Parex

2521 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Parex

Temizlikte Yardımcı Parex

Parex yardımcı temizlik ürünleri kategorisinde üretimine 2011 yılında başlamış ve çok kısa bir süre içerisinde sektörün bir numaralı markası haline gelmeyi başarmıştır. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan markanın kuruluşundan bugüne kadar evde iş yerlerinde ve ofislerde temizlik ihtiyaçlarını karşılama noktasında en özgün çözümleri kullanıcılarına sunmaktadır. Doğa ve çevre dostu ürünleriyle gelecek nesillere temiz ve doğal bir çevre bırakma vizyonuyla hizmet etmeye devam etmektedir. Parex ev kadınlarının günlük temizlik ihtiyaçlarının karşılanmasında oldukça fonksiyonel temizlik elemanları üreterek kısa zamanda Pazar payını en yüksek seviyeye çıkarmayı da başarmıştır. Müşterilerine sunduğu birbirinden farklı özellikteki 300’den fazla çeşit ürününü tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir üretim modelinden ortaya koymaktadır. Markanın hangi ürününü alırsanız alın son derece memnun kalacağınızdan şüphe duymayacaksınız. Aklınıza gelebilecek tüm temizlik yardımcılarının üreticisi konumunda olan Parex bu anlamda sizlerin en büyük yardımcısı olmaktadır. Parex temizlik seti modeliyle temizlik için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri aynı anda satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Markanın devrim niteliğindeki ilk keşfi ise 2012 yılında piyasaya sürdüğü ve kendi alanında piyasa zirvesine ulaştığı Parex Twister temizlik seti ürünüdür. Temizlik yardımcıları konusunda kadınlar tarafından yoğunlukla tercih edilen bir marka olması dolayısıyla bu alanda AR-GE çalışmalarını genişletmekte ve yepyeni ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam etmektedir. Hayatı kolaylaştıran ve en yeni ürünleri en fonksiyonel şekilde hemen her eve ulaştırmak vizyonu ile hareket etmektedir. Bu anlamda yerli bir marka olması hasebiyle de oldukça başarılı ürün portföyüne sahip olan Parex gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Temizliği eğlenceli bir aktivite ve pratik bir hale getirmek için üretim yapan marka temizlik yaparken dahi mutlu olmanızı sağlayacak ürünler üretmektedir. Vizyonu ve misyonu tamamen kullanıcı memnuniyeti odaklı olan Parex tüm ürünlerinde bu amaca yönelik yenilikler yaparak kendisini diğer markalardan pozitif anlamda ayırmaktadır. Tüm ürünlerinde çevreye duyarlı malzemeler kullanan ve doğada çabuk kaybolan içerikli maddeleri tercih etmektedir. Kullanılan tüm malzemeleri biyo-bozunur özellikte olduğu için doğada 18-24 ay arası bir sürede kaybolabilmektedir. Gelecek nesillere en sağlıklı ve en temiz doğayı bırakmak için bu üretim politikasından hiçbir durumda taviz verilmemektedir. Yenilikçi bakış açısıyla üretimine hız kesmeden devam eden Parex bu anlamda kendisini zirveye konumlandırmayı başarmıştır.

