Xerox

2832 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Xerox

Tercih Edilen Xerox Yazıcıları

Xerox, dünyadaki önde gelen markalar arasında doküman yönetimi teknolojileri ve hizmetlerini içeren bir kuruluşudur. Dijital sistemler içerisinde incelediğimizde renkli ve siyah-beyaz baskı teknolojileri ve yayın sistemleri, dijital baskı içerikleri ve çok amaçlı cihazlar, lazer yazıcıları, fotokopi ve faks makineleri ürün gruplarının ilk sıralarında sayılabilir. Xerox firması 1906 senesinde “The Haloid Company” ismiyle sadece fotoğraf kağıdı ve ekipmanı üretimi yapan bir firma olarak kurulmuştur. Sonrasında ise 1958 yılında firma adını “Haloid Xerox” şeklinde değiştirmiştir. 1960 senesinde de “Wilson Araştırma ve Teknoloji Merkezi” olarak New York şehrinde açıldıktan sonra 1961 yılında firma adını “Xerox Corporation” olarak değiştirmiştir. Ofis kullanımlarına uygun ilk otomatik düz kağıt fotokopi cihazı ürünü, 1959 yılında üretilen ve piyasaya sürülen Xerox 914 adındaki cihazdır. Günümüzde bilgisayarlarda kullanımda olan mouse, dosya sunucuları, ethernet ve elektronik posta gibi dijital konuları kendi içinde sunan ilk kişisel bilgisayar olma özelliğini göstermektedir diyebiliriz. Xerox Türkiye ise ülkemizde 25 senedir çalışmalarını sürdürmekte olan, geniş yetkili satıcı ve servisleri ağıyla birlikte pazarda önde yer alan firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Yenilikçi yapısı ile güvenlik, çevre ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarına son derece önem veren yapısı sayesinde teknolojik çalışmalarını ve üretimlerini sürdürmektedir. Xerox yazıcı çeşitleri 75 sene öncesinden bu zamana kadar birçok ödül ve beğeni kazanmıştır. Mobil baskılar, Wi-Fi bağlantıları ve ileri düzeyde güvenlik şeklinde çağdaş ve yenilikçi özellikleri ile birlikte, her zaman en iyi ofis yazıcısı teknolojisine sahip olmanızı sağlamaktadır. İhtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz ofis yazıcıları, çok fonksiyonlu yazıcılar, dijital baskı makineleri ve yüksek hacimli üretim inkjet baskı makineleri olarak yazıcı çeşitlerinin ana başlıklarını sayabiliriz. Xerox tarayıcı çeşitleri ise ihtiyacınıza yönelik ürünler ile gerçek performans taraması, son derece güvenilir kağıt kullanımı ve yüksek kalitede görüntü bileşenlerini kullanıcılarına sağlamaktadır. Aktif ters çevirme silindirleri sayesinde besleme güvenilirliği ileri derecece artmakta ve tarayıcılar günlük olarak 10.000 sayfalık iş döngüsünü mümkün kılmaktadır. İçeriğinde bulunan ışık püskürmeli LED lambalar sayesinde, gelişmiş bir ışık kalitesi, hassas görüntüler ve eşit aydınlatma sağlamaktadır. Cihaz üzerinde kırpma ve sıkıştırma seçenekleri gibi görüntü işleme görevlerini kullanarak işlem gücünden tasarruf sağlamaktadır.

