search result placeholder

Apple Airpods

Apple AirPods Modelleri

Kulaklık alışkanlığınızı Apple markası ile baştan aşağıya değiştirebilirsiniz. Apple kulaklık AirPods şık kutusu eşliğinde size sunulur. Kutusundan çıktıktan sonra kablosuz olacak şekilde kullanılır. Telefonlarda ve diz üstü bilgisayarlarda kendiniz için daha iyi bir ses ortamı yaratabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile dizayn edilen bu ürünler sağlıklı ve kullanışlı olmalarıyla ön plana çıkar. Üstelik kulağa takıldığı anda ağırlık yapmayan ve esnek bir hacme sahip olan bu model, fazlasıyla kullanışlıdır. Oldukça rahat ve kullanışlı bir kulaklık seçeneğidir. Kadınlara ve erkeklere özel olarak çoklu renk özelliğini de taşır. Üst düzey üretim kalitesinden geçerek sizlere sunulur. Son teknoloji olan bu model, müşterilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Hem yüksek hem de kaliteli ses özelliği sunar. Apple Türkiye AirPods üstün teknolojik güce sahiptir. Sesin duraksaması ya da titreşim gibi istenmeyen durumların yaşanmasına da engel olan bu cihaz, sizlerin uzun süre kullanabilecekleri kulaklıklar arasında yer alır. Günümüzün teknolojik materyalleri sürekli olarak gelişme gösterir. Bu tür kulaklıklar sadece müzik veya video dinlemek için değil, oyun oynamak için de tercih edilir. Özellikle gençler oyun oynarken bu ürünlere çokça yer verir. Oyun esnasında bilgisayardan birçok ses gelir. Ancak bu sesler bir süre sonra karmaşık bir hal alabilir. Bu ürün ile sesler ayrıştırılarak daha net olacak şekilde alınır. Böylece kaliteli ve güvenilir bir ses alt yapısına da sahip olursunuz. Apple Bluetooth AirPods hem ses hem de aktarım özelliğini bir arada bulundurur. Telefon içinde müzik aktarımını da gerçekleştirir. Bu ürün ile daha ileri bir teknoloji devreye girer. Cihaz sayesinde kulak içine takılı bir yapı söz konusudur. Sadece kulak içinde muhafaza edilerek az yer kaplar. Oldukça pratik ve kullanışlıdır. Üstelik kullanımdan kaynaklı kulak içinde ağrı yaratması ya da rahatsız etmesi gibi bir durum da söz konusu değildir. Rahatsız edecek herhangi bir sorun yaşanmaz. Markanın tüm ürünlerine ve kulaklık modellerine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Apple AirPods Modelleri

Markanın seçenekleri arasında birçok ürün sizi bekler. Kulaklığın kullanım kalitesi üst düzey olacak belirli tasarımlardan geçer. Burada rahatsız edecek en ufak bir sorunun yaşanmaması adına kullanılan her materyal kaliteli bir altyapıyla sizlere sunulur. Cihaz için kullanılan her malzeme kanserojen bir etki yaratmayacak kadar kalitelidir. Gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Apple AirPods sadece müzik dinlemek ya da telefonla konuşmak için değil geniş hafıza gücüyle de ön plana çıkar. Geniş teknolojik özellikler barındırdığı için tercih edilirliği fazladır. Bu alanda oyun oynamak için kullanılan kulaklıklar da vardır. Oyun alanına hitap eden seçenekler en çok kullanılan cihazların başında gelir. Sıkça kullanıldığı için kalitesi burada daha çok önem taşır. Kalitesiz bir ürün kulak sağlığını bile olumsuz etkiler. Bu olumsuz durumlara karşı her zaman kaliteli ve işlevsel materyaller bu alanda kullanılır. Böylece kulak sağlığını tehlikeye atacak en ufak bir oluşuma da yer verilmez. Sizler için Trendyol’da uzun süreli kullanılacak bir ürün skalası mevcuttur. Tek seferde sahip olacağınız kaliteli bir ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile kaliteli içerikler özenle tasarlanır. Kullanım aşamasında en ufak bir sorun yaşamamanız adına her şey özenle bir araya getirilir. Apple AirPods Pro ile sağlıklı bir ses seviyesi dışarı yayılır. Özellikle müzik titreşimleri kulak zarına zarar vermeyecek bir sistem ile dışarı aktarılır. Böylece kulağın müzikten kaynaklı rahatsız olması ya da hasara uğraması söz konusu olmaz. Markanın oyun alanında kullanılacak pro ürünleri de burada ön plana çıkar. Deneyimli oyunseverler kulaklığa önem verirler. Deneyimli oyuncular için kaliteli kulaklıklar devreye girer. Böylece sağlıklı bir sistem ile sesleri karıştırmadan daha iyi bir şekilde duyabilirsiniz. Kulaklık dışarısı ile bağlantıyı tamamen keser. Yani dışarıdan ufak bir parça müziğin sızması gibi bir durum da meydana gelmez. Böylece oyuna tamamen konsantre olabilir ve daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Kaliteli bir ses sistemine sahip olarak bilgisayarı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu alanda etkili bir ses sistemi sizler için tasarlanır. Büyükten küçük seslere kadar duyarlı bir alan oluşturulur. Sesin kaynağı ya da seviyesi de asla kulağa zarar vermez. Çünkü bu alanda koruyucu partiküller devreye girer. Apple AirPods 2 seçenekleri de çok fazladır. Hafif olduğu için her yere rahatlıkla da taşınır. Elinizde taşıyacağınız gibi boynunuza takabilir ya da çantanıza da atabilirsiniz. Her yere kolaylıkla sığan ve taşınması oldukça kolay ve pratik olan bu ürün ile daha rahat bir alan oluşturabilirsiniz. Bazı modelleri dragon logolu Led ışıklandırmaya da sahiptir. Bu tür tasarımlar ise hem ilgi çekici bir görünüme sahiptir hem de sesi en iyi kalite ile sizlere sunar. Trendyol’dan sahip olacağınız bu ürünlerle daha iyi ve etkili bir tasarım elde edebilirsiniz.

