Jbl

1199 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

JBL

JBL

Yüksek kaliteli ürünleri ile küresel pazarda tercih edilen JBL, ses teknolojileri alanında yetkin bir markadır. Güçlü ses sistemleri, hoparlörler, kulaklık modelleri ile kişisel kullanıma hitap eden birçok ürüne sahiptir. Çağa ve ses teknolojilerine uygun üretim anlayışı ile kaliteli bir ses deneyimi yaşamak isteyenlere hitap eder. Kablosuz teknolojileri kullanarak teknolojiyi günlük yaşama entegre eden marka, esnek kullanılan kulaklık ve hoparlör çeşitleri ile beğeni kazanır. Markanın ürün koleksiyonunda kulaklık modelleri, kablolu kablosuz hoparlör, ev sinema sistemleri, araç içi ses sistemleri ve profesyonel stüdyolar için hoparlör modelleri yer alır.

Zengin Çeşitlilik ile Kulaklık Koleksiyonu

JBL kulaklık modelleri, tasarımına ve çalışma şekline göre değişiklik gösterir. Çalışma şekli açısından kablolu ve kablosuz olan kulaklıklar, model açsından birçok farklı ürünü bir araya getirir. Kulaküstü kulaklıklar, spor kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar markanın ürünleri arasında en çok tercih edilen kişisel ürünlerden olur. Kulakiçi JBL kulaklık, akıllı cihazlara yönelik üretilen farklı serileri içine alır. Kulaküstü modeller ise kulaklara rahat ve esnek oturan tasarımı ile hem gençler hem de yetişkinler tarafından kullanılır. Ürünler; katlanma stili, pil ömrü, çalışma süresi, şarj süresi, ses kalitesi ve ses yüksekliği gibi teknik özellikler ile değişiklik gösterir. JBL kulaküstü kulaklık serisi teknik özelliklerin yanında kablolu ve kablosuz modeller olarak renk ve tasarım açısından farklılaşır. Tasarım açısından JBL kulak dışı kulaklık çeşitleri, kulak bölümü genişliği, logo kullanımı, stili ve renk gibi özellikler ile değişir.

Güçlü ve Hafif Tasarımıyla Spor Kulaklıklar

Markanın spor kulaklık modelleri özel tasarlanan ürünleri kapsar. Hareket esnasında düşmeyecek veya rahatsızlık vermeyecek şekilde takılan ürünler, kulağa tam oturarak sporcular için ideal bir kullanım sunar. Markanın kablosuz kulaklık modelleri arasında yer alan spor kulaklık serisi, standart kulakiçi modeller gibi olmayıp kulak üzerinden getirilerek takılır. Model değiştikçe kullanım şekli küçük farklar ile değişen ürünlerde, genellikle kenar kısımlarında kontrol tuşları yer alır. Böylece spor esnasında oldukça rahat ve esnek bir kullanım sunan modeller, ses kalitesi açısından da beklentileri karşılar. Özellikle güçlü basları ile doygun tonlarda müzik dinlemeye imkân verir. Ses seviyesi ile olumlu yorumlar alan spor JBL kablosuz kulaklık çeşitleri, dokunmatik veya tuşlu kontrol düğmeleri ile de beğeni kazanır. Markanın spor kulaklık serisi su geçirmezlik özelliği taşır. Böylece su sporlarında da aktif bir şekilde kullanılan serinin farklı ürünlerini kategoriden detaylıca inceleyebilir, teknik özellikler açısından karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kompakt JBL Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar

JBL kulak içi kulaklık serisi içinde birçok farklı model sizleri bekler. Ürünler arasında birbirine kablo ile bağlantılı olan ürünler en çok tercih edinen modellerden biri olur. Akıllı cihazlarla kullanım için geliştirilen ürünler, enseden kulağa yerleştirilir ve birbirine bağlantılı uçları ile tekini kaybetme sorununu ortadan kaldırır. Konuşma için mikrofon özelliğine sahip ürünler, bluetooth teknolojisi ile bağlantı kurar. Markanın neredeyse tüm kablosuz kulaklık modelleri, yenilikçi bluetooth teknolojilerini destekler.

JBL telefon kulaklığı çeşitleri, kulakiçi küçük kulaklıkları da kapsar. Özel kutusunda satılan kulakiçi mini kulaklıklar herhangi bir kablo bağlantısı içermez. Oldukça rahat bir kullanıma sahip ürünler, sporda tercih edilen kulaklıkların başında gelir. Lityum iyon pil ile çalışan ürünler, özel şarj aparatlı kutusu ile satılır ve şarj süresi modelden modele değişiklik gösterir. Minimum 4 saatlik kesintisiz çalma süresi sunan modeller, ses yükseltme veya çağrı cevaplama için uygun tuş sistemini üzerinde barındırır. Telefon kulaklığı arasında dokunmatik ürünler ilgi görür. Küçük kulakiçi kulaklıklara nazaran daha geniş kontrol paneli bulunan kulaklıkları günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Markanın tüm kulakiçi kulaklık modelleri, gelişmiş teknolojilere göre üretilen ürünlerdir ve esnek bir kullanım sunmakla birlikte kesintisiz müzik dinleme imkân verir. Gezinti yaparken, araç kullanırken, çalışırken veya elleriniz doluyken telefon görüşmelerini hızlı ve kablo sıkıntısı olmadan rahat bir şekilde yapmaya olanak verir. Kulakiçi JBL kulaklık modelleri, birçok ürünü kapsadığı için teknik özellik açısından ürünler farklılık gösterebilir. Şarj süresi, frekans, JBL ses gücü, su geçirmezlik gibi özelliklerin yanında duyarlılık açısından farklı değerlere sahip olan ürünleri detaylıca inceleyerek beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kesintisiz Kullanım için Kablolu Kulaklık Modelleri

Genellikle kulaküstü modelleri kapsayan JBL kablolu kulaklık çeşitleri, şarj sorunu ile uğraşmak istemeyen kullanıcıya hitap eder. Özellikle bilgisayar başında uzun süre zaman geçirenlerin tercihi olan kablolu kulaklıklar ses kalitesi açısından güçlü ürünlerdir. JBL bass kalitesini sonuna kadar yaşatan ürünler, markanın TUNE serisi ile sizlere ulaşır. TUNE serisi, farklı renk seçeneklerine sahip hafif ürünleri ile her yaş kesiminden alıcının dikkatini çekmeyi başarır. Serinin en dikkat çeken yanı Google Asistan ve Siri bağlantı özelliğini taşımasıdır. Böylece çok daha esnek bir kullanım sunan ürünler, tüm akıllı cihazlarda sesle yönlendirmeyle gerekli işlemleri yapabilmenizi sağlar. Kulaklık modelleri kullanım konforu açısından da başarılı özellikler taşır. Kulak yuvaları ve yumuşak kafa bantları ile konforlu bir kullanım vadederek uzun süreli kullanımda rahatsızlık hissi vermez. Kulaklık çeşitleri arasında çocuk kulaklığı olarak tasarlan ürünler de yer alır. Teknik açıdan benzer özellikler taşıyan çocuk kulaklıklar, JBL kulaklık pedi ile rahat bir kullanım sunar. Küçük ve hafif olan ürünler, renk açısından daha sevimli renk seçenekleri ile alıcıya sunulur.

