Ahşap Yazı Tahtası

2682 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Ahşap Yazı Tahtası

Genel olarak eğitim merkezlerinde tercih edilen ahşap yazı tahtaları; ev, ofis, kafe ve restoran gibi alanlarda da kullanılabiliyor. Birbirinden farklı boyutlarda üretilen sunum ve planlama malzemeleri, zengin çeşitliliğiyle aradığınız ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Tebeşir veya tahta kalemi ile birlikte kullanabileceğiniz yüzeylere sahip olan yazı tahtaları, portatif yapılarıyla rahatlıkla taşınabiliyor. Pürüzsüz yüzeyleriyle iyi bir deneyim sunan ürünler, ayaklı ve duvara monte edilebilen alternatifleriyle ihtiyacınızı karşılıyor. Kara tahta boyasıyla boyanan ve beyaz emaye yüzeye sahip olan birçok ahşap yazı tahtası, okulda veya ofiste sunum yaparken kendinizi karşı tarafa daha rahat ifade edebilmenize yardımcı oluyor. Manyetik yüzeye de sahip olan pek çok ürün, mıknatıslı kalem ve silgi gibi aparatları üzerine yapıştırabilme imkânı tanıyor. Oda ve benzeri çeşitli alanlara yerleştirebileceğiniz yazı tahtaları, ahşap çerçeveleriyle iyi bir görsel performans sergiliyor. Kaliteli materyaller kullanılarak geliştirilen ürünler, kırılma ve çizilme gibi sorunlara karşı dayanıklı yapılarıyla uzun süreli bir deneyim sunuyor. Evde ders çalışan çocuklar için üretilen modelleriyle de öne çıkan birçok ahşap ayaklı yazı tahtası, katlanıp açılabilen portatif tasarımlarıyla fazla yer kaplamıyor. Küçüklerin yaratıcılığını artıran ürünler, düşüncelerini yazarak ve çizerek anlatabilmelerine yardımcı oluyor. Dekoratif ürünler arasında da bulunan ahşap yazı tahtaları, kullanım alanlarına göre sunduğu alternatiflerle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor.

Ahşap Yazı Tahtası Modellerinin Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan ahşap yazı tahtaları, çift taraflı modelleriyle de iyi bir deneyim sunuyor. Genel olarak öğretmenler tarafından ders anlatmak için tercih edilen pek çok ürün, kolay temizlenebilen yüzeyleriyle sanatsal çalışmalar yapabilme olanağı da tanıyor. Kafe, restoran ve mutfaklarda menü olarak kullanılan çift taraflı yazı tahtaları, hafif yapılarıyla rahatlıkla taşınabiliyor. Genellikle girişlerde kullanılan bu modeller, yazdığınız yazıların her iki taraftan da görülmesini sağlıyor. Hem not tutmak hem de etkinliklerde bilgilendirme amacıyla tercih edilen birçok çift taraflı ahşap yazı tahtası, çeşitli yazı tipleriyle istediğiniz mesajı karşı tarafa iletebilmenize yardımcı oluyor. Özellikle minimal dekorasyona sahip ortamlarda kullanabileceğiniz ürünleri konsept kafe ve restoranlarda da kullanabilir, yaşam alanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Manyetik yüzeyiyle de dikkat çeken pek çok mıknatıslı çift taraflı ahşap yazı tahtası, yerleştirilen mekânın işlevselliğini artırarak ihtiyacınızı karşılıyor. Kullanımı kolay tasarımlarıyla birkaç adımda duvara asabileceğiniz ürünler, farklı renklerde üretilen ahşap çerçeveleriyle diğer oda aksesuarlarınızla uyumlu bir bütünlük oluşturabilmenize yardımcı oluyor. Resim kâğıdı takma aparatına da sahip olan birçok ahşap çerçeveli yazı tahtası, çok yönlü yapılarıyla çizim işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda tasarlanan ürünlerle ofis toplantılarınızın akışını yönetebilir, notlar alabilirsiniz. Kolaylıkla açıp kapatabileceğiniz ayaklı ve mıknatıslı çift taraflı ahşap yazı tahtası seti ile evde ders tekrarları yapılabilir, konuların görsel olarak hafızanıza daha iyi yerleşmesini sağlayabilirsiniz. Siz de birbirinden farklı kullanım özelliklerine sahip olan ürünlere Trendyol ile göz atabilir, beğendiğiniz modeli avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Ahşap Yazı Tahtası Çeşitleri