  •  İster kablolu isterse de kablosuz olacak şekilde tasarımlar mevcuttur. Kablolu olanlar bilgisayar gibi materyallere takılı olarak çalışır. Kablosuz olanları ise yolda yürürken yanınızda taşıyıp müzik dinleyeceğiniz bir alanı sizlere sunar.
  •  Bluetooth kulaklık modelleri de mevcuttur. Bu modeller Bluetooth’lu olanlara entegre olacak bir tasarımla sizlere sunulur. Bunun dışında iç kulaklık tasarımlarını da inceleyebilirsiniz. Bu modeller küçük olduğu için daha aktif bir şekilde hareket etme alanını sizlere sunar.
  •  Apple AirPods siyah renk seçeneği sıkça tercih edilir. Ancak bu yelpazede sadece siyah değil, beyaz ve farklı renkler de sunulur. Üstelik her biri çoklu kullanıma elverişli oldukları için zamanla dış görünümlerinde değişkenlik yaşanmaz.
  •  Apple AirPods renkleri kutusu ile özdeşleşerek sunulur. Renklerin özel kılıflar vardır. Sadece kulaklık rengi ile bütünleşen kılıflara da aynı anda sahip olursunuz.

Göz Dolduran Apple AirPods İndirim Seçenekleri

Göz Dolduran Apple AirPods İndirim Seçenekleri

Apple AirPods indirimleri söz konusu olduğunda Trendyol’da ara ara belli kampanyalar düzenlenir. Bu kampanyalar eşliğinde indirim fırsatları sizleri bekler. Dilediğiniz ve ihtiyacınız olan cihaza indirim sayesinde sahip olabilirsiniz. Apple kulaklık ile 20 Hz hızda bir ürün elde edebilirsiniz. Ürünler farklı renk skalası ile sizlere verilir. Ses hızı oldukça aktif ve yüksek hızda yayılım sağlar. Üstelik dışarıya doğru müziğin yayılması gibi bir durum söz konusu olmaz. Yani dışarıdaki insanları rahatsız edecek bir durum gelişmez. Ses ne kadar yüksek olursa olsun dışarıya sızması söz konusu olmaz. Apple AirPods 1. nesil en üstün teknolojiyi bu alanda sizlere sunar. 7.1 ses hızına sahiptir. Kaliteli bir ses hızı sizlerle buluşur. Müzik seslerinin farkı çoktur. Bu farkı Apple kulaklık ile kolayca ayırt edebilirsiniz. Farklı ortamdaki müziklerin de sizin kulağınıza gelmesi söz konusu olmaz. Sadece cihaz içinden gelen seslere entegre olursunuz. Hafif ve taşınabilir oluşu ile dikkat çeker. Kulağa temas eden kısmı yumuşak ve pamuksu kapsüllerle çevrilidir. Böylece kulağa zarar verme gibi bir durum yaşanmaz. Yumuşak alan sayesinde saatlerce materyal kulakta kalsa bile rahatsız edici bir durum meydana gelmez. Apple AirPods kılıf ürünü, muhafaza etme gücüne sahiptir. Kılıfı oldukça şık ve kullanışlıdır. İç kısmı yumuşak bir silikondan yapılır. Bu yüzden kulaklık içinde dış etkenlere karşı muhafaza edilir. Kılıf bu alanda en az markanın telefonu ve kulaklığı kadar ön plana çıkar. Apple AirPods 3. nesil, genç bireyler için tasarlanır. En arka planda var olan sesleri bile ayırt edecek bir kaliteyle sesler verilir. Uzaktan gelen kimi zaman ayırt edici olmayan sesler bile videolarda olur. Ancak burada bu tür karmaşık durumlara yer verilmez. USB ile PC’ye bağlanma özelliğini de sizlere sunar. Üstelik uygun fiyata sahip hesaplı kampanyalar ile bu ürünleri tedarik edebilirsiniz. Net ve kaliteli bir ses için sahip olacağınız bu ürün ile gerçek seslerden yapay olanlara kadar her sesi aynı netlikte duyabilirsiniz. Ses duyumu ve iletimi en iyi şekilde yapılır. Ayrıca 7.1 olacak şekilde çevresel bir ses desteği de sunar. Trendyol ile geniş çaplı bir ürüne sahip olup gerçek sesin kalitesini kendiniz de keşfedebilirsiniz.

