Apple Laptop

31 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Apple Macbook Laptop

Apple Laptop

Geçmişten Günümüze Herkesin Tercihi Apple Laptop

Günümüzde hemen her kullanıcı, iyi bir bilgisayar modeline sahip olmak istiyor. Bu aslında bir maliyet gerektirse de bunun yanında da özelliklerinden iyi anlayarak seçim yapmayı gerektiriyor. Bilgisayarda seçeceğiniz yazılım ve donanım unsurları, bilgisayarınızın ve sizin performansınızı oldukça etkiler. Her şeyden önce bir bilgisayarı alırken bilinçli ve ihtiyaca yönelik almanız gerekiyor. İhtiyacınız için ne gerekliyse aslında bu doğrultuda ilerlemek sizin için daha başarılı bir sonuç doğuracaktır. Günlük yaşamda bilgisayardan kişi çok bir şey beklemez. Ancak iş hayatında bilgisayarın hızı, program sayısı, miktarı, işlemci kalitesi hatta tasarımı bile büyük önem taşır. Bir bilgisayarın en önemli sayılabilecek birinci unsuru, yazılım kısmıdır. İşletim sistemi, işlemci ve işlemci hızı bilgisayarın performansını en üst seviyelere çıkarabilecek en önemli 3 unsurdur. Apple laptop modelleri için kendi oluşturdukları yazılımı kullanır. Bu nedenle işletim sistemi, işlemci ve işlemci hızı anlamında bilgisayarı en üst düzeye taşır. Kendi yazılımlarını kullandıkları için donma, aksama, sunucu problemleri yaşanmaz. Bilgisayarda bulunması gereken ikinci önemli unsur ise ram bellek hafızası ve depolama miktarıdır. Ram bellek miktarı 8-16 GB ve depolama kapasitesi 250 GB üzeri olan bilgisayarlar her durumda rahatlıkla kullanılabilir. Donanım kısmında ise, ekran çözünürlüğü ve ekran büyüklüğü büyük önem taşır. Çözünürlüğü yüksek olan bilgisayarlar full HD kalitesinde adeta gerçek hayatı yansıtır. Ekran büyüklüğü de genellikle kişinin inisiyatifine bağlı olan bir özelliktir. Ekranın darbelere karşı yüksek dayanıklılık göstermesi, bilgisayarın ömrünü uzatacaktır. Kimi kişiler bilgisayarda boş vakitlerinde bir şeyler dinlemek ya da izlemek isteyebilir. Bu noktada kişinin modellerin ses sistemlerini mercek altına alarak inceleme yapabilmesi gerekir. Rahat taşınabilir modeller seçmek, kolaylıkla sizin her yere götürebilmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle Apple laptop mini modelleri de tercih edebilirsiniz. Grafik, mimari gibi çizim üzerine çalışmalar yapan kişiler içinde grafik üzerine başarılı modeller üretilir. Kişinin bu modelleri tercih etmesi çizim kalitesini de artıracaktır. Dünya’nın en başarılı markalarından biri olan Apple, kuruluşundan bugüne, kullanıcıların ihtiyacını belirleyerek bu doğrultuda başarılı modeller üretmeye devam ediyor.

Apple Laptop Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bilgisayar almaya karar verdiğinizde, ihtiyacınızın ne olduğu yönünde hareket etmelisiniz. Özellikle oyun oynamayı çok seven kişiler, yazılım sistemlerine bakarak model seçimi yapmaları gerekir. İyi yazılım sistemine sahip bilgisayarlar donma, kasma gibi problemler yaratmadığı için kişilerin rahat ve zevk alarak oyun oynayabilmesini sağlar. Apple laptop özellikleri gereği oldukça donanımlı bir üründür. Özellikle yazılım sistemleri kendilerine ait olduğu için problemlere yol açmadan kullanıcılara kesintisiz bir oyun zevki sunar. Mini laptop modelleri genellikle 1-3 kg ağırlığında, 13-14 inç ekrana sahip olur. Özellik ve işlev açısından diğer modellerden bir farkı olmaz. Genellikle öğrencilerin ve günlük kullanımda basit işler için kullanacak kişiler tarafından tercih edilir. 15-17 inç ekran, 1080p ekran çözünürlüklü bilgisayarlar çalışma hayatında, boş vakitleri değerlendirecek kişiler bir şeyler izlemek istediklerinde tercih edilir. Apple her kesimden insanın ihtiyaçları doğrultusunda birçok bilgisayar serisi üretti. Ürettiği her seride çıtayı biraz daha yükselterek sektörde yerini ve başarısını koruyor. Apple markasında en öne çıkan seriler, Apple MacBook Air ve Pro serileridir. Apple MacBook Air serisi, oldukça ince tasarım ve hafifliği ile adeta kullanıcıyı büyülüyor. True Tone teknolojisi sayesinde, gerekli durumlarda ekran parlaklığı ve renkleri artırıp azaltabilir. Touch ID özelliği sayesinde laptop yalnızca sizin dokunmatiğinizle çalışabilir üst güvenlik düzeyi sağlar. Sizinle birlikte toplam 5 kişinin parmak izini kaydederek dış güvenlik tehdidi oluşturmasını önler. Force Touche Trackpad özelliği sayesinde yalnızca bir parmağınızı değil birçok parmağınızın hareketini algılayarak sistemsel bir çalışma sağlar. İkonik tasarımı geri dönüşüm Alüminyum elementinden oluşturularak geri dönüşüm konusunda da kullanıcısından tam not alan Apple, yeni nesil klavye, hafif ve ince tasarım, tüm gün garantili pil ömrü ile eşi benzeri olmayan bir laptop modelidir. 2560*1600 ekran çözünürlüğü olan bu seri, yüksek parlaklık ve netlik içeriyor. Gerçekle neredeyse birebir görüntü sağlayan bu seri, kullanıcı tarafından çok beğenilen modellerin başında gelir.

Çarpıcı ve Göz Alıcı Bir Apple Laptop Teknoloji Deneyimi

Apple serisinin diğer göz alıcı modeli, Apple MacBook Pro serisidir. Serilerin her inç ekran boyutu tasarlanmıştır. İncecik tasarımı ve hafifliği ile elinizi doldurmayacak bu model rahat kullanım sağlayarak sizinle her yere gelir. Touch ID özelliği sayesinde yüksek düzeyde güvenlik sağlayarak siz ve sizin ailenizden 5 kişinin daha parmak izini kaydeder. Bunun haricinde kimse siz istemedikçe bilgisayarınızı kullanamayacaktır. Müthiş işletim sistemi, işlemci hızı ile rahat ve konforlu kullanım sağlayan bu model göz sağlığınızı önemseyerek tasarlanmıştır. True Tone teknolojisi ile, karanlık ortamlarda ekran parlaklığını düşüren, yüksek güneş altında kendini tamamıyla açabilen ekran parlaklığı sayesinde her ortamda rahat bir kullanım sağlar. Force Touche Trackpad özelliği ile parmak hareketlerinizi çok yönlü algılayarak komutlarınızı uygular. 2560*1600 süper üstü görüntü kalitesiyle sanki gerçek hayatı izliyor gibi keyif alacaksınız. Yeni nesil son model klavye parmaklarınızı kavrar ve kelimeleri ellerinizin arasında resmen kaydıdır. Apple notebook son model tasarımına sahip MacBook Pro serisi ince görüntüsü ve hafifliği ile yaşam alanlarınıza başka bir boyut kazandıracak. İşletim sisteminin hızlılığı sayesinde bilgisayarınızda hiç aksama olmadan rahatça oyunlar oynayabilir, film izleyebilirsiniz. Her türlü kullanıma açık olan Apple MacBook Air ve Pro serileri her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek yüksek performans kalitesine sahiptir. Apple notebook inceleme sonucunda kullanıcılar tarafından tam not alıyor. Tasarım harikası olan Apple serileri kullanıcıların gönlünü kazanmayı başardı.

Apple Laptop ve Geniş İşlev Seçenekleri

Apple ürettiği iki seride de geniş renk ve işlev seçeneği sunarak kullanıcıya istediğini seçme hakkı tanıyor. Herkesin rahatça arayışını karşılayacağı bu modeller Trendyol üzerinden de uygun fiyat seçenekleri ile satılıyor. Mac serilerinde çizilen imaj ve yüksek performans birçok markayı geride bırakarak zirveye oynuyor. Apple laptop renkleri ile de geniş kitlelere ulaştı. Uzay grisi, rose gold, rose renkleri Apple laptop modellerini daha cazip hale getiriyor. Apple MacBook air serisinin en küçük üyesi, 13,3 inç ekran ve 1.8 kg ağırlığı ile çanta gibi kolaylıkla taşınabilecek bir modeldir. Öğrenci, ofis ve iş kullanımı için tasarlanmış modelde 1.8 ghz işlemci hızı bulunuyor. 8 GB Ram bellek ve 128 GB SSD kapasitesi bulunuyor. MacOs işletim sistemine sahip bu model 1600*900 ekran çözünürlüğü ile oldukça net bir görüntü sunar. 6 saat ve üzeri pil ömrü olan notebook modelinde parmak izi özelliği bulunmuyor. Apple MacBook Air serisinin bir başka modeli, 13,3 inç ekran 1,8 kg ağırlığına sahip ve oldukça ergonomiktir. MacOs işletim sistemi, 8. nesil Intel Core i5 işlemci ve 1.6 ghz işlemci hızı ile iş yerleri, oyun severler ve öğrenciler için tasarlanmıştır. 2560 *1600 full HD kalitesi sunan model, Touch ID özelliği sayesinde yüksek düzey güvenlik sağlar ve bilgisayarı yalnızca siz parmak izinizle açabilirsiniz. 8 GB Ram bellek, 128 GB SSD kapasitesi sayesinde iyi bir depolayıcıdır. İnce tasarımı ve rose gold rengi ile kullanıcıyı adeta büyüleyen bir görüntüye sahiptir. Apple MacBook Pro serisinin bir modeli, özellikle grafik tasarıma ilgi duyanların tercih ettiği modellerin başında geliyor. 3D ve 4D grafik çizimlerinde çıtayı yükselten Apple, çizim yapan kullanıcılarını oldukça memnun bırakıyor. Tam anlamıyla 128 MB tümleşik Dram sayesinde yoğun grafiklerde bile üstün performans sağlayabilirsiniz. Oyun oynamak isteyenlerinde tercih ettiği bu model sayesinde kullanıcılar güzel oyun deneyim yakalıyor. Güvenli giriş ve şifreli depolaması sayesinde birçok dosyalarınız yalnızca sizin görebileceğiniz şekilde saklanır. 13,3 inç ekran ve 1,8 kg ağırlığına sahiptir. MacOs işletim sistemi, 8. nesil Intel Core i5 işlemci, 1.4 ghz işlemci hızı, Touch ID özelliği, 8 GB Ram bellek, 128 GB SSD kapasitesi, 2500*1600 ekran çözünürlüğü öne çıkan özelliklerinden yalnızca bazılarıdır. Koyu gri tasarlanmış model her açıdan kullanım özelliği gösteren bir modeldir.

Dünya Devi Apple Laptop ile Teknolojiyle Tanışın

Apple MacBook Pro serisinin modelleri, yüksek performans gösteren modellerden başında geliyor. Özellikle büyük işletmelerin işyerleri için tercih ettiği bu model kullanıcısından tam not alacak bir modeldir. MacOs işletim sistemi, İntel Core i9 işlemci, 2, 3 ghz işlemci hızı bulunur. Son model işlemcisi sayesinde saniyeler içerisinde birçok işlemi kolayca yapar. 15 inç ekran, 2-4 kg ağırlık, 1920*1080 ekran çözünürlüğü, Touch ID özelliği, 16 GB Ram bellek hafızası, 512 SSD kapasitesine sahip Apple Notebook modeli gümüş renk tasarlanmıştır. Apple MacBook Pro serisinde yer alan bir başka model üst düzey bir bilgisayar modelidir. 16 inç ekran boyutu bulunur. Ekranda bulunan özelliği sayesinde gerektiği yerde ekranın parlaklığını kısar, gerektiği yerde de parlaklığı artırır. Beyaz renk netliği için 500 nit parlaklık sağlar. MacOs işletim sistemi, İntel Core i9 işlemci, 2, 3 ghz işlemci hızı özellikleri bulunur. Geliştirilmiş termal tasarımı sayesinde kolay ısınmaz ve daha çok kullanabilmeyi sağlar. Yeni nesil grafiker tasarımları sayesinde 3D ve 4D çizimi kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Klavyesinde bulunan makas mekanizması sayesinde, hassas ve sessiz yazım kalitesi sunuyor. Touch Bar özelliği ile tüm parmaklarınızın komutunu algılar. Touch ID özelliği sayesinde güvenlik sıkıntısı oluşturmaz. Force- calling özelliği sayesinde nefis bir müzik kalitesi sunar. Bu kadar keskin, net ve yüksek ses kalitesiyle güzel anların tadını çıkarabilirsiniz. 16 GB ram belleği, 1 TB SSD kapasitesi bulunur. Depolama kapasitesi yüksek oluşu sayesinde bütün dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklanır. 3072*1920 yüksek çözünürlük kalitesi sayesinde gerçek hayatı izliyor gibi keyif alabilirsiniz. Gümüş ve ince tasarımı sayesinde göz dolduran bir notebook modelidir. MacBook Pro serisinin, Pro Touch Bar modeli bir bilgisayardan ne bekliyorsanız size kat kat fazlasını verecek bir modeldir. Hayatınızın her alanında size müthiş performans sağlayacak bu notebook modelini yanınızdan ayırmayacaksınız. MacOs işletim sistemi, İntel Core i9 işlemci, 4,3 ghz işlemci hızı bulunur. Saniyeler içerisinde beklentilerinizi karşılayan bu model sizi oldukça şaşırtacak. 15 inç ekran, 1.8 kg ağırlık, 32 GB Ram bellek hafızası, 256 GB SSD kapasitesi sayesinde iyi bir depolama ürünüdür. Dinamik Q klavyesi sayesinde yazma işini bile severek yapacağınız bu model, 2880*1800 yüksek ekran çözünürlüğü kalitesi sunar. 8 saat pil ömrü, yeni nesil grafiker tasarımı sunan model Touch ID özelliğine sahiptir. QHD ekran özelliği sayesinde yansıma yapmadan net bir görüntü elde edebilirsiniz. Özel tasarım serisi bu model, kullanıcıların en çok beğendiği modeller arasındadır. Her türlü kullanımda yüksek performans alacağınız model MacOs işletim sistemi, İntel Core i9 işlemci, 4,8 ghz işlemci hızına sahiptir. Ultra hızlı bu model, 15 inç ekrandan oluşmuştur. Ekranın renkleri ve ışığında ihtiyacı göre kısılma ve artma kendiliğinden gerçekleşir. Parmak izi okuyucusu sayesinde güvenlik üst düzeyde olup sizinle birlikte 4 kişinin de parmak izini tanır. 16 GB ram belleği, 512 GB SSD kapasitesiyle üretilmiştir. 2880*1800 ekran çözünürlüğü yüksek görüntü kalitesi sunar. 6 saat pil ömrü sunan model, ince ve gri renk tasarımı ile kullanıcıların gözüne oldukça hitap ediyor. Apple laptop fiyatları işlev, performans, ekran boyutu, görüntü kalitesi, işlemci serisi, işlemci hızı gibi verilere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Sporculara Özel Adidas Mont Seçenekleri