Xerox Teknolojisi ile Geleceğe Doğru

Xerox lazer yazıcı çeşitleri ile birlikte toner maliyetlerinden %80’e kadar tasarruf edebilmeniz mümkündür. Çok fazla baskı almanız gerekiyorsa ve bu sebepten sıklıkla tonerlerinizde bitme problemini yaşıyorsanız, Zerox lazer yazıcı çeşitleri ile birlikte lazer baskıda bütçeniz için en düşük dolum maliyetleri ile birlikte işinizi yönetmenize yardımcı olabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Lazer yazıcı çeşitlerini ihtiyacınıza göre renkli ya da siyah beyaz olarak bulabilmeniz mümkündür. Xerox Lazer Yazıcılar gerek bireysel kullanım gerekse ortak kullanımlar amacıyla profesyonel bir tasarımla sunulmaktadır. Parlak aydınlatmalı ve renkli dokunmatik ekran seçenekleri ile birlikte, bütün iş akışı özelliklerinize hızlı ve rahat erişim sağlar. Xerox renkli yazıcı modelleri ile bireysel ya da işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik en faydalı ve bütçe tasarrufu sağlayacak yüksek kalite renkli yazıcı modellerini bulma imkanınız vardır. Çalışma yerlerindeki iş akışlarını etkin bir şekilde destekleyecek en yeni ve en zengin özelliklere sahip yazıcıları bulundurmaktadır. Dakikada bastırabildiği renkli ve siyah sayfalar her modele göre farklı sayıda olmaktadır. Son teknoloji yazıcı güvenliği de bulunmaktadır. İnternette olmanız siber saldırı riski doğursa dahi sundukları Connectkey teknolojisi sayesinde yazıcı ve veri güvenliği sunarak tehditlerden korumaktadır. Kimlik doğrulama ve IP filtreleme özellikleri de bulunmaktadır. Yazdırma özelliklerinde genel olarak başlık sayfaları, kitapçık yazdırma, kapak, taslak modu, poster yazdırma, ayırıcı sayfalar, kayıtlı yazdırma gibi birçok nitelik bulunmaktadır. Birçok özelliği barındıran özellikli bir paket şeklinde düşünebilirsiniz. Yazıcılarınızda orijinal Xerox toner ve mürekkeplerini kullanmanız da çıktılarınızın her zaman aynı kalitede basılmasını garanti etmektedir. Bu nokta oldukça önemlidir. Ayrıca bağımsız değerlendirme laboratuvarlarınca gerçekleştirilmiş olan ölçümler sonucunda orijinal Xerox malzemelerinin kullanımının yan sanayi ürünlerine göre daha güvenli olduğu ve daha yüksek oranda daha fazla çıktı sağladığı kanıtlanmıştır. Bu da kullanıcıların bir diğer tercih nedenlerinden biri olarak dikkate alınmaktadır. Orijinal ürün kullanımı cihazınızın kullanım ömrünü de arttıracağı gibi aynı zamanda işlerinizin kalitesini de yüksek ve stabil tutacaktır. Xerox yazıcı kurulumu Driver ile birlikte çok kolay bir biçimde kurulumu yapılabilmektedir. Ayrıca Mevcut çok fonksiyonlu yazıcı ayarlarını kolayca kopyalayıp benzer bir Connectkey kullanarak çok fonksiyonlu yazıcıya göndererek kurulumu hızlandırmanız mümkün kılınmıştır. Bu yöntem daha hızlı olmanın yanında güvenlik uyumluluğu için tutarlı kurulum sağlamaktadır. Bu özellikteki çok fonksiyonlu yazıcıların kabiliyeti artmaktadır ve donanımdan en iyi şekilde yararlanmanıza da yardımcı olmaktadır.

