Bosch

100.000+ Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bosch

Bosch

Almanya’nın ve dünyanın en önemli beyaz eşya ve elektronik markalarından biri olan Bosch, kalitesi ve güvenilirliği ile tanınıyor. Uzun ömürlü ve şık tasarımlı modelleri ile öne çıkan Bosch ürünleri arasında buzdolabından mutfak eşyalarına, ankastreden kombiye pek çok beyaz eşya ve elektronik seçenek yer alıyor. 1886 yılından beri faaliyette olan elektronik firmasının sadece beyaz eşyaları ve elektronik ürünleri değil, ustaların kullandığı elektrikli el aletleri de dayanıklılıkları ile büyük beğeni topluyor.

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden olan Bosch buzdolabı modelleri arasında NoFrost, LowFrost gibi özel teknolojiye sahip seçenekler yer alıyor. Bosch buzdolabı, kullanıcıların tercihine göre tek kapılı, çift kapılı ya da XXL gardırop tipi gibi farklı büyüklükte modeller arasından seçilebiliyor. Geniş iç hacimleri, yüksek performanslı soğutma sistemleri ve yiyecekleri daha uzun süre taze tutan yeni nesil teknolojileriyle beğeni toplayan buzdolabı modelleri, Bosch fiyat politikası sayesinde aile bütçesine büyük yükler çıkarmadan satın alınabiliyor. Bosch derin dondurucu çeşitleri farklı büyüklükleri ve kapasiteleri ile sağlıklı gıda depolaması için çok önemli bir işlev üstleniyor.

Çamaşır makineleri ile de iddialı olan marka, yüksek kaliteli malzemeden hem gövdesi hem motoru güçü uzun ömürlü olan makineler üretiyor. Bosch çamaşır makinesi gibi kurutma makinesi modelleri de oldukça verimli ve kaliteli kullanım sağlıyor. Bosch çamaşır kurutma makinesi ayrı olarak düşünülebileceği gibi, hem yıkama hem kurutma özelliği taşıyan Bosch makine çeşitleri de tercih edilebiliyor. Üstün temizlik ve kurutma performansı sunan çamaşır ve kurutma makineleri, Bosch katalog ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden oluyor. Bosch set alımında ya da tek olarak alınan beyaz eşyalarda Bosch indirim imkanlarından yararlanılabiliyor, Bosch kampanya dönemleri ise daha da uygun ödeme koşulları sunabiliyor. Bulaşıklara oldukça hassas davranan program seçenekleri ve yüksek kapasitelerinin yanı sıra çağdaş ve şık görünümleriyle beğeni toplayan Bosch bulaşık makinesi modelleri, diğer Bosch beyaz eşya ürünleri gibi tasarruflu enerji kullanımları ile doğa dostu bir çizgide bulunuyor.

Markanın beyaz eşyaları, daha az elektrik ve su tüketerek aile bütçelerine katkıda bulunuyor, daha hızlı çalışarak kullanıcılara zamandan kazandırıyor. Bosch beyaz eşya seti toplu olarak alındığından oldukça avantajı koşullar sağlanabiliyor, görsel olarak da birbiriyle bir görünüm sağlanmış oluyor. Markanın beyaz eşyaları, sessiz çalışma özellikleri ile de öne çıkıyor ve oldukça düşük desibelli ses oluşturan modelleri ile beğeni topluyor. Bosch beyaz eşya fiyatları, üstün performansları göz önüne alındığında iyi bir fiyat performans dengesi tutturarak yüksek kaliteyi uygun koşullarla edinmeyi mümkün kılıyor. Bosch çeyiz paketi olarak alındığında beyaz eşyalar daha uyumlu ve daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Mutfakların Vazgeçilmezi Bosch Ürünleri

Bosch ev aletleri arasında mutfak işlerini pratikleştiren küçük mutfak aletleri de önemli bir yer tutuyor. Kusursuz lezzetler hazırlamaya yardımcı olan ve aynı zamanda zamandan kazandırarak aile içi mutluluğa katkı sağlayan Bosch küçük ev aletleri, çay ve kahve makinelerinden el mikserlerine, meyve sıkacaklarından fritözlere geniş bir ürün gamı sunuyor. Bosch tost makinesi sabah kahvaltıları ve aradaki atıştırmalar için tost yapmaya imkan verirken Bosch blender ise yüksek motor gücü ve kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. Bosch mikser setleri mutfaklarda her türlü zorlu görev için ideal yardımcılar olarak hazır bekliyor. Bosch mikser çeşitleri, hayatı kolaylaştıran yüksek performansları kadar şık görünümleri ile de öne çıkıyor ve mutfakları süslüyor. Bosch rondo modelleri ise her türlü kırma ve doğrama işlemini başarıyla yerine getiriyor. Markanın rondo ve benzeri ürünleri tek tek alınabileceği gibi, kapsamlı mutfak robotu setleri ile de satın alınabiliyor. Bosch kettle modelleri ise pratik ve güvenli çalışma özelliği ile sıcak su ihtiyacını anında karşılıyor.

