Apple Cep Telefonu

198 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

iPhone Cep Telefonu

iPhone Telefon

‌Apple yeniliklere imza atan ve yenilikçi olma yolunda her geçen gün daha da ilerleyen bir marka olarak öne çıkıyor. Apple, bugüne kadar çok az insanın hayal edebildiği ürünleri ve deneyimleri kullanıcısıyla buluşturuyor. Sunduğu her ürünle ses getirerek, tüm dünyada etki oluşturan tasarımlara imza atıyor. Dünyanın en yenilikçi telefonu olan ‌iPhone ile fark yaratan ‌marka, sektöre ilham vermeye ve inovasyonu temsil etmeye devam ediyor. Elinize ilk aldığınız anda karşılaştığınız etkileyici görünümün dışında gizliliğinizi koruyan önemli güncellemeleri ve sistem iyileştirmelerini beraberinde sunuyor. ‌Apple ‌iPhone telefon işletim sistemi olan ‌iOS ile kullanım kolaylığını amaçlıyor bu yönüyle de kullanıcı dostu olmasıyla dikkat çekiyor. En son çıkan ‌iPhone telefon modelleri Trendyol’da indirimli fiyatlarla bu benzersiz deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.

Etkileyici ve Şık ‌iPhone Modelleri

‌iPhone telefon serisi, tasarım ve işlevsellik arasında güçlü bir bağ kurabildiği için hâlâ dünyada yaygın olarak kullanılıyor. Motivasyon kaynağı olağanüstü sonuçlar elde etmek olan markanın, çığır açan inovasyon anlayışı benzersiz tasarımlar ortaya çıkarıyor. Her yeni ‌iPhone telefon tasarımları bir öncekine göre daha dayanıklı hale getiriliyor. Özenle eklenen sızdırmazlık bileşenleri toza ve gün içinde çay, kahve, gazoz gibi sık tüketilen içeceklere karşı bir zırh olma özelliğine sahip. Toza ve sıvılara karşı dayanıklı, sürekli yenilenen kasası mükemmel görünmekle kalmıyor, yaratıcı işçiliği sayesinde bambaşka bir boyuta ulaşıyor. Apple yeni telefon modellerinde retina ekran özelliği ile göz alıcı görüntü kalitesi sunmayı başarıyor. Pil ömrü, ‌ekran ışığını verimli çalıştıran teknoloji sayesinde daha uzun süre dayanabiliyor. ‌iPhone son çıkan telefonu arka kısmındaki sağlam cam yüzeyi kablosuz şarj imkanı da sağlıyor. Apple, renkleri bakımında ise her geçen gün daha dikkat çekici tasarımlara imza atıyor. Siyah, gümüş, beyaz, yeşil ve altın kaplama iPhone renkleri arasından zevkinize uygun olanlarına taksitli iPhone fiyatları ile Trendyol’ da kolayca ulaşabilirsiniz.

Son Derece Hızlı ‌iPhone Telefon Performansı

‌Apple, kullanıcılarına yazılımı ve donanımı kusursuz çalışan bir sistem sunuyor. Sürdürülebilir, geliştirilmiş yapay zeka odaklı, bir akıllı telefonun yapabileceklerini bir adım öteye taşıyan sıra dışı çipler donanımın önemli bir parçası sayılıyor. Apple yeni ‌telefon modellerini gelişen teknoloji ile ulaşabileceği en iyi performansa göre üretiyor. Ayrıca çipin performansı yeni güncellemelerle ‌optimize edilebiliyor. Bu şekilde hem uygulamalar hem de ‌iPhone ‌iOS işletim sistemi sorunsuz çalışıyor. ‌Bir problemle karşılaşıldığında dahi kolayca müdahale etme imkanı bulunuyor. Apple son telefonu ve diğer tüm modellerini donanım özellikleri ne olursa olsun bu yazılım düzeltmeleri ile güncelleyebiliyor. İndirme boyutları sıkıştırılarak küçültüldüğü için artık uygulamalar telefonunuzda yer de kaplamıyor. Oyunlar, ekran kilidi ve uygulamalar iki kata kadar daha hızlı açılabiliyor. Grafik yoğunluğu olan yüksek çözünürlüklü oyunlarda eskisinden daha üstün başarı ortaya konuyor. ‌Donanımın ve yazılımın kusursuz uyumu ve cazip iPhone son model fiyat imkanları kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. 

