Alcatel Akıllı Saat

1 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Alcatel Akıllı Saat

Alcatel Saatler ile Akıllı Zamanlar

Alcatel akıllı saat markası olarak 2006 yılında Paris’te kurulmuştur. Fransız küresel ve telekomünikasyon ekipmanları şirketi olarak faaliyetlerini günümüze taşımıştır. Nereye gidilirse gidilsin kişilerin ailesine ve sevdiklerine yakın olabilmesi Alcatel Akıllı Saat modelleri ile mümkündür. Teknolojik açıdan gelişimlerin her geçen gün devam ettiği bilinmektedir. Bu ürünler, akıllı saat olarak bilgisayar sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışan saatlerdir. Telefonla görüşme gibi farklı özelliklere sahip ürünler bulunmaktadır. Akıllı saatler, gelen aramaları reddedebilme ya da yok sayma özelliklerine sahiptir. Bu ürünler aileler tarafından çocuklarının güvenliğinden emin olmak amacıyla da tercih edilir. Saatlerde bulunan dahili hoparlörler, kullanıcılara ahize olmadan konuşma imkânı sunar; bu yolla günlük işleri yaparken konuşabilme imkânını verir. Alcatel saatlerin, kamera özellikleri kaliteli ve net bir görüntü sağlaması için yüksek niteliktedir. En güzel anlarda fotoğraf çekebilir, bu fotoğrafları geniş hafızasında saklayabilirsiniz. Akıllı saat olarak yapılan üretimlerin ses kaydı, istenilen an müzik dinleyebilme, adım ölçme gibi özelliklerinin yanı sıra yürürken ya da spor yaparken adımları takip etme gibi nitelikleri de bulunur. Siz de akıllı move time özellikleri ile hayatınızı büyük ölçüde özelleştirebilirsiniz. Bu ürünlerin platform tipleri Android içeriklidir. GSP destekli, çaldığında titreyen yapıda saatlerdir. Saatlerin akıllı yapıları, içerisinde işlemci bulunduran, bilgisayar devresi ile çalışan telefon gibi işlem gören ürünlerdir. Bu ürünlerden tam verim alabilmek için telefonla ya da bilgisayarla uyum sağlaması gerekir. Telefon gibi mesaj alıp gönderebilen bu cihazlar ve sosyal ağlara bağlanabilme, fotoğraf çekilme, uzaktan konuşabilme ve ses kaydı alabilme özelliklerini içlerinde bulundururlar. Her yönden kullanım kolaylığı ve rahatlığı sunar. Müzik dinlemek isteyenlere bu olanağı veren çeşitler de bulunur. Ajanda, takvim, elektronik posta alıp gönderme gibi özellikler hemen hemen Alcatel saatlerinin hepsinde yer alır. Bu ürünlerin kullanımı ile çocuklardan haberdar olabilmek mümkündür. Kaliteli bir iletişim olanağının yanı sıra vakit geçirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, saatler ile akıllı zamanlar geçirilebilir. Gelişen teknolojinin getirdiği yenilikler ile akıllı saatlerin özellikleri birleştirilmiştir. Çocuk kol yapısına uygun tasarım ve özellikleri ile her yaştan kullanıcılar bu ürünlerden yararlanılabilir. Okul çağındaki çocuklar için anne ve babaların, güvenli bir ortamda olduğundan emin olabilmek için harika saatlerdir.

Alcatel Move Time Günlük Yardımcınız

Akıllı saat Alcatel marka ürünlerde her an çocuklardan haberdar olabilmek mümkündür. Çocuk güvenliğinden emin olunması için üretilen saatler, çocuk yapısına uygun saatlerdir. Bu saat yardımı ile çocuklardan istenilen anda iletişim kurulabilir. Çocuklar da istediği zaman karşı tarafı arayabilir. Nerede olunduğu net kamera görüntüsü ile öğrenilebilir. Anne ve babalara gelecek olan bildirimler ile adım adım çocuklar izlenebilir. Saatte var olan elektronik çip özellik ile belirlenen alan dışına çıktığında, uyarı bildirimi verilir. Bu saatler devamlı olarak GPS takibi yapmaktadır. Çok amaçlı bir yapıya sahip olduğu söylenebilir. Ürünlerin yapıları, aranacak olan kişileri ve arayacak olan kişileri belirlemeye yardımcı olur. Çocuklar, anne ve babaların belirlemiş olduğu 10 kişi tarafından aranabilir özelliktedir. Aynı zamanda çocuğun yaptığı arama işlemi de bu mantıkla gerçekleştirilir. Akıllı saatlerde bulunan acil durum tuşları çocukların anında ulaşabileceği şekilde tasarlanmıştır. Saatte bulunan SOS tuşuna basıldığında anne ve babalara ve belirlenen tüm kişilere uyarı mesajı gider ya da arama yapılır. Bu yardım tuşları ürünlerin yanına yerleştirilmiştir. Dayanıklılık açısından sağlam malzemeler ile imal edilmiştir. Aynı zamanda suya ve toza karşı sağlam bir yapıda çalışır. Alcatel akıllı çocuk saatleri çocuk kullanım özelliklerine en uygun tasarımları sunar. Bataryaları belirli büyüklüklerdedir ve uzun ömürlü bir pil yapısı bulunmaktadır. Ürünler, iletişim ve acil durum kullanımlarının yanı sıra farklı amaçlarda da kullanılabilmektedir. Örneğin, çocukların müzik dinlemesi bu saatler ile mümkündür. Ürünler farklı renk seçenekleri ve görünümleri ile dikkat çekmektedir. Teknik özellikleri oldukça yüksektir ve sağlam bir işçilik ile imal edilmiştir. Dayanıklılığı su ve toz gibi durumlara karşı oldukça yüksektir. Bellek kapasiteleri, bluetooth desteği, yüksek çözünürlükleri, kaliteli ortam ışığı, sensör özellikleri ile değişkenlik gösterir. Çocukların bileklerinden çıkarmayacakları ve devamlı takmaktan hoşlanacakları şekilde özellikleri ile dikkat çeken saatlerdir. Yararlı vakitler, güvenli kontrol için oldukça verimli olan ürünlerdir. Üretim malzemeleri çocuk sağlığını bozmayacak şekilde tasarlanmıştır. Sağlam iç ve dış malzemeleri ile Alcatel Move time akıllı çocuk saatleri, anne baba ve çocukların dikkatini çekmektedir. Alcatel akıllı çocuk saatleri ebeveynlerin yanı sıra büyükanne, büyükbaba ve diğer yakınlarında çocuklara ulaşabilmelerine yardımcı olur.