Xerox Tonerleri ile Güvenli Çıktılar

Farklı bir yazıcı kullanıyor olsanız bile yazıcılarınız için Xerox toner modellerini kullanmanızda hiçbir sakınca ya da sorun olmayacaktır. Orijinal kartuş ile aynı kalite ve güvenle daha düşük maliyetlerle daha yüksek bir baskı kalitesi sunabilmektedir. Düşük maliyetler kadar baskılarınızın kalitesi de çok önemlidir. Baskı kalitesi belli bir seviyede olmadığı sürece sadece düşük maliyetler fazla bir şey ifade etmeyecek, iyi bir baskı sahibi olmanızın önüne geçmiş olacaktır. Yazıcı kartuşları, Xerox’un kullanıcılarına sunduğu ömür boyu garantisi sayesinde kalite, performans ve sürdürülebilirlik amacıyla tasarlanmış ürünlerdir. Orijinal kartuş işletmelerinin kullandığı en iyi teknoloji ve her zaman mühendislerden yararlanan marka, her daim kullanıcıyı desteklemektedir. Tasarrufun yanı sıra, orijinal malzeme kullanımının eşit bir sayfa verimi ve performansı sunulmaktadır. Yan sanayi ürünler yerine orijinal ürünlerin seçimi, garantinizde risk oluşturmayacaktır. Tüm kartuşlarınız performans güvencesi altında kullanıcıya sunulmaktadır. Mürekkepler, sıvı haldedir ve kartuşlar ısıya karşı duyarlıdır. Lazer yazıcılarda ise toner tozu bulunmaktadır ve bu da pudra kıvamındadır. Xerox toner dolumu kendiniz yapabileceğiniz gibi ücretsiz kurye servisiyle de yapılabilme opsiyonlarını seçeneklerinde bulundurmaktadır. Toner dolum işlemlerini kendiniz yapmanız ayrı bir bütçe tasarrufu sağlayacaktır. Toner dolumu yapmadan önce tonerin temizliğinin yapılması fazlasıyla önem arz etmektedir. Toner temizliği olmadan yapılacak dolumlar maalesef yüksek performans vermeyeceklerdir. Ürün içeriğinde bulunan kılavuzları takip ederek toner dolumunu kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür. Xerox driver çeşitleri ürünlerinin sağlıklı ve etkin bir şekilde çalışmalarını sürdürmeleri için geliştirilmektedir. Hemen hemen bütün ürünlerinin driverlarını internet siteleri üzerinden veya beraberinde verilen ürün CD’lerinden edinmeniz mümkündür. Kullanmak istediğiniz ürün çeşidine göre marka ve modelinin internet sitesi üzerinden yazılarak doğru driver modelinin bulunması oldukça kolay olmaktadır. Aynı zamanda güncelleme zamanı gelen driver çeşitlerini de takip etmeniz ve son güncellemelere sahip olmanız oldukça kolaydır. Böylece kolay kullanım sağlayan ürünler arasında yer alan driverlar kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir.

Xerox Kağıt Dünyası

Xerox kağıt üretiminde yüksek verimi sağlamak ve sorumlu şekilde davranmak üzere politikalar amaçlayan Xerox, elyaf temin aşamasından itibaren işleme ve üretim aşamalarına ve ardından kullanım ömrü dolana kadar da devam ettirdiği dikkat ve özeni sürdürülebilir kılmaya çalışmaktadır. Amaçları çevreye olan etkiyi en az seviyeye indirgemektir. Genel olarak Xerox yazılımları kullanıcıların daha verimli bir şekilde kağıt kullanmasını sağlamak üzere üretilmektedir. Xerox fotokopi kağıdı ürünleri farklı ebatlarda ve sayfa sayılarında bulunmaktadır. Günlük yoğun kullanıma uygun, sıkışma yapmayan düzgün yüzeylerle rahat kullanım sağlamaktadırlar. Çift taraflı baskıya uygun olarak dizayn edilmiştir. En önemli özellikleri arasında geri dönüştürülebilir malzeme kullanmış olmaları yer almaktadır. Artık kullanılmayacak olan kağıtların geri dönüşüme atılarak tekrar üretilmesi sağlanmaktadır. Yüksek baskı kalitesi barındırması sayesinde her çeşit fotokopi makinesi, lazer yazıcı ve faks makinesi çeşitlerinde en doğru sonucu vermektedir. Bir diğer önemli faktör olan kartuş kullanımlarınızı ve kağıt sıkıştırmalarını da en az seviyeye indirmektedir. Aynı zamanda çift taraflı çekimlerinizi de problemsiz olarak yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sektörde en önde gelen fotokopi kağıdı üretici markalarından biri olan Xerox, ideal olan beyazlıkta ve renkli olan çıktıların daha canlı ve kaliteli gözükmesine ve baskıların kalitelerinin en yüksek seviyede olmalarına katkı sağlamaktadır. Xerox A4 kağıt günlük kullanımlarda iş yerlerinizin en fazla ihtiyaç sebebi ürünü olan Xerox A4 kağıt, barındırdığı yüksek kalitesi ile birlikte en fazla tercih sebebi olan kağıt markalarından bir tanesidir. Gelişmekte olan teknoloji ile birlikte günümüzün birçok çalışma alanında baskı teknolojisi kullanılmakta ve yapmamız gereken işleri bitirmeye çalışmaktayız. Bu sebepten iş hayatında sürekli olarak bir şekilde elimizde kağıt bulundurma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Fotokopi kağıdı fiyat yelpazeleri incelenirken, sadece en ucuz kağıtları seçmek performans açısından yeterli olmamaktadır ve uzun vadede de kullanıcılara kayıplara yol açmaktadır. Bu sebepten kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri edinebilmek, uzun vadede bizi hesaplı ve karlı çıkartacaktır.