JBL Oyuncu Kulaklıkları

JBL oyuncu kulaklığı modelleri arasında başta kulaküstü kablolu kulaklık modelleri yer alır. Uzun süre bilgisayar başında zaman geçiren oyun tutkunları için şarj, bağlantı gibi sorunları olmayan kablolu JBL kulak dışı kulaklık modelleri, gürültü engelleme özelliği taşır. Kablosuz oyuncu kulaklıkları ise standart kulaklıklardan farklı olarak uzun süre pil ömrü sunar. Yaklaşık 12 saate kadar kesintisiz oyun deneyimi vadeden ürünler, bass gücü ile markanın ses kalitesini yansıtırken diğer modellerde olduğu gibi gürültü engelleme özelliği taşır. Kablosuz kulaküstü oyuncu kulaklığı, gövde üzerinde yer alan kontrol panelleri ile ses açma, kısma gibi ayarları yapmayı mümkün kılarak oyunculara mümkün olduğu kadar konfor sunar. Rahatlık açısından kulaklık pedi ile desteklenen modeller, yumuşak dokusu ile rahatsızlık vermez.

JBL Taşınabilir Hoparlör Modelleri

Kaliteli ve esnek kullanımlı hoparlörleri ile öne çıkan JBL, şık serilere sahiptir. Hoparlör modelleri kablosuz ürünlerdir. Bağlantı seçenekleri açsından bluetooth bağlantı özelliğine sahip olan ürünler, küçük ebatları ile taşınabilir modellerdir. Özellikle JBL speaker Go ve Go2 serisi, küçük kare tasarımı ile gençlerin favori tercihlerinden biridir. Serinin tüm modelleri standart olarak 71,2 x 86,0 x 31,6 mm ebatlara ve 184 gram ağırlığa sahiptir. Renk açısından değişiklik gösteren modeller, modeline uygun ses kalitesine sahiptir. Ses çıkış gücü 3.0 W olan mini modeller, küçük bir konser alanı yaratmanızı sağlar. Go ve Go2 serileri şarj süresi ve pil ömrü açısından benzer nitelikler taşır. Ortalama 2,5 saate şarj olan ürünler 4,5 ila 5 saat arasında çalışma sunar. Markanın Charge3 serisi ise su geçirmezliği ile öne çıkar ve JBL müzik kutusu adıyla da temin edilebilir.

JBL su geçirmez hoparlör modelleri havuz başında veya kumsalda eğlencenin sınırlarını zorlamaya imkân verir. Clip ve JR Pop serisi ise kancalı bağlantı kısmı ile çanta kenarlarına takılarak esnek bir kullanım sergiler. Farklı ihtiyaçlara göre üretim yapan markanın taşınabilir hoparlör çeşitleri arasında ışıklı su geçirmez modeller, ses bombaları ve ekstrem hoparlörler bulunur. Taşınabilir ışıklı bluetooth hoparlörler, güçlü ses değerleri ile ses bombası çeşitleri arasında yer alır. JBL ses bombası modelleri ses gücü ile sınırları zorlayan bir deneyim yaşatır. JBL bluetooth hoparlör modellerinden biri diğer olan ekstrem hoparlörler ise doğada zaman geçirmeyi sevenlerin tercihidir. Kamp ve uzun süreli doğa gezilerine uygun üretilen JBL müzik çalar türleri taşıma askısına sahiptir. Darbelere ve harekete karşı dayanıklı olan JBL müzik kutusu çeşitlerini seri içinde farklı modeller eşliğinde bulabilir, JBL Türkiye garantisi ile güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sınırsız Eğlence İçin JBL Hoparlör

JBL koleksiyonunda yer alan en dikkat çekici kablosuz hoparlör modellerinden biri, Partybox serisidir. Markanın güçlü hoparlörlerini içeren JBL Partybox serisi, 240 W ses çıkış gücü ile farklı büyüklüklerdeki ortamlarda kullanıma elverişlidir. Açık ortamlarda, kafelerde veya terasta parti verirken özel bir ses sistemi kurmaya gerek duymadan gerekli ses gücünü sağlar. Seri içinde farklı ışıklandırmalara sahip ürünler yer alır. Canlı ışık şovu, modeline göre 1000 W üstünde ses çıkışı gücü, kolay bağlantı seçenekleri ile aradığınız tüm özellikleri bir araya getiren JBL model hoparlör, eğlenceyi sınırsız yaşamak isteyenlerin ilgi alanına girer. USB veya hafıza kartından çalma özelliği ile JBL müzik çalar olarak temin edilen modeller, birçok üstün özellik taşır.

