Lacoste Deniz Şortu

25 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Lacoste Deniz Şortu

Lacoste Deniz Şortu ile Rahat Bir Tatil Deneyimleyin

Lacoste deniz şortu, kaliteli yapısı ve özgün tasarımları ile pek çok erkeğin tercihleri arasında yer almaktadır. Deniz ve havuz için özel kumaşlar ile tasarlanmış olan deniz şortlarının kullanımı, sahilde de mümkün olmaktadır. Kolay kuruyan kumaş yapısı sayesinde kişilerin herhangi bir sağlık problemi yaşamaması adına özel olarak tasarlanmıştır. Deniz ve havuz için kullanılacak kıyafetlerin seçimi oldukça önemlidir. Her kıyafet ile denize girmek sağlıklı bir seçim olmamaktadır. Özellikle suyu içinde tutarak ağırlık yapacak kumaşlar ile tasarlanmış ürünleri tercih etmemek gerekmektedir. Bu ürünler sağlık açısından olumsuz durumlara sebebiyet vermekte olup, yüzme faaliyeti esnasında ağırlık yaptığından dolayı kişilerin denge kaybı yaşamalarına da neden olmaktadır. Lacoste erkek deniz şortu, tüm bu durumlar düşünülerek tasarlanmış olduğundan dolayı, kişilerin kullanımında herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Sadece denize girmek için değil, plaj yürüyüşleri için de uygun olan şort seçenekleri oldukça işlevseldir. Bu kapsamda iki yanında cepleri bulunmakta olup, kişilerin yanında küçük eşyalar taşıyabilmelerine de olanak vermektedir. Genellikle pek çok ürünün bel kısmı lastikli olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bel kısmında bulunan ip sayesinde de sabitlenebilmektedir. Beli lastikli modeller dışında daha farklı tasarımlar da mevcuttur. Bu tasarımlar arasında bulunan bel kısmı düğmeli şortlar ile de pratik bir kulanım sağlanabilmektedir. Önden düğmeli şortların da yan kısımlarında lastik bulunduğundan dolayı kilo artışı yaşanması durumunda da kullanım sağlanabilmektedir. Kolay kuruyan yapısı sayesinde uzun süre kullanımlar için uygundur. Deniz suyunun tuzlu olmasından olumsuz etkilenmeyecek şekilde üretildiğinden dolayı, uzun yıllar kullanılabilmektedir. Lacoste deniz şortu erkek için üretilmiş modellerin iç kısmında bulunan file sayesinde kişilerin konforlu bir yüzüş deneyimi yaşamaları mümkün olmaktadır. Standart beden ölçüleri dikkate alınarak üretildiğinden dolayı, kişilerin kendi bedenlerine göre tercihler yapması gerekmektedir. Mayo – şort olarak bilinen bu tasarımların pek çok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Aynı zamanda şortların boyları da erkeklerin rahat kullanım sağlayabileceği şekilde tasarlandığından dolayı, tatil beldelerinde normal kullanımlar için de uygun olmaktadır. Şort mayoların daha da uzun ömürlü olması için, deniz suyundan arındırılarak muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple deniz aktivitesini tamamladıktan sonra şort mayoların sudan geçirilerek kurutulması sağlanmalıdır. Tamamen kuruyan mayo, yürüyüşler ya da diğer aktiviteler için daha rahat kullanılabilmektedir.

