Samsung

100.000+ Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Samsung

Samsung

Dünyaca ünlü markalardan biri olan Samsung, teknoloji alanında kendini en iyi şekilde göstermeye devam ediyor. Samsung Türkiye, Samsung ürünleri ve modellerine kolayca ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Telefonları, bilgisayarları, tabletleri, çamaşır makineleri, akıllı saatleri ve çok daha fazla ürün modeliyle her kullanıcı kesimine hitap etmeyi başaran marka, ürünlerinin yeni nesil teknolojileriyle de benzersiz bir kullanım kolaylığı ortaya koyuyor. Samsung telefonlar, gerek kamera teknolojileri gerekse üst düzey temel donanım özellikleriyle bir akıllı telefondan beklediklerinizin çok daha fazlasını yerine getiriyor. Samsung beyaz eşya modelleri ise bir yaşam alanının tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde gideriyor. Bu sayede günlük hayatınızda üst düzey teknoloji daima sizlerle birlikte oluyor. Tüm ürünleri ve benzersiz teknolojileriyle marka, dünyanın en iyi teknoloji üreticileri arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Samsung fiyatları ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Sizlere ise yalnızca yenilikçi teknolojinin ve modern bir yaşamın keyfini sürmek kalıyor. Samsung online ile markanın ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşmak da oldukça kolay bir hâle geliyor.

Benzersiz Samsung Cep Telefonu Modelleri

Samsung telefon modelleri, yenilikçi kamera teknolojileri ve modern görünümleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Markanın her bir akıllı telefon serisi, kendine özgü teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Note serisi akıllı telefonlar, not almayı ve işinizle ilgili grafikler hazırlamayı bambaşka bir boyuta taşıyor. S serisi akıllı telefonlar ise üstün kamera özellikleriyle göz dolduruyor. Markanın diğer akıllı telefon serileri olan A, J ve M modelleri de sahip oldukları üst düzey işlemciler ve işletim sistemleriyle sizlere benzersiz bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor. 3 kameralı, dört kameralı akıllı telefonlar üreten marka, fotoğraf ve video çekmek için ekstra bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duyma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu sayede son derece profesyonel görünen fotoğraflar ile anılarınız ilk günkü hâlleriyle sizlerle birlikte kalıyor. Samsung şarj aleti modelleri, telefonunuzu kolayca şarj edebilmenize olanak tanıyor. Samsung şarj kablosu ve Samsung şarj soketi ile hızlıca kablolu şarj işlemi gerçekleştirilebiliyor. Samsung kablosuz şarj ise telefonunuzu kablolara bağlı kalmadan şarj edebilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede  yenilikçi telefonlarınızı şarj edebilmek de son derece kolay bir hâle geliyor. Samsung batarya ise uzun ömürlü performanslarıyla sürekli şarjınızın bitmesine engel oluyor.

Samsung kılıf modelleri, akıllı telefonlarınızı darbelere karşı koruyor. Bu sayede çizilmeler ortadan kaldırılıyor. Samsung telefon kılıfları, çeşitli desenleriyle de dikkatleri üzerine toplıuyor.

Samsung Çamaşır Makinesi ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Markanın üst düzey teknolojilere sahip çamaşır makinesi modelleri, çamaşırlarınıza hassas bir bakım yapıyor. Çeşitli köpürme teknolojileriyle giysilerinizin en derinine bile nüfuz etmeyi başaran ürünler, hızlı yıkama özellikleriyle ise en kısıtlı zamanlarda bile temizliğin sizlerle birlikte olmasına imkan sağlıyor. Suyu ve köpüğü benzersiz bir şekilde giysilerinize püskürten çamaşır makineleri, kısa zamanda üst düzey bir yıkama işlemi gerçekleştiriyor. Kilit sistemi sayesinde çocuklar için oluşabilecek tehlikeleri ortadan kaldıran ürünler, akıllı kapak teknolojileriyle ise unuttuğunuz giysileri hızlıca yıkamaya ekleyebilmenize olanak tanıyor. Sizler için her türlü kolaylığı en iyi şekilde sağlayan çamaşır makineleri ile kıyafetlerinizi yıkamak son derece eğlenceli bir boyut kazanıyor.

