Jbl Kulaküstü Kulaklık

29 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

JBL Kulaküstü Kulaklık

JBL Kulaküstü Kulaklıklar ile Hayatı Sessize Alın

JBL kulaküstü kulaklık modelleri, günlük hayatta pek çok aktivite için gerekli olan aksesuarlar arasında yer almaktadır. JBL 1946 yılından günümüze kadar hizmet veren ses ekipmanlarının bulunduğu markalardan bir tanesidir. Kaliteli malzeme içeriği, geniş model çeşitliliği sayesinde kısa süre içerisinde talep gören markalar arasında yer alabilmeyi başarmıştır. Kulaküstü kulaklık modelleri, rahat ve konforlu yapısı sayesinde günlük hayatta kullanım için tercih edilen modellerden biridir. Kulağı tamamen saran yapıları sayesinde, kaymadan gün boyu istenildiği kadar takılabilecektir. Kulaküstü kulaklık çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Seçilen kulaklık modelinin kesinlikle dış sesleri tamamen izole etmesi gerekecektir. Sesi izole edemeyen kulaklıklar müzikle birlikte dış seslerin karışmasına neden olacağı için güzel bir müzik deneyimi yaşanmasını engelleyecektir. Kulakiçi kulaklık modelleri bazı kullanımlar sonrasında kulak kirinin nadiren de olsa ileri itilmesine neden olabilmektedir. Kulaküstü kulaklıklar kulağı tamamen dıştan saracağı için, kulağa hiçbir zarar vermeden rahatlıkla tercih edilebilecektir. Kulaküstü kulaklık modelleri diğer kulaklıklara nazaran çok daha dayanıklı cihazlardır. Bu nedenle kullanım ömrü en uzun kulaklık modeli olduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır. Kulaküstü kulaklıklarda ses seviyesi kulaklık üzerinden ayarlanabilmektedir. Düşük ses desibelleri ile de müzik dinleme ya da benzeri aktivitelerin yapılabilmesini sağlayacağı için kullanıcılar için daha sağlıklı bir kulaklık tipidir. JBL kafa üstü kulaklık modeli, kafa kısmından rahatlıkla ayarlanarak kullanılabilecektir. Her kafa yapısında sıkmadan durabileceği için birçok kişinin tercih sebebi arasında bulunmaktadır. Kulaküstü ya da kafa üstü kulaklık olarak adlandırılabilen kulaklıklar, çok daha az güç tüketimine sahiptir. Bu açıdan kullanıcıların ihtiyacını fazlasıyla giderebilecektir. Seçilen kulaküstü kulaklıklarda frekans aralığı sesin ne kadar kaliteli olduğunu belirten bir aralıktır. Sesin kaliteli ve net çıkacağının düşünülebilmesi için ses aralığı frekansının olabildiğince geniş olması gerekecektir. Kulaküstü kulaklık modellerinde kablolu ya da kablosuz iki tip çeşit bulunmaktadır. Kablolu modeller her ne kadar kullanışlı da olsa kabloların karmaşası kullanıcıları etkileyen ve kulaklık kullanımından uzaklaştırabilecek bir nedendir. Ayrıca kablolu modeller şarjlı olarak kullanılmamaktadır. Kablosuz kulaküstü modelleri ise sınırsız ve rahat hareket edebilmenizi sağlayacağı için daha avantajlıdır. Kablosuz modeller şarj edilerek kullanıldığı için belirli aralıklarla şarj edilmesi gerekecektir. Kulaküstü kulaklık modellerinde marka güvencesinin de önemi oldukça büyüktür. JBL markası ses ekipmanları bulunan, kaliteli ve geniş ürün çeşitliliğine sahip bir markadır. Müşteri memnuniyetini esas alanı bu markanın ürünlerinin uzun ömürlü ve verimli bir şekilde kullanılabilmesi mümkün olabilecektir.