Lacoste Deniz Şortu ile Tarzınızı Yansıtın

Lacoste deniz şortu timsah sembolü, markayı temsil ettiğinden dolayı pek çok kişinin de seçim yaparken göz önünde bulundurduğu detaylar arasında yer almaktadır. Markanın sembolü olan timsah, ürünlerin dış kısmında bulunabildiği gibi iç etiketinde de bulunmaktadır. Genellikle şortların bacak kısımlarının altına işlenmiş olan timsah sembolü, bazı şortlarda arka cep kısımlarında yer almaktadır. Kişilerin tarzını yansıtabilmeleri için farklı renklerde mayo şort bulmak mümkündür. Bu kapsamda, desenli olarak tasarımların bulunabildiği gibi, tek renk olarak da pek çok farklı şort modeli mevcuttur. Açık ya da koyu renk seçimlerine göre alternatiflerin çok olduğu şort modelleri arasında tek renk tasarımlara verilen farklı detaylar da bulunmaktadır. Çizgi şerit şeklinde olan bu detaylar genellikle şortların bacak kısımlarının yanlarına işlenmiştir. Lacoste deniz şortu renk değiştiren özellikte ilginç tasarımları da bulunmaktadır. Bu ürünleri diğer tasarımlardan ayıran en temel özelliği ise, kuruyken farklı ıslakken farklı renkte gözükmesi olarak bilinmektedir. Bu özelliği dışında diğer şortlar ile aynı kalitede üretilmişlerdir. Farklı bir tasarım olduğundan dolayı, kişilerin ilgisini çekmekte ve bu sebeple de popüler tercihler arasında yer almaktadır. Farklı renkleri de bulunan bu ürünler normal kalıpta üretildiğinden dolayı, kişilerin normalde kullandıkları beden ölçülerinde tercihler yapmaları gerekmektedir. Tek renk şort seçenekleri arasında bulunan siyah renk, pek çok erkeğin ilk tercih ettiği renkler arasında yer almaktadır. Siyah rengi ise, lacivert renkteki tasarımlar takip etmektedir. Bu renklerin dışında, daha farklı renkler arasından da seçimler yapılabilmektedir. Özellikle mavi tonları, pek çok erkeğin tercih ettiği renkler arasında bulunmaktadır. Denizin rengine uyum sağlamasıyla kişilerin seçimleri arasında yer alan bu renk, her sezon kullanılan renkler arasında yer almaktadır. Daha açık renklerde tercihler yapabilmek de mümkündür. Özellikle sarı ya da kavuniçi renkler kullanılarak tasarlanan şortlar pek çok kişinin seçimleri arasında yer almaktadır. Lacoste sarı deniz şortu gibi açık renklerin kullanımında kişiler tereddüt yaşayabilmektedir. Bunun sebebi, açık renk ürünlerin iç gösterebilir olması düşüncesidir. Ürünlerin tasarımı yapılırken bu gibi durumlar göz önünde bulundurulduğundan dolayı, kişiler gönül rahatlığıyla açık renk modeller arasından seçimlerini yapabilirler. Lacoste deniz şortu fiyatları seçilecek olan ürüne göre farklılık gösterebilmektedir.

Lacoste Deniz Şortu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beli lastikli veya önden düğmeli olarak tasarlanmış olan deniz şortları, hem sağlık açısından uygun olan kumaşlar kullanılarak tasarlanmış olup, hem de daha estetik bir görünüm sağlayacak şekilde üretilmişlerdir. Bu kapsamda Lacoste deniz şortu kırmızı renk, pek çok erkeğin tercihleri arasında yer almaktadır. Tek renk olarak tasarlanan ürünler bulunduğu gibi, desenli olarak da farklı şort tasarımlarını bulabilmek mümkündür. Renkler ile ilgili olarak herkesin farklı bir tercihi ve sevdiği renk bulunmaktadır. Bu kapsamda Lacoste deniz şortu siyah renkteki tasarımlar, pek çok erkeğin tercihleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra lacivert, mavi, turuncu, sarı gibi pek çok farklı renkte şort tasarımı bulmak mümkündür. Siyah mayo şortlar dışında daha renkli seçimler için yeşil renkteki tasarımlar da tercih edilebilmektedir. Lacoste deniz şortu yeşil renkteki tasarımlar ile farklı ve alışılmışın dışında seçimler yapılabilmektedir. Mayo şort tasarımları hem denizde hem de karada kullanım için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. İki yanında bulunan cepleri sayesinde tatil bölgelerinde günlük kullanım için uygundur. Ayrıca şortların arka bölgesinde de bir adet cep bulunmaktadır. Cepler fermuarlı olarak tasarlandığından dolayı, cebin içinde bulunan eşyaların düşmesi gibi bir durum yaşanması mümkün değildir. Farklı bir tercih imkânı sunan diğer bir tasarım ise, renk değiştiren şortlar olarak bilinmektedir. Su ile temas edince farklı bir renge dönüşen bu tasarım, kuruduğu zaman da önceki rengine geri dönmektedir. İlgi çekici bu özelliği sayesinde de pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Deniz kıyafetleri arasında bulunan mayo şortlar, çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Açık renkteki tasarımlar, iç göstermeyecek şekilde üretildiği için gönül rahatlığıyla tercih edilebilmektedir. Erkekler için tasarlanmış deniz şortları arasında erkek çocuklara uygun olacak şekilde de tasarımlar bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda çocukların hassas cildine yönelik özel olarak tasarlanmış ve farklı renkler ile çeşitlendirilmiş deniz şortları arasından istenilen renkte seçimler yapılabilmektedir. Ürünler arasında, Lacoste deniz şortu indirim uygulanmış tasarımları da bulunmaktadır. Ürünlerin fiyatları kişilerin seçmiş olduğu tasarımlara göre farklılık gösterebilmektedir. Ürünlerle ilgili kararsızlık yaşanması durumunda yapılan yorumları inceleyerek, kullanıcı deneyimlerinden faydalanmak mümkündür. Şort mayolar ile ilgili merak edilen her bilgiye, ürünlerin renklerine, özelliklerine ve fiyatlarına Trendyol üzerinden ulaşıp, kolaylıkla satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.