Tuşlu Cep Telefonu

259 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tuşlu Cep Telefonu

Kullanımı Kolay Tuşlu Cep Telefon Modelleri

21. yüzyılın haberleşme araçlarından olan telefonlar, uzakta bulunan kişiler ile iletişimin devam etmesine katkıda bulunur. Akıllı telefonların oldukça yayıldığı bu dönem, teknoloji çağı olarak da anılır. Her geçen gün yeni ürünlerin çıkması, kişilerin hangilerine yönelmeleri konusunda da kafa karışıklığı yaşamasına sebep olur. Az çeşit olması kişilerin seçeneğini azalttığı için hızlı karar vermesine ve rahat alışveriş yapmasına imkan tanır. Eski zamanların tanıdığı bu imkanlara, özlenen cihazların modernleşen versiyonu ile ulaşılabilir. Dokunmatik ekran yerine tuşlu telefon kullanmayı tercih eden müşteriler için özel tasarlanan modeller üretilir. 6 inç ekrana sahip gri renk ürün tek ebat olarak bulunur. 3G özelliklidir. Bu cihazlarda aranan özelliklerden biri olan uzun şarj süresi, birçok kişi tarafından tercih edilme sebebidir. Yapılan şarjın 1 hafta dayandığı telefon, kamera özelliğine de sahiptir. Kamerasında bulunan flash çekimlerin karanlık ortamlarda ve gün ışığında net görünmesini sağlar. Hafıza kartı avantajı sayesinde dilediğiniz GB miktarında dosya, fotoğraf ve video gibi verileri cihazın içinde tutabilirsiniz. Sürekli dolma problemi yaşayarak kısa silme işlemi yapmanızı gerektirecek durumlar ile karşılaşmazsınız. Rehberinize yaptığınız işaretlemeler ile çok sık görüştüğünüz yakınlarınızı numaralandırabilirsiniz. Bu sayede bütün rehberin içerisinde tek tek isim araması yapmadan kısa yol ile hızlı arama gerçekleştirebilirsiniz. Çift hat imkanı ile iki farklı operatöre bağlı hat kullanılabilir. Bu özellik her defasında batarya ve hat çıkarma işlemi yapılmadan kolay bir şekilde hatlar arasında geçiş yapabilme imkanı sağlar. Tuş bölümünün aşağıya doğru daralması ve yukarıya doğru ekranının geniş olması kullanımı rahat bir ekran görünümü sağlarken cihazın farklı şekilde tasarlanmış olması yanınızda güzel bir görünüme sahip aksesuar taşımanızı sağlar. İnternet ve sosyal medya özelliğinin rahatlıkla kullanılabildiği bu cihaz, tuşlu özelliği ve modernize edilmiş haliyle sizlere sunulur. Radyo özelliği ile dilediğiniz yerde müzik dinleyebilir, İnternette istediğiniz sayfalarda dolaşabilir, anılarınıza eklemek üzere güzel resimler çekebilirsiniz. Dokunmatik ekran kullanmak istemiyorsanız, tuşlara dokunmayı seviyorsanız aradığınız özelliklere sahip telefonlara Trendyol üzerinden ulaşabilir, istediğiniz renge ve tasarıma sahip ürünlerin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Tuşlu Cep Telefon Modelleri

Ekran yerine tuşlara dokunmayı sevenlerin tercihi olan bu cihazlar, önceki zamanlarda sıklıkla kullanılan modellerdendir. Dokunmatik cihazların artması ile beraber herkes akıllı cihaz kullanıyormuş gibi gözükse de dokunmatik olmayan telefonları kullanmayı sürdüren pek çok kişi vardır. Eski dönemlerde üretilen cihazların son teknolojiye göre tasarlanan ve programlanan modelleri vardır. Tuşlu cep telefonu kameralı olan ve kamerasız olan modeller arasından tercih yapılabilir. Dahili hafızası olmayan beyaz renkli model, birbirinden ayrı tuşları ile rahat şekilde kullanılır. Çift hatlı avantajı ile kullanım kolaylığı sağlayan yeşil renkli seçenekler de bulunur. Farklı operatörlerin imkanlarından yararlanma imkanı sağlayan ürün, hatların çekim gücünden yararlanma olanağı da sunar. Belirli bölgelere göre ayrılan çekim güçleri ve bağlantı hızları ile özelliğin yüksek olduğu yerde o hattı kullanmanıza imkan tanır. Yurt dışı seyahatlerinde kullanılan hat ile yurt içinde kullanılan hattın aynı anda takılı olması müşterilere kolaylık sağlarken hatların kaybolma riskini ortadan kaldırır. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı rengi bulunan iletişim aracı, şarj kullanım süresi açısından idealdir. Dahili hafızası olmaması ile beraber yeterli kamera görüntüsüne sahiptir. Dokunmatik ekran kullanmada zorluk çeken bireyler için kolay kullanım imkanına sahiptir. Ses kalitesi açısından iyi olması duyma problemi yaşayan kişilerin bu sorununu düşük seviyeye indirir. LCD ekran görünümüne sahip telefon mavi, kırmızı ve siyah rengi ile sizlere sunulur. Hafıza kartı da bulunan ürün tek sim kartlıdır. El feneri ihtiyacını fazlasıyla karşılar. Ön kamerası mevcut bulunurken arka kamerası 5 MP çözünürlüktedir. Micro USB ile PC ya da tabletler arası kolay veri alışverişi yapılır. Radyo imkanı ile günün her saatinde müzik dinleme avantajı sağlar. 8 GB dahili hafızası ile yeterli depolama miktarında olan ürün, kablo imkanı ile bağlantı kurulmasına yardımcı olur. 15-20 MP kamerası kaliteli çözünürlükte fotoğraf çekimi yapma olanağı tanır. Bu sayede güzel ve net fotoğraflar elde edilir. Beyaz ve siyah olmak üzere 2 renk imkanı vardır. Orjinal tuşlu telefonlar içerisinde yer alan bir başka model, klavye tuşları ile öne çıkar. Her harfe bir tuş gelen tasarımı ile bir bilgisayar kullanıyormuş havası veren ürün, 10 MP arka kamera çözünürlüğüne sahiptir. 3000-7900 mil amper değerinde pil gücüne ve 16 inç ekran boyutu ile sizlere sunulur. Siyah renkli bu cihaz, kablosuz bağlantı özelliği ile arada bir kablo olmadan İnternette gezinme, istediğiniz sayfalardan yararlanma hizmeti sunar. 8 MP ön kamerası ile özçekimlerinizi gerçekleştirebilir, kablosuz özelliği ile paylaşım yapabilirsiniz. Aradığınız tüm özelliklere sahip çeşitli ürünleri Trendyol’dan bulabilir, pil gücü mil amperlerini değerlendirebilir, şarjının yeterli gelme süresinin sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Siparişinizi kolaylıkla oluşturabilir uygun fiyat indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Avantajlı Özellikler

Avantajlı Özellikler

Teknolojinin gelişmesi ile beraber aletlere farklı özellikler yüklenir. Bir alet üzerinde birden fazla işlem gerçekleştirmek isteyen bireylerin tercih edeceği özellikler ile donatılır. Bu özellikler iş hayatını kolaylaştırır. Kişiler çeşitli özelliklerden yararlanmak yerine sadece temel özelliklerden faydalanmak isteyebilirler. Kamerası olmayan ve konuşma görevinde olan siyah renkli ürün çift hatlıdır. Yurtiçi ve yurtdışı kullanımlarında, iş ve normal yaşamda rehberinizi kategorilendirerek hatlarınızla ayrı bir kullanım elde edersiniz. Dilerseniz farklı operatörlerin sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Müzik dinlemeyi sevenler için her tarz müziğe ulaşılabilen radyo imkanı mevcuttur. Tek hatlı beyaz telefon 16 GB dahili hafızalıdır. 5 MP arka kamerası 1 MP ön kamerası vardır. Rahat bir kullanım tasarımı olan tuşlu cep telefonu sıfır model siyah renktedir. Kullandığı iletişim aracının şarjının uzun süre gitmesini bekleyen müşterilerin tercih edeceği bir üründür. 8 saat 30 dakika konuşma süresi bulunur. 430 saatlik bekleme süresi şarj konusunda iddialı bir ürün olduğunu ortaya koyar. Radyo özelliğine sahip olduğu için müzik dinlemeyi seven kişilerin vazgeçilmezi olur. Yeterli gelen şarj miktarı ile radyo frekanslarını ayarlayarak uzun süre radyo dinlenir. Ajandaya alınan notlar ile randevular kaçırılmaz. Belirlenen günler için ayarlanan hatırlatma modu, yaklaşan etkinlikleri gözden geçirme imkanı sunar. Unutulma riski olan programların ya da önemli günlerin önceden bilgilendirmesinin yapılması önemlidir. İş hayatı telefonda konuşma üzerine kurulu müşterilerin tercih edeceği bu model, uzun süre konuşma imkanı sunar. Akıllı cihazlarda bulunan özelliklerin bir çoğuna sahip model, kronometre sayacını da bulundurur. Zaman aralıklarını ölçebilir yapılan yarışmalarda kullanabilirsiniz. Deney ve yemek sürelerini tutmak için idealdir. 10 cm uzunluğu ve 4 cm eni ile avuç için sığar. İnce yapıda bulunan derinliği ile kolay kavranır. Hafif ağırlığı ile her yere taşınır. Cep içerisinde yapılan taşımalarda rahatsızlık vermez. Gri, mavi, siyah renkleri mevcuttur. Belirtilen özellikler doğrultusunda tuşlu cep telefonu fiyatları değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı ürünlerin yer aldığı Trendyol’a göz atabilir ve siparişinizi kolaylıkla gerçekleştirerek satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Tuşlu Cep Telefonu ile Azalan Radyasyon Riski

Tuşlu Cep Telefonu ile Azalan Radyasyon Riski

Birçok özelliklere sahip teknolojik aletler, tanıdığı program fazlalığı ile telefonların elden düşmemesine etki eder. Birtakım işlemler gelen sinyaller sayesinde gerçekleştirilir. Uzun süre vakit harcanan uygulamalar, çeşitli sinyaller ile yakın temasta bulunulmasına yol açar. Bu durumu aza indiren ve riski düşüren dokunmatik olmayan telefonlar, konuşma ihtiyacını giderir. 1,8 inç ekran boyutu ile askerde bulunan kişilerin kullanımına uygundur. 16 MB dahili hafızası vardır. 4G bağlantılı ve hafıza kartlı bir başka cihaz, kapalı kutuda sizlere sunulur. Bu cihaza ekstra hafıza kartı takılabilir. Farklı şekilde tasarlanan aletler aksesuar olarak da taşınabilir. 6 inçlik ekranı ve aşağıya doğru kaydırmalı model yapısı aletin kendisini göstermesine olanak tanır. 8 MP kamerası sayesinde güzel anlar kalıcı hale gelir. Pil gücü 3000-7900 mil amperdir. 10.5 inç ekran boyutundaki siyah telefon, kamerasızdır. Askerde bulunan kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği modeller, büyük ilgi görür. Güzel fotoğraflar çekerek anıları biriktirmek ve kalıcı hale getirmek için 32 GB dahili hafızası vardır. Gece karanlıkta bahçe kontrolü yapmak ya da elektrik kesintilerinde ortamı aydınlatmak isteyen kişiler için el feneri mevcuttur. Titreşim modu ile sessizde tutulması gereken zamanlarda gelen aramalardan veya mesajlardan haberdar olunmasını sağlar. Orjinal batarya ve şarj aleti bulunan tuşlu telefon sıfır yani hiç kullanılmamış bir cihazdır. Orjinal özellikte olması sayesinde radyasyona mahal verecek parçaları üzerinde bulundurmaz. Riski düşürmek için bu şarta önem vermek gerekir. Pembe renkli orjinal telefon, 5 MP kamera çözünürlüğündedir. 5 inçlik ekran boyutu ve rengi ile her yaş grubu kullanabilir. Kalp sağlığını önemsemek için bireylerin iletişimlerini kulaklık yolu ile gerçekleştirmeleri önerilir. Tüm modellere Trendyol’dan ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz.

