search result placeholder

The North Face

The North Face

Outdoor ve spor giyim konusunda dünyaca tanınan ve en çok tercih edilen markalardan biri olan The North Face, geniş ürün yelpazesiyle farklı kullanıcı ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılıyor. Farklı tasarım ve özelliklere sahip pek çok ürün çeşidini kullanıcıyla buluşturan marka, günümüzde kullanıcıların maceracı ruhlarını yansıtmasına olanak tanıyor. Giyim, aksesuar ve çanta gibi ürünleriyle öne çıkan marka, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle tanınıyor. The North Face fiyat konusunda değişkenlik gösteren ürünlere sahip. The North Face outlet Türkiye ve dünya genelinde doğa ve spor sever kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunarak adından sıkça söz ettiriyor. Siz de North Face'in etkileyici özelliklerini keşfederek macera dolu bir dünyaya adım atabilir, Trendyol'un cazip fiyat ve indirimlerinden faydalanarak sevdikleriniz ve kendiniz için kolayca satın alabilirsiniz.

Kaşif Ruhlara Dokunan The North Face

1966 yılında Amerika'da iki doğa yürüyüşü meraklısı dostun başlattığı serüven küçük bir dağcılık mağazasından, günümüzde dünya çapında faaliyet gösteren bir markanın doğuşuna ön ayak oldu. 1966 yılında San Francisco'nun North Beach mahallesinde kurulan marka, ilerleyen yıllarda Berkeley körfezinde kendi ürünlerini üreten ve satan bir mağaza haline geldi. Dağcılık ve doğa sporu meraklıları için üstün kalitede ve dayanıklı ürünlerin üretimini ve satışını üstlenen marka, uzun yıllar boyunca bu sektördeki farklı akımlara da ayak uydurdu ve dönemin tarz anlayışını başarılı bir şekilde yansıttı. The North Face USA markasının keşif gezilerine sponsor olarak kaşifleri ve sporcuları desteklemesi, marka değerini ve tanınırlığını yükseltmesinin yanı sıra kullanıcı ve marka arasında derin bir bağ oluşmasını sağladı. Dünyanın dört bir yanındaki yüksek dağ zirvelerinde ve zorlu arazilerde sporcular üstlerinde North Face'in logosunu taşıdı. Bu sebeple dünya genelinde The North Face logolu ürünler, kalitenin ve keşif ruhunun adeta birer temsilcisi haline geldiler. The North Face hakkında yorum  yapan kullanıcılar ve olumlu geri dönüşler de bu durumu kanıtlıyor. 

Tarzınızı The North Face ile Tamamlayın

Profesyonel sporcuların yanı sıra diğer kullanıcı gruplarına da hitap eden ürünler üreten marka, günlük hayatta kullanılabilecek spor giyim ürünleriyle de dikkat çekiyor. Kullanıcılara farklı bir tarz kazandıran The North Face ürünleri, dayanıklı ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan The North Face mont modelleri, farklı mevsim koşulları için koruma sağlıyor. Ripstop kumaş ve kaz tüyü gibi kumaş ve yalıtım malzemelerinin kullanıldığı mont modelleri, en zorlu soğuk hava koşullarında dahi kullanıcılara etkin bir ısı yalıtımı sağlayarak sıcak tutuyor. Dağcılar ve doğa sporcuları için özel olarak üretilen The North Face Summit Series modelleri, profesyonel kullanıcıların ihtiyacı olan en önemli özellikleri barındırıyor. FutureLight, PolarTec ve PowerGrid teknolojileri ile geliştirilen Summit Series ürünleri, dünyanın en iyi dağcılık ekipmanları arasında yer alıyor. Son derece esnek ve hava alabilen bir kumaş teknolojisinin kullanıldığı ürünler, su geçirmez özelliği ve üstün yalıtımıyla profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı başarıyor. The North Face kaztüyü mont modelleri, üst düzey ısı yalıtımı özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen mont modellerinden biri olma özelliği taşıyor. Diğer ürünlerinde de kaz tüyü yalıtım sağlayan marka, diğer malzemelerden oluşturulan yalıtım alternatiflerine kıyasla çok daha etkili bir ısı izolasyonu sağlayarak vücut ısısının muhafaza edilebilmesini sağlıyor.

