Büyük Beden Kaban

1234 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Birbirinden Şık Büyük Beden Kaban Çeşitleri Trendyol'da!

Büyük beden kaban, 46 ile 52 bedene kadar olan aralığı ifade etmek için kullanılan ibare olarak bilinmektedir. Büyük beden kıyafet seçimleri yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kişilerin proporsiyonuna uygun modeller arasından tercihlerini yapmalarıdır. En çok tercih edilen renklerin ilk sırasında siyah renk gelmektedir. Siyahın beden hatlarını kamufle edici özelliğinden yararlanılarak büyük beden kaban ihtiyacını karşılayabilmek mümkündür. Bu kapsamda pek çok model ve farklı kumaş yapılarında kaban tasarımları bulunmaktadır. Bu kapsamda siyah rengin asilliği ve her kıyafet ile uyumu olması durumundan fayda sağlanabilmektedir.

Büyük Beden Kaban ile Siyah Şıklığı

Büyük Beden Kaban ile Siyah Şıklığı

Büyük beden siyah kaban tasarımları arasında en çok tercih edilen kumaş seçimi ise, kaşe kumaşlardan yana olmaktadır. Bunun yanı sıra alternatif olarak kapitone kumaşlar kullanılarak tasarlanmış kaban modelleri mevcuttur. Büyük beden kaşe kaban tercihi genellikle daha klasik bir duruş sergilemek için kullanılmaktadır. Farklı yaka ve farklı uzunlukta tasarlanmış olan modeller arasından kişilerin giyim stillerine uygun tercihler yapabilmesi mümkündür. Kapitone siyah kabanlar ise, daha sportif kullanımlar için tercih edilmektedir. Bu kapsamda bel boyunda ya da baseni kapatacak şekilde olan tasarımlar pek çok kişinin tercih ettiği kaban modelleri olarak bilinmektedir. Siyah renk ile pek çok kombinin tamamlanması mümkün olduğundan dolayı, öncelik olarak siyah renkteki kaban tasarımları tercih edilerek kullanım sağlanmaktadır. Büyük beden seçimlerinde siyah renk dışında da pek çok rengi tercih edebilmek mümkündür. Siyaha alternatif bir renk olarak antrasit ya da diğer gri tonlarındaki kaban tasarımları da bulunmaktadır. Daha farklı ve daha renkli tercihler için bordo, deve tüyü rengi, kahve tonları gibi renkler de kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Kıyafet seçimlerinin desenli olarak tercih edilmesi durumunda dış giyim ile kombin yapılırken daha düz renkler tercih ederek kombinler tamamlanabilmektedir. Dış giyim seçimi yapılırken renklerin önemi bu durumlarda ortaya çıkmaktadır. Her kıyafet ile uyum yakalamak için koyu renkler tercih edilmektedir. Eğer mevcutta bir koyu renk kaban bulunuyorsa, daha farklı renkler seçerek kombin skalasını genişletilmesi mümkündür.

Büyük Beden Kaban ile Sportif Seçimler

Büyük Beden Kaban ile Sportif Seçimler

Büyük bedende kaban seçimi yaparken, kişilerin günlük hayatlarında kullanım sağladıkları giyim tarzlarına göre seçimler yapması önemlidir. Bu kapsamda sportif bir seçim için kapitone ya da şişme kaban modelleri tercih edilebilmektedir. Büyük beden suni kürk kaban kadın modelleri arasında bulunan daha spor modeller ile farklı ve günlük kullanımda kolaylık sağlayıcı modeller arasından seçimler yapmak mümkündür. Bu kapsamda en çok tercih edilen renkler koyu renkler olarak bilinmektedir. Koyu renklerin dışında daha farklı renk tonları da tercih edilebilmektedir. Bu renkler arasında asker yeşili tonları, pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Gömlek yaka olarak tasarlanan kapitone modeller genellikle önden düğmeli olarak tasarlanmaktadır. Kapüşonlu modelleri ise, daha çok hâkim yaka tasarımlar öne çıkmaktadır. Kapüşon detayı çıkarılabilir özellikte olduğundan dolayı, kullanım açısından kolaylık sağlayarak kişilerin tercihlerine göre şekillenebilmektedir. Spor modeller arasında kapitone tasarımlar dışında pek çok farklı tasarım da bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda kişilerin tercihleri arasında bulunan düz ve yağmur geçirmeyen özellikte kumaşlar ile tasarlanmış modeller de mevcuttur. Ön kısmı hem çıtçıtlı hem de fermuarlı olarak tasarlanan modellerin yan cepleri de bulunmaktadır. Ceplerin fermuarlı olmasıyla kullanım kolaylığı sağlayan bu modeller, farklı renk seçenekleriyle pek çok kişinin tercih ettiği kana tasarımları arasında yer almaktadır. Spor modeller arasında seçim yaparken kişilerin boyarına ve kullanım alanlarına göre seçimler yapması gerekmektedir. Bu detay göz önüne alındığında, tam boy kabanlar ya da kemer detaylı kabanlar tercih edilebilmektedir. Bacak kısmı hassas olan pek çok kişinin tercihi, tam boy kapitone kabanlardan yana olmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile kişilerin kendi giyim tarzını yansıtabilmeleri de mümkündür.

Büyük Beden Kaban Seçimlerinizde Daha Estetik Görünün

Büyük Beden Kaban Seçimlerinizde Daha Estetik Görünün

Dış giyim seçimi yaparken öncelikli olarak, seçilen modelin kişilere daha estetik bir görünüm katması beklenmektedir. Bunun için ise, dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Büyük beden kaban tesettür modelleri arasında seçim yaparken öncelikle kişilerin kullanım alanlarının belirlenmesi gerekmektedir. Eğer uzun süre soğukta kalma durumu söz konusuysa tam boy modellerin seçilmesi daha faydalı olacaktır. Bunun dışında diğer dikkat edilmesi gereken ise kişilerin proporsiyonuna uygun olana tasarımlar arasından seçimler yapmalarıdır. Beden ölçülerini tam olarak bilmek önemlidir. Kişilerin kol kısmının geniş olması halinde ise daha rahat tasarımlar arasından seçimler yapmak gerekmektedir. Daha estetik bir duruş için, kişilerin beden ölçülerine uygun modelleri göz önünde bulundurması fayda sağlayacaktır. Büyük beden leopar kabanlarda sade seçimler yapılabileceği gibi daha hareketli olan tasarımlar da tercih edilebilmektedir. Kişilerin giyim stillerine göre farklı modeller bulmak mümkündür. Büyük beden suni kürk kaban seçimlerinde farklı renkler tercih edilerek daha şık bir görünüm elde edilebilmektedir. Genç büyük beden kaban tercihi yaparken, kabanların renginden çok modeline dikkat etmek gerekmektedir. Büyük beden ince kabanlar için genellikle siyah renk seçimi yapılır. Ancak kişinin bedenini tanıması ile birlikte daha renkli seçimler yapabilmesi de mümkündür. Bu renkler arasında siyah dışında gri tonlar da pek çok kişinin tercih ettiği renkler arasında yer almaktadır. Bunun dışında vizon rengi ya da açık kahve tonlarını tercih etmek de mümkündür. Beli kemerli olan kaban modelleri genellikle kaşe kumaş kullanılan tasarımlarda bulunmaktadır. Yakası kürklü olan kaban modelleri ile büyük beden şık kabanlar ile zarif bir görünüm elde etmek mümkündür. Kürkler ense kısmını kapatarak soğuğun içeri girmesini engelleyerek estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Çıkarılabilir özellikte olan bu kürkler, isteğe göre kullanılmayabilir. Genellikle şal ya da atkı kullanımı esnasına bu kürkler çıkarılarak kullanım sağlanmaktadır. Farklı yapay kürkler alınarak da daha farklı bir kullanım sağlamak mümkündür. Tek renk kaban seçenekleri dışında, desenli olarak tasarlanmış kapüşonlu büyük beden kaban modelleri de bulunmaktadır. Özellikle kaşe kabanlarda bu tür desenli tasarımlar seçilerek daha farklı bir görünüm elde edilebilir. Piti kareli ya da kırçıllı kumaşlar ile tasarlanmış modeller, en çok tercih edilen desenli kabanlar arasında yer almaktadır. Bu kabanlar gri tonları ağırlıklı olduğu gibi, siyah ve beyaz renkte de olabilmektedir. Bordo, beyaz ya da mavi tonlarında renkli kabanlar da pek çok kadının tercih ettiği farklı tasarımlar arasında yer almaktadır.

