search result placeholder

Karaca

Karaca

Türkiye’nin züccaciye, mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri konusunda sevilen markası Karaca, özgün tasarımları, çağdaş çizgisi ve geniş ürün yelpazesi ile büyük beğeni topluyor. Karaca Home markası ile ev tekstili ve giyim konusunda da dikkate değer bir ürün gamı sunan marka, bir evin ihtiyaç duyacağı eşyaların çoğunun tek elden alınabilmesine imkan veriyor. Karaca çeyiz seti alternatifleri yeni evlenecek olanlara evlerini kurarken birbiri ile uyumlu eşyaların cazip koşullar ve uygun fiyatlarla alma olanağı sağlıyor. Mutfak, yatak odası, bebek odası ve evin her köşesi için üretilen tekstil ürünlerinin yanı sıra Karaca hediyelik eşyalardan dekoratif ürünlere, ayakkabıdan günlük kıyafetlere iddialı ürünler de sunuyor.

1973 yılından bu yana başta porselen mutfak ürünleri, tencere çeşitleri ve çatal bıçak takımları ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alan Karaca, hemen her mutfakta yerini alıyor. Kimi zaman çeyizlik olarak tercih edilen, kimi zaman da günlük kullanım için alınan markanın muftak eşyaları, farklı büyüklüklerdeki setler halinde herkese ve her keseye uygun alternatifler olarak satışa sunuluyor. Markanın ev eşyaları ve ev tekstili ürünleri kullanıcıların tercihlerine göre çağdaş çizgilerden klasik tasarımlara, rustik ya da gotik tarzlardan avangart yaklaşımlara pek çok seçenek içeriyor. Ürün çeşitliliği hem züccaciye ürünlerinde hem giysi ve ayakkabılarda kendini gösterirken markanın ürünlerinde dayanıklılık avantajı öne çıkıyor.

Mutfakların Vazgeçilmez Ürünleri Karaca’dan

Karaca paketleri başta yeni ev kuracak çiftler olmak üzere, herkes için oldukça avantajlı ve yüksek kaliteli seçenekler sunuyor. Sadelik arayanlar için en şık yemek ve çatal bıçak setleri bulunurken gösterişli modeller kusursuz sofraların vazgeçilmezi oluyor. Paketlerin içinde 6 kişilik ya da 12 kişilik yemek takımı modelleri, farklı büyüklükte çatal bıçak setleri, kahvaltı setleri yer alabildiği gibi, elektrikli süpürgeler ve küçük ev aletlerinden oluşan çeyiz setleri de satın alınabiliyor. Trendyol’un oldukça cazip koşullarla hazırladığı Karaca indirim ürünleri arasında tüm ürün çeşitlerini kapsayan çok daha geniş paketler de yer alabiliyor. Kimi paketlerde tencereden tabağa, çatal kaşıktan tekstil ürünlerine ihtiyaç duyulan pek çok ürün uyumlu tasarımlarıyla yer alıyor. Karaca aksesuar açısından da zengin ürün çeşitliliğiyle evin dört köşesi için göz alıcı bir estetik vadediyor. Karaca kurabiyelik ya da Karaca Türk kahvesi fincanı gibi ürünler takımlar içinde yer alabildiği gibi, tek tek de satın alınabiliyor. Kepçe seti, baharat setleri, bıçak setleri, envai çeşit kavanozlar, kutular, cam ürünü bardaklar ve daha pek çok özel geliştirilmiş koleksiyon markanın ürün gamı içinde yerini alıyor, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olduğunu düşünenlerin sayısı artık eskiye göre çok daha fazla olduğundan, markanın kahvaltı takımları kullanıcıların göz zevkine de hitap ediyor. Farklı büyüklüklerde ve farklı parça sayılarına sahip kahvaltı takımları içinde tabaklardan demliklere, tuzluklardan farklı sunumlara yönelik özel tabaklara ve tasarımlara kadar pek çok ürün yer alıyor.

İhtiyaca Uygun Tencere Setleri

Farklı malzemelerden üretilmiş, farklı ebat ve tasarımlardaki tencereler de markanın iddialı olduğu ürünler arasında bulunuyor. Küçük boy tencerelerden geniş tencerelere, düdüklü tencereden karnıyarık tencerelerine pek çok çeşit Karaca güvencesiyle satın alınabiliyor. Kullanıcı tercihlerine göre çelik, emaye, seramik kaplama, granit ya da döküm tencereler öne çıkabiliyor. Marka kimi çeyiz setlerinde tencereler ile birlikte çaydanlık, cezve, çatal kaşık gibi ürünlere de yer veriyor. Kimi zaman da yemek takımı setleri ya da elektronik alet setleri tencere takımlarını içerebiliyor. Tencere setleri genellikle 3 ile 18 parça arasındaki sayılarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Çelik tencerelerde 16 cm’lik derin tencereler olabildiği gibi, 22 cm’lik karnıyarık tenceresi ya da çok daha büyük miktarlarda yemek için 24 cm’lik derin tencere modelleri şeklinde de olabiliyor. Ayrıca farklı ihtiyaçları karşılamak üzere düdüklü tencere, granit ya da seramik kaplama tencere setleri gibi pek çok alternatif de bulunuyor. Bio Granit serisi ürünler yapışmaz ve yanmaz yüzeyleri yanında leke tutmaz dış yüzeyleri ile de beğeni topluyor. Markanın tava seçenekleri de tıpkı tencereler gibi, hem yapıldığı malzeme hem de büyüklük açısından pek çok seçenek sunuyor.

Çaydanlıklar ve çay makineleri markanın ürün yelpazesi içinde özel bir yerde bulunuyor. Küçük aileler için küçük ya da orta boy çaydanlıklar yeterli olurken geniş aileler büyük boy demlikleri, çaydanlıkları ya da çay makinelerini tercih ediyor. Aynı şekilde cezveler ve kahve makineleri de vazgeçilmez mutfak aletleri arasında yerini alıyor. En doğru biçimde tasarlanmış ve en kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş ürünler sayesinde, çayın ve kahvenin tadı daha güzel oluyor, arzu edilen lezzete kolayca ulaşılıyor. Çaydanlık modelleri sahip oldukları kaliteli malzemeler sayesinde temizlik sürecinde de sorun çıkarmıyor.

Elektrikli Ev Aletleri ile Her İş Çok Kolay

Karaca kampanyalı ürünler arasında elektrikli ev aletlerinden oluşan setler de özel bir yer tutuyor. Torbalı ya da torbasız elektrikli süpürgeler, blender setleri, mutfak robotu setleri, tost makineleri, ütüler, çay makineleri, kahve makineleri bu setlerde öne çıkan ürünler olarak dikkat çekiyor. Ayrıca mısır patlatma makinesinden farklı boylarda mikserlere dek pek çok ürün de mutfaklarda işleri kolaylaştırmak üzere hazır bekliyor. Farklı renk seçenekleri ile uyumlu takımlar oluşturan küçük ev aletleri, granit gibi göz alıcı ve dayanıklı malzemelerden oluşabildiği gibi, yüksek kalite çelik ürünlerinden de üretilebiliyor. Markanın sağlamlığı ve dayanıklılığı ile öne çıkan farklı renk ve tasarım seçenekleri, çağdaş ya da geleneksel çizgilerde tasarlanmış evlerin vazgeçilmez şıklığına katkı sağlıyor. Karaca kampanyalı ürünler arasında yer alan elektrikli ev aletleri, çeyiz setleri ihtiyaç duyulan tüm ev aletlerini bir arada ve uyumlu biçimde alma fırsatı sunuyor. Ayrıca özel kampanyalar ve indirimler nedeniyle oldukça cazip fiyatlara düşebilen çeyiz setleri Trendyol sitesinden kolayca satın alınabiliyor. Güvenilir bir markanın kalite güvencesiyle satın alınan elektrikli ürünler, kullanıcılar tarafından uzun yıllar büyük bir konforla kullanılıyor.