Markanın ürünleri arasında yer alan DJ hoparlörler, büyük ebatlara sahip profesyonel ürünlerdir. DJ hoparlörler, mikrofon ve gitar bağlantı seçenekleri ile müzisyenlerin tercihi olur. Hoparlörler arasında kablosuz bağlantı kurabilen ürünler, eğlence mekânlarında kullanılır. DJ kablosuz hoparlör çeşitleri; kolay üst kontrol paneli, bass arttırma tuşu, JBL ses karıştırma tuşu ile müzik yapmayı tam anlamıyla eğlenceye dönüştürür. DJ ürünleri Partybox serisi içinde alıcıya sunulur ve ürünler fiyat açısından sıradan kablosuz hoparlörlerin üzerinde bir seyir izler. Kişisel kullanıma hitap eden ürünler, kendi sınıfı içinde uygun fiyatlara sahip olurken ses çıkış gücü gibi teknik özellikler fiyatları arttırır. Profesyonel DJ hoparlörleri ise büyük mekânlara hitap eden profesyonel ürünler olduğu için benzer ürünlerden ayrılır. DJ hoparlörlerini Trendyol JBL indirim fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Ev Sinema Sistemleri ve Subwoofer Çeşitleri

Taşınabilir hoparlörlerin yanında ev tipi ürünleri de kapsayan JBL ses sistemi modelleri, kapalı alanlarda müzik ve film keyfini üst düzeye çıkaran ev sinema sistemleri, subwoofer, soundbar, hoparlör ve uzaktan kumanda gibi çoklu parçalardan oluşur. Modeline göre ürünler; hoparlör sayısı, çalışma ve kurulum şekli ile değişir. Ürünler arasında şarj edilebilen kablosuz hoparlöre sahip setler, ev sinema sistemleri içinde en esnek kullanım sunan modellerden biri olur. Farklı odalara konumlandırılabilen hoparlörleri sayesinde geniş alanlarda güçlü bir ses sistemi kurmanıza imkân verir. Ev tipi ses sistemi ses kalitesi açısından oldukça güçlü modelleri alıcıya sunar. Yüksek ses çıkış gücü ile birlikte 4K Ultra HD soundbar ile tamamlanan sistemler, 3+1 veya 4+1 ve 5+1 ürünler olarak bulunabilir.

Üç, dört veya beş parçalı setlerin yanında JBL ürünleri arasında iki parçalı daha sade kullanımlı setler de yer alır. Orta ve küçük salonlara hitap eden subwoofer çeşitleri, kablosuz tasarıma sahip olup wireless çalışma stili ile zengin ve derin bir ses deneyimi yaşatır. Kablo sıkıntısı yaşamadan esnek kullanılan modeller, ek bir kablo veya hoparlör kullanmadan beklentileri karşılar. Ev ses sitemlerinin yanında aktif subwoofer çeşitleri yer alır. Tekli veya ikili takımlar halinde satılan setler, markanın stüdyo serisinde yer alan hassas ses sistemi parçalarındandır. Test edilerek üretilen subwoofer modelleri iki farklı tasarım eşliğinde bulunur ve bass gücü ile profesyonel bir kullanım sunar. Güçlü, kusursuz ve harmonik bir ses deneyimi vadeder.