JBL Kulaküstü Kulaklık Modelleri ile Mükemmel Bir Müzik Deneyimi

JBL kulak üstü kulaklık kablolu modeli, kullanıcılar tarafından çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Gürültü önleyici özelliği bulunan bu ürün, dış sesleri tamamen izole edebilmesi sayesinde müzik, video ya da benzeri aktivitelerde keyifli bir deneyim yaşatabilecektir. Ses ayarının yapılabilmesi sayesinde dilediğini desibelle müzik ya da film keyfinizi oluşturabilir, sağlığınızın olumsuz etkilenmesi olasılığını ortadan kaldırabilirsiniz. Bluetooth özelliği bulunan bu kulaklıklar telefonlara kolaylıkla bağlanarak kullanılabilecektir. Bu kapsamda kulaklığın açma kapama tuşuna basılması telefonun Bluetooth’u tarafından kısa süre içerisinde tanınabilmesini sağlayacaktır. Tek bir tuş sayesinde cihaz üzerinde arama engelleme ya da arama yanıtlama gibi pek çok işlev yapılabilecektir. Kafa üstünü saran yastıklı yapısı sayesinde kafanızda sıkma ya da rahatsızlık hissi oluşmayacaktır. Kulak kısmında yastıklı yapının bulunması ise kulağın tamamını kapatarak sesin dışarıya çıkışını engelleyecektir. Ses kalitesi oldukça iyi olan bu cihazlarda derinlik algısı bulunan net, estetik ve temiz ses içerikleri alınabilecektir. Her açıdan kullanıcıyı tatmin edebilen bu kulaklık tasarımı şarj edilme gereksinimi duymamaktadır. Üründe siyah, beyaz ve lacivert olmak üzere 3 farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Kişilerin zevkleri ve istekleri doğrultusunda istediği seçimleri yapabilmesi mümkün olabilmektedir. JBL baş üstü kulaklık modelleri arasında katlanabilir yapıda olanlar rahat ve konforlu bir şekilde taşınabilme imkanı sunacaktır. Üst taraftan kırılarak kullanılabilen bu kulaklıklar hafif ve ergonomik yapısı sayesinde çanta vb. ürünlerde taşınabilecektir. Bu ürün genellikle müzik dinlemek, film ya da video izleyebilmek için kullanılabilen bir kulaklık tipidir. Bluetooth özelliğinin kullanılarak cihazlar üzerinden arama ya da reddetme gibi birçok işlevin tek bir tuş ile yapılabilmesi mümkün olabilmektedir. Bu kulaklık tipinde mikrofon özelliğinin bulunması, konuşma sırasında sesinizin karşı taraftan daha net ve derin algılanabilmesini sağlayacaktır. Kulaklık kafa üstü alanı yumuşak ve esnek bir yapıda iken, kulağı saran kısmı ise yastıklı ve yumuşak bir formdadır. Ses düzeyinin ayarlanabilir olması, mükemmel ses kalitesi aktivitelerinizi daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirebilecektir. En kullanışlı özelliklerinden bir tanesi de kablosuz oluşudur. Kablonun bulunması kablo karmaşasından uzaklaşabilmesini sağlarken hareket kısıtlılığı problemini tamamen ortadan kaldıracaktır. Şarjının uzun süre gitmesi ise, hayatın her anında aktif olarak kullanılabilmesini sağlayacaktır. Bu kulaklıkta siyah, beyaz ve lacivert olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