Storm Strike Serisi ile Yere Sağlam Basın

Markanın doğa sporları ve doğa yürüyüşü meraklıları için ürettiği The North Face Storm Strike serisi, su geçirmez özelliğe, üstün ısı yalıtımına ve zemin tutuşuna sahip botlardan oluşuyor. Kadınlar ve erkekler için farklı model seçenekleri bulunan seri, markanın farklı teknolojilerine sahip. Winter Grip dayanıklı kauçuk dış tabanın kullanıldığı seri, son derece dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olmasını sağlıyor. Darbe ve şoklara karşı koruma sağlayan bu dayanıklı katman, engebeli arazilerde de kullanıcıların rahat  bir şekilde hareket edebilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra ısıya duyarlı IcePick kauçuk çıkıntıların da yer aldığı botlar, kaygan zeminlerde etkili bir tutuş sağlayarak olası düşmeleri engellemeye yardımcı oluyor. Pek çok alanda kullanışlı olan bu özellik, başta karlı ve buzlu zeminlerde olmak üzere tüm kaygan yüzeylerde tutunma oranını arttırarak güvenli bir kullanım deneyimi sunuyor. Etkili bir ısı ve sıvı yalıtımına da sahip olan The North Face erkek ve kadın doğa yürüyüşü botları, markanın HydroSeal su geçirmez zar teknolojisinin ve su geçirmez sentetik deri malzemenin bir araya gelmesiyle kullanıcıyı sıvılara karşı etkili bir şekilde koruyor. Seride yer alan botlar, özellikle engebeli doğa yürüyüşleri ve kış ayları için ideal bir tercih olma özelliği taşıyor. 

Her Zevke Uygun The North Face Ayakkabıları

Giyim tarzını yansıtan en önemli unsurlardan biri olan ayakkabılar, kullanıcılar tarafından farklı kriterlere göre tercih ediliyor. The North Face ayakkabı modelleri, kullanıcıların kriterlerini başarılı bir şekilde karşılıyor. Kullanıcıların tercih edebileceği pek çok farklı renk, tasarım ve özelliğe sahip olan ayakkabı modelleri, farklı mevsim ve kullanım koşullarına uygun. Markanın en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan spor ayakkabı ve botlar, üstün kalite ve şık görünümü bir araya getiriyor. Canlı ve parlak renklere sahip spor ayakkabı modelleri, esnek yapıları ve kullanıcıya rahat bir kullanım deneyimi yaşatan özellikleriyle ön plana çıkıyor. Rahat nefes alma özelliği sayesinde kullanıcıların ayaklarının terlemesinin önüne geçen spor ayakkabılar, uzun süreli kullanımlarda dahi yüksek ve sağlıklı bir deneyim yaşatıyor. Markanın cesur ve maceracı ruhunu başarılı bir şekilde yansıtan spor modeller oldukça kullanışlı. Lifestyle günlük ayakkabı modellerinde üstün bir tutuş performansı ve şık tasarımı kullanan marka, maceracı ruhundan da vazgeçmeyerek doğa aktivitelerinde de kullanılabilecek günlük ayakkabı modellerini kullanıcılara sunuyor. The North Face bot modelleri arasında pek çok seçenek bulunuyor. Zorlu doğa koşullarını ve yüksek tempolu şehir yaşantısını bir araya getiren bot modelleri, kullanıcılara sağlıklı bir yürüyüş deneyimi sunuyor. Kaldırımlardan engebeli arazilere kadar rahat bir şekilde kullanılabilen botlar, darbelere ve çarpmalara karşı koruma sağlarken, güçlü tutuş ve FutureLight teknolojisi özellikleriyle de kullanım performansını artırıyor.

Macera Asla Hız Kesmesin

The North Face marka üst giyim ürünleri, kadın ve erkek kullanıcılar için günlük hayatta ve aktivitelerde kullanabilecekleri şık modelleri barındırıyor. Kış mevsiminde tercih edilebilecek The North Face polar modelleri, günlük kullanım özelliklerinin yanı sıra soğuk havalarda gerçekleştirilen etkinlikler için de ideal. Klasik renk bloklu tasarımını yanı sıra farklı modern ve özgün tasarımlara da sahip olan polar modelleri, fermuarlı ve fermuarsız ürün seçeneklerine de sahip. Önemli eşyalar muhafaza edilebilmesi için farklı bölme ve cep özellikleri de bulunan polar modelleri, soğuk havalarda konforlu ve rahat bir kıyafet arayan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Rahat kullanım özellikleri ve esnek yapıları sayesinde günlük hayatta en çok tercih edilen ürünlerden olan The North Face sweatshirt modelleri, rahat bir hareket kabiliyeti sağlıyor. Göz alıcı tasarımların kullanıldığı sweatshirt modelleri, modern ve cesur tasarım çizgilerinin yanı sıra klasik haline gelmiş modellere de yer veriyor. Markanın ortaya çıktığı yıllardaki çok renkli tasarım anlayışını başarılı bir şekilde yansıtan The North Face retro ürünleri, markanın geleneksel ruhunu günümüzde dahi yaşatmayı başarıyor. Kullanıcıların macera ve seyahatlerinin asla yarıda kalmamasını sağlayan The North Face yağmurluk modelleri, şiddetli sağanak yağış koşullarında dahi su geçirmez yapısı sayesinde kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor.