Alcatel Çocuk Saatlerinde Renkli Tasarımlar

Alcatel çocuk akıllı saat ürünleri, mavi, turuncu, pembe, sarı çeşitleri ile dikdörtgen ekran ve farklı renk tuş tasarımı ile çeşitli seçeneklere ayrılır. Örnek olarak saat kemeri turuncu ekran kenarı mavi ve yan tuşları yeşil renklerde tasarım modeli verilebilir. Mavi kemer, ekran kenarları tam tersi turuncu ve tuş kısmı yeşil olan seçenekleri de vardır. Erkek ve kızlara uygun olarak şeker pembesi, mavi olarak sade seçenekte de tasarımlar mevcut ürünler arasındadır. Ürünlerin, kemer ve metal olan kısımları farklı çeşitlerde imal edilmiştir. Çocukların ruh yapısına uygun olarak tercih edilebilen ürünler, uzaktan kontrol edebilme ayrıcalığı ile huzur ailelere verecektir. Etkili uygulama desteğine sahip olan bu saatler, zor beğenen çocukların bile hoşuna gidecek özelliklerde sunulmaktadır. Renkli ve değişik tasarım özellikleri ile tercih edilebilecek çeşitliliktedir. Kullanımı ve ilk olarak entegresi kolay bir ürün olarak ifade edilir. Saatlerin kullanımına hazır olarak altında bulunan kapakları açarak bu kısma SİM kart takarak kullanmak gerekir. Bu işlemin ardından ise Alcatel move time uygulaması indirilmesi gerekir. Android ve iOS işlemcisi kullanan herhangi bir akıllı telefondan indirilebilmektedir. Saatin üstünde bulunan 0.95 inch büyüklüğüne sahip LED ekran bulunmaktadır. Alcatel move time kontrolü yalnızca kenarında bulunan butonlar ile yapılabilmektedir. Çocuklara saat üzerindeki tuşların nasıl kullanılması gerektiği rahatlıkla anlatılabilir. Ürünlerin belli başlı özellikleri, modelleri ve tasarımlarına göre Alcatel akıllı saat fiyatları değişiklik göstermektedir. Suyla oynamak pek çok çocuğun yaygın aktiviteleri arasında yer alır. Bu durum göz önüne alınarak saat tasarımları sağlanmıştır. Suya karşı dirençli olarak tasarlanan saatler, çocukların oyun oynadığı süreçlerden bile etkilenmeyecektir. Bu ürünler uzun ömürlü bataryaları ile öne de çıkar. Tek şarj ve etkin bir şekilde kullanımlar ile bu süreç daha da uzamaktadır. Bekleme süreleri ise yaklaşık olarak 4 gündür. Şarjı bittiğinde saatinizi mıknatıslı USB kablosu ile hızla ve anında şarj edebilirsiniz. Akıllı çocuk saatleri, çeşitli düğmelere sahiptir. Bunları kullanmayı hemen öğrenen çocuklar ise diledikleri zaman anne ve babalarını rahatlıkla ararlar. Çocuğunuzun her an bulunduğu alandan konum ayrıntıları öğrenilebilir. Yanlarda bulunan düğmeler, kullanım açısından oldukça kolaydır.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saatleri ile Ergonomik Kullanımlar

Alcatel akıllı çocuk saati, tasarım özellikleri ve işlevli oluşu ile rahat bir kullanıma ortam hazırlar. Kola takıldığında çocuklara rahatsızlık vermeyecek malzeme yapısına sahiptir. Saatin geniş özellikleri ve kullanışlı oluşu oldukça dikkat çeker. Anne ve baba bakış açısı göz önüne alınarak üretimler sağlanmıştır. Çocukların, ruh yapısı ve buna uygun renkte ve görsellikte tasarımlar bulunur. Aynı zamanda karmaşık olmayan bir kullanıma sahiptir. Ergonomik ve özenli tasarımı anne, baba ve çocuklar için kolaylıkla kullanılabilmeye yardımcı olur. Çocuklardan haber almaya yaradığı için anne ve babalara huzur veren ürünlerdendir. Okulda, bahçede ya da okul sonrasında bile aktivitelerini kontrol edebilmeye yardımcı olacak özelliklerdedir. Kullanılırken, çocukların ürünleri kirletebilme ihtimalleri yüksek olduğu için toza ve suya karşı dayanıklıdır. Acil durumlarda rahatlıkla bulunabilecek yan düğmeler ile tehlike durumu anında ebeveynler başta olmak üzere diğer kişilere de iletilir. Anne ve babaların çocuklarının nerede olduğunu ve ne yaptığını bilmeleri oldukça önem taşıyan bir konudur. Bu nedenle, kullanım kolaylığı olan bu saatler gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Birçok özelliğine kolaylıkla erişebilme durumu söz konusudur. Bildirim olanakları anında gerçekleştirilir. Aileler, çocuklarının arayabilecekleri kişileri listeleyerek belirler. Böylelikle anne baba istekleri doğrultusunda arama işlemi yapılır. Bu açıdan güvenli bir kullanım sunar. Belirli bir bölgeden dışarı çıkabilecek olan çocuklar için uyarı bildirimleri anında gönderilir. Üst düzey rahatlığıyla her çocuğun kolaylıkla çözebileceği ürünlerdir. Saatlerin kontrolü hem anne babalar hem de çocuklar tarafından kolaylıkla yerine getirilebilir. Hızlı şarj kalitesi ve uzun süre kullanılabilme özelliği ile şarj sorunu çıkarmayan kolaylıktadır. Saatlerin titreşim özellikleri ile kolaylıkla duyulabilmesi ve gelen aramaların cevaplanması sağlanabilmektedir. Okula ya da oyun oynamaya giden çocukların rahatlıkla takip edilebilmesinin yanı sıra oldukça kolay kullanım özellikleri ile dikkat çeken saatlerdir. Kısa sürede dolan şarj uzun günler dayanacaktır. Böylelikle sürekli şarj etme derdi ortaya çıkmayacaktır. Akıllı saatlerde çeşitli düğmeler olsa da çabuk kavranabilir. Ürünlerin sağlamış olduğu konfor ve teknik özellikler oldukça ileri düzeydedir. Bu teknik özelliklere uygun olarak Alcatel move time fiyat aralıkları değişkenlik gösterecektir. Herkese uygun olarak fiyat çeşitliliği bulunur.