Tuşlar ile Kolay Cep Telefonu Kullanımı

Tuşlar ile Kolay Cep Telefonu Kullanımı

Telefonların temel özelliklerinin dışına çıkan akıllı cihazlar, iş gereği kullanıldığı gibi iş dışında da devamlı olarak kullanılır hale gelmiş durumdadır. Akıllı cihazların yapılan işleri kolaylaştırması, her yerde insanların yanında bulunması gibi pek çok avantajı vardır. Yoğun iş temposunda bu cihazların iş hayatını kolaylaştırdığı açık bir gerçektir. İş dışında ise kişilere tanıdığı özellikler vaktin birçok bölümünün bu cihazlara harcanmasına sebep olur. Bu cihazlara yakın özelliklerde olan büyük ekran tuşlu cep telefonu, görme konusunda problem yaşayan bireyler için uygundur. 8 inç ekranı 15 MP arka kamera çözünürlüğü vardır. 8 MP ön kamerası özçekimlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirmenizi, 16 GB dahili hafızası çektiğiniz fotoğrafları saklamanızı sağlar. 16 GB dahili hafızalı bir başka model, klavye tuşlardan oluşur. 8 MP ön kamera 10 MP arka kamerası vardır. 8 inçlik geniş ekranı rahat kullanım sunar. 3000 miliamper pil gücü değerindedir. Sarı, mavi, beyaz, siyah renkleri bulunan telefon, HD kalite çözünürlüğündedir. 128 GB dahili hafıza cihazda fazla dosya saklayanlar için tercih edilmesi gereken bir alettir. Siyah ve beyaz renkleri bulunan ürünün kenarları kırmızı şeritlidir ve bu tasarımı ile modern görünüme sahiptir. Her yaş grubuna hitap eder. Batarya ve şarj aleti ile birlikte sunulması avantajlarındandır. Müzik dinlemeyi seven müşteriler için özel olarak üretilir. Yüksek sesli müzik dinlemek için idealdir. 4,5 inç dokunmatik ekranın yanı sıra açma kapatma tuş takımının da üzerinde bulunduğu iletişim araçları vardır. Hem tuş hem dokunmatik ekran kullanmayı sevenler tercih edebilir. 5 MP kamerasıyla UHD ekran çözünürlüğündedir. Trendyol üzerinden detaylı incelemeler yaparak her türlü cihazı sipariş verebilirsiniz.