Mutfak hayatını kolaylaştıran küçük ürünlerin yanı sıra temel mutfak eşyaları açısından da markanın iddialı ürünleri bulunuyor. Bosch ankastre set fiyatları, oldukça cazip koşullarda sunuluyor ve mutfaklarını baştan aşağı yenilemek isteyenler için oldukça uygun bir seçenek oluşturuyor. Setin yanı sıra Bosch ankastre fırın tek olarak da değerlendirilebiliyor ve gelişmiş teknolojisi ile mutfakların baş köşesine yerleşiyor. Bosch mikrodalga fırınlar konusunda da gelişmiş alternatifler bulunuyor. Pişirme teknolojisinde yeni imkanlar geliştiren markanın tercihe göre ankastre ya da set üstü ocak modelleri de göz dolduruyor. Bosch ocak sağlıklı ve güvenli kullanım özellikleri ile öne çıkarken Bosch ankastre ocak ise kusursuz şıklığı ile tercih listelerinin ön sıralarında yerini alıyor. Bosch 3’lü set grubunun vazgeçilmez parçası Bosch ankastre ocak, farklı pişirme modları ile çok işlevsel bir kullanım sağlıyor. Çok yönlü yapıları ile mutfakların hem pişirme hem havalandırma işlerini başarılı biçimde çözen Bosch ankastre set çeşitleri, yüksek teknoloji içeren pişirici bölümlerde üstün performans gösteriyor. Kaliteli malzeme ve ince işçilik kullanılarak üretilen Bosch ankastre set ürünleri, göz alıcı tasarımları ile mutfak dekorasyonlarının vazgeçilmez parçaları haline geliyor. Ankastre mutfaklar Bosch 3’lü set halinde alındığında oldukça ekonomik hale gelebiliyor.

Bosch fırın modelleri, geleneksel lezzetlerden vazgeçemeyenler için de, yeni tatlar denemek isteyenler için de en ideal tercih olarak öne çıkıyor. Tercihe göre mini ya da midi Bosch fırın çeşitleri, başta hamur işleri ve fırın yemekleri olmak üzere çok işlevsel bir rol üstleniyor. Mutfağında çok yönlü ve çok amaçlı işlere girişmeyi sevenlerin en büyük yardımcısı olan Bosch mutfak şefi, yoğurt mayalamak gibi işlerin üstesinden kolayca gelinmesini sağlıyor. Hamur yoğurmaktan bakliyat öğütmeye, kıyma çekmekten makarna hazırlamaya pek çok görevi başarıyla yerine getiren Bosch mutfak şefi modelleri, tek makine ile onlarca işin yapılabilmesini mümkün kılıyor.

Elektrikli Süpürge ve İklimlendirme Modelleri

Ürün kalitesi ve çeşitliliği ile pek çok alanda faaliyet gösteren marka, Bosch beyaz eşya seti yanında elektrikli ev aletleri alanında da gelişkin ürünler sunuyor. Bosch elektrikli süpürge toz torbalı ya da torbasız modelleriyle yüksek çekim gücü sağlıyor. Bosch süpürge motoru ve Bosch hava filtresi sayesinde daha hijyenik bir temizlik sağlayan elektrikli süpürgeler, Bosch süpürge başlığı ve Bosch süpürge hortumu gibi kusursuz tasarlanmış aksesuarlarla kullanım kolaylığı sağlıyor. Her ihtiyaca yanıt verecek biçimde gelişmiş modeller kadar kompakt süpürgeler de tasarlayan Bosch süpürge hortumu ile uğraşmak istemeyenler için küçük şarjlı el süpürgeleri de var. Motor alanındaki geniş tecrübesini Bosch süpürge motoru için de kullanan markanın elektrikli süpürgeleri, Bosch hava filtresi ile hem sağlıklı hem işlevsel bir kullanım oluşturuyor. Bosch süpürge başlığı çeşitleri kullanım yerine göre farklılık gösteriyor ve daha pratik bir temizlik sağlıyor.