Ev Temizliğinin En Büyük Yardımcısı Parex

Gerek günlük gerekse de dönemsel temizliklerin yardımcı ürünlerinde en büyük destekçiniz Parex’tir. Evlerinizin her köşesinde temizlemeniz gereken her alanda muhteşem performanslarıyla temizliği adeta bir aktiviteye çevirmenize yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı ürün çeşitleriyle ev kadınların temizlik anlamında neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Malzeme kalitesinden dayanıklılığa kadar çok farklı işlevlere sahip birçok ürün sayesinde temizlik artık çok daha kolay ve hızlı olmaktadır. Parex mop sayesinde evinizi dip bucak temizlerken en ulaşılmaz görünen alanlardaki kirleri dahi kolaylıkla alabileceksiniz. İster ıslak ister kuru bir şekilde kullanırsanız kullanın oldukça memnum kalacağınızı garanti eden bu ürünün istediğiniz anda değiştirebilmeniz için üretilen Parex yedek mop seçeneği de mevcuttur. Temizlenen mekânın özelliklerine göre temizlik bazı evrelerden oluşmaktadır. İş yerindeki temizlik ile evlerdeki temizlik anlayışı farklılıklar gösterebilmektedirler. Hangi mekânı temizlerseniz temizleyin her evredeki ihtiyaca yönelik ürünleri markanın portföyünden elde edebilmektesiniz. Temizliğin en önemli basamaklarından birisi olan paspas atma evresi kadınların ve temizlik işçilerinin en çok zorlandığı nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan paspasın kalitesi kirleri toparlama gücü ve sapının dayanıklılığı oldukça önemlidir. Parex paspas bu anlamda kullanıcılarının tüm beklentilerini rahatlıkla karşılayabilmektedir. Yüzeylerin temizlenmesi noktasında paspaslar çok önemli işlevlere sahiptirler. Gözle görülmeyen toz ve pislikleri toparlama ve yüzeyi arındırma konusunda oldukça başarılı bir ürün olarak ortaya konmaktadır. Her ürün gibi paspaslarında birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Kendi içerisinde de paspas modellerinde değişime giden marka Parex pratik paspas modeliyle de kullanıcılarını alternatif ürünlerle de desteklemeye devam etmektedir. Ev temizliğinin önemli bir diğer evresi de cam temizliğidir. Evlerimizin dışarıya açılan ve temizliği hakkında ipuçları sunan en önemli yerleri pencerelerdir. Bu anlamda pencere camlarının temizlenmesi hususunda iki önemli aktör ortaya çıkmaktadır. Birisi bezler diğer bir ürün ise cam silecekleridir. Daha küçük yüzeylerde temizlik yapılacaksa eğer Parex cam bezi oldukça kullanışlı ve ihtiyaca maksimum düzeyde cevap verebilmektedir. Daha büyük ve geniş cam yüzeyleri temizlenecekse de Parex cam sileceği seçeneği devreye girmektedir. Bu silecek sayesinde geniş cam yüzeyler çok hızlı ve pratik bir şekilde temizlenerek hem enerjiden hem de zamandan tasarruf edilmiş olur. Daha az yorgunlukla daha çok yüzeyi temizlemek mümkün olmaktadır.