Samsung Buzdolabı ile Yiyecekleriniz Daima Taptaze

Markanın yiyeceklerinizi ilk günkü tazeliğinde tutan benzersiz buzdolabı modelleri, yaşam alanınızdaki en iyi yardımcılarınızdan biri hâline geliyor. Ürünler, çeşitli soğutma teknolojileri sayesinde her bir bölmeyi ayrı ayrı soğutuyor ve kokuların birbirine karışmasına engel oluyor. Böylece buzdolabınızda kötü kokular oluşmuyor. Aynı zamanda yiyeceklerinizi özel olarak soğutan ürünler, sebze ve meyvelerinizin dalından yeni koparılmışçasına taze kalmasına da olanak tanıyor. Geniş iç hacimleriyle öne çıkan ürünler aynı zamanda LED ışık teknolojileriyle de beğeni kazanıyor. Bu sayede en arkada kalan yiyecekleri kolayca görebilmenize imkan tanınıyor. Hızlı soğutma ve dondurma gibi özellikleriyle soğuk bir suya veya buza ihtiyacınız olan zamanlarda imdadınıza koşan ürünler, diğer tüm teknolojileriyle ise en iyi mutfak yardımcılarınız arasında yerini almayı başarıyor.

Samsung Tablet ile Daha Geniş Ekran Sizlerle

Markanın yenilikçi tablet modelleri, işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilmenize katkı sağlıyor. Geniş ekran üzerinden haberleri okuyabilmenize, film ve dizilerinizi izleyebilmenize olanak tanıyan ürünler, oyunlarınızı da büyük bir keyifle oynayabilmenize katkı sağlıyor. Markanın tablet modelleri, güçlü kamera özellikleriyle son derece geniş bir alanı fotoğraflayabilmenize imkan tanıyor. Kolayca notlar alabilmenize de yardımcı olan ürünler, günlük hayatınızı oldukça kolay bir hâle getiriyor. Tüm özellikleriyle üst düzey tablet modelleri, sizlere büyük faydalar sağlıyor. Samsung tablet kılıfı modelleri ise tabletinizi düşmelere ve diğer darbelere karşı en iyi şekilde koruyor.

Saatte Yeni Teknoloji: Samsung Akıllı Saat

Benzersiz akıllı saat modelleri, telefonunuzla yapabileceğiniz birçok eylemi kolayca saat üzerinden gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Ürünler, sağlığınızla ilgili bilgileri saat kadranında kolayca gösteriyor ve kontroller yapabilmenize imkan sağlıyor. Günde kaç adım attığınızı, kalp atış hızınızı ve daha fazlasını takip edebilen akıllı saatler aynı zamanda kısa mesajlar gönderebilmenize ve aramalara yanıt verebilmenize de yardımcı oluyor. Çeşitli uygulamaları kullanabilmenize de olanak tanıyan akıllı saat modelleri, bir saatten çok daha fazlasını sizlere sunmayı başarıyor. Akıllı saat ile bir kol saatinde bile benzersiz teknolojiler sizleri bekliyor.

Samsung Kulaklık Modelleri ile Müziğe Hakim Olun

Samsung bluetooth kulaklık ve Samsung kulak içi kulaklık modelleri, müziklerinizi üst düzey ses kalitesiyle dinleyebilmenize olanak tanıyor. Samsung kablosuz kulaklık modelleri, kolayca şarj ediliyor ve telefonunuzla mükemmel bir uyumluluk gösteriyor. Bağlantı anından itibaren farkını ortaya koyan ürünler, en sevdiğiniz müzikleri en iyi ses teknolojileriyle dinleyebilmenize ve müziklerinizden en iyi verimi alabilmenize imkan sağlıyor. Filmlerinizi ve dizilerinizi izlerken arka planda kalan tüm sesleri net ve canlı bir biçimde işitebilmenize katkı sağlayan ürünler, boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilmenize yardımcı oluyor.