Her evin vazgeçilmezi ütü konusunda işlevsel bir ürün yelpazesi bulunan markanın hem buharlı hem buhar kazanlı modelleri bulunuyor. Bosch ütü modellerinde titanium-glisse taban ve palladium-glisse taban gibi rahat ütüleme sağlayan pek çok taban teknolojisi yer alıyor. Markanın geliştirdiği Anti-Calc teknolojisi ise ütünün kendi kendini temizlemesini ve kireci önleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Bosch ürünleri arasında iklimlendirme teknolojisi de özel bir yer tutuyor. Konvansiyonel ve yoğuşmalı olarak iki farklı türü olan Bosch kombi, tasarruflu ve uzun ömürlü kullanımları ile öne çıkıyor. Bosch Classic Plus gibi konvansiyonel modeller tercih edilebileceği gibi, Bosch Condens serisi gibi son teknoloji yoğuşmalı kombi modelleri de satın alınabiliyor. Bosch Condens gibi yoğuşmalı kombiler korozyona karşı dayanıklı özel üretim ısı blokları sayesinde daha az yakıt ile daha çok ısınma sağlayabiliyor. Bosch Classic Plus gibi konvansiyonel kombi modelleri ise cazip fiyatları ile bazı kullanıcıların tercih listelerinde ön sıralara yerleşiyor. Isıtma ve soğutma işlevini aynı cihazda edinmek isteyenlerin tercihi olan Bosch klima çeşitleri hem performansları hem de tasarruflu yapıları ile tercih listelerinde öne çıkıyor. Bosch Home ürünleri sadece satın alırken değil, satın alma sonrası olası sorunlarda da kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Bosch arıza kodları sayesinde pek çok sorun kullanıcı tarafından kolayca çözülebiliyor. Kullanıcılar, Bosch arıza kodlarının sağladığı yönergeler ile basit işlemler yaparak sorunu çözdüklerinden ekstra zaman ve para kaybı yaşamıyor. Bosch, ürettiği beyaz eşya ve elektrikli ev aleti modellerinde yüksek performans kadar enerji verimliliğine de büyük önem veriyor. Markanın daha az enerji ile daha yüksek performans sunan ürünleri, hem kullanıcıların bütçesine hem doğanın korunmasına katkıda bulunuyor.

Matkap, Şarjlı Tornavida ve Kırıcılar

Bosch professional ürünler konusunda otomotiv aksamı ve endüstriyel makine üretiminden gelen deneyimlerini de kullanarak dünya çapında haklı bir üne sahip bulunuyor. İnşaat ve marangozluk başta olmak üzere pek çok iş kolundaki temel iş aletlerini içeren Bosch el aletleri ürün gamı, işinin ustası olanların tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Evlerde de rahatlıkla kullanılabilecek Bosch hırdavat ürünleri arasında torna makinesi, çeşitli vidalama aletleri, matkaplar ve daha pek çok ürün bulunuyor. Bosch akülü vidalama, evlerde en sık kullanılan ürünler arasında yer alırken Bosch şarjlı matkap oldukça pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Bosch şarjlı ile vida sökme ve takma işleri kolayca yapılabildiği gibi, daha basit işlemler için Bosch tornavida seti oldukça işlevsel bir rol üstleniyor. Bosch tornavida seti içinde her tür vida için uygun aparatlar bulunuyor ve böylece evlerde dahi tüm vida işleri kolayca yapılır hale geliyor. Bosch şarjı aletler içinde farklı uç ve başlık seçenekleri bulunuyor. Bosch şarjlı matkap kablo derdi olmadığı için, daha dar alanlarda ve evin ya da atölyenin her noktasında rahatlıkla kullanılabiliyor. Bosch şarjlı darbeli matkap ise en zor ve sert yüzeylerde dahi etkili sonuçlar veriyor. Markanın şarjlı darbeli matkap modellerinin yanı sıra pek çok Bosch matkap çeşidi de bulunuyor. Bosch matkap modelleri, profesyonel kullanım için ideal çözümler oluştururken kolay kullanım özellikleri ile evler için de tercih ediliyor. Bosch kırıcı çeşitleri yüksek güç ve son teknoloji özellikleriyle hem uzun ömürlü hem de konforlu bir kullanım sunuyor. Özel dişli sistemleri sayesinde daha uzun ömürlü olan Bosch kırıcı aletler, titreşim kontrolü teknolojisi sayesinde kullanan kişileri rahatsız etmiyor ve uzun süreli kullanımlara imkan veriyor. Bosch hırdavat ürünleri daha uzun süre fonksiyonel kullanım için özel çantalar ve aparatlar ile birlikte satışa sunuluyor.