Dilediğiniz Her Şeyi Yanınızda Götürün

Doğa sporcularının ve dağcıların vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alan çantalar, hayati değere sahip pek çok aksesuar ve malzemenin taşınması için son derece önemli. Geniş kapasitenin yanı sıra kullanışlı özellikler de çanta seçimi konusunda belirleyici bir rol üstleniyor. The North Face çanta modelleri, markanın köklü deneyimi sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak için tasarlanıyor. Dağcıların, kampçıların ve kaşiflerin ihtiyaç duydukları geniş kapasite, yüksek dayanıklılık ve kullanışlı fonksiyonları bir araya getiriyor. Silindir dizayna sahip çantalar, su geçirmez çift dikiş malzemelerden üretilmesinin yanı sıra pek çok farklı bölmeye de sahip. Kolay erişilebilir fileli bölmeler ve kirli çamaşır gibi malzemelerin diğer malzemelerle temas etmeden taşınmasını sağlayan fermuarlı bölmeler sayesinde kullanıcılar çok yönlü ve pratik bir kullanım deneyimi yaşıyor. Tırmanışçı ve dağcılar için tasarlanan The North Face Summit Series çanta modelleri, ekstra yük taşımak istemeyen profesyonel kullanıcılar için kayak ve alet saklama bölmeleri, reflektör görevi gören file ve ergonomik tasarım gibi pek çok özellik barındırıyor. Profesyonel çanta modellerinin yanı sıra günlük hayatta, kısa süreli doğa aktivitelerinde ve seyahatlerde kullanılmak için tasarlanan ürünler de yer alıyor. Seyahatler için tekerlek ve çekme sapına sahip olan çanta modelleri, farklı depolama özellikleriyle seyahat sırasında kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Omuz askılı günlük çanta modelleriyse kullanıcılara dizüstü bilgisayar, kitap ve diğer kişisel eşyalarını rahat bir şekilde taşıma imkânı sunuyor.

Profesyoneller İçin The North Face

İlk kuruluş yıllarından bu yana profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılamayı amaç edinen marka, piyasaya sürdüğü profesyonel ürün serileriyle bu ihtiyaçları karşılıyor. Dünyaca ünlü profesyonellerin de tercih ettiği North Face ürünleri, uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarının yanı sıra çok yönlü kullanım özellikleri sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarıyor. Markanın geliştirdiği ve profesyonel ürünlerinde kullandığı üstün yalıtım ve malzeme teknolojileri, standart giyim ürünlerinden sıyrılarak, ürünleri çok kullanışlı ve yararlı bir hale getiriyor. Üst giyim, bot, çanta ve ekipmanların yer aldığı profesyonel seriler arasında Steep ve Summit gibi seriler yer alıyor. Dünyanın en zorlu tırmanışlarından biri olarak kabul edilen Everest tırmanışlarında dahi kullanılan profesyonel ürünler, markanın ürünlerinin ne denli güçlü, dayanıklı ve kullanışlı olduğunu gözler önüne seriyor. İnsanlara doğa ruhunu ve sporlarını sevdiren ve aşılayan marka, keşfetmeyi asla bırakma sloganıyla kullanıcıları basit yaşam standartlarından sıyrılarak maceraya atılmaları için teşvik ediyor. Amatör veya profesyonel bir şekilde doğa sporlarıyla ilgilenen kullanıcılar, kullanışlı ürünleri tercih ederek deneyimlerini bir adım öteye taşıyabiliyor ve çok daha keyifli bir hale getirebiliyor.

