Monster Laptop

11 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Monster Laptop

Monster Laptop

2000'li yıllardan bu yana Workstation (iş istasyonları serisi) ve Gaming (oyun serisi) olmak üzere dizüstü bilgisayarlar üreten Monster markası, performanslı donanımlara sahip laptop modelleri ile dikkat çekiyor. Yüksek seviye performans gösteren bilgisayarların sadece masaüstü bilgisayar çeşitlerinde olabileceğine dair yanlış düşünceye son veren marka, geliştirdiği üst segment ürünler ile kullanıcılara muhteşem deneyimler yaşatıyor. Monster notebook modellerinden iş istasyonları serisi bilgisayarlar daha çok profesyonellere hitap ederken; Gaming serisi bilgisayarlar ise oyunseverlerin kalbini çalmayı başarıyor. Markanın laptop çeşitlerini muadillerinden ayıran en belirgin özellik ise bilgisayar işlemci gücüne sahip olması olarak biliniyor. Her daim en yeni teknoloji ürünlerinin tercih edildiği bilgisayar modellerinde 7200 RPM sabit diskler, en yüksek kapasite oranı sunan bellekler ile yine en yüksek performans sunan ekran kartları tercih ediliyor.

Monster Laptop Modellerinin Üstün Özellikleri İle Tanışın

Monster bilgisayar modelleri, yüksek kapasiteli, hızlı ve depolama alanı bakımından üst seviye performans sunan teknolojisi ile dikkat çekiyor. Yüksek hacme sahip veriler ile çoklu uygulamaları kolayca yöneten işlemci çeşitleri, kullanıcılara muazzam hız deneyimi sunuyor. Monster dizüstü bilgisayar modellerinde yüksek çözünürlüklü grafik özellikleri ile görüntüleri çok daha akıcı hale getiren ekran kartları yer alıyor. Böylece akıcı ve canlı görüntüler, oyunseverlerin tutkunu olduğu oyunlarda gerçeklik duygusunu daha da artıran önemli bir unsur oluyor. Öte yandan güçlü ve gelişmiş grafik teknolojisi, kullanıcılarda göz yorgunluğu gibi rahatsızlıkları minimuma indiren özellikleri ile ilgiyi üzerine topluyor.

Yeni Monster notebook modellerinde bellek kapasitesi de dikkati çeken farklı bir unsur olarak biliniyor. Yüksek bellek ve depolama özellikleri çeşitli multimedya uygulamaları, profesyonel oyunlar ve 3D modellemeler gibi gelişmiş yazılımlardan çok daha iyi verim alınmasını sağlıyor. Bunların yanı sıra yine yüksek kapasiteye sahip SSD disk ile birleşen sabit disk sürücüsü hem üst seviye hız hem de depolama imkânı sunuyor. Bu özellik aynı zamanda yüksek ses performansı da sunuyor. Yüksek ses performansı bazı modellerde "akıllı yükseltici" özellik ile destekleniyor. Buna göre oyun esnasında rakibin attığı yavaş adımlar dahi %200 oranında net şekilde duyulabiliyor.

İş için ya da oyun amacıyla tercih edilen laptop modelleri, yüksek performans özelliklerini devam ettirmesi amacıyla güçlü bir soğutma sistemine sahip oluyor. 8 mm ve değişken özellikli çift fanlı soğutma sistemi, uzun süre dayanıklılık sunan özel tasarımı sayesinde, GPU ve CPU performanslarını kesintisiz olarak üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Üstelik fan sistemleri klasik mod, ofis mod ve turbo mod seçenekleri sunan optimizasyon özellikleri sayesinde istenilen her alanda kolayca kumanda edilebiliyor. Bunların yanı sıra tüm laptop modelleri akıllı geçiş sistemine sahip olması ile tanınıyor. Böylece dahili Inter grafik yongası ile harici Nvidia grafik kartı arasında akıllı geçiş yapılabildiğinden hem bilgisayarın pil ömrü uzuyor hem de enerjiden tasarruf edilmesi sağlanıyor.