Uygun Aralıklı Apple AirPods Fiyat Seçenekleri

Uygun Aralıklı Apple AirPods Fiyat Seçenekleri

Ürünün fiyatları cebi yakmayacak bir uygunluğa sahiptir. Apple AirPods fiyat bazında herkesin rahatlıkla alacağı bir imkan sunar. Fiyatlar ürünün gelişimine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak bu durum kalite ile aynı değildir. Kalite her ürün için eşittir. Apple AirPods kampanyası ile sizleri bu alanda geniş bir ürün skalası bekler. Kampanyalar eşliğinde daha önce alamadığınız ürüne sahip olabilirsiniz. Kalitesi ve tasarımı ile göz alıcı bir görünüme sahip olan bu modeller özel kampanyalar eşliğinde sizlere sunulur. Böylece uygun fiyatlar etrafında sahip olma şansını da yakalayabilirsiniz. Apple AirPods hediyesi satın alarak sevdiklerinize armağanlarda bulunabilirsiniz. Sevdiklerinizi bu ürün ile şımartabilirsiniz. Hediye bazında oldukça şık ve ilgi çekici ürünler vardır. Üstelik kimisi bu alanda üstün teknolojik donanımını ortaya koyar. Örneğin kablosuz kulaklık ile kablo gibi materyaller olmadan daha aktif ve rahat edeceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Kablolar zamanla ayağınıza dolanır ve rahat hareket etmenizi de engeller. Ancak kablo olmadan tek bir ürün ile bağlantı yapıp daha rahat hareket edebilirsiniz. Üstelik bu ürünler donanımlı olmasının yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Eğer yürürken müzik dinlemeyi seviyorsanız bu kablosuz modeller etrafında rahat bir dinleme alanına sahip olursunuz. Dışarıdan gelen en yüksek bir sesi bile duymazsınız. Her bütçeye uygun olan ve sizleri alım aşamasında zorlamayan bu modeller eşsiz ses kalitesine sahiptir. Hem bütçenizi düşünebilir hem de bu ürüne sahip olmayı isteyebilirsiniz. Sizleri Trendyol’da sektöre uygun bir fiyat tablosu çeşitli avantajlarla bekler. Trendyol ile tüm tasarımları inceleyebilir ve cebinize uygun modellere anında sahip olabilirsiniz.

Apple AirPods Özellikleri

Apple AirPods Özellikleri

Markanın ürün özellikleri ile kendi alanında gelişmiş birçok materyali inceleyebilirsiniz. Apple AirPods özellikleri arasında şunlar sıralanabilir.

Bu özellikler etrafında istediğiniz ürünü tercih edip uzun süreye varan bir süreç içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Her biri uzun süreli olacak şekilde kullanılır. Zamanla bozulma ya da ses aktarımında sorun yaşanmaz. Markanın ürünleri ile sizleri görünüşü ile şık bir tasarım bekler. Üstelik şık olması ile birlikte oldukça kullanışlı bir özellik sergiler. Kulağınızda saatlerce kalsa bile rahatsızlık hissi vermez. Bu da sizlere cihaz açısından donanımlı bir alan açar. İster müzik dinleyin isterse de dizi izleyin her sesi dışarıdan hiçbir ses duymayacak şekilde takip edip dinleyebilirsiniz. Sizler için keyifli bir alan yaratacak olan bir ses sistemi tasarlanır. Trendyol ile birçok tasarımı inceleyebilir ve ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz.