Yalnızca hoparlörden oluşan JBL setler ise beyaz veya siyah gibi renk seçenekleri ile bulunabilir. Çok parçalı ev sinema sistemleri kadar yaygın kullanılan kanal hoparlör modelleri ayrı ayrı parçalarla uğraşmak istemeyenlere hitap eder. Kanal hoparlörler, düşük ve yüksek frekanslı dönüştürücüleri içererek tek parça halinde esnek bir kullanım sunar. Ev sinema sistemlerinde ve hoparlör çeşitlerinde fiyatlar ise ürün ile orantılıdır. 4 veya 5+1 setler daha üst bütçelere hitap eder. Yüksek teknolojiler ile donatılmış sinema sistemlerini JBL indirim fırsatları ile satın alabilirsiniz.

JBL Amfi ve Araç İçi Ses Sistemleri

Araç için tasarlanan JBL ürünleri arasında amfiler, mid takımları, hoparlörler ve daha birçok ürün yer alır. Özellikle güçlü bir ses sistemi kurmak isteyenlere hitap eden JBL araba ses sistemi, teknik açıdan güçlü yapıları ile kullanıcıdan olumlu yorumlar alır. Mid takımları araçtaki fabrikasyon ses sistemlerini tamamen değiştirmek isteyenlerin tercihi olur. Yüksek güç seviyesi ile araç içindeki ses seviyesini üst düzeylere taşıyarak benzersiz bir performans yakalamaya imkân verir. Araba ses sistemi arasında CS serisi dikkat çeker. Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ile fark yaratan seri, parça sayısı olarak farklılık gösterebilir. Standart satılan ürünler, genellikle hoparlör, filtre ve tweeter gibi parçalardan oluşur. Mid hoparlör olarak temin edilen JBL oto ses sistemi çeşitleri içinde tek satılan hoparlör serileri de yer alır. Markanın aynı ürün konseptinde yer alan ürünleri CS serisinin yanında Gto seri içinde bulunabilir. Gto serisinde RMS değeri ortalamaya hitap eden ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda oto ses sistemi hoparlörlerin monte edilme şeklini ve yuva derinliğini öğrenerek seçim yapabilirsiniz. JBL amfi veya amplifikatör çeşitleri ise sesin yükseltilmesini sağladığı için farklı yerlerde kullanılabilen ürünlerdir. Yükseltici tipi olarak genellikle Mono veya Nominal RMS özelliğine sahiptirler. Amfi çeşitlerinin yükseltme gücü ve koruma özellikleri modellere göre değiştiği için ürünler belirgin şekilde farklılık gösterir.

JBL Profesyonel Stüdyo Ekipmanları

Stüdyo tipi ürünler, referans monitör çeşitlerini kapsar. Referans monitörler profesyonel hoparlör çeşidi olup sahnede veya profesyonel ses kayıtlarında sesi değiştirmeden aktarması için kullanılan ürünlerdir. Referans monitör JBL modelleri özellikle düşük frekanslar için güçlendirilmiş JBL bass sistemi ile pürüzsüz ve yüksek frekansta ses elde etmenizi sağlar. Ayarlanabilir giriş hassasiyeti, doğru ses bulmak için tasarlanan trim anahtarları gibi ayırt edici özellikler taşıyan modeller, bas ve tiz anahtarları ile desteklenir. Markanın referans monitör serisinin fark yaratan diğer bir özelliği ise tasarım aşamasında 72 farklı denemeden geçmiş olmasıdır. Böylece ortam büyüklüğü ve yüksekliği değişmesine rağmen en hassas sesi elde etmenize imkân verir. Kullanışlılık açısından bakıldığında esnek bir kullanım sunan modeller, yatay ve dikey pozisyonlarda kullanım imkânı ile en iyi sesi elde etmenizi sağlar. Pürüzsüz bir ses deneyimi için geliştirilen modeller, seriye göre değişen fiyatlar ile satılır ve tüm ürünler 2 yıllık JBL Türkiye garantisi altındadır.

Profesyonel hoparlörden gelişmiş ev sinema sistemlerine kadar oldukça güçlü ürünlere sahip olan JBL markasının ürünlerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Kişisel kullanım için tasarlanan hoparlör çeşitlerini indirimli fiyatlarla Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz