Laptop

8718 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Laptop

Dizüstü Bilgisayar

Üstün performans özellikleri ve yeni nesil teknolojik donanımlar ile hazırlanmış olan dizüstü bilgisayar modeller, günlük yaşamın vazgeçilmezi haline geliyor. Hem işlerinizi düzenlemenize yardımcı olan hem de eğlence amaçlı kullanabildiğiniz ürünler, farklı özellikler ve dinamikler ile her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Oyun, multimedya, iş ya da günlük kullanım için hazırlanmış olan dizüstü bilgisayar seçenekleri, hayatınızı düzenlemenize ve keyifli anlar yaşamanıza ortam hazırlıyor. Yüksek performans sunan özellikler ile hazırlanmış modeller, tasarımları ile de dikkat çekiyor. Özellikle ince ve hafif dizüstü modelleri kullanıcıların beğenisini kazanırken fonksiyonel tasarımlara sahip ürünler de kullanıcılarına rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi vadediyor. 

Rahat ve Kullanışlı Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Güçlü teknik özelliklerle hazırlanmış olan dizüstü bilgisayar modelleri, tasarım konusunda da başarılı bir duruş sergiliyor. Ergonomik klavye özellikleri ve rahat taşınabilirlik detayları ile hazırlanmış olan ürünler, özellikle iş dünyasının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Gelişmiş tuş dinamikleri sayesinde işlevsel ve fonksiyonel bir deneyim yaşatan dizüstü bilgisayar modelleri, ofis çalışanlarının işlerini daha hızlı bir şekilde yapabilmesine izin veriyor. Fonksiyon tuşlarına sahip modeller, işlemleri daha seri ve hızlı yapabilmenizi sağlarken aynı zamanda kişiselleştirilebilir bir deneyimi de beraberinde getiriyor. Fonksiyonel olarak tasarlanmış olan ürünler özellikle Touchpad ve Touchbar gibi teknik detayları ile kullanıcılarına kısa süreler içerisinde birçok işi hızlıca tamamlayabilme olanağı sağlıyor. 

Farklı ağırlıklarda ve boyutlarda geliştirilmiş ürünler, taşınabilirlik ve mobilite konusunda da başarılı bir rol üstleniyor. Hafif ve ince tasarımlara sahip olan mini dizüstü bilgisayar modelleri, özellikle seyahat ve gezi gibi aktiviteleri sevenlerin gözdesi oluyor. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlarda hazırlanmış olan modeller, tatillerde bile isterseniz işlerinizi yönetebilmenize yardımcı oluyor. Dinamik ve hareketli iş hayatına ayak uydurmanıza yardımcı olacak ürünler, ekran boyutları ve çerçeve tasarımları ile de dikkat çekiyor. Geniş ekran özellikleri ile hazırlanmış olan modeller, özellikle grafik ve tasarım konularında benzersiz bir görev üstlenirken küçük ve orta ölçekteki ekranlara sahip modeller de multimedya deneyimlerinizi iyileştirmeyi amaçlıyor. Yükseltilebilir klavye seçeneğine sahip ürünler, yazma ve çizim gibi işlemlerde bilek ve kol desteği sunuyor, konforlu bir deneyim yaşamanıza da izin veriyor. 360 derece döndürülebilir ekranlar ile hazırlanmış olan dizüstü modelleri ise bir tablet gibi görev yaparken işlerinizi parmaklarınız ile çabucak halledebilmenize imkan tanıyor.