Öne Çıkan Apple AirPods Yorumları

Öne Çıkan Apple AirPods Yorumları

Trendyol’da yer alan yorumlar herkese açık bir alanda bulunur. Apple AirPods yorumları ile ürün hakkında sunulan tüm görüşlere ulaşabilirsiniz. Daha önceden satın alan müşterilerin yaptıkları değerlendirmeler sizlere ihtiyaçlarınız konusunda fikir verir. Bu görüşlerden yola çıkarak ürünler hakkında öznel verileri inceleyebilirsiniz. Apple AirPods modelleri bu alanda geniş bir dağılım sergiler. Sadece sahip olmak istediğiniz modeli inceleyip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu alanda mevcut olan ürünler ilk olarak netlik ayarını devreye koyar. Daha sonra ise iletim devreye girer. Böylece sağlıklı ve net bir sese sahip olursunuz. Marka ile ses iletimi kulağa zarar verilmeyecek bir şekilde güvenilir yollarla iletilir. Ses kulağa gelmeden önce mekanizmadan geçer. Mekanizma ile sesin kulağa zarar veren efektleri tutulur. Böylece kulağın zarar görmesi gibi bir durum asla meydana gelmez. Sağlıklı bir iletişim için iç sistem teknolojik güç ile tasarlanır. Bu yüzden sağlığınızı tehlikeye atacak hiçbir tasarıma yer verilmez. Her bir model belli testlerden ve onaydan geçirilerek satışta yerini alır. Bu yüzden kullanım aşamasında ufak bir sorun dahi yaşamazsınız. Bu alanda mikrofon özelliği taşıyan kulaklıklar da vardır. Mikrofonlu kulaklık ile hem ses iletimi yapılır hem de konuşma gerçekleşir. Bu gibi durumlarda ses çift yönlü olarak hareket eder. Bu modeller etrafında hem dinleme hem de konuşma gerçekleşse de kulağın iç yapısı her zaman korunur. Sistemden kulağınıza ulaştırılan her bir ses mekanizma tarafından askıda tutulur. Böylece kulağınıza zarar vermesi gibi bir durumun yaşanması da önlenmiş olur. Sizler için tasarım harikası olan bu modeller yüksek kalite gücü ile ihtiyacınızı gidermeye gelir. Siz de Trendyol’da aramalarınızı yapabilir, indirimli fiyatlarla cihazı satın alabilirsiniz.

Apple AirPods Kulaklık Ürünleri Trendyol’da

Apple AirPods Kulaklık Ürünleri Trendyol’da

Trendyol ile bu alanda mevcut olan birçok ürüne sahip olup müziği gerçek kalitesi ile dinleyebilirsiniz. Satışta yerini alan her bir ürün kulak sağlığı göz önünde tutularak sizlere sunulur. En ufak bir sorun yaşamamanız adına tasarım aşamasında teknolojik alt yapı zenginleştirilir. Apple AirPods yeni nesil ürünler teknolojinin geldiği noktayı gözler önüne serer. Marka ile teknolojik harikalardan olan bir ürüne sahip olup ihtiyacınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Telefon kulaklıkları günlük hayatta sıkça kullanılan ürünlerden birini oluşturur. Bugün her telefonda mutlaka bir kulaklık mevcuttur. Yolda yürürken, otururken ve daha birçok faaliyet yaparken bu tür cihazlar her zaman yanı başınızda olur. Size hem arkadaşlık eder hem de keyifli dakikalar sunar. Üstelik hafif bir yapıya da sahip olduğu için taşıma aşamasında sizlere zorluk çıkarmaz. Elinizde, boynunuzda ya da çantanıza atarak yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bu cihazlar ön plana çıkar. Apple AirPods boyutları oldukça kullanışlı ve ufak çaplıdır. Kibar bir duruşu bulunur. Hem kadın hem de erkek müşteriler için kullanışlıdır. Sizler için Trendyol’da kullanışlı ve kolay bir dizayna sahip tüm bu ürünlere yer verilir. Kaliteli ses altyapısı için iyi bir cihaza ihtiyaç duyulur. Bu cihazı Trendyol ile tedarik edebilirsiniz. Filtreleme seçenekleriyle aradığını kolayca bulabilirsiniz. Sahip olduğunuz anda sizlere uzun süreli bir kullanım imkanı da sunulur. Sık sık değiştirmeye gerek duyulmaz. Böylece ödeyeceğiniz tek bir fiyat ile uzun süreli kullanacağınız ürünler sizi bekler. Trendyol ile ihtiyacınızı en tarz ve donanımlı modeller eşliğinde giderebilirsiniz. Her tasarımla sesi daha iyi duyabilir ve teknolojinin gücünü keşfedebilirsiniz. Trendyol ile dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

search result placeholder