Markaya ait laptop modelleri satın alınırken işletim sistemi olarak Linux açık kod kaynaklı işletim sistemi ya da Microsoft Windows seçimi yapılıyor. Buna karşın istenildiği taktirde FreeDos yani işletim sistemsiz olarak da kullanıcıya sunulabiliyor. Yine kullanıcının isteğine göre Türkçe ya da İngilizce dil tercihi yapılabiliyor. Pek çok üstün yetenekli laptop modeli "özelleştirilebilir" etiketine sahip olduğundan, kullanıcı isteklerine göre şekillendirilebiliyor. Böylece iş, oyun, profesyonel, eğlence ya da günlük kullanım amacına göre kullanıcının istekleri göz önüne alınıyor ve hem kişisel hem de benzersiz bilgisayarlar oluşturulabiliyor.

Gelişmiş seviyedeki ekran kartları ile modern işlemci seçeneklerine sahip laptop modelleri, yüksek SSD özellikleri, müthiş işletim sistemi teknolojisi ve verimli ekran kartı donanımları ile iş verimliliğinizin artmasına yardımcı oluyor. Disk sebepli donma ve ısınma problemi yaratmayan laptop modelleri, 1.05 kilograma yakın ağırlığı ve sadece 17 mm'lik kalınlığı ile taşınabilirlik sınırlarının altında kalarak, pratik kullanım açısından tüm beklentilere fazlası ile karşılık veriyor.

En Yakın İş Arkadaşınız Hep Yanınızda

Monster pc modelleri, gelişmiş özellikleri yanı sıra taşınabilir yapıda olması sayesinde tam bir iş istasyonu olarak tercih ediliyor. Ofis yaşamında sıklıkla tercih edilen ve daha çok profesyonellerin kullanımı için tasarlanan Markut serisi bilgisayar modelleri, projelerinizi her an yanınızda taşımaya, dilediğiniz her yerde çalışabilmenize ve zorlu işlemleri kolayca halletmenize olanak sunuyor. Monster laptop yorum ve tavsiyelerine göre, özellikle işi gereği seyahat etmek zorunda kalan çalışan kesim Workstation modellerini sıklıkla tercih ediyor.

Profesyonel kullanım için özel tasarlanan Markut serisi laptop modelleri 2.80 GHz'e kadar temel frekans, 4.7 GHz'e kadar hız, 12 MB önbellek ve yüksek seviye Turbo Boost özelliği sunabiliyor. Bunun yanı sıra Intel Xeon işlemci ile birlikte özelleştirilebilen laptop modelleri, kritik işlem yapılmasını gerektiren mühendislik, mimarlık, üç boyutlu animasyon ve fotoğrafçılık gibi meslek gruplarında yüksek performans elde edilmesini sağlıyor.

Projelerinin bilgisayar nedeniyle kesintiye uğramasını istemeyenler, çalışmalarını her an yanında taşımak isteyenler ile güvenle işlerin sürdürmeye devam etmek isteyenler 15.6 ya da 17.3 inçlik laptop Monster ekran formunu tercih ediyor. Bunun dışında Monster laptop 16 GB RAM, profesyonel segmentteki ekran kartı ve işlemci özellikleri ile iş dünyasında en yüksek verimi vadediyor. Markanın geliştirdiği bilgisayarların sade tasarımları ile sadece 2 kilogram civarında bir ağırlığa sahip olmaları, her istediğiniz yerde projeleriniz üzerinde çalışma imkânı sunuyor. Ayrıca masaüstü bilgisayar formundaki Markut laptop modelleri en büyük yardımcınız olan iş istasyonları olarak, en zorlu görevlerde dahi kullanıcısını yarı yolda bırakmayan özellikleri ile dikkat çekiyor.