Yüksek Güvenlik ve Gizlilik Koruması

‌‌Apple'ın üst düzey yöneticileri tarafından yapılan açıklamalarda sık sık temel insan haklarından biri olarak gizliliğin üzerinde duruluyor. Gizlilik, ‌iPhone cep telefonu için önemli ilkelerden biri olduğu için kişisel bilgileriniz gizli tutulmaya çalışılıyor. Kişisel bilgilerin güvenliği ve deneyimsel güvenlik olarak çalışan iki sistemi var. Verilerin telefon üzerindeki güvenliği kişisel güvenlikle, cihaza yüklenen uygulamaların güvenliği ise deneyimsel güvenliğinizle ilgili oluyor. iPhone akıllı telefon için olabilecek en iyi gizlilik korumasını çok sevilen ‌Face ‌ID yüz doğrulama teknolojisinde de uyguluyor. ‌Secure ‌Enclave telefon sahibinin kimliğini tespit edebilmek için kullanılan verileri şifreleyip koruyor. Çipin dış kısmında bağımsız olarak bulunan ‌Secure ‌Enclave sayesinde ‌iOS ve diğer uygulamalar hiçbir zaman size ait verilere erişemiyor. Veriler ‌Apple sunucularına ya da ‌iCloud’a bile yedeklenmiyor. Bilgiler telefonunuzda sadece sizinle kalıyor. Gizlilik ilkesi harita uygulaması için de hayata geçiriliyor. Bu nedenle navigasyon rotaları için gerekli olan verilerle ‌ID arasında herhangi bir bağ kurulmuyor. Ayrıca telefonunuzdaki ‌iMessage ve ‌FaceTime görüşmeleri uçtan uca şifreleme sistemi ile şifreleniyor. Kişisel gizliliğinizin korunması için mesajlarınıza kimsenin ulaşmasına izin verilmiyor. ‌İnternetteki işlemleriniz sırasında size ait bilgilere reklam şirketlerinin ulaşmasını Safari otomatik olarak sınırlıyor ve kişisel bilgilerinizi reklam şirketlerine ya da herhangi bir kuruma satmak için de toplamıyor. Aygıtınızın güvenlik amaçlı ücretsiz ‌İOS güncellemeleri sürekli yenilenmeye çalışılıyor. Ayrıcalıklı Apple cep telefonu fiyatları ile sahip olabileceğiniz iPhone son çıkan modeli donanıma uygun olarak daima güncel ve gizliliğinizi koruyan şekilde tasarlanıyor.

Uzun Süre Kullanım Sağlayan Dayanıklılık

Eski modellerden ‌iPhone yeni telefon modellerine kadar her biri insanların uzun süre kullanımı için geliştiriliyor. Ürünlerinde kaliteli paslanmaz çelik, sektörün en sağlam camı, uzay endüstrisi standartlarında alüminyum gibi alışılmışın dışında malzemeler kullanılıyor. Dış materyallerinde kullanılan malzemeler sayesinde uzun süre dayanıyor ve uzun yıllar değerini büyük oranda koruyor. Kullanıcıların eskiyen cihazlarını çöpe atmak yerine en iyi geri dönüşüm yöntemi olan çevrelerindeki insanlara vermesi de bu dayanıklılığın bir sonucu. Ömrü dolan her Apple cep telefonu mümkün olduğunca geri dönüşüme kazandırılıyor. Bu anlamda ekolojik sürekliliğe değer veren bir marka. Böylece içten dışa dönüştürülmüş malzemeler sayesinde madenlerden tonlarca kalay cevheri çıkarmanın önüne geçiyor. Sağlam dış yapıya tabii ki yine sürekli güncellenen dinamik ve hızlı işletim sistemi eşlik ediyor.

