WEDZE Kayak / Snowboard Gözlüğü - Çocuk - Siyah - G120 S1

Son 1 Ürün
Tahmini Teslimat:12 - 15 Nisan

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Maske boyunun seçimi baş çevrenizin boyuna göre belirlenir.Bu gözlük maske boyu 55 cm'e kadar olan baş çevresine uygundur.


Çift camıyla buğu oluşumunu azaltan bu maske kötü hava koşullarında benzersiz görüş sağlaması için tasarlandı.

G 100 S1 kayak maskesi buğu oluşumunu önleyen çift cama sahiptir, karlı ve sisli havalarda mükemmel görüş sağlar. UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar.


Teknik bilgiler

UV KORUMASI

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

FOG S1 CAM

S1 kötü hava koşullarında veya karlı havalarda daha iyi görüş sağlayan açık renkli camlardır. Bu ürünü kötü hava koşullarında etkili görünürlük sağlaması için sarı renkli camla tasarladık ancak yine de zorlu hava koşulları için zayıf bir performans gösterir. Kullanıcı her zaman ihtiyatlı olmalı, bilmediği riskli yerlerde kendini tehlikeye atmamalıdır. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

ESSENTİAL BUĞU ÖNLEYİCİ

"ESSENTIAL" buğu önleyici maskenin iç camının iç yüzeyine uygulanan bir işleme sahip çift camdan oluşmaktadır.

Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz. Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin. Maskenizi her kullanımdan sonra temizleyin.

ÇİFT CAM

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılmıştır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. Bu süreci tamamlamak için iç cama ayrıca buğu oluşumunu önleyici bir işlem yapılmıştır.

BOMBELİ CAM

Maske biçiminde kesilmiş, dışı polikarbonattan, içi selüloz propiyonattan silindirik çift cam.

KAYAK KASKLARI İLE UYUMLULUK

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

NUMARALI GÖZLÜKLE UYUMLULUK

Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, numaralı gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir. L boy G 100 kayak maskesi, 135 mm genişliğine kadar numaralı gözlüklerle kullanılabilir.

KAYIŞ

Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk

EN 174 VE ANSI STANDARDI

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI bir Amerikan standardıdır, Avrupa strandartlarına göre darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık konusunda daha katıdır. Bu kayak maskesi her 2 standardın onayını almıştır

BUĞU OLUŞUMUNU ÖNLEME

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.


Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER

Elastik dışında (yalnızca ABD için)

31% Polyester, 33% Poliamit, 36% Kauçuk - Sentetik

 Mercek

40% Selüloz Asetat, 60% Polikarbonat

 Çerçeve

100% Termoplastik Poliüretan

 Köpük

100% Poliüretan

Saklama önerisi

Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.

-53%
299,00 TL
141,95 TL

Satıcı Hakkında

HUHULOGY

9.4

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder