Kiğılı

5168 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Kiğılı

Kiğılı

Erkek giyiminin önde gelen markalarından Kiğılı, modaya uygun tasarımlarını kaliteli kumaşlarıyla birleştirerek şık bir giyimin destekçisi olur. Modaya yön vermeyi başaran özel koleksiyonlarıyla da adından sıkça söz ettiren marka sayesinde alt ve üst giyim için geliştirilmiş onlarca çeşitten yararlanabilirsiniz. Aksesuarlarıyla da giyim stilinizi tamamlayan Kiğılı outlet ürünleri, özgün tarz oluşturmak için ideal ürünlere yer verir. Özel günlerin yanı sıra iş yaşamında ve ofis ortamında başarıyla kullanılabilen Kiğılı takım elbise modelleri, erkeklerin bulundukları ortamda zarif görünümleriyle dikkat çekmesini sağlar. Uyumlu parçaların bir araya getirdiği şık desenler ve estetik çizgiler sayesinde takım elbisenizle resmi işlere uygun şekilde giyinmeniz de kolaylaşır. Düğünlerin vazgeçilmezi olan Kiğılı damatlık çeşitleriyle en özel gününüz için ideal bir ürün sipariş edebilirsiniz. Trendyol'un online alışveriş avantajlarıyla erişilebilen Kiğılı ürünleri, farklı beden ölçülerine uygun çok sayıda alternatif de içerir. Kesimlerine ve renklerine göre de satın alınabilen giyim ve aksesuarlar, renklerini başarıyla koruyup göz dolduran bir giyim uyumu yaratmanızı da mümkün hale getirir. Kışlık ve yazlık ürünlere de koleksiyonunda birlikte yer veren marka aracılığıyla mevsimlere kolayca adapte olursunuz.

Zarif Bir Görünüm İçin Kiğılı Takım Elbiselerden Yardım Alın

Kutlamalarda, resmi iş yaşamında ya da özel davetlerde giyebileceğiniz gibi, karşınızdaki kişilerde olumlu bir izlenim bırakmak için de tercih edebileceğiniz takım elbiseler, zarif bir görünüm kazanmanız için idealdir. Slim fit modeller ve dar kalıplı ürünler aracılığıyla bedeninize tam oturan bir takım elbiseyle dikkat çekici bir görünum elde edebilirsiniz. Farklı kalıp seçeneklerinin bir arada yer aldığı geniş ürün gamı aracılığıyla daha bol kesimleri de tercih edebilirsiniz. Kiğılı gömlek yardımıyla renk uyumunu destekleyen takım elbiseler, açık ve koyu tonlara sahip gömlekleri barındırır. Ceket ve pantolon tercihinize bağlı olarak gömlek rengini de uygun şekilde seçebilirsiniz. Açık renk gömleklerle koyu renkli ceket ve pantolonları Kiğılı kombin seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. Birbirinden estetik Kiğılı kravat modelleriyle de takımları tamamlayan marka sayesinde, hem önünüzü ilikli tuttuğunuz zamanlarda hem de açık bıraktığınız anlarda şık bir dış görünüş oluşturursunuz. Omuzları vurgulayan Kiğılı ceket çeşitleri, simetrik kesimleri ve estetik detaylarıyla tarz oluşturmak için uygun opsiyonlar arasındadır. Çok sayıda iç ve dış cebe yer veren ceketler aynı zamanda zarif mendillerle de tamamlanabilir. Ortamın şıklığına adapte olmak ve giyiminizle öne çıkmak için takım elbiselere dolabınızda yer verebilirsiniz.

Dikkat Çeken Takım Elbiselerle Kusursuz Giyim

Mevsim özelliklerine bağlı olarak hem Kiğılı yelek çeşitleriyle hem de yeleksiz olarak giyebileceğiniz takım elbiseler kusursuz bir giyime ulaşmak için idealdir. Ceketlerin kol kısmına ek olarak pantolonların paça kısmının da boyunuza uygun ürün modelleriyle bedeninize tam uyum göstermesini sağlayabilirsiniz. Göz dolduran ceket düğmeleri takım elbiselerin en önemli detayları arasında yer alır. Büyük ve sade düğmeler hem yalın bir stil oluşturur hem de ceketinizin önünü bağladığınızda göze hoş gelen bir görüntü yaratır. Kuru temizleme ve çamaşır makinesinde yıkama gibi işlemlerle temizlenebilen ceket, pantolon, gömlek gibi ürünleri, etiketlerinde belirtilen koşullara uygun şekilde hijyenik bir biçimde düzenli olarak değerlendirebilirsiniz. Kiğılı takım elbise fiyatları, farklı ürün modelleriyle bütçenize uygun opsiyonlar içerdiği için beğeninizi kazanır. Dikim özellikleri ve sağlam dikişleriyle de kullanıcılarını memnun eden takım elbiseler sökülme, yırtılma gibi problemlere karşı da son derece dayanıklıdır. Ürünlerin sahip olduğu esneklik sayesinde erkeklere hareket kolaylığı da yaşatan bu zarif giyim ürünleri aracılığıyla gün içerisinde çalışırken rahat hareket edebilirsiniz. Ceketlerin iç cebi kalem, not defteri, telefon gibi ürünler için uygun saklama noktaları oluşturur.

Erkek Giyiminde Şık Dokunuşlar

Özel hayat ve iş hayatında giyilebilen takım elbiseler, özel kesimleriyle modern bir izlenim yaratan yenilikçi modellere ek olarak, klasik özelliklere sahip zarif seçenekleri de beğeninize sunar. Evlilik törenleri ve düğünler için ideal olan Kiğılı damatlıklar, bu özel günleri daha da anlamlı ve estetik kılmak için erkeklere yardım eder. Papyon takımlarıyla da dikkat çeken marka, gömleklerle uyum içerisinde giyilebilecek birçok papyon çeşidi tasarlar. Kiğılı pantolon çeşitleri ise hem takım elbiselerle hem de gömleklerle zarif bir ikili oluşturarak günlük giyiminize derinlik katar. Farklı üst giyim ürünleriyle kombinlenebilen pantolonlar, yumuşak kumaşa sahip yapılarıyla bacakların rahatça hareket edebilmesi için de uygundur. Kesimleri sayesinde bedenin alt kısmını daha rahat bırakan ve terlemeye yol açmayan pantolonlar nefes alabilir dokularıyla konforu üst düzeyde tutar. Kemer delikleri sayesinde aksesuarınızı kullanarak pantolonunuzu daha da şık ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Kiğılı kemer modelleri, farklı renklerdeki pantolonlara uygun seçeneklerle yaratıcı ve uyumlu bir giyim stilini yakalamak için idealdir. Çok sayıda delikten oluşan gövdeleriyle beğeni toplayan kemerler, pantolonunuzun belinizde sabit kalması için gerekli sıkılık düzeyini ayarlayabilmeye olanak tanır.

Kiğılı'nın Alternatif Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın

Gömlek çeşitlerinde yer verdiği tek renkli ve minimal tasarımlara ek olarak, çeşitli desenlerle de alternatif dizaynları kullanıcılarına sunan Kiğılı yardımıyla kendi beğenilerinize uygun bir giyim tarzı oluşturmanız kolaylaşır. Yakalıkları sayesinde kravat takmayı da daha pratik hale getiren gömlekler, kolayca ütülenebilen kumaşları ve sökülmeye karşı dayanıklı düğmeleriyle de kullanıcılarını memnun eder. Kışlık giyim seçenekleri arasında boy gösteren Kiğılı kaban çeşitlerini inceleyerek soğuk aylarda bedeninizi sıcak tutabilirsiniz. Özel tasarımları ve yalıtım yaratan gövde malzemeleriyle dış ortamdaki soğukların içeriye geçmesini önleyen şık kabanlar aracılığıyla yağışlardan da başarıyla korunursunuz. Takım elbise giyimine de uyum sağlayan kabanlar, Kiğılı kampanya seçenekleriyle birçok modelle beraber erkeklerin beğenisine sunulur. Kullanışlı düğmelerle önleri estetik bir biçimde kapatılabilen kabanların iç ve dış cepleri telefon, cüzdan, mendil gibi çeşitli objeleri taşımayı da kolaylaştırır. Kaldırıp indirilebilen yakalıkları rüzgâra karşı boyun bölgesini koruyan kabanlar, renk uyumu yaratan düğmeleriyle daha dikkat çekici ve şık bir görüntü yaratır. Biçimli kumaşları sayesinde kalıplarını koruyan ve kırışmaya karşı dayanıklılık kazanan Abdullah Kiğılı kaban çeşitleri astarlı modellerle giyim konforunu da artırır.

Üst Giyim Seçenekleriyle Mevsimlere Ayak Uydurun

Kış mevsiminde maruz kalacağınız soğuklar için ideal üst giyim ürünleri arasında bulunan Kiğılı kazak çeşitleri, hem pantolon ve ceketlerle hem de daha serbest giyim stilleriyle uyumluluk gösterir. Sıcak tutan kumaşlarıyla kullanıcılarını ısıtan kazaklar sayesinde dışarıdaki soğuk havanın olumsuz etkilerinden korunmak kolaylaşır. Boğazı sararak soğuğun ve rüzgârın içinize ulaşmasını da önleyen ürün modelleri, canlı renkleriyle de beğeni toplar. Uygun yıkama işlemlerinin ve güneşe maruz kalma gibi etkenlerin ardından da renklerini başarıyla muhafaza eden kaliteli kazak çeşitleri oldukça esnektir. Bu esneklik sayesinde hem sıcak kalıp hem de kolları ve gövdeyi serbestçe kullanabilmek mümkün hale gelir. Yazlık giyim için de şık opsiyonlar sunan marka ile Kiğılı tişört çeşitlerini başarıyla değerlendirebilirsiniz. Zarafet yaratan sade tasarımları ve şort ya da pantolon gibi alt giyim ürünleriyle uyumluluk oluşturan tarzları sayesinde, sıcak yaz günlerini tişörtlerle estetik bir görünüm kazanarak geçirebilirsiniz. İncelikleri ve hava alabilir yapılarıyla da beğeni kazanan tişört modelleri, yakalık çeşitleriyle farklı zevklere seslenir. Kiğılı polo yaka tişört çeşitlerini ya da V yakalı ve düğmeli modelleri tercih edebileceğiniz gibi, sade ve düğmesiz ürünleri de rahatça satın alabilirsiniz.

Aksesuarlarla ve İnce Detaylarla Dikkat Çekin

Deriden üretilen Kiğılı cüzdan çeşitleri, takım elbisenizle şık bir kombin oluşturarak uyumlu parçalardan oluşan bir giyim tarzını yakalamanızı sağlar. Kullanışlı cüzdan modelleri çok sayıda bölmeye yer vermeleriyle de işlevselliklerini artırır. Bozuk paranızı fermuarlı bölmede saklayabileceğiniz gibi, fotoğraf ve kimlik, kart gibi ürünleri saklayabilmek için yaratılmış bölmeleri de verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Çok sayıda kart taşımak zorunda olan kişiler için ekstra kullanışlılık yaratan Kiğılı kartlık modelleri, kırılma ve düşme gibi problemler yaşamadan gerekli gereçlere yanınızda yer verebilmenize imkân tanır. Cüzdan ve saat gibi aksesuarların tamamlayıcısı olan bir diğer ürün de kemer çeşitleridir. Kiğılı cüzdan kemer seti aracılığıyla tasarımları uyum sağlayan bu iki aksesuarı, hem giysilerinizle hem de saatinizle kombin yaratacak şekilde kullanabilirsiniz. Deri kemerler dikkat çeken şık görünümlerinin yanı sıra kolayca bağlanıp uygun sıkılık seviyesinde ayarlanabilmeleriyle de kullanıcılarının takdirini kazanır. Gömlek ve pantolonun birleşim noktasını daha zarif hale getiren kemerler, Kiğılı siyah takım elbise modellerine uygun dizayna sahip ürünlere de yer verir. Ceketlere daha estetik bir görüntü katan Kiğılı kol düğmesi modelleri aracılığıyla takım elbisenize uygun özelliklere sahip aksesuarlar arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erkek Giyiminde Modaya Uygun Bir Stil İçin

Geliştirdiği takım elbise gömleklerinin yanı sıra kot ve jean gibi farklı pantolon modelleriyle de uyumlu şekilde giyilebilecek gömlekler üreten Kiğılı sayesinde, özel yaşamınızda tercih edebileceğiniz birçok model beğeninize sunulur. Dikkat çeken dinamik desenleriyle karakterinizi yansıtabilmenize de yardım eden modern gömlek modelleri, renk zenginliği yaratan tasarımlara da yer vererek renkli bir stil oluşturmaya yardımcı olur. Markanın ürünlerine Kiğılı indirim avantajlarıyla erişilebilmesi bütçelere hitap eden bir alışveriş için idealdir. Uzun ve kısa kollu gömlek modellerinin yanı sıra ekose tasarıma sahip üst ürünleriyle de öne çıkan Kiğılı giyim koleksiyonu, özgün bir dış görünüş oluşturmak için son derece zengindir. Kravatlı ve kravatsız olarak giyilebilen gömlekler gövdelerinde bulunan cepler sayesinde mendil taşımak için de kullanışlılık yaratır. Kiğılı kampanyaları sayesinde markanın yünlü kumaş kullanarak imal ettiği sıcak tutan kazak modellerini ekonomik şekilde satın alabilirsiniz. Gömleklerin üzerine de giyilebilen kazaklar V yakalı ya da bisiklet yakalı ürün modelleriyle o günkü tarzınıza uygun ürünlere dolabınızda yer verebilmenize olanak tanır. Farklı renklere bir arada yer vererek işe ya da dostlarınızla buluşmaya giderken beğenilerinizi giyiminizle yansıtabilme imkânı yakalarsınız.

Stil Sahibi Erkeklerin Yardımcısı

Farklı beden ölçülerine uygun şekilde üretilen giysiler, stillerini Kiğılı ile oluşturmak isteyen erkeklerin saygısını kazanır. İpeksi kumaşlara sahip alt ve üst giyim seçeneklerinin Kiğılı büyük beden modellerinde bulunması beden ölçüsüne uygun bir alışveriş için gerekli desteği yaratır. Kış mevsiminde beğeniyle giyebileceğiniz montlarıyla da göz dolduran marka yardımıyla, fermuarlı ya da düğmeli kapanış desteği yaratan dış giyim ürünlerini inceleyebilirsiniz. Gövdeyi kolayca saran kapanış sistemi sayesinde yağışlardan ve dondurucu soğuklardan korunmak kolaylaşır. Dilerseniz Kiğılı hırka modellerini, montunuzun ya da kabanınızın içerisinde değerlendirerek de soğuklarla mücadele edebilirsiniz. Geniş cepleri sayesinde kış soğuklarında elleri sıcak tutmayı mümkün kılan mont ve kabanları, Kiğılı beden tablosu üzerinden inceleyerek sizin için ergonomik bir giyim yaşatacak modelleri sipariş edebilirsiniz. Son derece hafif olan kışlık dış giyim ürünleri, aynı zamanda biçimlerini koruyan kumaş dolguları sayesinde dış görünüşünüzde şık bir kalıp elde etmenizi de sağlar. İç kısımda yer verdikleri detayla mont ve kabanları askılıklara güvenli şekilde asmak da kolaylaşır. Kiğılı'nın yünlü eldiven modellerini kullanarak ellerinizin soğuklardan etkilenmesini de önleyebilirsiniz. Ergonomik tasarımlarına ek olarak elleri terletmeyen yapılarıyla da dikkat çeken zarif eldivenler hafif ve kullanışlıdır.

İş Hayatı İçin İdeal Seçenekler

Kiğılı online alışveriş ile sunduğu ürünleri arasında birçok takım elbiseye yer vererek iş hayatında çalışan kişiler için uygun opsiyonlar oluşturur. Takım elbisenizi tamamlayan çok sayıda kravat çeşidinin de bulunması her gün farklı bir tarz oluşturabilmek için dolanınızda yer verebileceğiniz aksesuarların sayısını artırır. Kiğılı exclusive ürünlerinde yer alan seçkin kumaşların kullanımıyla beraber şıklığı daha da artan takımlar sayesinde, iş yerinizde zarif bir stille çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Çizgili detaylara yer veren ceket ve pantolonlardan oluşan takım elbiseler, resmi giyim tarzını beğenileriniz doğrultusunda yönlendirebilmenize olanak tanır. Birbirinden ergonomik kalıp çeşitleriyle vücut yapınıza en uygun takım elbiseyi sipariş edebilmenizi sağlayan Kiğılı Oktay Kaynarca koleksiyonuyla modaya uygun bir tarz elde edebilirsiniz. Açık ve koyu tonların birlikte sunulduğu ürünler aracılığıyla farklı beğenilere hitap eden alternatiflerin yarattığı zenginlikten yararlanabilirsiniz. Sadece birkaç düğmeye tasarımlarında yer veren ceketlerin yanı sıra çok sayıda düğmeyle dikkat çeken ceketlerin de yer aldığı takım elbise modelleri ile yaratmak istediğiniz tarzı başarıyla vurgularsınız.

Soğuk Havalarda Konforu Artıran Ürünler

Kiğılı erkek atkı çeşitleri, kaban ve takım elbiselerle rahatlıkla kullanılarak soğuk havalarda boynunuzu sıcak tutmanız için ideal aksesuarlar arasındadır. Oldukça yumuşak olan dokularıyla konfor hissini artıran atkıları, giyim tercihlerinize uygun desen ve renklere sahip modeller arasından seçerek göz doldurabilirsiniz. Atkı ve bere takımlarıyla başınızı da koruma altına alacak olan bir aksesuar takımını hemen sipariş edebilirsiniz. Kiğılı'nın dış giyim alanında sunduğu şık ürünler arasında bulunan uzun kabanlar, soğuk ve rüzgârlı havalar için ideal bir seçimdir. Dizlere kadar uzanan kabanlarla bacakları kış mevsiminde daha sıcak tutmak kolaylaşır. Kışlık pantolonlarıyla kalın bir kumaş yapısı oluşturarak bacakları ısıtan marka sayesinde soğuklara karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Kış mevsiminde daha sıcak kalmanız için geliştirilen bir diğer ürün olan Kiğılı atlet çeşitleri, kaşınma ve sürtünme sonucu tahriş gibi sorunlara yol açmayarak gövdenizin daha sıcak kalmasını sağlar. Üst giyim konusunda kapüşonlarıyla işlevsellik yaratan ve pantolonlarla da kolayca takımlanabilen Kiğılı sweatshirt modelleri, modern tasarımlarıyla göze hitap eder. Aynı zamanda son derece geniş cepleriyle elleri korumak için de ideal olan sweatshirt çeşitleri, kalınlaştırılmış kumaşları sayesinde sıcaklığınızı muhafaza ederek soğuktan korunmanızı sağlar.

Erkek Giyiminin Tamamlayıcısı

Casual ayakkabılarla hem takım elbiselere hem de çeşitli pantolon türlerine kolayca uyum sağlayan Kiğılı ürünleri sayesinde her yerde konforlu bir şekilde yürüyebilirsiniz. Bağcıklarıyla şık bir görüntü yaratan ve ayakları yormayan tabanlarıyla gün içerisinde keyifli bir şekilde hareket edebilmeyi sağlayan ayakkabılar, yastıklama özelliğiyle korumayı artırır. İç giyim ürünleriyle de erkeklerin yardımına koşan ve Kiğılı boxer modelleriyle rahat bir giyim deneyimi yaşatan marka aracılığıyla konforunuzu üst düzeyde tutarsınız. İpli sweatshirt'lerin yanı sıra çıt çıtlı kapanış desteğiyle asimetrik bir stil oluşturmaya da yardım eden Kiğılı üst giyim ürünleri, yağış sürprizine karşı kullanışlı bir çözüm geliştirir. Çok sayıda çorap modeliyle hem takım elbiseleri tamamlayan hem de ayakların terlemesini önleyen marka yardımıyla rahatlığı ayaklarınızdan başlatabilirsiniz. Kiğılı ürünlerini Trendyol'dan online olarak sipariş verebilirsiniz.