Alcatel Move Time Çocuk Saatlerinde Zengin İçerik

Alcatel akıllı saat yorum olarak oldukça olumlu görülmektedir. Zengin iç tasarım özellikleri ve kullanım kolaylığı ile her yönden yararlı ürünlerdir. Çeşitli ve farklı teknik donanımlara sahiptir. Ürünler, işlemci ve bilgisayar ya da telefon devresi olarak imal edilmiştir. Güvenliğin sağlanabilmesi için tasarlansa da içinde, müzik dinleme, internete bağlanma, bluetooth, sosyal medya bağlantısı, ajanda, takvim, e-posta gibi hizmet alınabilecek destek sunar. Bu ürünlerden tam bir verim alabilmek için telefon ile uyumlu bir şeklide bağlantı kurulması gerekir. Kurulum sağlandığında ise mesaj alabilme ve atabilme niteliği oluşturur. Aynı zamanda akıllı telefonlardaki gibi fotoğraf çekebilme gibi özelliklere sahiptir. Ürünler, adım sayar özelliklere sahiptir. Çok amaçlı olarak kullanım içeriği geniştir ve materyal özellikleri sağlamdır. İçeriğinde bu özelliklerin yanı sıra aynı zamanda acil durum için bulunan düğme ile anında bildirim gönderebilme seçeneği de bulunur. Aynı zamanda içeriğinde küresel konumlama sistemi bulunur. Bu sayede, takip edilebilirlik özelliği asla arıza vermez. Alcatel çocuk saatleri, boyut ve ağırlık olarak herhangi bir zorluk çıkartmayan kullanıma sahiptir. Çocukların aktivitelerini etkilemez ve bazı durumlara göre dayanıklılık gösterir. Çocuk kullanımı açısından eğlenceli bir vakit geçirmek için oldukça kaliteli ürünlerdir. Müzik dinlemek isteyen çocuklara bu olanağı da tanır. İnternete bağlanabilme özelliği en fazla dikkat çeken özelliklerinden biridir. Çocuklar için bu saatleri kullanmak oldukça eğlenceli bir hal alacaktır. Çünkü yalnızca ebeveynler düşünülerek üretilmemiştir. Çocukların ruh yapıları ve zevklerine cevap verecek şekilde de faydalanabilecek içerikleri bulundurur. Son zamanlarda gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte en sık tercih edilen çocuk akıllı saatleri arasında yerini almıştır. Uzun saatler, okulda ya da dışarıda olması gereken çocukların, anne babalar tarafından kolaylıkla gözetimini sağlayabilecek şekilde yararlanılması için dizayn edilmiştir. Birçok avantajı ve faydası bulunan bu saatler, çocukların ruh yapısına herhangi bir zarar vermeyerek gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ayrıca şık kemer ve ekran özellikleri canlı ve cıvıl cıvıl renkler ile imal edilmiştir. En uygun özellikte bu ürünleri farklı çeşitlerde bulabilmek mümkündür.