Gelişmiş Teknolojiler, İşlevsel Çeyiz Setleri

Vantuz serisi elektrikli süpürgeler ile önemli bir teknolojik gelişim sağlayan markanın, farklı çekim güçlerine sahip torbalı ve torbasız elektrikli süpürge modelleri bulunuyor. Elektrikli süpürgeler kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak elektrikli ev eşyalarından oluşan çeyiz setlerinde de yerlerini alıyor. Makul fiyatlı compact elektrikli süpürge ürünlerinden gelişmiş performans ürünlerine dek çok sayıda elektrikli süpürge modeli geliştiren marka, yüksek motor gücü yanında dayanıklı ek parçalar ve sağlam hortumlar sunuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan tasarımlar evi süpürürken kullanıcılara zaman kazandırıyor, dip köşe temizliğin kolayca ve kısa sürede yapılmasına imkan tanıyor.

Karaca markasının uygun fiyatlı, cazip koşullu çeyiz kampanyaları arasında öne çıkan elektrikli eşyaların yer aldığı setler büyük kolaylık sağlıyor. Tost makinesi, elektrikli cezve, blender setleri, çay makinesi gibi ürünlerin yer aldığı setlerde görsel açıdan da, kalite açısından da gelişmiş ürünler bulunuyor. Yanmaz yapışmaz döküm ızgara lezzeti sunan tost makineleri, çok sayıda kişiye aynı anda tostlar hazırlayabiliyor. Ayrıca bazı modeller ızgara olarak da kullanabiliyor. Tost makinelerinin çoğu parçası bulaşık makinesinde yıkanabildiğinden temizlik kolaylığı da bulunuyor. Elektrikli cezveler ise 360 derece dönebilen tabanları ve pratik kullanım özellikleri ile Türk ailesinin geleneksel damak tadına uygun kahve lezzetine kolayca erişilmesini sağlıyor. Kablosuz kullanımın mümkün olduğu modeller, susuz çalışmayı engelleyen güvenlik sistemi ile ekstra koruma sunuyor. İhtiyaç duyulduğunda kettle olarak da kullanılabilen çay makineleri de geleneksel çay lezzetini her daim taze tutuyor. Paslanmaz çelik filtreler daha duru çaylar içilmesine imkan verirken yüksek kapasiteli modeller geniş ailelere dahi yetecek bir kapasite sunuyor. Blender setleri, çok yönlü ve çok işlevsel yapılarıyla yemek yapım süreçlerinin en büyük yardımcısı olmayı başarıyor. Bu setlerin kolay temizlenmesi de en büyük avantaj olarak ev hanımlarının yüzünü güldürüyor.

Daha Dekoratif ve Daha Estetik Yaşam Alanları

Karaca dekorasyon konusunda da oldukça iddialı ürünleri ve zengin ürün yelpazesi ile beğeni topluyor. Sadece işlevsel ve mecburi eşyalar ile yetinmeyen marka, yaşamı ve yaşam alanlarını güzelleştirmek adına oldukça geniş bir ürün gamı sunuyor. Biblolardan dekoratif tabaklara, farklı ebatlarda kutulardan kokulu mumlara pek çok ürün evlerin dört köşesinde göz alıcı bir şıklık sağlıyor. Nevresim ve pike setleri gibi ev tekstili ürünleri yatak odalarını estetize ederken meyvelikler, cam ürünler, çerçeveler, estetik heykelciler ve daha pek çok ürün evlerde yaşamı daha canlı ve görsel olarak daha eğlenceli hale getiriyor. Her zevke ve her beğeniye göre farklı ürün serileri bulunuyor. İsteyenler geleneksel ve rustik çizgilere öncelik verirken çağdaş tasarımı tercih edenler ise evlerini diledikleri gibi süsleyebiliyor.