Temizlik Setlerinde Parex Farkı

Kurulduğu ilk günden bu yana en büyük gelişimini ve ürün çeşitliliğini temizlik setleri üzerine yoğunlaştıran marka bu alanda çıkardın birçok ürün her dönemde zirve yapmış ve tüm kullanıcılar tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmiştir. Temizlik yapan insanları özellikle yoran ve zorda bırakan birçok noktayı daha kolay hale getiren buluşları sayesinde temizlikler daha hızlı bir şekilde yapılmasının yolunu açmıştır. Kurulduktan hemen bir sene sonra 2011 de Parex Twister adlı ürünüyle bu alanda Türkiye’de zirveye oturmuş ve yıllarca sürecek olan Parex kalitesini ortaya koymuştur. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren çok yoğun bir şekilde rağbet gören bu ürün yıllar geçtikçe devamı ve geliştirilmiş halleriyle bir klasik haline gelmiştir. İnsanların bu teveccühünden sonra ar-ge çalışmalarına yoğunluk veren marka temizlik seti anlamında Twister ürününü 2012 yılında tornado modeliyle devam ettiren marka bu alanda uzman olduğunu ve zirveyi asla bırakmayacağının mesajını vermiştir. Parex Tornado döner hazneli otomatik temizleme seti serisinin ikinci ayağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu ürünleriyle kendisine piyasada oldukça sağlam bir yer edinen marka daha sonraları adeta ustalık evresine geçerek yepyeni ürünleri müşterilerine sunmaya devam etmiştir. Serinin üçüncü modeli çok daha büyük bir ses getiren Maestro modeli olmuştur ki temizlik seti alanında devrim niteliğinde yenilikler ortaya koymuştur. Parex Maestro iki farklı paspas seçeneği ve yer tasarrufu sağlayan asansör modeliyle 2014 yılında tüm evlere girmeyi başarmış ve kalitesini ortaya koymuştur. Temizlik seti ürünlerinde zirveye yerleştikten sonra asla inmeyen ve kalitesini gün geçtikçe daha da artıran marka bu alanda gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Müşterilerinden aldığı geri bildirimler ve istekler doğrultusunda daha da modern ve fonksiyonel ürünleri üretmeyi vizyon haline getirmiştir. Temizlik setlerinde devrim yaratan buluşlardan sonra klasikleşen ve ihtiyaç halinde ilk tercihler arasına giren bu ürünlere yeniler eklenmeye devam etmiştir. Parex Tinny ve Parex Smart temizlik setleriyle hangi mekânda temizlik yapılırsa yapılsın markanın ürünlerinin her ortama girmesini ve tercih edilmesini sağlamaya devam etmektedir. Her yeni modelde gerek kova, gerek paspas, gerekse saplarında yapılan ufak ancak önemli dokunuşlarla çok daha kullanışlı ürünleri ortaya koymayı sürdürmektedir. Markanın bu stratejisi diğer muadili markalara da ilham kaynağı olmuş ve olmaya da devam etmektedir.

Parex ile Hızlı Temizlik

Evinizin ve iş yerlerinizin her köşesinde oluşan kirler ve lekeler için Parex temizlik ürünlerinden yararlanarak en hızlı ve kalıcı şekilde temizlik yapabilmektesiniz. Kullanacağınız ürünün kalitesi temizleyeceğiniz yerin ne kadar hızlı ve sağlıklı bir şekilde temizleneceğini belirlemektedir. Marka bu anlamda ev kadınlarının ve temizlik işçilerinin tüm beklentilerine cevap verebilecek kalitede ve çeşitliliktedir. Zamandan ve efordan tasarruf ettiren temizlik bezleri, paspaslar, moplar, temizlik setleri, cam bezleri, süngerler hemen hepsi a kalite ürünler ve üstün temizleme özelliklerine sahip modellerdir. Mutfak temizliği gıda ürünlerimizin saklandığı ve işlendiği yer olması hasebiyle en dikkatli ve sağlıklı temizlik yapılması gereken yerdir. Parex eldiven sayesinde mutfaklarınızın her köşesinin temizliğinde oldukça rahat bir kullanımı sizlere sunmaktadır. Mutfaklarda çok farklı temizlik ürünleri ve maddeleri kullanılmaktadır. Bunların başında bulaşık yıkamaya yarayan ve temizlik yardımcılarından olan süngerler gelmektedir. Yemek yerken ve yaparken kullandığımız tüm tabak, tencere, çatal, kaşık gibi malzemeleri bu sünger aracılığıyla yıkarız. Bu yüzden süngerin kalitesi dayanıklılığı temizleme konusunda önemli olan yüzey yapısı çok belirleyici ve önemlidir. Parex sünger bu anlamda ev kadınlarının aradığı kaliteyi ve temizleme özelliğini sunmaktadır. Uzun süreli kullanımının yanı sıra yapısında bulunan gözenekler ve sert yüzeyinin dayanıklılığı sayesinde çok daha fazla bulaşık yıkayabilmenize olanak sağlamaktadır. Yine mutfakta diğer yüzeyleri silmeye yarayan ve aynı zamanda toz alma işlemleri içinde kullanılabilen bezler önemli bir temizlik aracı olarak kullanılmaktadır. Parex bez çeşitleri birbirinden farklı modelleriyle mutfak temizliğinin bir numaralı ekipmanları arasında kendisine yer bulmaktadır. Bez çeşitleri deyince akla ilk gelen bezlerden olan cam bezleri özel yapılarıyla camları çizmeden köşe bucak temizlik yapabilmenizi sağlamaktadır. Parex neofiber cam bezleri arasında en kaliteli ve en yüksek performansı alabileceğiniz bezlerdendir. Mutfağınızın her köşesini hızlı ve kolay bir şekilde vakitten de tasarruf sağlayarak temizleyebilir ve zamanınızı ailenizle geçirmeye harcayabilirsiniz. Parex temizlik yardımcıları günden güne yeni ürünlerle desteklenmekte ve kullanıcılarının hizmetine sunulmaktadır. İstisnasız her ürününü bin bir dikkatle üretip müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen marka bu anlamda kendisini diğer firmalarda pozitif anlamda ayrıştırmaktadır. Temizliğin ve temizlik maddelerinin vazgeçilmez yardımcısı Parex her mekânda sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