Çoğu zaman spor ürünleri konusunda tercih edilen Adidas markası tarafından erkekler için sunulan mont ürünleri açısından da tamamen sportif ve şık tasarımlar sağlanmaktadır. Bu çerçevede erkek mont ürünleri içerisinde de genellikle fonksiyonel bir kullanım oluşturan yani sporcuların farklı aktivitelerde rahatlık ile kullanabileceği tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Futbol, basketbol, su sporları veya kış sporları ile ilgilenen kişiler için seçilebilecek bu ürünlerde yaka, kapüşon, fermuar ve cep gibi özellikler değişim göstermektedir. Özellikle Adidas şişme mont ürünleri açısından da çok geniş bir ürün seçeneği bulunması ile birlikte kolaylıkla erkek mont ürünleri seçilebilir. Hatta spor çalışmaları gibi noktalarda seçilebilecek Adidas su geçirmez mont ürünleri daha sağlıklı ve konforlu bir kullanım oluşturacaktır. Sportif çalışmalarda kullanılsa dahi uzun ve yorucu süreçlerden geçmesine rağmen kirlenmeyecek ve yapısı bozulmayacak bir mont tercihi gerçekleştirmek istediğinizde de markanın sunduğu farklı renklerden yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda Adidas beyaz mont gibi ürün tercihleri sağlayarak, 365 gün her noktada kolaylıkla giyebileceğiniz bir ürün elde edebilirsiniz. Örnek olarak bu konuda erkek montu serileri içerisinde bulunan Erkek Mont-Bsc ins Jkt ürün serisini göz önünde bulundurabilirsiniz. Klasik olarak siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri sağlayan bu ürün, hem günlük hayatta hem de spor aktiviteleri sırasında tercih edilebilir. Sağ ve sol yanında fermuarlı cepleri bulunması ile birlikte iç kısımda bulunan cep sayesinde pratik bir kullanım sağlayan bu ürün, tam boy fermuarlı ve boğazlı yakası ile kullanılabilir. Sporcu çocuklar için tercih edilebilecek mont serileri de mevcuttur. Çocuk montları içerisinde markanın en önemli ürünlerini göz önüne alırsanız, unisex ürün seçenekleri açısından Gri Siyah Unisex Çocuk Mont serisi dahilindeki ürünler tercih edilebilir. Bu ürün en temel özellik olarak gri ve siyah rengin birleştirilmesi ile birlikte özel bir kumaş yapısı ile tam sağlıklı ve konforlu bir kullanım oluşturmaktadır. Kapüşon bulunmayan üründe tam olarak boğazlı bir yaka yer alırken, önden fermuarlı bir kullanım sağlanmıştır. Ürün tasarımında sağ ve sol tarafta olmak üzere iki yan cep yer alırken, kol manşetleri lastikli bir tasarım yapılmıştır. Seri içerisinde bulunan ürünler 7-8 yaş, 9-10 yaş ve 11-12 yaş aralığı için ayrı ayrı tercih edilebilir. Çocuk, genç ve yetişkin ürünlerinin tamamı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.