Yüksek Performans Sunan İşlemci Özellikleri

Güçlü işlemciler ile hazırlanmış olan bilgisayar modelleri, farklı işlemci özellikleri ile her türlü kullanıcıya hitap ediyor. i7 dizüstü bilgisayar modelleri güçü ve akıcı yapıları ile her türlü işlemi kolayca yapabilmenize yardımcı olurken i5 işlemciler ile hazırlanmış dizüstü seçenekleri günlük kullanımda fark yaratıyor. Güçlü işlemciler ile geliştirilmiş ürünler, oyuncu bilgisayarı kategorisi içerisinde yer alırken üstün performanslı bir deneyim sunuyor. Intel Core i9 teknoloji ile hazırlanmış olan yeni nesil modeller ise akıcı performansları ile adından söz ettiriyor. 6 çekirdekli, 8 çekirdekli, 16 çekirdekli ve 32 çekirdekli olarak hazırlanmış ürünler, farklı hız ve performans değerleri sunuyor. Altı ve sekiz çekirdekli işlemciler günlük kullanım için yeterli bir konumda bulunurken 16 ve 32 çekirdekli olarak hazırlanmış ürünler ise özellikle grafik tasarım gibi konularda ve üstün oyun performanslarında ön plana çıkıyor. Etkili performans için geliştirilmiş olan birbirinden farklı onlarca bilgisayar; 8 GB RAM, 16 GB RAM ya da 32 GB RAM özellikleri sayesinde de performansı en üst seviyede tutmayı amaçlıyor. 

Akıllı önbellek özelliklerine sahip olan dizüstü bilgisayar seçenekleri, işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmenize imkân tanıyor. İşlemci cache özellikleri sayesinde uygulama ve oyunların hızlı yüklenmesini sağlayan modeller, zamandan tasarruf etmenize ve başka işlere de odaklanabilmenize olanak veriyor. i5 işlemciler ile donatılmış olan küçük dizüstü bilgisayar modelleri ise hafif ama güçlü yapıları ile beğeni topluyor. 64-bit işlemci mimarisini destekleyen bilgisayar seçenekleri yeni nesil uygulama ve oyunlar için etkili olurken çalışma hızı ve taban frekans hızları ile fark yaratıyor. Güçlü özellikler ile hazırlanmış olan birbirinden farklı laptoplar, tüm işlerinizi kolayca yapabilmenize ve akıcı bir deneyim yaşamanıza imkân tanıyor. Yeni nesil işlemci özellikleri ile süslenmiş ürünler, uygulama geçişlerini kusursuz kılarken çoklu görevlerde de başarılı bir rol üstleniyor. Aynı anda birden fazla işlemi yapabilme olanağı sağlayan ürünler, profesyonel kullanım alternatifleri sağlıyor. Böylece müzik dinlerken işlerinizi yapabilmenize veya çizim yaparken maillerinizi kontrol edebilmenize ortam hazırlıyor. Farklı seçenekler ile hazırlanmış dizüstü bilgisayarların fiyatları ise her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. 

Üstün Görüntü Performansı Sağlayan Ürünler

Yeni nesil ekran kartı seçenekleri ile donatılmış olan bilgisayar seçenekleri, görüntü işleme ve yansıtma konusunda da başarılı bir deneyim sağlıyor. Popüler ekran kartı üreticileri tarafından hazırlanmış olan ekran kartları ile güçlendirilmiş bilgisayarlar, gelişmiş bir görüntü özelliği sunuyor. AMD Radeon serisi ile hazırlanmış ürünler oyun için benzersiz bir deneyim sunarken multimedya konusunda da başarılı bir grafik sergiliyor. Gelişmiş bellek seçeneklerine sahip olan ekran kartı modelleri, görüntü işleme konusunda başarılı bir rol üstleniyor. Bu sayede akıcı ve dinamik görüntüler sunan ürünler, film ve dizi izleme keyfinizi taçlandırırken grafik ve tasarım gibi işlemlerde de görev alıyor. Nvidia GTX ve RTX serisi ekran kartlarına sahip modeller, oyun için benzersiz bir hız sağlayan yapıları sayesinde oyuncu dizüstü bilgisayar önerileri arasında yer alıyor. Oyun bilgisayarı seçenekleri için kullanılan bu ekran kartları, kontrast ve parlaklık konusunda kusursuz bir deneyim sunarken gölgelenme ve piksel kaybı gibi sorunları da ortadan kaldırıyor.

13,3 inç, 14 inç, 15,6 inç ve 17,3 inç gibi farklı ekran boyutlarına sahip ürünler, farklı ekran çözünürlükleri sağlıyor. Full HD ya da Ultra HD görüntü çözünürlüğü sağlayan laptoplar, eğlence konusunda keyifli bir deneyim yaşamanıza izin veriyor. Dokunmatik ekrana sahip dizüstü seçenekleri tablet gibi kullanılabilme özelliği sayesinde fonksiyonel bir kullanıma imkân tanırken döndürülebilme özelliği ile size işlevsel bir deneyim yaşatıyor. İnce çerçeve tasarımları ile hazırlanmış ekranlar, daha geniş açılı bir görüntü sağlıyor. Göz koruma teknolojisi ile hazırlanmış ekranlara sahip ürünler, uzun süreli kullanımlarda dahi konfor vadediyor. Gelişmiş parlaklık özellikleri ile hazırlanmış olan modeller, yüksek ışıklı ortamlarda dahi görüntüleri sorunsuz bir şekilde görebilmenizi sağlayarak bilgisayarınızı dilediğiniz yerde kullanabilmenize izin veriyor. Anti-Ghosting özellikleri ile hazırlanmış modeller, görüntü kaybı yaşamanızı engelleyerek sorunsuz bir deneyime olanak tanıyor.

Dizüstü Bilgisayar Önerileri

Oyuncular için özel olarak hazırlanmış olan dizüstü oyuncu bilgisayarı modelleri, güçlü teknik özellikleri ile keyifli bir ortam hazırlıyor. Tamamen oyun için tasarlanmış olan ürünler, yeni nesil oyunları dahi sorunsuz bir şekilde oynayabilmenize imkân tanıyor. RGB renklendirmeler ile hazırlanmış gaming bilgisayar seçenekleri, gece karanlığında bile eğlenceli bir kullanımı mümkün kılıyor. Dünyanın en iyi ekran kartı üreticilerinin oyun için özel olarak tasarladığı ekran kartları ile güçlendirilmiş ürünler, akıcı ve dinamik görüntüler elde etmenize izin veriyor. Bu sayede oyun içerisindeki tüm ayarları en üst seviyede kullanabilmenize ve oyunun büyülü dünyasının içine girebilmenize ortam hazırlıyor. Özellikle görüntü işleme konusunda başarılı olan ürünler, FPS değerleri ve ekran yenileme hızı gibi konularda başarılı bir grafik sergiliyor. Online oyunlar için en önemli konular arasında yer alan FPS değerlerini en yüksek seviyesinde tutmayı amaçlayan oyuncu bilgisayarları, oyunları akıcı bir şekilde oynayabilmenizi sağlıyor.

Yeni nesil işlemciler ile güçlendirilmiş olan bilgisayar seçenekleri, oyun oynarken başka işleri de yapabilmenizi mümkün kılıyor. Gelişmiş işlemcilere sahip olan modeller, oyun oynarken canlı yayın açabilmenizi ve Discourd üzerinden sohbet edebilmenizi kolaylaştırıyor. Oyunları daha eğlenceli ve akıcı hale getiren modeller, 3A olarak sınıflandırılan yeni nesil oyunlarda bile sorunsuz bir performans ortaya koyuyor. Yoğun güç altında bile serin kalmayı başaran soğutma sistemlerine sahip dizüstü modelleri, her zaman kullanıma hazır bekliyor. Birbirinden kaliteli dizüstü bilgisayar markaları tarafından geliştirilmiş olan modeller, oyun içi performansınızı artırmanıza ve rakiplerinizin bir adım önünde olmanıza imkân tanıyor. 

Keyifli Kullanım Sunan Dizüstü Bilgisayar Modelleri

Güçlü ve etkili donanım özellikleri ile hazırlanmış olan dizüstü bilgisayarlar, farklı seçenekleri ile hem oyun hem de iş için benzersiz deneyimler sağlıyor. Popüler birçok markanın ise dizüstü bilgisayar toplama seçenekleri bulunuyor. Bu sayede dilediğiniz ekran özelliklerini, işlemciyi, ekran kartını ve diğer donanım detaylarını seçebilmenize ve istediğiniz bilgisayara kavuşabilmenize izin veriyor. Birçok zorlu işlemci kolayca yapabilmenizi sağlayan ürünler, iş konusunda da yardımcınız oluyor. Render almak, çizim yapmak ya da tasarımları düzenlemek gibi yoğun güç gerektiren işlemleri kolayca yapabilmenizi sağlayan dizüstü bilgisayarlar, işlerinizi çok kısa süreler içerisinde yapabilmenize yardım ediyor. Yeni nesil özelliklere sahip olan ürünler, zorlu uygulamaları bile saniyeler içerisinde çalıştırmanıza ortam hazırlıyor. Edit, grafik, kurgu ve video düzenleme gibi işlemleri hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlayan ürünler, verimlilik ve mobilite konusunda da üstün bir hizmet sağlıyor. 

Geniş ekran seçenekleri ile hazırlanmış ürünler, gelişmiş grafik seçenekleri sayesinde tüm renkleri en net ve çarpıcı halleri ile görebilmenize izin veriyor. Çerçevesiz tasarımlarını hafif kasalar ile süsleyen küçük dizüstü bilgisayar modelleri, profesyonel kullanım için benzersiz seçenekler oluşturuyor. Çizim gibi konularda özellikle dokunmatik laptop modelleri ön plana çıkarken kurgu ve edit gibi konularda yeni nesil teknolojiler ve yapay zekâ desteği ile hazırlanmış modeller dikkat çekiyor. Ekran kartı ve depolama alanı gibi konularda da güçlü deneyimler sunan dizüstü laptop çeşitleri, SSD ve HDD konularında başarı gösteriyor. Hızlı ve akıcı bir şekilde veri aktarabilmenize yardımcı olan SSD modelleri ile geliştirilmiş ürünler, dosya aktarımlarını kısa süreler içerisinde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yüksek hızlı okuma ve yazma sürelerine sahip modeller, gerekli olan belgelerinizi çok kısa sürelerde başka kaynaklara aktarabilmenize ya da harici cihazlarınızdan bilgisayarınıza depolayabilmenize izin veriyor. Geniş depolama alanları ile hazırlanmış ürünler, tüm işlerinizi gönül rahatlığı ile arşivleyebilmenize imkân tanıyor.

Etkili ve Güçlü Performans Sunan Dizüstü Modelleri

Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikçi tasarımlar ile kullanıcılarına benzersiz deneyimler yaşatan birbirinden önemli markalar tarafından hazırlanmış laptop ürünleri, her türlü kullanıma hizmet ediyor. Gelişmiş ses ve görüntü özellikleri ile sunulan modeller, özellikle eğlence ve multimedya deneyimlerinde fark yaratıyor. Dolby Vision ve Dolby Digital gibi ses ve görüntü teknolojilerine sahip ürünler, güçlü parlaklık ve kontrast ayarları sayesinde her türlü ışık seviyesinde etkili bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Özellikle yüksek ışıklı ortamlarda görüntüleri daha iyi görebilmenize yardımcı olan ürünler, eğlence ve oyun için benzersiz seçenekler olarak sunuluyor. Dolby Digital ses sistemleri ile hazırlanmış modeller ise güçlü ses seviyeleri sayesinde izlediğiniz filmlerdeki ya da dizilerdeki ambiyansı tam olarak yansıtırken oyun içi sesleri de en ince ayrıntısına kadar duyabilmenize yardımcı oluyor. 4K görüntü işleme ve yansıtma özelliğine sahip olan ürünler, görsellik konusunda başarılı bir deneyim yaşatıyor.

Farklı bağlantı seçenekleri ile hazırlanmış olan modeller ise işlevsellik ve fonksiyonel kullanım konusunda başarılı bir grafik çiziyor. HDMI bağlantı özelliklerine sahip modeller, bilgisayarınızı daha geniş ekranlara bağlayabilmenize ve işlemlerinizi büyük ekranlarda yapabilmenize imkân tanıyor. Yeni nesil USB ve Bluetooth bağlantı seçenekleri ile sunulan ürünler ise diğer çevre birimleri ile bağlantılar kurabilmenize, dosya ve veri aktarımı yapabilmenize ya da bilgisayarınızı uzaktan yönetebilmenize izin veriyor. Güçlü Wi-Fi özellikleri ile geliştirilmiş olan ürünler, kesintisiz bir internet deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Özellikle online oyun tutkunları için hazırlanmış olan geniş bantlı Wi-Fi teknolojileri, uzak mesafelerde bile bağlantı kurabilmenize imkan verirken istikrarlı sinyal seviyeleri sayesinde kesintisiz deneyimler yaşamanıza olanak tanıyor. 

Her İhtiyaca Uygun Bilgisayar Seçenekleri

Güçlü ve akıcı performans özellikleri ile donatılmış olan birbirinden farklı onlarca dizüstü bilgisayar seçeneği, her kesime ve ihtiyaca yönelik hizmet sunuyor. Uygun seçenekler ile hazırlanmış olan dizüstü laptop fiyatları, farklı bütçelere uygun seçenekler sağlıyor. Trendyol'a özel olarak sunulan dizüstü bilgisayar kampanya seçenekleri ise kolay ve ekonomik bir alışveriş imkânı yaratıyor. Mini dizüstü bilgisayar fiyatları kullanıcılarına uygun fırsatlar yaratırken laptop dizüstü bilgisayar fiyatları ise donanım ve yazılım özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Giriş ve orta segment olarak belirlenmiş olan i5 dizüstü bilgisayar fiyatları özellikle öğrenci ve ev kullanıcıları için benzersiz imkânlar sunuyor. i5 işlemcili dizüstü bilgisayar fiyatları, donanım özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Yüksek kapasiteli SSD ve ekran kartı ile donatılmış modeller üst segment bir bilgisayar arayanlar için ideal seçenekler sunarken düşük donanım özellikleri ile günlük kullanım için hazırlanmış olan dizüstü laptop fiyatları kolay ulaşılabilir seçenekler olarak dikkat çekiyor.

Her kullanıcıya hitap eden dizüstü modelleri, farklı renk seçenekleri ile de keyifli ve renkli bir kullanım sağlıyor. Asil bir görüntü sergileyen beyaz dizüstü bilgisayar seçenekleri iş ve seyahat için tercih edilirken RGB renklendirmelere sahip siyah ve kırmızı tonlardaki bilgisayarlar oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor. Herkesin ulaşabilmesi için hazırlanmış olan dizüstü bilgisayar  fırsatları ise hem giriş hem de üst segment bilgisayarları daha kolay ulaşılabilir kılıyor. Birbirinden farklı seçenekler ile hazırlanmış olan laptop dizüstü bilgisayar fiyatları, hem sizin için hem de sevdikleriniz için keyifli bir alışveriş imkânı sağlıyor. İster işlerinizi düzenlemek için akıcı ve hızlı donanım özellikleri ile hazırlanmış modellere göz atabilir, isterseniz de çocuklarınız için güçlü performans özelliklerine sahip bir dizüstü seçeneğine sahip olabilirsiniz. Onlarca farklı dizüstü bilgisayar seçeneği Trendyol'da sizleri bekliyor. 

Birbirinden Kaliteli Dizüstü Bilgisayarlar Trendyol'da

Dünyanın en önemli bilgisayar üreticileri tarafından hazırlanmış olan dizüstü bilgisayarlar, Trendyol kalitesi ve farkı ile sizlerle buluşuyor. Oyuncular için özel hazırlanmış oyuncu bilgisayarı seçenekleri, pratik ve işlevsel özelliklere sahip mini dizüstü bilgisayar modelleri, profesyonel kullanım için geliştirilmiş i7 dizüstü bilgisayarlar ve daha birçok farklı seçenek kullanıcılar ile buluşmayı bekliyor. Trendyol'da birbirinden farklı özelliklere sahip, her çeşit kullanım tipi ve ihtiyaca yönelik bilgisayar alternatifi yer alıyor. Uygun seçenekler ile hazırlanmış olan bilgisayar fiyatları ise her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Oyun, eğlence, günlük kullanım ya da ofis için yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak, çeşitleri ve indirim seçeneklerini incelemek için dünyanın en önemli markalarının sunulduğu modellere göz atabilir, Trendyol ayrıcalıkları ile beğendiğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Trendyol'dan satın alacağınız dizüstü bilgisayarınızın Oyun performansını çeşitli yöntemlerle de arttırabilirsiniz.