Xerox ile Fotokopi Makinesinde Devrim

Xerox fotokopi makinesi, günümüz dünyasında yalnızca fotokopi çekmekten çok daha fazlasını yapmaktadırlar. Birçok fonksiyona sahip bu makineler ile yazıcı, kopyalayıcı, tarayıcı ya da faks işlemlerini hepsini bir arada tek bir yerden yapabilmeniz mümkün kılınmıştır. Böylece doküman ve iş akışlarını dijitalleştirerek ideal çözümler sunmaktadır ve oluşabilecek zaman kayıpları ve aksamaları da en az seviyelere indirmektedir. Günümüzde bütün ofis çalışanları ofislerinde alan kazandıran çok fonksiyonlu araçları tercih etmektedir. Tüm işlerin tek bir noktadan yapılabilmesi verimliliği de büyük ölçüde artmasını sağlayacaktır. Xerox fotokopi makineleri ile de bunu sağlamak mümkün kılınmaktadır. İşlerinizi zaman engeline takılmadan kaliteli ve aksamasız şekilde yapmanıza yardımcı olarak zamandan tasarruf etmenize katkı sağlayacaktır. Böylece fotokopi makinelerinden ve diğer cihazlardan daha hızlı, daha kolay ve daha bağlantılı bir şekilde işlemler yapılabilmektedir. Kullanıcılar tarafından da olumlu dönüşler alan bu makineler sayesinde birden çok işlem tek bir makinede yapılabilmekte ve bu makineler tercih edilmektedir. Fotokopi makinenizde dokunmatik ekrandaki simgeye dokunarak dijital bir iş akışı oluşturmanız mümkündür. Dokümanları elektronik imzaya veya onaya gönderebilmeniz, tekrarlanan süreçleri otomatikleştirebilmeniz sağlanmaktadır. Arka ofis sitemleriyle entegre olduğu için özelleştirebileceğiniz iş akışları oluşturmanız ve birçok kağıdı tarayarak arama, paylaşım ve depolama yapabileceğiniz dijital dosyalara çevirmeniz mümkündür. Bulut bazlı kaynaklardan da baskı ve tarama yapabilirsiniz. Sadece kopyalama veya sadece faks işlevi görebilen tekli cihaz çeşitleri artık geçmişte kalan birer hatıralar olup günümüzde verim açısından çok fazla tercih edilerek kullanılmamaktadırlar. Çünkü artık işyeri çalışanları kullanmış oldukları araçlardan ve çalışma alanlarından daha da fazlasını talep etmektedir. Ayrıca günümüz teknolojisinde bu çok fonksiyonlu yazıcılar üzerinde tabletlerde olduğu gibi dokunmatik ara yüzler, mobil ve bulut sistemi uyumları, veri güvenliği, baskı hizmetleri entegrasyonları, özelleştirilmiş uygulamalar ve Wi-Fi bağlantısı gibi opsiyonlar da bulunmaktadır. Xerox fotokopi makineniz üzerinden sadece tek bir tuşa dokunduğunuz zaman fotokopiler sıralanmış şekilde tepsiye gelmekteydi. Günümüzde çok fonksiyonlu fotokopi makinelerinin dokunmatik ekranındaki bir simgeye basarak ya da kaydırma yöntemi ile kesintisiz ve dijital bir iş akışının oluşturulabilmesi mümkün olmaktadır. İş yerlerinde kağıt kullanımı şimdilik tamamen bitmemiş olsa da günümüzde giderek kullanımının azaldığı, kağıt tüketimindeki bilincin olumlu yönde geliştiği görülmektedir. Dijitalleşme gelecek için mükemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Dijitalleşme adımlarını ve altyapısını Xerox ile kurabilir ve geleceğe doğru emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