Bosch professional ürün yelpazesi içinde matkap ve kırıcıların yanı sıra değişik iş alanları için geliştirilmiş Bosch taşlama, dekupaj testeresi, farklı işlevlere sahip diğer testereler gibi pek çok ürün bulunuyor. Profesyonellerin tercihi olan Bosch avuç içi taşlama makinesi, markanın metaller üzerinde çalışan ustalar için sunduğu yüksek performanslı aletler arasında yer alıyor. Bosch avuç içi taşlama makinesi, KickBack Control adlı özelliği ile daha rahat ve yeniden başlatma emniyeti sayesinde daha güvenli bir kullanım sunuyor. Bosch taşlama aletlerinin metaldeki işleme etkisi gibi, Bosch dekupaj testeresi de ahşap ve metallerde daha hızlı ve kolay bir kesim sağlıyor. Bosch dekupaj modelleri, beklenen performansa ve yapılacak işe göre daha kompleks olabildiği gibi, daha pratik işler için kompakt modeller de bulunabiliyor. Bosch testere çeşitleri ise hem ahşap hem metal hem de farklı malzemeler için hızlı ve düzgün bir kesim sunuyor. Bosch testere modelleri küçük el aletlerinden devasa profesyonel kesim tezgahlarına kadar geniş bir ürün çeşitliliği sağlıyor.

Markanın makine ve benzeri ürünlerdeki ürün yelpazesi bu kadarla sınırlı kalmıyor. Bosch yedek parça üretimi ile profesyonelleri sadece aletler değil, yedek parça konusunda da çözümsüz bırakmıyor. Bosch lazer ölçüm setleri ile ustaların işi kolaylaşıyor, milimetrik ölçümler kolayca yapılabiliyor. Yatay ya da dikey lazer çizgileri sağlayan Bosch lazer setleri, yüksek görünürlük sunarak pratik bir kullanım oluşturuyor.

Bosch Araç Yedek Parça Seçenekleri

Bosch araç yedek parça ürün gamında, uzun ömürlü Bosch akü çeşitlerinden her tür araç için özel olarak üretilen Bosch silecek modellerine değin pek çok ürün yer alıyor. Motor yağında biriken istenmeyen parçaları süzen Bosch yağ filtresi modelleri, araçların yüksek performansla çalışmasına imkan veriyor. İçten yanmalı motorlar için özel geliştirilen Bosch yağ filtresi çeşitleri, her araç markası için ona uygun modeller halinde üretiliyor. Bosch araç yedek parça ürünleri arasında Bosch fren, Bosch balata, Bosch enjektör gibi pek çok ürün bulunuyor. Bu alandaki engin deneyimi ile Bosch yedek parça ürünleri arasında yer alan Bosch buji, kullanıcıların tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Bosch buji çeşitleri yüksek performansı ve güvenilir malzeme kalitesiyle öne çıkıyor, araçların ihtiyacına en uygun tasarımı sağlıyor. Aynı şekilde Bosch fren ürünleri de güvenilirliği ile otomobil ve motorsiklet sürücülerinin ilk alternatifleri arasında. Doğrudan enjeksiyonlar için özel olarak geliştirilen Bosch enjektör çeşitleri de düşük yakıt tüketimi ile yüksek motor performansı için önemli bir rol üstleniyor.

Bosch makine ürünleri arasında yer alan Bosch çim biçme makinesi modelleri tercihe göre elektrikli, benzinli ya da mekanik modeller arasından seçilebiliyor. Uzun ömürlü yapısı ile tanınan Bosch çim biçme makinesi çeşitleri pratik kullanımları, hızları ve yüksek performansları ile beğeni topluyor. Bosch katalog ürünleri arasında ev, bahçe ve profesyonel kullanım için daha pek çok ürün bulunuyor. Bosch Home başlığı altında evlerde kullanılan her türlü beyaz eşyayı ve elektrikli ev aletini kullanıcıların dikkatine sunan marka, Bosch indirim ve kampanya dönemlerinde herkese cazip koşullarla bu ürünlere ulaşma fırsatı sağlıyor. Bosch çeyiz paketi seçenekleri daha uygun satın alma şartları oluştururken fiyat listesi sayesinde ürünlerin özellikleri ve fiyatları rahatlıkla karşılaştırılabiliyor. Markanın kampanya ve indirimleri Trendyol sitesinden kolayca takip edilebiliyor ve tercihe göre en uygun set ya da ürünü satın alınabiliyor. Bosch düğün paketi ve set fırsatlarını takip etmek ise ekstra indirim ve satın alma kolaylığı sunabiliyor. Bosch fiyat ve özelliklerine göre hazırlanan düğün paketi alternatifleri yeni ev kuracak çiftler kadar ev eşyalarını bütünüyle yenilemek isteyenler için de avantaj sağlıyor. Bosch online fiyat listesi ile satın alımlarda Trendyol avantajlarıyla herkese ve her keseye uygun ürünler sunuyor.