Diğer Temizlik Ürünlerinde Parex Kalitesi

Temizlik yaptığınız mekânlarda birbirinden farklı birçok temizlik yardımcısı kullanırsınız. Bu yardımcılar arasında tek kullanımlık olanlardan uzun süreli kullanıma sahip olanlara kadar birçok farklı üründen faydalanılır. Marka bu bilgiler ışığından bütün ürünlerini en kaliteli ve en dayanıklı şekilde üreterek mükemmel temizliğin yolunu sizler için açmaktadır. Gerek evlerde gerekse de iş yerlerinde temizlik yapılan mekânların ortak kullanıldığı yardımcı ürünler vardır. Bunların başında temizlik setleri gelmektedir. Parex Twister, tornado, maestro gibi ürünlerle bu ihtiyacınızı karşılamaktadır. Ancak bu ürünlerinde kullanıma bağlı olarak değiştirilmesi ve yenilerinin yerleştirilmesi gereken yerleri vardır. Örnek olarak paspasların sapları uzun süreli kullanımlarda kırılmalara ve eğilmelere uğramaktadır. Bu yüzden yedek sap ihtiyacı doğmaktadır. Parex yedek sap çeşitleriyle hangi model ürünü kullanırsanız kullanın bu sapların kolaylıkla temin edebilmenizi sağlamaktadır. Parex temizlik setlerinin hangisini kullandığınız yedek sap alırken önem arz etmektedir. Parex tornado kullanıyorsanız eğer yıpranması ve kırılması durumunda Parex tornado yedek sap almanız gerekecektir. Ürünün özelliklerine göre kullanılabilen bu parçalar farklı model temizlik setlerinde kullanılmayabilmektedir. Yer yüzeylerini temizlerken özellikle bu temizlik setlerinden oldukça yoğun bir şekilde yararlanılır. Bu yüzden bu ürünlerin yedekleri daha çok tüketilir hale gelmektedir. Parex sap bu anlamda en çok tercih edilen ürünler arasında kendisine yer bulmaktadır. Temizlik yaptığınız odanın özelliklerine göre farklı farklı malzemeler kullanılabilmektedir. Balkonlu bir evde yaşıyorsanız eğer balkonun yüzeylerini temizlemek bazen zor olabilmektedir. Dış dünyayla temas halinde olan balkon yüzeyleri çoğu zaman fırçalarla temizlenmektedir. Parex fırça çeşitleri bu anlamda tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayabilecek kalitede bir üründür. Balkonlarda biriken toz ve kirler havanında etkisiyle çoğu zaman lekelere dönüşebilmektedir. Kullanılan temizlik sıvılarının da yardımıyla fırçalar sayesinde güçlü bir ovma işleminden sonra bu kirlerden kurtulmanız mümkündür. Parex yer silme şeklinde yapılan temizliklerde malzeme kalitesini olabildiğince yüksek tutmaya gayret göstermektedir. Çabuk yıpranan ve deforme olan bu malzemeler kısa zamanda fonksiyonların kaybedebilmektedirler. Bu kriterleri de dikkate alarak ürün kalitesinden asla ödün vermeden temizlik yapanların daima en büyük yardımcısı konumunda olmaktadır. Marka ulaşılabilirlik ve müşteri memnuniyeti vizyonuyla en kaliteli ürünleri en doğru fiyata sunmaya devam etmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Parex Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Parex ürünleri Türkiye’de