Markut Monster laptop tavsiye edilirken iş için önerilse de, markanın Huma serisi de kullanıcıların büyük ilgisini görüyor. Taşınabilir bilgisayar tasarımlarını başka bir boyuta taşıyan bu seri özellikle Full HD çözünürlüğe sahip 14.1 inç genişlikteki bilgisayarlar ile fark yaratıyor. Kullanılan teknolojik özellikleri ve donanım bileşenleri sayesinde, masaüstü bilgisayar modelleri ile yarışabilecek kadar yüksek niteliğe sahip Huma serisi ürünler iş verimliliğini son derece artıyor. Ayrıca özel tasarımları ile hoş bir görünüm sunan laptop modelleri, bulunduğu alanın atmosferini de bir anda değiştiriyor.

Huma serisi laptop modelleri, kullanılan profesyonel yazılımların çok daha hızlı ve güvenle çalıştırılmasını sağlıyor. Tamamen bir business notebook modeli olarak bilinen bu laptoplar, özelleştirilebilir donanım seçenekleri sayesinde kullanıcının hayal ettiği konfigürasyonu yaratmasını hedefliyor. Sahip olduğu Windows işletim sistemi, yeni nesil 64 bit destekli uygulamalar ile diğer bilgisayar donanımlarının verimli şekilde kullanılabilmesi için zenginleştirilmiş şekilde kullanıma sunuluyor. Öte yandan işten kalan zamanını oyun ya da eğlenceye yönelik uygulamalar ile geçirilmesine olanak tanıyan yazılım ve donanım desteklerine yer veriliyor.

İş amaçlı kullanılan Monster notebook modelleri, ömür boyu ücretsiz bakım servisi ile de dikkat çekiyor. Öte yandan satın alınan ilk 15 gün içinde iade imkânı ve ilk 30 gün boyunca deneme süresi sunan ürünler, tek bir ölü piksel olması halinde dahi komple panel değişim desteği sunuyor. Bunların dışında markanın tüm notebook modellerinde oynanılamayan oyun ya da çalıştırılamayan Cad-Cam programları ile tasarımları olursa, anında iade garantisi sunuluyor.

Monster Bilgisayar Modelleri İle Oyun Keyfini Doruklarda Yaşayın

Yeni nesil profesyonel oyunların, genel kullanım için üretilen bilgisayarlarda kullanılamaması "oyun bilgisayarı" kavramını ortaya çıkarmıştır. Bu konuda Türkiye'de öncü markalardan biri olan Monster, giderek yaygın hale gelen e-spor oyunlarını oynayanlar ile dijital oyunseverlerin gözdesi haline geliyor. Yüksek performans ve kalite sunan Monster oyun bilgisayarı modelleri, hem profesyonel hem de hobi amaçlı oyun oynayan kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayabilen özellikleri ile dikkat çekiyor.

Dahili donanım bileşenlerinin gelişmiş özellikleri ile fark yaratan Monster oyun laptopları, yeni çıkan oyunların gerektirdiği yüksek çözünürlük seviyelerine göre dizayn ediliyor. Tulpar ve Alba serisi olarak bilinen Monster oyuncu laptop modelleri, akıcı oyun keyfine ulaşmak isteyenlere hitap ediyor. Tercih edilen modelin ekran boyutları, işletim sistemi, donanım bileşenleri ve tasarımları farklılık gösterse de oyun performansı daima benzerlerine göre yüksek seviye özellik sunuyor.

Farklı işletim sistemi seçenekleri ve farklı işlemci modelleri ile birbirinden farklı dizüstü bilgisayar modelleri sunan Monster, herkesin ihtiyacı olabilecek özellikteki modellere yer veriyor. Böylece Intel Core i7 ya da Intel Core i5 işlemcilerinden biri ve/veya oyun tarzına uygun bir işletim sistemi özgürce seçilebiliyor. Buna karşın daima yüksek RAM kapasitesi sunan oyun bilgisayarları hem genel kullanımda hem de oyun esnasında herhangi bir aksama, donma ya da ısınma problemi yaratmıyor. Hızlı ve performans sahibi işlemci çeşitleri ile hızlı tamamlanma özelliği sunduğundan oyun oynarken ya da diğer işlemlerinizi yaparken bekleme süresini azaltıyor.