Alcatel Çocuk Saatleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alcatel akıllı saat özellikleri işlemci sistemi ile elektronik cihazlar ile uyum sağlanarak kullanılan ürünlerdir. Anne babaların çocuklarını 7/24 arayabilme özelliği sunar. Ayrıca mesajlaşma, sosyal ağ desteği, kamera, harici olarak hoparlör, müzik dinleyebilme özelliği, adım saymaya yarayan bir yapıda oluşu sayılacak detaylar arasındadır. Aile bireylerine de alınabilecek ürünlerdir. Çocuk kullanımlarının yanı sıra yetişkin modeller de bulunur. Bu ürünler ile nerede olunursa olunsun, kolaylıkla karşıdaki kişiyle iletişim kurulabilir. Ayrıca arama olanakları çocuk ürünlerinde anne ve babaların belirlediği kişi sayısıyla sağlanır. Özellik olarak acil bir tehlike durumunda aileye giden bildirimin yanı sıra diğer tanımlanan yakınlara da anında bildirim gider. Böylelikle, kolaylıkla çocukların ne durumda olduğu öğrenilebilir. Elektronik posta gönderebilme ya da alma gibi özellikleri de bu saatlerde bulabilmek mümkündür. Geniş bir teknolojik donanım sunar. Uzaktan çocukları kontrol edebilme ya da istenilen her anda konuşabilme gibi olanakları yakalayabilmeye yardımcı olur. Ürünler farklı teknik özelliklere ayrılmaktadır. Titreşim niteliğine sahip modeller de bulunur. Dış özellikleri çeşitli durumlara karşı dayanıklılık gösterir. 2G bağlantı özelliği bulunan saat türleri mevcuttur. USB pogo pin şarj bağlantısı ve GSM/WIFI/LBS olarak mobil bağlantı sağlanabilir. Boyut ve ağırlıkları çeşitlere göre değişkenlik gösterir. Bütün bu özelliklere göre ise farklı fiyat aralıkları meydana gelir. Saatlerin fiyat aralıkları, model, teknik özellikler, tasarım gibi durumlara göre değişkenlik gösterir. Alcatel akıllı çocuk saatleri fiyatları herkese hitap edecek orantıdadır. Üstelik bu ürünlerin sağladığı faydalar oldukça fazla sayıdadır ve çok amaçlı birer yapıları vardır. Hem takip etme işlevine hem de çocukların da eğlenceli zaman geçirebilmelerine yardımcı olur. Move time saat ürünü anne ve babaların rahat bir nefes alabilmesi için oldukça harika seçimlerdir. Çoğu açıdan ailelere destek sunarak, çocuklarının güvende olduğundan emin olmalarına yardımcı olur. Ürün modelleri ve teknik özellikleri kolay bir şekilde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık olmayan bir yapısı olsa da çocuklara öğretilerek kullandırılmalıdır. Pek çok kullanıcı bu saatlerden memnuniyetini dile getirmiştir. Çünkü çocuklar tehlikeli bir durumun içine girmese de ailelerin belirlemiş olduğu bölge dışına çıktığı anda bildirim alma fırsatı sunulur. Bu da temkin açısından oldukça önemli olan bir durumdur. Belirlenen bölgelerde çocukların güvenli bir şekilde vakit geçirmesi her anne babanın isteği arasındadır. Bu nedenle bu akıllı saatler kullanılarak, güvenlik önlemi kolaylıkla oluşturulabilir ve çocukların mutlu vakitler geçirmesi sağlanabilir. Siz de bu ürünlerin çeşitli model ve çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.