Yeşim Taşlı Masaj Aleti

63 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Yeşim Taşlı Masaj Aleti

Yeşim Taşı Kullanımı

Yeşim Taşı Kullanımı

Bakım ve güzellik dünyasında her gün yeni bir bakım kürü, masaj aleti ve daha birçok trend ortaya çıkıyor. Yıllara meydan okuyarak yaşlanmasını geciktirmek isteyen, daha canlı bir görünüme sahip olmayı hedefleyen, geniş ve iri cilt gözeneklerinden şikayet eden ya da sadece cildinin kusursuz görünümünü korumaya çalışan sayısız kadın, sabahın erken saatlerinden itibaren cilt bakımı için birbirinden farklı ürün ve yöntemi deneyip keşfediyor. Sağlıklı bir cilt için uygulanabilecek yüksek bütçeli terapilerin aksine, yeşim taşı silindiri her bütçeye uygun modelleri ile ön plana çıkıyor. Tüm ezberleri bozan yeşim taşı silindiri, baktığınız her yerde gördüğünüz kadınların birçoğunun denediği ve memnun kaldığı bir bakım yöntemi olarak karşınıza çıkıyor. Yeşim taşı ile sağlıklı ve duru bir cilde sahip olabilmek, her gün sadece birkaç dakikanızı ayırarak mümkün olabiliyor. Kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olan yeşim taşı masaj aleti ile cildinize canlılık katarken, aynı zamanda cildinizi rahatlatarak şımartabilirsiniz. Yeşim taşı silindiri cildinizin hep genç kalmasını sağlayacak formu ile sizi her gün yeniden canlandırarak dilediğiniz görünümü korumanıza yardımcı oluyor. Yeşim taşı kullanımı ile birlikte cildinizin ne kadar canlandığını ve nefes aldığını fark edebilirsiniz. Bazen düzenli uykunuzu alsanız bile göz altlarınızın ve göz çevrenizin yeterince canlı olmadığını görebilirsiniz. Böyle durumlar ile karşılaşmamak için yeşim taşı silindirini her gün düzenli olarak kullanırsanız, daha canlı bir göz çevresine sahip olursunuz. Zorlu ve yoğun geçen günün ardından gözlerinizde ki şişliği giderebilmek için göz çevresine yeşim taşı ile masaj yapabilirsiniz. Yaşlanma, alerji, göz makyajının sizde bıraktığı tahriş, göz çevrenizdeki sıvıların oluşturduğu şişkinlik gibi sorunlar ile başa çıkabilmek için normalde kullanmayı uygun bulduğunuz bir göz çevresi serumu veya kremi ile birlikte yeşim taşlı masaj aleti kullanarak masaj yaparsanız, bunların hiçbirine maruz kalmamış gibi hissedebilirsiniz. Yeşim taşlı yüz masaj aleti, silindiri dolayısıyla cildi yaşlandırabilecek fazla sıvının dağılmasına katkıda bulunuyor. Yüz kaslarınızın ve alın çevrenizin gerginliğini hafifleterek size daha genç ve dinamik bir görünüm kazandırıyor. Yeşim taşlı masaj aleti kullanımı sırasında yüzünüzü farklı alanlara bölebilirsiniz. Yanak çevrenizi, göz çevrenizi, boyun ve alın çevrenizi farklı yönlere doğru yeşim taşı silindirini hareket ettirerek masajınızı yapabilirsiniz. Yeşim taşı cilt masaj aleti ile yanaklarınıza burundan kulaklara doğru, göz çevrenize içten dışa doğru, alın ve boyun çevrenize ise aşağıdan yukarıya doğru hafif hareketlerle masaj yaparak, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Yeşim taşı yüz silindirinizi her gün hatta günde iki defa rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeşim Taşı Masaj Aleti ile Kusursuz Ciltler