JBL Kulaküstü Kulaklık Modelleri ile Her Zaman Motive, Her Zaman Capcanlı

JBL kulaküstü kulaklık önerisi arasından seçimler yaparak verimli ve konforlu bir kulaklığa sahip olabilirsiniz. Live serisi olarak bilinen kulaklık modeli, katlanabilir hafif ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Üst kısımdan kırıldıktan sonra küçültülerek çantalarınızda taşınabilecek, her yere sizinle zahmetsiz bir şekilde gelebilecektir. Bu ürün aktif 40 mm güçlü sürücülere sahiptir. Harika baslar üretebildiği için özellikle müzik dinlemek için tercih edildiğinde daha enerjik ve dinamik bir kimliğe bürünebilmenizi sağlayacaktır. Eşsiz ses performansı mükemmel bir deneyim yaşatırken, konforlu tasarımı sayesinde sesi dışarı taşırmayacaktır. Müzik ile vücudunuzu dinlendirmek istediğinde aktif gürültü engelleyici özelliği devreye sokulabilecektir. Aktif gürültü engelleme özelliği kulaklığın dış seslerden tamamen izole edilebilmesini sağlayarak dış seslerin içteki seslere karışma olasılığını ortadan kaldıracaktır. Böylece mükemmel ses deneyimi ile baş başa kalabilir, bu güzelliğin etkisi altında kalabilirsiniz. JBL kulaküstü kulaklık Bluetooth özelliği ile kullanılabilmesi nedeniyle telefonunuzla Bluetooth üzerinden eşleştirilebilecektir. Eşleştirme sonrasında bir dokunuşla birçok uygulamaya giriş yapılabilir, en sevdiğiniz şarkı listesi açılabilir, kişisel mesajlarınız okunabilecek ya da cevaplanabilecektir. Yine aynı tuş sayesinde aramaları yanıtlayabilmeniz ya da meşgule atabilmeniz mümkün olacaktır. Bu kulaklık modelinde var olan mikrofon özelliği çevrenizle iletişim kurabilmenizi sağlayarak net ve keyifli bir şekilde telefon görüşmeleri yapabilmenizi sağlayacaktır. Yumuşak ve yastıklı tasarımı kulaklarınızı ve baş çevrenizi koruyarak, saatlerce varlığını hissettirmeyecektir. Şarj süresinin kısa dayanıklılığının uzun sürmesi ise kullanıcıların kulaklıktan verim alabilmesini sağlayacaktır. 2 saatte tamamen dolum süresine ulaşabilen bu cihaz 30 saate kadar yüksek performans ile kullanılabilecektir. 100 desibele kadar hassasiyeti ve 20 Hz - 20 Hz frekans aralığı bulunmaktadır. Bu kulaklık modellerinde hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanabilme özelliği bulunmaktadır. Bu kapsamda şarj bitene dek kablosuz, şarjı bittikten sonra ise kablolu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her açıdan kullanıcıyı kendine hayran bırakan bu kulaklıkta renk olarak yalnızca lacivert seçeneği bulunmaktadır.

JBL Kulaküstü Kulaklık Modelleri Kusursuz Performansı ile Sizlerle

JBL kulaküstü kulaklık kablosuz modelleri arasında bulunan ANC serisi, aktif gürültü önleyebilme özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Dış sesleri tamamen engelleyebilmesi, iç kısımda bulunan olağanüstü ses kalitesi kullanıcılarının memnuniyet duyduğu kulaklıklar arasında yer almasına neden olmuştur. Hafif bir kulak üstü tasarımına sahip olması nedeniyle gün boyu rahatsızlık vermeden kullanılabilecektir. Yalnızca 2 saatte şarj olabilen bu cihaz 15 saat boyunca full aktif bir şekilde kullanılabilecektir. İki Bluetooth bağlanma özelliğinin bulunması birden fazla telefona bağlanabilmesi ve telefonların komutlarının algılanabilmesini sağlayacaktır. Bluetooth özelliği sayesinde cihazları birbirine bağlayarak telefon aramalarını yanıtlayabilir ya da reddedebilirsiniz. Müzik ya da film keyfinizi dilediğiniz şekilde durdurabilir ya da yeniden başlatabilirsiniz. 3.5 ses kablosunun çıkarılabilir olması, cihazın kablolu ya da kablosuz olarak kullanılabilmesini sağlayacaktır. Kablosuz olarak 15 saat boyunca kesintisiz olarak kullanılabilen bu kulaklık, kablosuz olarak kullanıldığında 30 saate kadar kullanım vadedebilecektir. Bas seslerini, derinliği ve ses netliğini mükemmel bir şekilde ayarlayabilen bu kulaklık tipinde 100 desibele kadar ses hassasiyeti ve 20-20 Hz frekans aralığı bulunmaktadır. 220 gram ağırlığında ve katlanabilir yapıda olan bu cihaz tamamen kullanıcıların konforuna göre ayarlanmıştır. Yastıklı yapısı kafa ve kulak bölümünü yumuşacık tutacaktır. Kulaküstü kulaklık modellerinde mikrofon özelliğinin var olması, alınan ses netliğinin aynı şekilde karşı tarafa da iletilebilmesini sağlayacaktır. Bu kapsamda bu kulaklıkla etkin bir telefon görüşmesi yapılabileceğini söyleyebilmek mümkün olacaktır. JBL Bluetooth kulaküstü kulaklık modeli arasında bulunan Everest serisi, müzikte zirve noktasına ulaşabilmeniz için tasarlanmıştır. 10-22 Hz aralığında frekans aralığı 92 desibele kadar ise hassasiyet noktası bulunmaktadır. Gürültü engelleyebilen bu kulaklık dış seslerin tamamen izole edilebilmesini sağlayacaktır. Kulağı tamamen hassas bir şekilde çevreleyen bu kulaklığın kafa bandı kafa çevresine göre ayarlanabilecektir. Dönebilen kulaklıklar rahatsızlık duyulduğunda kulakların rahatlatılabilmesini sağlayacaktır. Ayrıca katlanabilmesi çanta da ve diğer şekillerde taşınabilmesini kolaylaştıracaktır. Kablolu ya da kablosuz olarak kullanılabilen Elite, kablosuz olarak 15 saat, kablosuz olarak 30 saat verimle kullanılabilecektir. Yaklaşık 3 saatte full şarj olabilen kulaklık USB kablosu ile şarj yapılabilecektir. İşlevsel tuşu sayesinde bir tuş ile arama yanıtlama, reddedebilme, kişisel bilgilere ulaşabilme gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Mikrofon özelliği bulunan cihaz, ses netliğini karşı tarafa da yansıtabilmektedir. Bunun yanı sıra gri, mavi ve silver olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Birbirinden Uygun Seçenekleri ile JBL Kulaküstü Kulaklık Modelleri