Büyük Beden Kaban ile Farklı Tasarımları Deneyimleyin

Büyük Beden Kaban ile Farklı Tasarımları Deneyimleyin

Büyük beden panço, spor, gabardin, yün kaban seçimlerinde her kişinin tarzına göre bir tasarım bulunmaktadır. Bu kapsamda yakası ve manşetleri kürklü olan modeller pek çok kişinin tercih ettiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Önden düğmeli ve büyük cepli olarak tasarlanmış bu modeller genellikle basen kısmını kapatacak uzunluğa sahiptir. Çıkarılabilir kürkleri sayesinde düz olarak da kullanım sağlanabilmektedir. Farklı renkleri mevcut olan bu tasarımda, kişilerin istedikleri renkte tercih yapabilme imkanları da bulunmaktadır. Büyük beden kabanlardaki farklı tasarımlar arasında astragan kaban modelleri de bulunmaktadır. Kendinden desenli ve kadifemsi yapısı ile özellikle davetlerde ve gece şıklığında sıklıkla tercih edilebilmektedir. Yaka kısmındaki kürk ve broş detayı ile şık bir görünüm elde etmek mümkündür. Yan cepleri de bulunduğundan dolayı hem şık hem de konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Kaşe kabanlar arasında daha sade modelleri bulabilmek de mümkündür. Gömlek yakalı ve diz üstünde biten tasarımlar ile de günlük şıklığı yakalamak mümkün olmaktadır. Siyah, saks mavisi veya gri renkler arasından seçimler yapılabilmektedir. Diz altı kaşe kaban modellerinde ise genellikle bel kuşağı kullanılmaktadır. Pratik kullanım için tercih edilen bu kuşaklar ile bel oyuntusu ortaya çıkarılabilir olup, isteğe göre kuşak kullanımı da tercih edilemeyebilir. Kalıp olarak oldukça rahat olan bu tipteki kaban tasarımları, kilo alıp verme durumunda da kolaylıkla kullanılabilmektedir. Yakası kürklü ve yetim kol olarak tasarlanmış kaşe kaban modelleri de tercih edilebilecek farklı tasarımlar arasında yer almaktadır. Kürk seçimleri büyük beden kaban markalarının modeline göre farklılaşabilir. Bu kapsamda genellikle kaban tasarımlarının uzunluğuna orantılı olarak kürk kullanımları yapılmaktadır. Büyük beden uzun kabanlar dışında kapitone kaban modelleri de pek çok kişinin tercih ettiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Bu tercihin en büyük sebeplerinden biri, kaşe kabana göre kapitone kabanların daha hafif yapıda olmasıdır. Hareket kolaylığı sağlayan bu tasarımların pek çok farklı renk seçeneği mevcuttur. Kişilerin tercihlerine göre istedikleri renklerde kaban seçimi yapabilmeleri mümkündür. Kapitone modeller genellikle düz ve daha sade olarak bilinmektedir. Ancak daha gösterişli bir tercih için, özel olarak üretilmiş olan pullu payetli kapitone kaban modelleri de seçilebilmektedir. Büyük beden şişme kaban modelleri de kapitone dışında bulunan diğer spor kabanlar arasında yer almaktadır.

Büyük Beden Kaban ile Tarzınızı Yansıtarak Öne Çıkın

Büyük Beden Kaban ile Tarzınızı Yansıtarak Öne Çıkın

Kışlık büyük beden kabanlarda doğru kombinler yaparak kişilerin tarzlarını öne çıkarabilmeleri mümkündür. 50 beden kaban pek çok tasarımı bulunmaktadır. Büyük beden anne kaban tasarımlarının arasında, model çeşitliliği oldukça fazladır. Bu çeşitler arasından kişiler kendi giyim stillerine uygun seçimler yaparak daha estetik bir görünüm elde edebilirler. Düz kesim olan modeller dışında alt kısmı çan olarak inen kaban tasarımları tercih edilerek basen bölgesini kamufle edebilmek mümkündür. Büyük beden kaşmir kabanlar genellikle uzun olarak tasarlandığından dolayı, kişilerin kendi vücut ölçülerine uygun kaban tercihi yapması gerekmektedir. Bu kaban tasarımları önden bağlamalı olarak kullanılabildiği için, zayıflanması ya da kilo alınması durumunda da kullanım sağlayabilmektedir. Boyuna çizgiler ile hareketlendirilmiş olan kaban modelleri, kişilerin daha zayıf gözükmesine olanak verdiğinden dolayı pek çok kişinin tercih ettiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Büyük beden deri kabanlarda renk seçeneği de oldukça geniştir. Kırmızı ya da mavi renklerde seçimler yapılarak farklı bir tarz oluşturulabilir. Kaşe kabanlarda büyük beden seçenekleri arasında desenli modelleri de bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda çiçek desenli tasarımlar, kadınların oldukça ilgisini çekmektedir. Yetim kol olması sebebiyle kullanımı daha rahat olan bu kaban tasarımları ile en sade elbiselerin üzerine kullanım sağlayarak hem gündüz hem de gece şıklığı yaratılabilir. Önden düğmeli olarak tasarlanan bu desenli kabanların yaka kısmı işlemeli olduğundan dolayı, herhangi bir takı kullanmaya da gerek kalmamaktadır. Özel günler ya da dış mekân kutlamaları için şık bir tamamlayıcı olarak kadınların beğenisini kazanmıştır. Sadece elbise üzerine değil, pantolonların üzerine de kombinleyerek şık bir görünüm elde edilebilmektedir. 50 beden, 60 beden kaban tasarımları arasında sadece kaşe değil, keçe kumaştan yapılmış kaban modelleri de bulunmaktadır. Önden klipsli olarak tasarlanmış bu modeller de günlük ve gecelik şıklık için pek çok kadının tercih ettiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Siyah ve beyaz desenleri ile şık kombinlerin oluşturulabileceği kaban modeli olarak öne çıkmaktadır. Diğer bir 60 beden kaban modeli olan içi kürklü ve kapüşonlu tasarımlar ile şıklığın yanında sportif bir görünüm yakalayabilmek de mümkündür. Önden fermuarlı olduğundan dolayı soğuk ile etkileşimini keserek, iç bölgelere soğuğun ulaşmasını da engelleyici bariyerlere sahiptir. Alt kısmı balon model olarak tasarlanan kabanlar, kişilere daha farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Manşet kısımlarının su geçirmez özelliği sayesinde de konforlu bir kullanımı yakalayabilmek mümkündür. Desenli kabanlar arasında kamuflaj desen olarak tasarlanmış şişme kabanları da bulabilme imkânı mevcuttur. Genellikle basen kısmında biten bu kaban modelleri, özellikle doğa yürüyüşleri ve spor faaliyetleri için tercih edilen kaban modelleri arasında yer almaktadır. Olumsuz hava koşullarına karşı ise kapüşonlu olarak tasarlanmıştır.