Zengin Renk ve Boyut Seçenekleri

Yüksek memnuniyet oranlarına sahip olan ‌Apple her serisinde bir ya da iki farklı ‌segmentte telefonlar üretiyor. Sağlam cam gövdeye sahip 7 serisinde yer alan siyah ‌iPhone telefon bir zamanlar çok ses getirmesiyle en çok bilinen model. 8 ve ‌X serilerindeki renk seçenekleri ise göz dolduran zenginliğe sahip. ‌Bu serilerin tasarımında kullanılan ve iPhone ‌gold ya da iPhone ‌rose ‌gold olarak bilinen renkler herkesçe en çok beğenilen renkler arasında sayılıyor. Hâlâ görünümleri şık ve zarif olan bu renkler üretilen son modeller için ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Kullanıcı deneyimini önemseyen ‌Apple geri dönüşlerden yola çıkarak ‌iPhone son serisi dahil halen pembe ‌iPhone telefon renklerini kullanıyor. ‌Apple, ihtiyacınıza göre farklı boyutlar ve farklı performanslardan oluşan üç ‌segmente kadar her bütçeye uygun sıfır ‌iPhone fiyatları sunuyor. Amiral gemisi modellerine dahi cazip yeni ‌iPhone fiyatları ile Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Herkes İçin Erişilebilirlik İmkanı

‌iPhone herkesin dilediğini yapabildiği iyi bir erişilebilirliğe sahip uygulamaları kutusundan çıkarılır çıkarılmaz kolaylıkla kullanılabiliyor. Bütün ‌iPhone çeşitleri tarafından sağlanan ‌VoiceOver ekran okuyucusu ekranınızı göremediğiniz durumlarda ekranda neler olduğunu öğrenebilmenize yardımcı oluyor. Apple telefon modelleri, özel gereksinimli bireyler için işitme cihazlarından mükemmel ses kalitesi sağlanabilsin diye özel ‌olarak tasarlanıyor. Bunun yanında sesli ya da yazılı komut vererek istediğiniz her şeyi yapması için Siri’ den yardım isteyebilirsiniz. Teknolojinin herkese ulaşabildiği sürece güçlü olduğuna inanan ‌Apple uygulamaların her kesim insan tarafından kolaylıkla kullanılabilir olmasını amaçlıyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm araçlara ona dokunmadan kusursuz bir şekilde ulaşabilir ve etkileşim kurabilirsiniz. Yazma Geri Bildirim ve Ekranı Seslendir uygulamaları metni seslendirerek bu şekilde okumalarınıza ve yazmalarınıza yardımcı oluyor. Okurken ve yazarken dinlemenize, görme zorluğu çektiğinizde yazı karakterlerini büyütmeye, Takvim, ‌e-posta, mesaj ve notlar dahil birçok uygulamada metnin boyutunu değiştirmeye imkan sağlıyor. Bu kadar kolaylığı sadece bir küçük ‌iPhone telefon rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Üstün erişilebilirlik performansı arıyorsanız ‌iPhone indirim günlerini Trendyol’dan takip edebilirsiniz.

Uygulamalara Erken Erişim Ayrıcalığı

Yeni mobil uygulamaların neredeyse birçoğu ilk ‌App Store’da yer alıyor. Yaratıcılığınızı geliştirmenizde büyük yardımcınız olan harika uygulamalara erkenden erişim keyfini yaşayabilirsiniz. Tutkuyla bağlı olduğunuz tüm günlük deneyimlerinizi başka boyuta bu uygulamalar sayesinde taşıyabilirsiniz. ‌Apple, deneyimlerinizi daha mükemmel hale getirmeniz için ilham veren uygulamaları sizlere ulaştırıyor. Uygulamaların sorunsuz çalıştığına emin olmak için zararlı yazılım ya da virüs tespiti yapan birtakım testler yapılıyor. Bu testlerin ardından temiz olduğuna emin olduklarını kullanıcısıyla buluşturuyor. Tehlikeli yazılım incelemesi dışında katı gizlilik sözleşmesi kabul edildiği sürece geliştiricilerin uygulamaları onaylanıyor. Sonuç olarak dünyanın en iyi uygulamalarının ilk olarak ‌App Store’de olması sizler için büyük ayrıcalık anlamına gelecektir.  Gümüş, gold, beyaz iPhone gold rose gibi çeşitli renklerdeki modellerin neredeyse tamamında uygulamalar için gizlilik ve güvenlik koruması da bulunuyor. Fotoğraflarınıza, kişilerinize veya konumunuza ulaşmak isteyen uygulamaların ilk önce sizden izin almasını ‌Apple şart koşuyor. ‌iPhone Türkiye kullanıcılarının da dünya ile aynı anda ücretsiz uygulamalara ulaşmasını sağlıyor. Bu uygulamaları birçok ‌iPhone serisi ile uyumlu olarak indirebilir ve beğenerek kullanabilirsiniz. 