Karaca Home aksesuar da tasarımlarında çiçekli ürünlerden etnik çizgilere, damaks desenlerden sadeliğin şıklığını içeren eşyalara çok yönlü bir ürün yelpazesi sunuyor. Tasarımları ve estetik yapıları ile öne çıkan baharat takımları, çerezlikler, peçetelikler, şekerlikler ve benzeri tamamlayıcı ürünler de mutfak eşyalarının şıklığını tamamlıyor. Markanın detaylara önem veren, ayrıntılarda kendini gösteren gelişmiş estetik yaklaşımı Karaca aksesuar modellerinde de kendini belli ediyor.

Dekorasyonda Yeni ve Çağdaş Çizgiler

Karaca Home aksesuar ve ev tekstili ürünleriyle evlerin tüm odalarına yeni bir hava katıyor ve ihtiyaç duyulan ürünleri bir arada sunuyor. Karaca dekorasyon ürünleri arasında çağdaş tasarımlarıyla tekstil ürünleri başı çekiyor. Nevresim takımları, örtüler, pike takımları, havlu setleri özel tasarım desenleri ile beğeni topluyor. Başta pamuk olmak üzere pek çok malzemeden üretilen bu tekstil ürünleri, hem günlük kullanım için hem de misafirlere hazırlık için ideal çözümler oluşturuyor. Dayanıklılık ve işlevsellik yanında estetiğe de önem verenler için markanın ürünleri arasında çok sayıda seçenek yer alıyor. Resim çerçeveleri, vazolar, dekoratif şişeler, sepetler, yapay çiçekler gibi ürünler evin arzu edilen köşelerinde şık ve göz alıcı güzellikler ortaya çıkarabiliyor. Bir ev için gerekli tüm malzemeler bu markanın çatısı alında bulunabiliyor ve uyumlu çizgilerle mükemmel şıklıkta kombinler oluşturulabiliyor.

Çocuklara ve Bebeklere Yönelik Ürünler

Markanın ev tekstili ürünlerinde bebeklere yönelik özel üretim modeller bulunuyor. Bebeklerin sağlıklarına ve hassasiyetlerine uygun malzemeden üretilen battaniye, çarşaf ve nevresim setleri annelerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği ürünler olarak öne çıkıyor. Bebekler için ayrıca yiyecek içecek ürünleri olduğu gibi, banyo için de güvenilir ürünler bulunabiliyor. Banyo setleri bebek tenine uygun havlu, bornoz, kese gibi ürünleri içeriyor.

Karaca çocuklara yönelik özel olarak tasarlanan tabak, çatal kaşık setleri ile de göz dolduruyor. Üçlü setlerde çocukların sevdiği karakterler ve görseller bulunuyor, çocuklar için yemek saatleri çok daha keyifli hale geliyor. Markanın mısır patlatma makineleri çok sevilen ürünler olarak aile eğlencelerinin daha keyifli geçmesini sağlıyor. Çocuklar başta olmak üzere tüm aile fertleri patlamış mısır keyfini sürüyor. Nostaljik görüntüsü, tasarımı ve rengi ile adeta bir dekoratif ürünmüş gibi estetik bir görünüm sunan mısır patlatma makineleri, mutfaklarda dekoratif obje olarak da işlev taşıyor. Yağ kullanmaya ihtiyaç duymadan mısır patlatmaya imkan veren mısır patlatma makineleri, kullanım ve temizlik kolaylığı ile öne çıkıyor. Mısır patlatma makineleri yapışmaz iç yüzeyi ile bir seferde 20 kaba kadar patlamış mısır hazırlayabiliyor.