Xerox Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Xerox’un dünya pazarına girmesiyle diğer popüler markalar arasında yerini alması 1980’li yıllarda gerçekleşmiştir. O günden bu yana hala birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ürün ve modelleriyle sektörde önemli bir yer kazanmıştır. 1990’dan itibaren de geliştirmiş olduğu dijital fotokopi makineleri, belge ve bilgi yönetimi teknolojilerinde yeni bir dönemi başlatmıştır. Genişleyen ürün yelpazesinde fotokopi, çıktı alma ve tarama yapma gibi birçok özelliğe sahip yazıcılar geliştirmiştir. 2000 yılında ise renkli baskı ve görüntüleme teknolojilerinde de ivme kazanmıştır. 2000’li yıllar içerisinde şirketin sektördeki gücü yeni ürünlerle birlikte hız kazanmaya devam etmiştir. O kadar yoğun bir hızla ilerleme olmuştur ki sadece 2002-2003 yılları arasında yani 1 sene içerisinde 38 farklı ürün çeşidini piyasaya sürmüştür. Bunun sonrasında piyasada oldukça sağlam bir yer edinmiş ve kullanıcılardan gelen olumlu yorumlar neticesinde de bu yerlerini korumayı başarmışlardır. Aynı zamanda 2006 yılında patentini aldığı silinebilir kağıtlar üzerinde çalışmaları olmuştur. Silinebilir kağıtların özelliği üzerlerindeki olan görüntüleri yalnızca 1 gün koruyarak diğer gün ürünün tekrar kullanılmasına imkan sağlamasıdır. Bu yenilikçi çalışmaları ile de çevre koruma bilincinin ne kadar yüksek olduğu bu çalışmadan da görülebilmektedir. Baskı teknolojileri ile yazıcılar, dijital baskı sistemleri için bilgisayar donanımlarındaki gerekli sistemleri sağlayarak önemli bir yer elde etmiştir. Müşteri güveni ve ömür boyu sunduğu garanti süreleriyle de kullanıcıların güvenle seçtiği, memnun bir şekilde de kullandığı ürünleri sayesinde yerini korumakta ve de ileride de korumayı hedeflemektedir. Xerox yazıcı fiyatları ise modellerine ve ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstermektedir. İhtiyacınıza yönelik alacağınız modele karar vermeniz ilk olarak yapmanız gerekenler arasında olarak tavsiye edilmektedir. Bu çeşit teknoloji içeren ürün seçimlerinde en önemli şey ihtiyaçların doğru belirlenmesidir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra zengin ürün seçeneğiyle size en uygun olacak modeli nokta atışı yaparak bulabilmeniz mümkündür. Yazıcıların özellikleri arasında ne kadar kapsamlı olduğu ya da neleri yapmayı hedeflediğiniz en önemli kriterler arasında yer almaktadır. İstediğiniz ürünü bulduktan sonra da ömür boyu garanti süresiyle güvenle kullanabilir, teknik destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri kullanım amaçlarına göre bulabileceğiniz ürünlere internet aracılığı ile arama motorları veya telefonunuzdaki uygulamayı kullanarak bütün modellerin fiyat ve içeriklerine ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda kampanyaları ve en uygun fiyatlı ürünleri de kolaylıkla takip edebilirsiniz.