Herkes İçin The North Face

Markanın misyonları arasında yer alan çok yönlü ihtiyaçlara uygun üretim anlayışı, North Face'in günlük kullanıcılar için de pek çok ürün tasarlamasını sağlıyor. Modern yaşam alışkanlıklarında karşılaşan sorunları ortadan kaldırmayı amaçlayan ürünler, kullanıcılara rahat, esnek ve yüksek performanslı bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Şık ve estetik tasarımlarla zenginleştirilen ürünler, farklı moda akımlarına uyum sağlayarak değişik kullanıcı tiplerinin beğenerek kullanabileceği bir özelliğe de sahip olma özelliği taşıyor.  Ayakkabı, Sweatshirt, ve aksesuarların yanı sıra farklı çanta tiplerini de barındıran ürün yelpazesi, kullanıcıların ihtiyaç duyacakları her anlarında yanlarında oluyor. Macera dolu zorlu ve engebeli arazi şartlarını parlak ve canlı şehir hayatıyla harmanlayan The North Face ürünleri, kullanıcıların içindeki hareketli ruhu ortaya çıkarma fırsatı sunuyor. Her bir ince ayrıntısında kalitenin ve heyecanın hissedilebildiği ürünler, kullanıcılara şehir ve doğa arasındaki mükemmel dengeyi tatma imkanı sunuyor. Birbirinden şık ve estetik The North Face ürünleri arasından tarzlarına uygun tercihi yapabilen kullanıcılar, günlük hayatın yorucu temposunda rahat, şık ve güçlü olmanın keyfine varıyor.

Özgün Teknolojiler Kullanılarak Geliştirildi

The North Face markasını başarılı kılan unsurlardan biri olan giyim teknolojileri, ürünleri çok daha kullanışlı bir hale getirerek diğer marka ve ürünlerden başarılı bir şekilde sıyrılmasını sağlıyor. Sahip olduğu giyim teknolojilerinin büyük bir kısmını kendi araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkaran marka, bu sayede ürünlerinin çok daha özgün olmasını da sağlıyor. Markanın son teknolojilerinden olan ve pek çok ürününde kullanılan FutureLight teknolojisi üstün nefes alabilen ve inovatif su geçirmezlik özelliğine sahip olan kumaşlarla farklı koşullara karşı rakipsiz bir koruma sağlıyor. Nano-zar teknolojisi sayesinde hava akışını kesmeden su geçirmezlik özelliği sunan teknoloji, rahatlıktan ödün vermeden kesintisiz bir hareket özgürlüğü sağlıyor. Primaloft iş birliğiyle geliştirilen Thermoball teknolojisi, üst giyim ürünlerinde katlanabilirlik ve sıvılara karşı dayanıklı bir yapı kazandırıyor. Ürünlere cep boyutuna kadar katlanabilme imkânı sunan teknoloji, aynı zamanda yoğun yağmur yağışı koşullarında dahi iç dolgu malzemesinin etkilenmemesini sağlayarak ıslak ortamlarda dahi kullanıcıyı sıcak tutmayı başarıyor. Kullanıldığı ürünlerde hızlı bir kuruma ve sıvı uzaklaştırma performansı gösteren FlashDry teknolojisi, hareketli ve suyla temas edilen aktiviteler sonrasında hızlı bir şekilde sıvıyı ortadan kaldırarak kullanıcıyı rahatlatıyor. Profesyonel dağcılar için özel olarak geliştirilen Gore-Tex kumaş teknolojisi, karlı ve yağmurlu sert hava koşullarında kullanıcıları sıvıdan korurken, nefes alabilen kumaş teknolojisi sayesinde terletmiyor. Kullanıcıların deneyimini zenginleştirmek için buna benzer daha pek çok teknolojiye sahip olan The North Face ürünleri, her koşulde mükemmel performans sunuyor.

Sevdiğiniz The North Face Ürünleri Trendyol'da

The North Face America olarak yolculuğuna başlayan marka, günümüzde dünya genelinde pek çok ülkede faaliyet gösteriyor. İlk kurulduğu zamanlarda doğa sporcularına özel olarak üretilmiş ekipman ve kıyafetlerin satışını yapan marka, günümüzde çok daha geniş bir kitleye hitap ederek geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Zorlu doğa aktivitelerinden, yüksek tempolu modern yaşama kadar pek çok farklı durumda kullanıcıların yanında olan marka, hayatı çok daha keyifli ve kolay bir hale getiriyor. The North Face Türkiye alanında kullanıcılara sunduğu kullanışlı performans ürünleriyle kullanıcıların en çok tercih ettiği doğa ve spor ürünleri markalarından biri olarak kabul ediliyor. The North Face yeni sezon online alışveriş fırsatı Trendyol'da kullanıcıları bekliyor. Sevdikleri ürünleri inceleyerek kolayca satın alabilen kullanıcılar, The North Face outlet ürünlerine de Trendyol üzerinden avantajlı fiyatlardan yararlanarak sahip olabiliyor. Siz de en sevdiğiniz The North Face ürünlerini online olarak inceleyebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik Trendyol'da yer alan The North Face indirim fırsatlarından yararlanarak alışverişinizi çok daha avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

search result placeholder