Monster oyun bilgisayarı modelleri, seyahatlerinizde ya da kısa mesafeli yolculuklarınızda, yanınızda kolayca taşıyabilmeniz için 2 ila 4 kg arasında değişiklik gösteriyor. Şık tasarımları ve zarif görünümü ile oldukça dikkat çekici olan modeller, sadece oyun esnasında değil, film izleme, çizim yapma ya da projelerinizi çeşitlendirme esnasında da en büyük yardımcınız oluyor. Geniş ekran seçenekleri ve üst seviye ekran kartları, grafiksel detayları oldukça artırdığı için görsellerin ya da oyun sahnelerini âdeta canlı şekilde yansıtılmış olarak görmenizi sağlıyor.

Monster dizüstü bilgisayarlarının sahip olduğu yüksek depolama alanı sadece oyun çeşitlerini değil, diğer pek çok veri dosyasını da bir arada tutabilme olanağı sağlıyor. Böylece kullanıcı istediği oyunları bilgisayarına yükleyebiliyor ve dilediği zaman keyifle oynayabiliyor. Günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olan internet bağlantısı da bu tür bilgisayarlarda Wi-Fi arayüzünü destekler şekilde yer alıyor. Böylelikle istenilen yerde Wi-Fi ağlarına kolaylıkla bağlanılarak bağlantı kurulabiliyor. Buna karşın kablosuz internet ağının bulunmadığı alanlarda, ethernet portları da oyun bilgisayarında kolayca kullanıldığından internete kablo aracılığıyla bağlanmak mümkün oluyor. Böylelikle istenilen her alanda ister kablosuz, ister de kablo yardımı ile internete bağlanılarak keyifle oyunlar oynanabiliyor.

Monster Abra Laptop Çeşitleri ile Oyunun Kazananı Daima Siz Olun

Monster markası ekran kartı ve işlemci başta olmak üzere oyun bilgisayarı modellerine eklediği yeni teknolojik donanım çözümleri ile âdeta bir oyun canavarı yaratıyor. Monster Abra serisi taşınabilir diz üstü bilgisayar modelleri ile oyun alışkanlıklarınız baştan aşağı değişiyor. Tutkunu olunan oyunların özelliklerine göre seçim yapabilmenizi sağlayan pek çok özelliğin yanı sıra ekran genişlikleri de kullanıcının tarzına göre şekilleniyor. Buna göre 15.6 inç standart ekran boyutu yanı sıra daha geniş ekran boyutu isteyen oyunlar için 17.3 inçlik ekran boyutları sunuluyor.

1920x1080 piksel çözünürlük sunan ekran seçimleri Full HD olarak özellik sunarken, kullanılan mat IPS panel teknolojisi oyuna ait görüntülerden aldığınız keyfi ikiye katlıyor. Bazı oyunların gerekliliklerine göre şekillenen 144 Hz hızlı ekran çeşitleri yanı sıra tüm Abra ailesi bilgisayarlarında RGB - LED arka aydınlatma özelliğine sahip klavye yer alıyor. Her açıdan görüntü netliği sağlayan 170 derecelik IPS paneli ve kurşun kalem kadar ince çerçevesi ile Abra ailesi bilgisayarlar âdeta oyun dünyasını geniş çerçeveden izlemenizi sağlıyor.