Samsung Bulaşık Makinesi Sayesinde Bulaşıklarınız Daima Pırıl Pırıl

Bulaşıklarınızı hiçbir leke kalmadan temizleyen bulaşık makinesi modelleri, hem su tasarrufu açısından hem de temizlik açısından beklentilerinizi karşılamayı başarıyor. Markanın bulaşık makineleri, bulaşıklarınızı derinlemesine temizliyor ve tabaklarınızda hiçbir yağ lekesi kalmıyor. Elde yıkamaya göre benzersiz bir tasarruf ortaya koyan ürünler, elektrik enerjisini de en düşük miktarda kullanıyor. Bu sayede düşük enerji ve az miktarda suyla benzersiz bir temizlik ortaya koyuluyor. Geniş iç hacimleriyle oldukça fazla bulaşığı tek seferde yıkayabilen bulaşık makineleri, kalabalık misafirleriniz olduğu zamanlarda tüm bulaşığı tek seferde yıkatabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede saatlerce elde bulaşık yıkama derdi ortadan kaldırılıyor. Çeşitli bölmeleri ve bulaşıklarınıza göre ayarlayabileceğiniz çekmeceleriyle bulaşık makineleri, her türlü kolaylığı en iyi şekilde sizlere sunuyor. Size ise bulaşıklarınız yıkanırken en sevdiğiniz programları keyifle izlemek kalıyor.

Havanız Onunla Tertemiz: Samsung Klima

Markanın klima modelleri, yaşam alanınızı istediğiniz sıcaklığa ulaştırabilmenize imkan tanıyor. Çeşitli teknolojilere sahip klimalar, beklentilerinizi en iyi biçimde karşılamayı başarıyor. Yaşam alanınızı soğuturken nemi de ortadan kaldırmayan ürünler, kuru ve rahatsız edici bir ortam oluşturmuyor. Aynı zamanda ürünler, havadaki mikropları ve bakterileri filtresine çekiyor ve daima temiz nefesler alabilmenize olanak tanıyor. Ortamı istediğiniz sıcaklığa getirdikten sonra aynı sıcaklığı korumayı başaran ürünler, sürekli farklı ayarlar yapma problemini de ortadan kaldırıyor. Böylece ideal sıcaklık her an korunuyor. Uyku modu özellikleri sayesinde ürünler, siz uyurken ortamı en uygun sıcaklığa getiriyor ve sessiz bir biçimde çalışıyor. Bu sayede üşümeden veya terlemeden derin bir uyku çekmenize ve güne daha dinç başlayabilmenize imkan sağlanıyor. Uykunuz sırasında da ideal sıcaklığı sabaha kadar koruyan klimalar, havadaki tozları da filtresine hapsediyor. Aynı zamanda ürünler, kolay filtre temizliği sayesinde sizlere hiçbir zorluk çıkarmıyor. Bu sayede yaşam alanınızdaki en uygun havanın oluşumu için uzun süren filtre temizlikleri yapmanıza da gerek kalmıyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla klima modelleri, daha temiz bir hava oluşturarak çocuklarınız ve sizin için benzersiz bir yaşam alanı meydana getiriyor.

Samsung Laptop ve Samsung Masaüstü Bilgisayar ile Üst Düzey Teknoloji Sizlerle

Samsung bilgisayar modelleri, üstün teknolojileri sayesinde oyunlar oynayabilmenize ve ofis işlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Ürünler, güçlü işlemcileri sayesinde oldukça hızlı bir çalışma performansı ortaya koyuyor. Geniş depolama kapasiteleriyle fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer tüm verilerinizi saklayabilmenize imkan tanıyan ürünler, RAM kapasiteleriyle ise aynı anda birden fazla uygulamayı donmalar ve kesilmeler olmadan çalıştırabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede üst düzey hız, kesintisiz bir şekilde sizlerle birlikte oluyor. Güçlü ekran teknolojileri sayesinde benzersiz grafikler ortaya koyan ürünler, oyunlarınızdaki en küçük detayları bile görebilmenize imkan sağlıyor. Aynı zamanda filmlerinizi ve dizilerinizi izlerken aldığınız keyif de ikiye katlanıyor. Samsung bilgisayar şarj aleti ile notebook'unuzu kolayca şarj edebilmenize de olanak tanınıyor.

Samsung notebook ürünleri, kolay taşıma özellikleri ve her an ve her yerde çalışma prensipleriyle işlemlerinizi kolayca tamamlayabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda Samsung dizüstü bilgisayar modelleri, incecik yapıları ve modern görünümleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Masaüstü bilgisayarlar ise daha fazla teknolojiyi tek bir yerde kullanabilmenize yardımcı oluyor. Masaüstü bilgisayarlar, özellikle oyuncular için büyük kolaylıklar ortaya koyuyor. Samsung monitör sayesinde daha geniş bir alanı görüntüleyebilmenize ve ekrana daha iyi hakim olabilmenize imkan tanıyan ürünler, çeşitli temel donanım özellikleriyle de göz dolduruyor.

Samsung Süpürge Sayesinde Yaşam Alanınız Daima Tertemiz

Samsung elektrik süpürgesi modelleri, güçlü emiş performanslarıyla kusursuz temizliğin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. Geniş kapasiteli toz hazneleriyle tüm evi tek seferde kolayca süpürebilmenize imkan sağlayan ürünler, beş adımlı filtre sistemleriyle ise son derece profesyonel bir kullanım olanağı ortaya koyuyor. Ürünlerin hazneleri, tek seferde kolayca çıkarılabiliyor ve kolayca boşaltılabiliyor. Bu sayede tüm zorluklar tamamen ortadan kaldırılıyor. Taşınması oldukça kolay olan süpürge modelleri, kolay kullanım imkanlarıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Bazı modellerde yer alan şeffaf toz haznesi, doluluk oranını kolayca kontrol edebilmenize olanak tanıyor. Erişilmesi en zor yerlere ulaşabilmenizi sağlayan başlıklarıyla öne çıkan ürünler, alanları tarıyor ve engelleri kolayca tespit ediyor. Duvar köşelerini bile en iyi şekilde temizleyen ürünler, yaşam alanınızda benzersiz bir ferahlık ortaya koyuyor. Mobilyalarınızın çizilmesine engel olan ürünler ile yaşam alanınıza herhangi bir zarar verilmiyor. İnanılmaz güçlü bir temizlik ortaya koyan elektrikli süpürgeler, saçların fırçaya takılmasına da engel oluyor. Böylece emiş gücü hiçbir şekilde kaybolmuyor.

Tüm Görüntüler Onunla Daha Canlı: Samsung Fotoğraf Makinesi

Markanın fotoğraf makineleri kompakt tasarımları ve güçlü teknolojileriyle büyük bir beğeni kazanıyor. Gelişmiş kamera teknolojileriyle otomatik odaklamalar yapan ürünler, son derece profesyonel fotoğraf ve video çekimleri ortaya koyuyor. HDR, elle odaklama, otomatik odaklama gibi çeşitli birçok kamera teknolojisine sahip olan ürünler, fotoğraf çekimleri sırasında sizlere büyük kolaylıklar sunuyor. Aynı zamanda ürünler, zamanlayıcı özellikleri sayesinde de sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Kolay kullanımlarıyla öne çıkan ürünler, modern görünümleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Samsung dijital fotoğraf makinesi modelleri hafif yapıları sayesinde her an taşınabiliyor ve her yerde kullanım imkanı ortaya koyuyor. Gelişmiş kamera teknolojileri, modern görünümleri, kolay kullanım imkanları ve çok daha fazlasıyla fotoğraf makineleri, profesyonel fotoğraf çekimini bambaşka bir boyuta taşımayı başarıyor.