Farklı alanlarda kullanılmak üzere üretilen ahşap yazı tahtaları, özellikle okullarda ve özel eğitim merkezlerinde sıklıkla tercih ediliyor. 3 yaş ve üzerine hitap eden ürünler, ayaklı tasarımlarıyla da iyi bir deneyim sunuyor. Herhangi bir kurulum gerektirmeden kolaylıkla kullanabileceğiniz birçok ahşap ayaklı yazı tahtası, katlanıp açılabilen yapılarıyla da çok az yer kaplıyor. Kalem, silgi ve diğer yardımcı malzemeleri koyabileceğiniz geniş alt alanlara sahip olan ür��nler, çocuklara özel olarak tasarlanan modelleriyle odalarınızı çok daha keyifli bir ortama dönüştürüyor. Çam ve ceviz gibi çeşitli ağaçlardan üretilen çerçeveleriyle dikkat çeken pek çok yazı tahtası, mıknatıslı yüzeyleriyle kâğıt veya resim gibi materyalleri tahta üzerine asabilmenizi sağlıyor. Boyu uzayıp kısalabilen teleskopik ayaklara da sahip olan ürünler, ergonomik olarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Mıknatıslı harf ve sayı gibi magnetleri üzerine yapıştırabilme imkânı veren birçok ahşap manyetik yazı tahtası, set olarak da kullanıma sunuluyor. Birbirinden farklı renklerde tasarlanan çerçeveleriyle aradığınız ürüne ulaşabilmenizi kolaylaştıran bu modeller, genellikle dekoratif amaçlı kullanılıyor. Kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayan pek çok ahşap mıknatıslı yazı tahtası ile çocuklarınızla eğlenceli ve öğretici vakitler geçirebilirsiniz. Farklı renklerde üretilen kalem ve tebeşirlerle kullanabileceğiniz ürünlerle ders anlatırken veya toplantı yaparken ele aldığınız konuyu çok daha somut bir hale getirebilirsiniz.

Yazı Tahtası Seçerken Dikkat Edilecekler

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan ahşap yazı tahtalarını seçerken nerede ve ne için kullanacağınızı dikkate almanız gerekiyor. Zengin çeşitliliğiyle pek çok alana özel olarak üretilen ürünler arasından ihtiyacınız olan modeli tercih ederek daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Evde kullanmak için yazı tahtası alırken kimin kullanacağını göz önünde bulundurmalısınız. Çocuklar için seçim yaparken yaş ve boy gibi kriterleri dikkate almalısınız. Tahta kalemle yazabileceğiniz ürünleri tercih ederek evde toz gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Resim kâğıdı tutucu aparatına sahip olan yazı tahtalarıyla sulu boya, pastel boya veya kuru boya kullanarak birbirinden renkli resimler yapabilirsiniz. Duvara monte edebileceğiniz ürünleri, çocuğunuzun boyuna uygun şekilde monte ederek küçüklerin daha rahat ders çalışabilmesini sağlayabilir, ev içerisinde bir okul ortamı yaratabilirsiniz. Restoran ve kafe gibi alanlarda çift taraflı ahşap yazı tahtalarını tercih edebilirsiniz. Mutfakta kullanmak için manyetik yüzeye sahip olan ürünleri seçerek alınacaklar listesi ve hayat mottonuzun yer aldığı kağıtları tahta üzerine sabitleyebilirsiniz. Okul ve çeşitli eğitim akademilerinde tebeşirle yazı yazabileceğiniz yazı tahtalarını alabilirsiniz. Portatif olarak kolaylıkla taşıyabileceğiniz ayaklı ürünleri seçerek yerden tasarruf edebilir, farklı yerlere rahatlıkla götürebilirsiniz. Kullanım alanlarına göre birçok alternatif sunan ahşap yazı tahtası modellerini Trendyol’un alışveriş fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilir, odalarınızı çok daha işlevsel bir hale getirebilirsiniz.

Ahşap Yazı Tahtası Fiyatları

Tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren ahşap yazı tahtası fiyatları, her bütçeye hitap eden alternatifleriyle ihtiyacınızı karşılıyor. Kalite ve dayanıklılık gibi kriterler doğrultusunda da pek çok seçeneği beraberinde getiren fiyatlar, kendinize uygun doğru ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Kullanım özelliklerine göre çeşitli alternatifler sunan modeller, istediğiniz ahşap yazı tahtasını bulabilmenize yardımcı oluyor. Fiyat farklılığının temelinde yüzey materyali ve boyut gibi kriterler de yer alıyor. Ahşap ayaklı yazı tahtası fiyatları diğerlerine göre biraz daha pahalı olabiliyor. Beyaz, yeşil ve siyah yüzeyli modelleriyle seçim yapmanızı kolaylaştıran ürünler, sunum yaparken veya ders anlatırken verimliliğinizi artırıyor. Mıknatıslı yazı tahtaları, yüzeye kâğıt ve benzeri materyalleri asabilmenizi sağlayarak iyi bir deneyim sunuyor. Portatif özellikleriyle duvara ve dolap üzerinde asabileceğiniz ürünlerin fiyatları boyutuna göre değişiyor. Farklı ağaç türlerinden üretilen çerçevelere sahip olan ahşap yazı tahtaları ile daha etkili ders anlatabilir, öğrencilerinizin konuyu doğru bir şekilde kavramalarına yardımcı olabilirsiniz. Restoran ve kafelerde de kullanabileceğiniz pek çok ürünü satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Özelliklerine ve tasarımlarına göre farklı fiyat seçenekleri sunan ahşap yazı tahtaları arasından ihtiyacınız olan modeli seçerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Trendyol'un birbirinden avantajlı fırsatlarından yararlanarak istediğiniz ürüne rahatça ulaşabilir, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.