Monster notebook oyun bilgisayarı serisine ait Abra serisinde çok çekirdekli işlemciler kullanılıyor. Böylece en güncel ve yüksek donanım özellikleri isteyen oyunlarda dahi oyun keyfinizi kısıtlamayan çözümlere yer veriliyor. Yüksek depolama kapasitesi gerektiren oyunlarınız için geniş hacimli SSD'ler ile donatılan oyun bilgisayarları, sahip olduğu RAM kapasitesi sayesinde de çoklu işlem yapabilme imkânı sunuyor. Bilgisayara yüklenmek istenilen oyun gereksinimleri daha yüksek özellikler gerektirirse, RAM kapasiteleri ile depolama alanları değiştirilebildiğinden, Monster'ın sunduğu sınırlar dahilinde oyuncu bilgisayarları kullanıcı isteklerine göre şekillendirilebiliyor. 8 MB önbellek, Intel Wi-Fi 6 akıllı sistem optimizasyonu sunan Abra serisi, nefes kesen oyunlarda dahi dikkat çekici performans deneyimi sunuyor. Sound Blaster teknolojisinin yer aldığı laptop modellerinin çoğunda sadece oyun esnasında değil, dizi ya da film izlerken, müzik dinlerden benzersiz bir işitsel ziyafet sunuluyor.

Monster Tulpar Laptop Çeşitleri ile Rakiplerinize Karşı Ezici Üstünlük Yakalayın

Monster gaming laptop serisinde üst seviye bir oyun deneyimi yaşatmak isteyen marka, akıcı ve keyif verici oyun deneyimi için gerekli tüm bileşenlere yer veriyor. 2K ya da 4K gibi ileri seviye çözünürlük özelliklerinin yanı sıra oyuncu bilgisayarlarında yer alan Full HD görüntü deneyimi, yeni nesil oyunlarda yer alan ışın izleme teknolojisini de parmaklarınızın ucuna getiriyor. Tıpkı masaüstü bilgisayarlar modelleri gibi yüksek performans ve akıcılık aranıyorsa, Tulpar serisi oyun bilgisayarları kullanıcı isteklerini fazlası ile karşılıyor. Bunun yanı sıra çeşitli donanım bileşenleri ile desteklenerek yüksek performanslı hale getirilen bilgisayarlar, Abra serisi gaming bilgisayarlarda olduğu gibi 15.6 inç ile 17.3 inç genişliğinde ekran özellikleri sunuyor. RGB - LED klavye özelliği gösteren tuş takımı, oyun tarzına göre mekanik ve membran olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Böylece haricî bir klavye donanımı gerekmeden istenilen oyun çeşidi kolayca yönetilebiliyor.

Tulpar serisi oyuncu bilgisayarlarında yer alan özel soğutma sistemleri, yoğun yük oluşturan yüksek grafikli oyunlarda dahi ısınma problemi yaşatmıyor. Oyun esnasında farklı haricî donanımların kullanılmasını sağlayan USB-C portları ve diğer güncel bağlantı noktaları, oyunseverlerin farklı ekipman kullanımlarına da olanak tanıyor. Bu özellik ayrıca tercih edilen giriş noktası kullanılarak, dosya ve diğer verilerin diğer cihazlar arasında aktarılmasını da kolaylaştırıyor. Kaliteli ses özelliğini destekleyen yerleşik hoparlör seçenekleri ile tatmin edici ses seviyesi sunan oyuncu bilgisayarları, özellikle kulaklık beraberinde kullanıldığında benzersiz ses deneyimi sunuyor. Böylece en sevilen oyunlar oynanırken âdeta bütünleşmiş gibi hissedilebiliyor ya da dizi / film izleme keyfi bir sinema havasında yaşanabiliyor.

Farklı amaçlara hizmet eden, bu nedenle de farklı yazılımsal ve donanımsal özellikler ile donatılan Monster laptop fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişiyor. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde, oldukça makul olan laptop modelleri her bütçeye hitap ediyor. Bir dizüstü bilgisayardan alınabilecek en yüksek performans seçenekleri ile iş yaşamını, oyun, grafik tasarım, mimarî veya eğlence dünyanızı şekillendirecek bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Monster modellerini inceleyebilir dilediğiniz ürünü Trendyol'un sunduğu avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.