellikli ve nefes alabilen yapısıyla insan anatomisine uyumlu Columbia eldivenler, doğada geçirilen vakti çok daha keyifli kılar. Markanın tişört modelleri, terletmeyen hafif teknolojileriyle kullanıcılardan tam not alır. Üstün teknolojiyi estetik tasarımlarla buluşturan Columbia ürünlerine ulaşmanın en pratik ve güvenli yolu ise Trendyol!