piyasaya girdiği ilk günden bu yana muhteşem bir ilgi görmüş ve en çok tercih edilen markaların zirvesine yerleşmeyi başarmıştır. Böyle bir başarıyı yakalarken sadece ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle değil en doğru fiyatlandırmayı da müşterilerine sunarak başarmıştır. Parex fiyat anlamında ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği ile doğru orantılı bir çizgiden asla ayrılmadan her bütçeden kullanıcıya ulaşabilmenin yollarını bulmuştur. Müşteri memnuniyetini sağladıktan ve bunu sürekli hale getirdikten sonra zirvede kalmak sadece bu memnuniyetin verdiği sorumlulukları yerine getirmekle mümkün olmaktadır. Parex marka olarak en büyük avantajı 300’den fazla çeşit ürün yelpazesidir. Temizlik ürünlerini dışında sair malzemeleri de bünyesinde barındırmaktadır. Temizlik ürünlerinin yanı sıra mutfakta kullanılan poşetler, çamaşır yıkarken kullanılan sepete kadar farklı farklı ihtiyaçların karşılandığı ürünler de mevcuttur. Parex çamaşır sepeti bu anlamda ev malzemeleri sınıfından en kaliteli ve tercih edilen ürünlerden birisidir. Ayrıca banyolarda ve mutfaklarda özellikle kullanılan çöp torbaları da marka tarafından büzgülü ve normal modelleriyle satışa sunulmaktadır. Parex çöp torbası oldukça fazla ağırlığı uzun süre taşıyabilmesi ve sızdırmaz özelliğiyle müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Markanın istisnasız tüm ürünleri çevre dostu ve doğada çabuk bir şekilde kaybolabilen plastik ürünlerde oluşmaktadır. Bu anlamda gelecek nesillere temiz bir doğa bırakabilme vizyonuyla hareket eden Parex bu vizyonundan asla taviz vermemektedir. Çevreci ürünleri ve kaliteli üretim bantlarıyla her zaman sektördeki yerini ilk sıralara konumlandırmayı da başarmaktadır. En zorlu temizlik işlerinin üstesinden gelebilmenize yardımcı olmanın yanı sıra evlerinizde beslediğiniz evcil hayvanlarınızdan da kaynaklanan kirleri ve lekeleri bu ekipmanlar sayesinde yok edebilmektesiniz. Parex ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliğinin yanı sıra en büyük özelliklerinden birisi de kaliteden ödün vermeden hafif malzemelerin kullanılmış olmasıdır. Zaten yorucu bir iş olan temizliğin bir de kullanılan malzemelerden dolayı daha da yorucu hale gelmesini engellemektedir. Özellikleriyle devrim yaratan yardımcı temizlik malzemeleri markanın tercih edilmesindeki en önemli unsurlarının başında gelmektedir. En doğru fiyata en kaliteli ürünleri alabildiğiniz Parex marka ürünlerin temizlik esnasında gösterdiği performanstan sonra asla vazgeçemeyeceğiniz markalar arasına girecektir. Temizlik ürünleri ve yardımcı malzemeleri internet ortamında da satışa sunulabilmektedir. Parex temizlik ve sarf malzemelerinin tamamına Trendyol’un kullanışlı web sitesi ve uygulaması üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde temin edebilme imkânını sahipsiniz.