Yenilenen Tasarımları ile Tuşlu Cep Telefonu Fiyatları

Yenilenen Tasarımları ile Tuşlu Cep Telefonu Fiyatları

Bir telefon markasının kısa süre içerisinde birden fazla modelinin satışa sunulması, bireylerin harcama yapmalarına sebep olur. İhtiyaç olmadığı halde yeni modele sahip olma düşüncesi ve arzusu, kişileri sürekli olarak cihaz değiştirme eğilimine sürükler. Dokunmatik ekran kullanımı yaygınlaşsa da tuş takımı kullanmayı seven müşteriler için bu tip aletler üretilir. Bazı zamanlarda akıllı cihazların kullanılamayacağı durumlar söz konusudur. Kamera özelliği olmayan cihazların bulundurulması gerektiği anlar olur. Bu gibi durumlarda tercih edilen tuşlu cep telefonu, dokunmatik ekranları kullanmakta zorluk çeken bireyler için de uygun kullanıma sahiptir. Büyük ekran ve büyük tuş takımı göz yormaz. Yazılar kolay seçilir. Parmaklar tuşları kolay kavrar. Bu avantajlar ileri yaşta müşterilerin tercih edeceği özelliklerdir. İletişim aracında olması gereken temel özellikler mevcuttur. Arama yapabilme ve mesajlaşma ile tam iletişim durumu söz konusudur. Başka uygulamalar kullanmadan sadece sesli görüşme yapmak cihazların kısa süre kullanılmasını sağlar. Bu sayede sağlığa zararlı yönler az seviyeye düşürülür. Ürün seçimi yaparken aranılan özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Bazı iletişim araçları tek hatlı iken bazıları çift hatlıdır. Bazılarına hafıza kartı takılırken bazılarına takılmaz. Bu gibi durumlar ürünler arasında fiyat farklılığına sebep olur. İhtiyaç doğrultusunda ürün aramak ve iyi araştırma yapmak müşterilerin sonradan herhangi bir sorunla karşılaşmaması açısından önemlidir. İstenilen özelliğin cihazda olmadığını fark etmek üründen istenen verimin alınamaması gibi durumlarla karşı karşıya kalma riskini ortaya çıkarır. Kamerasının olup olmaması da fiyatlara yansıyan unsurlardandır. Çözünürlük kalitesi, MP değeri farklılıkları fiyatlara etki eder. Fiyatlara Trendyol üzerinden ulaşarak göz gezdirebilirsiniz. Yapacağınız detaylı incelemeler sonucunda uygun fiyatlı cihazların siparişini kolaylıkla oluşturarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Tuşlu Cep Telefonu Trendyol’da

Her İhtiyaca Uygun Tuşlu Cep Telefonu Trendyol’da

Gelişen teknoloji ile beraber birçok uygulamanın tek bir aletin içinde kullanılması bireylere kolaylık sağlar. İş hayatını düzenler ve hızlı bir şekilde işlerin tamamlanmasına olanak tanır. Küçük teknolojik aletler ile büyük işler tamamlamak belirli bir bütçe ayrılmasına sebep olur. Sadece konuşma özelliğini kullanmak isteyen kişiler, yüksek miktarda ücretler ödemek zorunda kalmadan tuşlu cep telefon modelleri arasından seçim yapılabilir. Uzun süre yeterli gelen şarj süresi tercih edilme sebeplerindendir. 1 dolduruşta 1 haftaya kadar yeten şarj, uzun süre konuşma yapmaya dayanır. İletişim aracı tercih ederken ihtiyaç doğrultusunda hareket etmek gerekir. Hem görüşme yapmak hem fotoğraf çekmek istendiğinde kamerası olmayan ürünleri tercih etmemek gerekir. Özçekim yapmak istenirse cihazın ön kamerasının olması gerekir. Net görüntüler elde etmek için MP değerlerinin belirli bir düzeyde olması önemlidir. Her an müzik dinlemeyi sevenler için avantaj sunan radyo, her cihazda bulunmaz. Bu sebeple iyi araştırma yapılması gerekir. Her iletişim aracında bulunmayan bir başka özellik fenerdir. Karanlık ortamları aydınlatmak amacı ile tercih edilir. Çift hat avantajı ile farklı operatörlere ait sim kartlar tek bir aletin içinde bulunur. Sürekli takma çıkarma zorluğu yaşanmamasına yardımcı olur. Ekran boyutlarının ve tuş takımının büyük olması diğer aletlere göre fiyat farklılığına etki eder.Geniş ekranlar ve büyük tuşlar ileri yaşta müşterilerin kullanımına sunulur. Hafıza kartı olan ürünler depolama açısından avantajlı durumdadır. Çekilen fotoğrafların uzun süre saklanmasına imkan tanır. Hatırlatma ve not kaydetmek istiyorsanız bu özelliklerin bulunduğu iletişim araçlarını Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde inceleyerek siparişinizi rahatlıkla verebilirsiniz. Fenere ve kameraya dikkat etmek, şarj bilgisini iyi araştırmak sizin yararınıza olur.