Markanın öne çıkan kulaküstü kulaklık modellerinden bir tanesi de, Wireless’tir. JBL kulaküstü kulaklık kılıfı ile birlikte kullanılan bu model, kaliteli kılıf malzemesi sayesinde düşme ya da çarpma durumlarında bile zarar görmeden uzun yıllar kullanılabilecektir. Gürültü önleyebilme özelliği sayesinde günün en güzel saatlerini müziğe ya da filme ayırabileceğiniz bu cihaz, katlanabilir bir yapıdadır. Üst kısmından kırılarak hafif oluşu ile rahatlıkla yanınızda taşınabilecektir. Kulaküstü tam boy, yastıklı ve kafa kısmını saran tasarımı sıkmadan oldukça konforlu bir şekilde gün boyu varlığını hissettirmeyecektir. Bluetooth bağlantısı özelliği sayesinde, telefonlar tarafından bulunarak eşleştirme yapılabilecektir. Eşleştirme sonrasında telefonunuzda bulunan arama ya da mesajları kulaklık üzerinden yönetebilirsiniz. Bu açıdan da kullanıcıların bir kulaklık ile pek çok işlemi yapabilmesi mümkün olabilecektir. Ses netliğinin üst düzey olması ve bas seslerinin bariz bir şekilde hissedilebilmesi estetik ve net bir sesin alınabilmesini sağlayacaktır. Mikrofon özelliğinin de var olması, aynı ses netliğinin karşı taraftan da algılanarak etkin bir telefon konuşması yapılabilecektir. Oldukça hafif yapısı sayesinde kulaklarda ağırlık yaratma olasılığı oluşmayacaktır. Kulağı tamamen saran bu kulaklık kayma olasılığını ortadan kaldıracağı için, kulaklıktan verim alınabilecektir. Kablosuz olarak da kullanılabilen bu cihaz istenirse kablolu olarak da kullanılabilecektir. Kablolu olarak 14-15 saat dayanabilen kulaklık, kablosuz olarak 30 saate yakın kesintisiz kullanım ömrü sunabilmektedir. Şarj süresinin ortalama 1-2 saat oluşu ise kısa süre içerisinde kullanılabilir hale gelmesini sağlayacaktır. Her anlamda kullanıcıyı memnun edebilen Wireless serisi mavi rengi ile pek çok kullanıcının beğenisini kazanmıştır. Tasarımı ile göz dolduran bu kulaklık farklılığınızın ön plana çıkarılabilmesini destekleyecektir. Günlük hayatta daha az özelliğe ve kullanıma sahip bir kulaklık arayışında bulunan kişiler için BT serisi ideal bir seçim olacaktır. Dış sesleri olabildiğince izole eden bu cihaz Bluetooth bağlantısı özelliğine sahiptir. Kulaküstü tam boy görüntüsü ile kulağın dış çevresini tamamen sarabilecektir. Böylece sesin tamamen iç kısma iletilmesini dış kısma yansıtılmamasını sağlayacaktır. Mikrofon özelliği bulunan kulaklık modeli müzik dinleme, film izleme gibi aktivitelerin dışında başarılı bir telefon konuşması özelliği sunabilecektir. Siyah renkli tasarlanmış bu kulaklık, görünümü ile kullanıcıların dikkatini üzerinde toplayabilecektir. BT serisinde siyah rengi dışında farklı renk alternatifleri bulunmamaktadır.