 Yeşim Taşı Masaj Aleti ile Kusursuz Ciltler

Her ne kadar zamana ayak uydurmak, güzellik sırlarını takip etmek bazen zor olsa da, ışıltılı bir cilde sahip olma düşüncesi hemen hemen tüm kadınları harekete geçiriyor. Dilediğiniz kadar yüz maskeleri, cilt bakım kremleri, yaşlanma giderici serumlar kullansanız da her zaman eksik bir şeyler olduğu hissi sizi yalnız bırakmıyor. Bu histen kurtulmanın en kolay yolu doğal yeşim taşı masaj aleti ile birlikte tüm bu bahsedilen krem ve serumları kullanmaktır. Yeşim taşı silindiri ile yüzünüze kullanmak istediğiniz bakım kremlerini daha sağlıklı, eşit ve derinlemesine bir şekilde uygulayabilirsiniz. Yeşim taşlı masaj aleti kullananlar bu uygulamadan sonra daha renkli ve daha genç bir görünüme sahip oluyor. Çift taraflı ikili yeşim taşı masaj aleti kullananlar, yanak, çene ve alın için büyük tarafını, göz ve göz çevresi için ise yeşim taşı aletinin küçük taşlı kısmını kullanıyor. Silindir ile yapılan bu yüz masaj hareketi, yüzdeki lenfatik sistemi ve lenfatik drenajı uyardığı için kan dolaşımını hızlandırıyor. Yeşim taşı aleti sadece cildinize değil, aynı zamanda cildiniz düzeldikçe ruhunuza da iyi geliyor. Her şeyden önce, yeşim taşlı yüz masaj aleti fiyat konusunda cüzi rakamlarla sunularak sizi mutlu ediyor. Arındırıcı özellikleri, cildi yenilemesi, cildinizi farklı bir güzelliğe dönüştürmesiyle ise teniniz için vazgeçilmez hale geliyor. Eğer cildinizde daha hızlı bir değişim görmek istiyorsanız, yeşim taşı cilt masaj bakım aleti kullanımına geçmeden önce bir süre buzdolabında bekletebilirsiniz. Buzdolabından soğuk şekilde çıkardığınız masaj aletiniz ile yüzünüze masaj yapmaya başladığınız anda farkı hissedebilirsiniz. Serinleyen ve rahatlayan cildinizin görünümünün ne kadar duru bir hale geldiğini ve cildinizde ki gözeneklerin ne kadar küçüldüğünü rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Yeşim taşı masaj aleti özellikleri arasında her ne kadar yaşlanma belirtilerini geciktirme, gözenekleri sıkılaştırma ya da cilt yenilenmesi gibi birçok özellik olsa da aynı zamanda tıkalı sinüslerin açılmasına ve dağılmasına da yardımcı oluyor. Yeşim taşı masaj aleti faydaları arasında cilt renginizin açılması da yer alıyor. Düzenli kullanım ile birlikte cildinizin renginin açıldığını ve bu sayede daha güzel bir görünüme kavuştuğunu zaman içerisinde görebilirsiniz. Yeşim taşı yüz masaj aleti satın almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Yeşim Taşı Silindiri Bakımı

 Yeşim Taşı Silindiri Bakımı

Yeşim taşı masaj aleti de tıpkı diğer tüm kullandığınız aletleriniz ve sizin cildiniz gibi bakıma gerek duyuyor. Siz ona iyi bakarsanız, yeşim taşınızda sizin cildiniz için çok daha faydalı olabilir. Bu lüks ve zarif el masaj aletini kullandıktan sonra üzerinde biriken bakım kremleri ve cilt yağlarınızı temizlemek için düzgün ve nazikçe yıkayabilirsiniz. Yeşim taşı silindirinizi yıkarken ılık su ve sabun kullanıp daha sonra yumuşak bir havlu yardımı ile kurulayabilirsiniz. Kullanımdan sonra birkaç gün yıkanmadığı durumlarda, silindir üzerinde biriken çok fazla kalıntı olabilir. Böyle durumlarda, zorlayarak çıkarmaya çalışmak yerine, derinlemesine bir temizlik için yeşim taşı silindirinizi birkaç dakika ılık suda bekletebilirsiniz. Yeşim taşı silindirinizi temizlemek amacıyla bekleteceğiniz suyun aşırı sıcak olmadığından emin olun. Aksi halde, yeşim taşı silindirinizin üzerindeki katmanların soyulmasına neden olabilirsiniz. Tüm temizlik işlemleri bittikten sonra silindirinizin iyice kurulandığından emin olabilmek ve paslanmasını önlemek için kuru bir havlu üzerine düz bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Cildiniz için bu kadar önemli olan yeşim taşı silindir aletinizin uzun ömürlü olabilmesi, çarpma, düşme ve kırılmalara karşı korunabilmesi için özel saklama kesesi veya çantası içinde muhafaza edebilirsiniz. Yeşim taşlı masaj aletinizin kesesini veya çantasını kaybetmeniz halinde, kuru bir beze veya mendile sararak, makyaj masanızın üzerinde saklamanızda hiçbir sakınca görünmüyor. Silindirli masaj aletinde bulunan yeşim taşları, sahip oldukları iyileştirici enerji ile sizin de enerjinizi yükseltiyor. Onlara iyi bakmak, sadece temizlemek ve doğru saklama koşullarında muhafaza etmek anlamına gelmiyor. Yeşim taşı masaj aletinize güzel enerjiler yükleyerek onunla birlikte çıkacağınız bu yenilenme yolculuğuna güvenebilirsiniz. Sizin için sağlıklı ve kaliteli yeşim taşı silindirlerini bir araya toplayan Trendyol’da fırsatlar hiç bitmiyor. Yeşim taşı yüz masaj aleti fiyatı taşın boyutuna ve modeline göre farklılık gösterse de, cebinizi zorlamadan sahip olabileceğiniz avantajlı fırsatlarla sizlere sunuluyor. Trendyol’dan siparişinizi vererek, ilk kullanımdan itibaren cildinizdeki olumlu etkilerini hissedebileceğiniz yeşim taşı silindirine bir tıkla sahip olabilirsiniz. Kendinizi şımartmak, daha mutlu uyanmak, cildinizi ve ruhunuzu güzelleştirmek için acele edin.