Samsung Mikrodalga Fırın ile İyi Pişmiş Yemekler

Mükemmel pişirme için en uygun koşulları ortaya koyan mikrodalga fırın modelleri, yiyeceklerinizin son derece lezzetli olmasına katkı sağlıyor. Yemeklerinizi daima sıcak tutan ürünler, üç dalga sistemleriyle de eşit bir pişirme performansı ortaya koyuyor. Sağlıklı pişirme özellikleriyle öne çıkan ürünler, LED göstergeleri, Eco modları, yumuşatma ve çözme özellikleri, çocuk güvenlik kilitleri ve geniş kapasiteleriyle büyük beğeni kazanıyor. Aynı zamanda ürünler, modern görünümleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Mutfağınıza bambaşka bir görünüm kazandıran mikrodalga fırınlar, şıklığı ve zarafeti en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor. Yenilikçi mikrodalga fırın ürünleriyle hem yemekleriniz en iyi şekilde pişiriliyor hem de yaşam alanınıza modern ve zarif bir görünüm kazandırılıyor.

Samsung Televizyon Sayesinde Tüm Sahnelere Hakim Olun

Samsung tv modelleri, sahip oldukları üstün teknolojik özelliklerle televizyon izleme deneyiminizi bambaşka boyutlara taşıyor. Ultra HD görüntü kaliteleriyle öne çıkan ürünler, son derece canlı, gerçekçi ve net görüntüler ortaya koyuyor. Oldukça geniş ekranlara sahip olan ürünler, futbol maçlarını sanki stadyumdaymış gibi izleyebilmenize de imkan sağlıyor. Televizyonlar, gerçek 8K çözünürlükleriyle gerçekçiliği en iyi şekilde ortaya koyarken güçlü işlemcileriyle de hızlı ve verimli bir kullanım ortaya koyuyor. Aynı zamanda ürünler, tüm sahneleri çözümlüyor ve sahne bozulmalarına asla izin vermiyor. Bu sayede tüm görüntüler neredeyse dokunabileceğiniz kadar net bir hâle geliyor. Olağanüstü yüksek çözünürlükleriyle göz dolduran televizyonlar, internet bağlantısı özellikleriyle ise çeşitli sosyal medya platformlarına bağlanabilmenize, internet üzerinden filmler ve diziler izleyebilmenize olanak tanıyor. Akıllı mod teknolojisine sahip olan ürünler, sesleri ve görüntüleri ortamın akışına göre sürekli olarak düzenliyor. Bu sayede sizin sürekli farklı ayarlamalar yapmanıza gerek kalmıyor. İncecik çerçeveleriyle dikkat dağınıklıklarına engel olan ürünler, yalnızca görüntülere odaklanabilmenize yardımcı oluyor. Samsung kumanda, televizyonunuzu akıllı bir şekilde kontrol edebilmenize imkan tanıyor. Samsung TV kumandası, Smart TV'nizi en iyi şekilde kullanabilmenize yardımcı oluyor. Televizyonunuzu kontrol edebilmek için tek bir kumanda yetiyor. 

Diğer Samsung Modelleri

Samsung powerbank ürünleri, prize ihtiyaç duymadan her an ve her yerde cihazlarınızı şarj edebilmenize olanak sağlıyor. Samsung taşınabilir şarj cihazı ile bağlantınız hiçbir zaman kesilmiyor. Böylece aktivitelerinizin hiçbiri yarım kalmıyor ve işlerinizi gerçekleştirmek daha kolay bir hâle geliyor. Diğer Samsung ürünleri arasında yer alan Samsung yazıcı modelleri, kolayca fotokopiler alabilmenize olanak tanıyor. Ürünler, fotokopilerinizi renkli veya siyah beyaz olmak üzere iki şekilde son derece pürüzsüz bir biçimde çıkarabiliyor. Samsung yeni model ürünler arasında yer alan Samsung lazer yazıcı modelleri ile fotokopiler çıkarmak oldukça kolay bir hâle geliyor. Samsung flash bellek modelleri ise verilerinizi güvenle saklayabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede en önemli belgeleriniz her an elinizin altında oluyor. Samsung marka diğer tüm ürünler, hayatınızı kolaylaştırmak için en iyi teknolojileri sizlere sunuyor.

Samsung yeni ürünler ve ürün fiyatları, Samsung çeşitleri ve daha fazlasına Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Samsung online satış ile Samsung kampanya fırsatlarından en iyi şekilde yararlanabilmenize de imkan tanınıyor.