Karaca Giyim ile Göz Alıcı Şıklık

Karaca indirim ürünleri arasında en dikkat çekici ürün yelpazesini giysiler oluşturuyor. Markanın yüzde 100 İtalyan ipliği ile üretilen giysileri şıklığı, zarafeti ve çağdaş çizgileri ile öne çıkıyor. Kadın ve erkeklere yönelik giyim ürünleri, pantolondan elbiseye, tişörtten kazaklara oldukça zengin bir yelpaze sunuyor. Ayrıca markanın erkeklere yönelik takım elbise modelleri de dikkat çekici bir beğeni düzeyi yakalıyor. Şıklığı kadar konforu ile de öne çıkan giyim ürünleri, klasik ya da modern çizgilerde olabiliyor. Günlük hayatında spor giyim tarzından vazgeçmeyenler için de çok sayıda spor ve kullanışlı giysi modeli bulunuyor. Özellikle özel tasarım kazakları ile göz dolduran marka, yüksek oranda nem alma özelliği ile bilinen viskon kumaştan üretiliyor. Erkek giyim alanında takım elbiselerin yanı sıra fit ve slim fit ürünleriyle popüler olan marka, farklı renk seçenekleriyle ile her beğeniye hitap ediyor. Kadınlara yönelik giyim ürünlerinde de klasik ve spor modeller geniş beğeni topluyor. Diğer ürünlerde olduğu gibi, giyim konusunda da Karaca online alışveriş Trendyol üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor ve giyim dahil tüm ürünlere en açıklayıcı bilgiler eşliğinde ulaşılabiliyor.

Kolay Alışveriş, Zengin Seçenekler

Mutfak gereçleri başta olmak üzere, yeni ev kuracakların ilk başvurduğu markalardan biri olan Karaca, ev kurma ve evlenme süreçlerini kolaylaştırmak için hazırladığı setler ile çok daha pratik bir alışveriş imkanı sağlıyor. İşlevsel ve göz alıcı şıklıktaki ürünleri ile hemen her türlü mutfak eşyasını ve evin diğer bölümleri ile ilgili temel eşya ve tekstil ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunan marka, estetik açıdan ideal kombinler yapmaya fırsat veriyor. Estetik ve kullanışlılık kaygılarının yanında setler halinde toplu ürün almak fiyat ve ödeme koşulları açısından da büyük avantajlar sağlayabiliyor.

Mutfak eşyalarının ve küçük mutfak aletlerinin detaylardaki tüm özellikleri ile başarılı biçimde ilgilenen ve ayrıntıları düşünülmüş kullanışlı ürünler sunan marka, eksiksiz mutfaklar oluşturmada genç çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Baharat değirmeni ya da fincan altı gibi detaylarda dahi kusursuz bir uyum sunan marka, her zevke uygun ürün yelpazesi ile tüm kesimlere hitap ediyor. Kişilerin tercihine göre gösterişli ve albenili dekorasyonlar yapmak mümkün olduğu gibi, markanın ürünleriyle sade ve modern tasarımlar da gerçekleştirilebiliyor. Sadece mutfaklar değil, evin tüm alanları markanın ilgi alanında bulunduğundan tüm detaylar en ince biçimde işlenebiliyor, içe sinen uyumlu dekorasyonlar yapılabiliyor.

Karaca, mutfakların vazgeçilmez ihtiyacı bıçaklar konusunda güvenilir bir adres oluşturuyor, setler halinde satılan bıçaklarla aranan kaliteyi kullanıcıların ayağına getiriyor. Silikon ve metal malzeme kullanılarak hazırlanmış kek kalıpları ve benzer malzemeler de detaylardaki kaliteyi gösteren malzemeler olarak öne çıkıyor. Evini ve mutfağını yenilemek isteyenler, sıfırdan yeni bir ev kurmaya hazırlananlar ya da küçük dokunuşlarla hem işlevsel hem estetik olarak yeniliklere yelken açmak isteyenler Trendyol sitesinden alacakları Karaca ürünleri ile isteklerine erişebiliyor, en uygun ödeme koşulları ile bütçelerini yormuyor.

search result placeholder