Büyük Beden Kaban Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Büyük Beden Kaban Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Büyük beden kaban kadın modelleri pek çok kişinin farklı tasarım arayışına girdikleri dış giyim ürünleri arasında bulunmaktadır. Kabanın birden fazla tasarımı bulunmakta olup, her giyim stiline uygun modeller mevcuttur. Büyük beden kaban erkek modelleri kapsamında, şişme kabanlar ve kaşe kabanlar bulunmaktadır. Şişme kabanların yağmur geçirmeyen özelliği sayesinde kullanıcılara konforlu bir kaban deneyimi sunmaktadır. Fazla cepleri sayesinde küçük eşyaları muhafaza etmek oldukça kolaydır. Kapüşonlu olduklarından dolayı da yağışlı havalarda kişileri koruyucu özelliğe sahiptir. Çıkarılabilir kapüşon sayesinde tercihe göre kolaylıkla çıkarıp tekrar takılabilmektedir. Önden düğmeli ve gizli fermuarlı yapısı, soğuk havanın kabandan içeri girmesine karşın özel olarak geliştirilmiştir. Genellikle siyah rengin hâkim olduğu erkek kaban modelleri arasında farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Büyük beden erkek kaban modelleri arasında kapitoneli tasarımları bulmak da mümkündür. Kapitone modeller içi elyaflı olduğundan dolayı hem hafif hem de sıcak tutucu özelliğe sahiptir. Önden fermuarlı olarak tasarlanan bu kaban modelleri, yan cepleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Siyah ve lacivert ağırlıklı olarak renk seçenekleri mevcuttur. Kadın kaban modelleri arasında büyük beden deri, ekose, suni kürk, nubut, süet kaban tasarımlarını bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda geniş model çeşitliliğine sahip olan kadın kabanlarının pek çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Büyük beden kaz tüyü kaban tercihlerinde en çok siyah renk tercih edilmekte olup, devamında ise gri tonları yer almaktadır. Daha renkli tercihler için mavi, kırmızı, ekru ya da deve tüyü renkleri de tercih edilebilmektedir. Kabanların farklı uzunlukta tasarlanmış pek çok modeli bulunmakta olup, kişilerin kullanım alanına göre tercih yapabilmeleri mümkündür. Özellikle büyük beden peluş kaban modellerinde uzun tasarımlar sıklıkla tercih edilmektedir. Önden bağlamalı olarak tasarlanan bu modeller, kişilerin günlük hayatta kolaylıkla kullanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Kaşe dışında tercih edilen diğer kaban tasarımları ise kapitone olarak bilinmektedir. Hafif yapıları ve kısa modelleri sayesinde genellikle günlük faaliyetler için tercih edilen kabanlar arasında yer almaktadır. Pek çok renk seçeneği bulunan kapitone modeller, kişilerin istedikleri rengi tercih edebilmesi için tasarlanmıştır. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak kullanılabilmektedir. Büyük beden kaban fiyatları ise, tercih edilen kabana göre farklılık gösterebilmektedir. Hem kadın hem de erkek büyük beden kaban modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyerek kolaylıkla satın almak mümkündür.