Kusursuz Uyuma Sahip ‌iPhone Özellikleri

‌Apple tüm cihazlarını, aralarında mükemmel bir uyum ve senkronizasyon sağlayan bir sistemle kullanıcılarına ulaştırıyor. En eskisinden en yeni 3 kameralı ‌iPhone telefon olan ‌Pro serilerine kadar ‌Mac, ‌Watch gibi aygıtların birbirleriyle kolayca depolama akışı oluşturmasını sağlıyor. ‌iPhone telefon özellikleri arasında yer alan ‌iCloud depolama sistemi ‌bütün Apple aygıtlarıyla mükemmel bir uyum içinde çalışıyor. Birden fazla aygıtınızın olması,  günlük işlerinizi yorulmadan her yerde her an yapabilmenize olanak tanır. Siz yalnızca yapmanız gerekenleri yaparsınız diğer tüm işleri bir mini ‌iPhone telefon otomatik olarak hallediyor.  iCloud  sayesinde fotoğraf, belge, yazı, mesaj ne varsa tümüne diğer aygıtlarınızdan tek seferde ulaşabilirsiniz.. Bu şekilde cihazlarınız arasında kopyalama ve yapıştırma da yapabiliyorsunuz. ‌Telefonunuzdan başlattığınız bir işleme başka bir yerde başka bir aygıtla devam edebilirsiniz. Kaybolan cihazınızı da diğer aygıtınızdaki Bul uygulaması ile rahatça bulabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz bu imkanların da çok ötesinde bir konfora Trendyol’daki indirimli ve yeni ‌iPhone fiyatları ile kavuşabilirsiniz.

‌iPhone Garanti ve Destek Memnuniyeti

‌Apple hiçbir şekilde kullanıcısını garanti ve destek konusunda yalnız bırakmıyor. ‌iPhone son model telefon dahil ürettiği en eski cihazların dayanıklı ve güçlü performansının arkasında duruyor. Türkiye yasal standartlarında iki yıl olan garanti süresinin dışında kullanıcısını her durumda memnun etmeye çalışan bir marka. Kullanıcısının gerçek bir kişiyle konuşmak isteyebileceğini düşünerek kusursuz destek sunuyor. ‌Cihaz donanım ve yazılımları hakkında uzman olan tek bir kişiyle iletişime geçerek sorunlara en kısa zamanda çözüm bulunabiliyor. Ayrıca kurulum, onarım ve yazılım hakkında daha detaylı bilgi almak istediğinizde de destek uygulaması ve merkez ekibi yardımcı oluyor. Destek uygulamasından ‌online olarak, merkezlerden ise yüz yüze destek sunuluyor. ‌‌Apple, ayrıca dikkat çekici iPhone kırmızı telefon kılıfları, ‌watch kayışları ve ‌iPad kılıfları üreterek sosyal girişimlere de destek oluyor. ‌HIV ve ‌AIDS hastalıkları ile mücadeleye dikkat çekmek amacıyla ‌iPhone ‌RED iş birliğiyle elde edilen gelirin tamamı ‌HIV ve ‌AIDS hastalıklardan etkilenmiş insanlara ulaştırılıyor. Sürdürülebilir çevre ve daha nice sosyal sorumluluklara da duyarsız kalmıyor. Uygun ‌Apple telefon fiyatları ve dahasını bir arada bulabileceğiniz Türkiye’nin güvenilir alışveriş sitesi Trendyol’dan yaptığınız alışverişlerinizde garanti desteğinden kusursuz şekilde faydalanabilirsiniz.

Yeni Nesil ‌iPhone Kamera Özellikleri

‌İPhone daha çok başarılı kamera nitelikleriyle dünyada öne çıkıyor. Dijital kameraları ortadan kaldırtan ‌iPhone yeni model telefon kameralarını profesyonel fotoğrafçıların çekim için kullanabileceği şekilde üretiyor. Çözünürlük, odak, geniş açı çekim gibi kamera özellikleri her geçen gün daha da gelişiyor. ‌iPhone kamera 5 serisinden bu yana çok konuşulan görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor. Yüksek kalitede fotoğraf ve video çekmek isteyenleri 11 serisi ile daha da büyülüyor. Film çekimlerinizde kullanabileceğiniz 4K görüntü kalitesinden tele objektif etkisi yaratan geniş açı fotoğraf çekimlerine kadar birçok özellikle siz de tanışabilirsiniz. Kadrajınızda yer alan yüzleri tespit edebilen teknoloji siz daha deklanşöre dokunmadan ışığı, beyaz dengesini ve kontrastı ayarlayabiliyor. Benzerlerinin çok dışında artırılmış gerçeklik deneyimini en son çıka ‌iPhone telefon modeli ile yaşayabilirsiniz. Portre ‌modunu kullanarak alan derinliği oluşturabilir nesneleri ön plana çıkarabilirsiniz. Loş ışığın olduğu yetersiz aydınlatılan ortamlarda dahi çekim yapmanıza imkan sağlayan gece ‌modu sizi çok şaşırtacak. Işık yoğunluğunu değiştirebilir, ‌ultra geniş bir açıyla sanatsal fotoğraflar çekebilirsiniz. Yüzleri akıllıca tanıyor ve ona göre arka plandaki ayrıntıları otomatik olarak ince ayar ile düzeltebiliyor. ‌iPhone kampanya fiyatları ile yalnızca bir telefon değil adeta bir ‌DSLR fotoğraf makinesi kalitesi sunuyor.

Olağanüstü ‌iPhone Pil Ömrü

‌Apple önemli ölçüde birçok yönden gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Yenilik anlayışı ve inovasyon heyecanı hiç bitmeyen profesyonel ekibiyle üstün mühendislik harikaları çıkarıyor. Performansı artırılmış özelliklerine rağmen şarj harcamak şöyle dursun pil gücü önceki modellerden daha iyi. Etkileyici yeni nesil çipleri bütün bir gün yetebilecek ‌iPhone pil ömrü sunuyor. ‌iPhone pil teknolojisinde lityum iyon tercih ediyor. Bu da telefonunuzu eski teknoloji ile üretilen pillere göre daha çabuk şarj etmenizi sağlıyor. ‌Apple uzun süre dayanan, çok az yer kaplayan fakat yüksek güç yoğunluğuna sahip pillerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Şarj edilebilir lityum iyon piller aygıtınız için şu zamana kadar ki en iyi teknolojiyi sunuyor. Neredeyse tüm gün kullanım kolaylığı sağlayan iPhone outlet günlerinde uygun Apple cep telefonu fiyatları ile kullanıcılarını bekliyor.

‌iPhone Modelleri Tam İstediğiniz Gibi

İlk çıktığı günden beri dünyanın her yerinde konuşulmaya başlayan ‌‌Apple, her açıdan akıllı telefon dünyasına yepyeni bakış açıları getiriyor. Her yıl ürettiği seride, üstün teknolojiyi donanım ve yazılım ile bir araya getirmeyi başarıyor. Ses getiren onlarca model ve ‌segmentleri dünyada ön sıralarda yer alıyor. Göz alıcı tasarımlarıyla kullanıcılarını hep bir adım öne çıkaran yeni ‌iPhone telefon modellerinde ‌dark ‌mod denilen koyu ‌mod özelliği dikkat çekiyor. Ekrandaki ‌ögeleri daha kolay görülebilir yapan ve gece yetersiz ışıklarda otomatik olarak açılan bu ‌mod çarpıcı bir görünüm sunuyor. Portre aydınlatma ile de istediğiniz ışık yoğunluğunu kendinize göre değiştirebiliyorsunuz. Yeni Apple katlanabilir telefon modellerinin yanı sıra diğer birçok modelde bulunan Airdrop uygulaması aracılığıyla internet bağlantınız olmadığı zamanlar da kolayca fotoğraf paylaşabilirsiniz. ‌Memojiler ise mesajlarınızı daha keyifli hale getiriyor. Fotoğraf, video, yazışmalar ve diğer her şey tamamıyla size elinizdeki ekran sayesinde ulaştırılıyor. Şimdiye kadarki en canlı ve en renkli retina ekran ile pürüzsüz gerçekliği tecrübe edebilirsiniz. Bir akıllı telefonun yapabileceklerini baştan aşağı değiştiren Apple'ın tüm telefon modellerine ve renklerine kolayca sahip olabilirsiniz. Size en uygun ve dikkat çeken cihazlar cazip iPhone serisi fiyatları ile Trendyol’da sizleri bekliyor.