Kulaküstü Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın kulaküstü kulaklık modellerinde rengi ve tasarımı ile oldukça dikkat eden cihazlardan bir tanesi Tune serisidir. JBL kulaküstü kulaklık pembe rengi ile birçok kişinin beğenisini ve ilgisini kazanabilmektedir. Ses kalitesi, derinlik algısı ve netliği ile mükemmel bir deneyim sunabilecek bu cihaz özellikle müzik dinleme eylemi için tercih edildiğinde verimli bir sonuç alınabilmesini destekleyecektir. Saf bas sesleri kullanıcının dış uyaranlardan tamamen uzaklaşarak, iç dünyasında keyifli bir zaman geçirebilmesini sağlayabilecektir. Kablosuz Bluetooth bağlantısının kurulabilmesi için cihazın güç düğmesine uzun süre basılarak Bluetooth özelliğinin aktifleştirmesi sağlanmalıdır. Sonrasında cihazın telefon Bluetooth’u tarafından bulunarak eşleştirmesi sağlanacaktır. Kodlar ile eşleştirme sağlandıktan sonra, telefonunuzun birçok özelliğine kulaklık üzerinden yanıt verebilirsiniz. Kablosuz yapısı kablo karmaşıklığından uzak bir kullanım sunacaktır. Mikrofon özelliği bir tuş ile aktive edilebilmesini sağladığı için eller serbest telefon görüşmesinin tadını çıkarabilirsiniz. Yaklaşık 2-3 saat sürede tamamen şarj olabilen kulaklık modelinde 10-12 saat boyunca kesintisiz bir kullanım sağlanabilecektir. Markanın yetişkin kulaküstü kulaklık modelleri olduğu kadar çocuklar için özel olarak tasarlanmış kulaklık modeli de bulunmaktadır. Kulaküstü mini olarak tasarlanan bu kulaklıklar, çocukların kafa ölçüsüne göre ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra tasarımında kullanılan yumuşak ve yastıklı yapı çocukların hassas vücutlarında oluşabilecek tüm sorunları engelleyebilecektir. Bluetooth özelliği bulunduğu için kulaklık çocuğunuzun ya da sizin cihazınıza birkaç adımda bağlanabilecektir. Mikrofon özelliğinin var oluşu ise, telefon görüşmeleri yapabilmelerini destekleyecektir. Ses düzeyi, basları, derinliği ve netliği ile oldukça tatmin edici olan bu kulaklıklar çocuklarınızın tüm aktiviteleri üst düzey verim olarak yapabilmesini sağlayacaktır. Verimli bir dinlenme, çocukların motive olabilmesini sağlayacağı için her açıdan avantaj sağlayabilecektir. Kablosuz olarak kullanılabilen bu ürün, çocukların kablo dolaşmasına bağlı olarak sorun yaşama riskini ortadan kaldıracaktır. Şarj özelliği bulunan kulaklık yaklaşık 2 saat içerisinde tamamen dolarken, 10-12 saat boyunca istisnasız kullanılabilecektir. Çocuklar için özel tasarlanan kulaklık modellerinde mavi, pembe, sarı gibi dikkat çeken canlı renk alternatiflerine sahiptir. JBL kulaküstü kulaklık fiyatları seçilen cihaz ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Trendyol uygulaması üzerinden giriş yaparak tüm modeller hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dileğiniz ürünü sepete ekleyebilir, uygun fiyat ile anında sahip olabilirsiniz.