search result placeholder

Starbucks

Starbucks

Güne başlamanın, kısa bir mola vermenin en iyi eşlikçisi olan kahve, Starbucks gibi dünya lezzetleri sayesinde günlük hayatımızda giderek daha fazla yer tutuyor. Amerika’daki tek mağaza ile başlayan ve bugün dünyanın hemen her yerinde keyifle içilen bu özel kahvelere erişmek için artık mağazalara gitmek de gerekmiyor. Farklı bölgelerde üretilen, farklı aromalara ait ve farklı biçimlerde kavrulan kahveleri evde ya da ofiste yapmak çok kolay. Kahvecilerde deneyimlenen alışıldık Starbucks kahve, özel paketler ile kişisel kullanıma da açılıyor. Yeni lezzetleri denemek isteyenler için ideal ve pratik olanaklar sağlanıyor.

Adını Herman Merville’in unutulmaz eseri Moby Dick romanındaki bir karakterden alan ve deniz kızı logosu ile hafızalara kazınan marka, dünyanın en büyük kahvecisi olarak herkese bir adım uzaklıkta. Starbucks tarihi büyük bir yaratıcılık hikâyesi olması yanında kısa sürede dünya markası olma özelliği ile de gelecek nesillere ilham kaynağı oluyor. Bardak, kupa, mug, termos gibi orijinal Starbucks ürünleri de büyük beğeni topluyor. Artık efsane haline gelen Starbucks mug termos gibi Starbucks yılbaşı ürünleri de beklenen özel hediyelikler olarak öne çıkıyor. Starbucks online olarak da size çok yakın bir noktada bulunuyor ve Trendyol aracılığıyla markanın istediğiniz ürünlerini hemen satın alabiliyorsunuz.

Kahvedeki Eşsiz Lezzetlerin Sırrı

Kahve yapımındaki özene kahve çekirdeklerinden başlamak gerekiyor. Starbucks Arabica kahve çekirdekleri, dünyanın dört bir yanından en yüksek kalite gözetilerek seçildiği için, lezzet kalitesi sürekli olarak en üst seviyede bulunuyor. Dünyayı dolaşan kahve uzmanları, en yüksek kalitedeki, aroması en özgün ve en değişik kahveleri keşfediyor, yeni seriler oluşturarak hem kahve dükkanlarında hem de ev ve ofislerde kahve tutkunlarının beğenisine sunuyor. Klasik kahvenin damak tadını arayanlar için en lezzetli kahve çekirdekleri bulunurken aroması güçlü ve karmaşık kahve lezzeti deneyimlemek isteyenler için ise sürekli yenilikçi bir arayış sürdürülüyor. Marka sadece keşif yapmakla yetinmiyor, dünyanın dört bir yanında çiftçileri desteklemek üzere özel yetiştirici destek programları oluşturuyor, toprak ve iklim incelemeleri ile yepyeni kahve lezzetlerinin yolunu açıyor. Tüm bu destekleri kahve üreticisi çiftçiler için ücretsiz olarak sunan Starbucks, kahve kalitesinde “sıfır tolerans” uygulayarak mükemmel kahve lezzetini dünyanın her noktasında erişilebilir kılıyor. Zengin Starbucks çeşitleri sayesinde dünyanın zengin kahve kültürü kahve tutkunlarının ayağına geliyor ve eşsiz bir deneyim için bulunmaz bir fırsat yaratıyor.

Starbucks kahve çeşitleri French Press gibi klasik yollarla yapılabildiği gibi, model ve türüne uygun biçimde çekilerek kahve makinelerinde de rahatça kullanılabiliyor. Espresso için özel çekilmiş biraz daha iri taneli kahve çekirdekleri ya da aromasını daha hızla veren demlemeye uygun çekilmiş kahveler tercih edilebiliyor. Çekilmiş kahve çekirdekleri mocca pot ya da sifon gibi farklı tür demleme yöntemleriyle de oldukça başarılı ve lezzetli sonuçlar veriyor. Temel demleme araçlarına ünlü markanın güvencesiyle ulaşmak da mümkün olabiliyor.

Starbucks’ın Efsanevi Kahve Çeşitleri

Ev ya da ofisinde Starbucks’ın yüksek kaliteli kahvesini demlemek, özel aromalarına ve unutulmaz efsanevi lezzetlerine ulaşmak isteyenler için pek çok seçenek bulunuyor. Guatemala’nın volkanik da��lar arasındaki yüksek rakımlı Antigua bölgesinde üretilen efsanevi Guatemala Antigua serisi kahveler gibi lezzetlerin yanı sıra kahveyle yeni tanışacaklar için özel deneme boyu Starbucks ürünleri de tercih edilebiliyor. Starbucks filtre kahve, tercihe göre yumuşak içimli, sert içimli ya da farklı aromalarla hazırlanabiliyor. Tüm bunları deneyimleme fırsatı veren çoklu deneme paketleri özel kampanyalarla çok uygun koşullarla satın alınabiliyor. Starbucks Kenya başta olmak üzere pek çok Starbucks çekirdek kahve çeşidi bu deneme paketleri ile eş zamanlı olarak deneyimleniyor, kahve tutkunları için yeni lezzetlerin kapısı aralanıyor. Starbucks kahve fiyatları sunduğu lezzet ve aromatik zenginlik göz önünde tutulduğunda oldukça uygun koşullar sunabiliyor. Starbucks çekirdek kahve çeşitleri, farklı paket büyüklükleri ve dönemsel kampanyalar ile kahve tutkunları için oldukça cazip olanaklar sağlıyor.

Starbucks paket kahve ürünleri farklı demleme tekniklerine uygun çekilmiş versiyonları ile sunuluyor. French Press, kahve makineleri ya da Espresso için farklı büyüklüklerde çekilmiş Starbucks çeşitleri bulunuyor. Starbucks indirim dönemlerinde kahveseverler için oldukça uygun satın alma koşulları sunuluyor. Starbucks ürünleri fiyatları, sunulan istikrarlı kalite düşünüldüğünde kahve tutkunlarının mükemmel lezzetlere erişmesini sağlayan eşsiz fırsatlar oluşturuyor. Markanın filtre kahveleri, farklı aromatik şuruplar ile birlikte alınabileceği gibi, ekstra süt ile daha yumuşak ya da ekstra shot ile daha sert biçimde de içilebiliyor. Espresso bazlı kahve çeşitlerinde doğrudan kafein düzeyini belirlemek de mümkün olabiliyor. Herkesin kendi damak tadına ve alışkanlıklarına uygun kahve mutlaka bulunuyor, günlük tercihlere göre değişiklik yapmak da ayrı bir keyif katıyor. Dükkanlardaki lezzetleri evde ve ofiste deneyimlemek isteyenler için uygun paketlenmiş ürünler bulunuyor ve eşsiz lezzetlere markanın garantisi ile kolay erişim sağlanıyor.

Deneme Paketleri ve Orijinal Hediye Seçenekleri

Sumatra, Ethiopia, Columbia Narino ve daha pek çok lezzet, özel deneme paketlerinin içinde farklı kombinasyonlarla yer alıyor. Starbucks kampanya fırsatları kimi zaman da Starbucks paket kahve çeşitleri ile Starbucks kupa ya da sevilen Starbucks termos bardak gibi ürünleri aynı anda sunabiliyor. Mug ve termoslar özellikle doğum günleri, yılbaşı ya da diğer özel günler için cazip ve hoş bir Starbucks hediye seçeneği oluşturuyor. Starbucks kampanya dönemleri ile bu hediye seçenekleri çok daha zengin ve geniş bir yelpazeye ulaşıyor. Ayrıca dönemsel olarak yenilenen tasarımlar ve yeni geliştirilen ürünlerle sonsuz bir hediye seçeneği sunuyor.

Termos Starbucks gibi formu ve renkleriyle efsaneleşmiş ürünlerin yanı sıra Starbucks matara gibi ürünler de kişisel kullanım ya da hediye olarak beğeni topluyor. Evde ya da ofiste demlenen kahvelerin hemen soğumaması, açık havada kahve keyfinin sürmesi için ısıyı koruyan modeller önemli bir işlev üstleniyor. Kimi kahve tutkunları ise kahve dükkanlarından kahve alırken de Starbucks fincan ya da Starbucks kupa bardak yerine kişisel termoslarını tercih edebiliyor. Starbucks mug termos kişisel karbon ayak izini azaltmak için, tek kullanımlık Starbucks bardak da küresel iklim değişikliğine karşı kişisel olarak önlem almak isteyenler için tüketimi azaltan bir yol olarak tercih ediliyor. Termos ise kahvesini yavaş yavaş, tadına vararak içmek isteyenler için ısıyı ve lezzeti uzun süre koruyan keyifli bir ürün olarak öne çıkıyor. Starbucks termos mug, sevilen tasarımları ile popülerliğini hiç kaybetmiyor, Starbucks kahve fincanı gibi hediye listelerindeki yerini hep koruyor. Oldukça ilginç ürünlerle hediye arama derdine de son veriyor ve engin kahve kültürünü sevdiklerinizle paylaşmanız için hediye ürünlere büyük özen gösteriyor.

Teavana Serisi ile Çayın Yeni Tadı

Starbucks, sevilen kahvesinin yanı sıra özel çay çeşitleri ile de yepyeni lezzetlerin kapısını aralıyor. Yeşil çay, siyah çay, hibiskus ve daha pek çok Teavana çay çeşidi ile geleneksel lezzetlere modern bir yorum getiriyor. Marka, Türkiye’nin geleneksel olarak çay düşkünü olması nedeniyle çaya ayrı bir önem veriyor. Tıpkı kahve seçiminde olduğu gibi, çay yaprakları yüksek kaliteli olanlar arasından uzmanlar tarafından seçiliyor ve en taze filizlerle katkısız olarak üretiliyor. Doğal bitki çayları ve geleneksel çaylar yeni bir yorumla modern lezzetler olarak çayseverlere ulaştırılıyor. Teavana serisi çaylar arasında sevilen siyah ve yeşil çay çeşitlerinin yanı sıra çok sayıda bitki çayı da bulunuyor. Ayrıca çayı temel alarak yapılan pek çok başka sıcak ve soğuk içecek de bulunuyor.

Dünyaca ünlü marka çay çeşitleri için de başta demlik, mug ve kupa olmak üzere pek çok yan ürün sunuyor. Bitki çaylarının ideal biçimde demlenebileceği demlikler kimi zaman takım halinde de satın alınabiliyor. Teavana çaylar kahve dükkanlarının yanı sıra evde hazırlamaya uygun poşet çaylar olarak da satın alınabiliyor. Markanın efsanevi ve popüler lezzetleri böylelikle ev ve ofis ortamlarında hızlıca hazırlanıyor, hem vakit hem nakit kaybının önüne geçilebiliyor. Markanın özel bitki çayları daha huzurlu, daha sakin bir sıcak içeceği tercih eden çay tutkunlarının özlemlerine başarıyla yanıt veriyor.

Termos ve Mug'lar ile Her İstediğinizde Sıcak Kahve

Kahve çeşitleri, termos modelleriyle her an taze ve sıcak olarak içilebiliyor. Kahve tutkunlarının vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan termos ve mug çeşitleri, tercihe göre sabah işe giderken dükkandan kahve alıp uzun süre sıcak tutmak için kullanıldığı gibi, yavaş yavaş içenler için sürekli sıcaklık da sağlayabiliyor. Genellikle sadece kahveyi sıcak tutma işlevi düşünülse de, kahve termosları sıcak yaz aylarında ise tam tersine soğuk kahve ve çay çeşitlerini istenen soğuklukta muhafaza etmek için de kullanılabiliyor. Starbucks mug çeşitleri de aynı işleve sahip bir ürün olarak özgün tasarımları ve eğlenceli versiyonları ile oldukça beğeni topluyor.

Farklı büyüklüklerde ve tasarımlarda olabilen termos modelleri, kahve boyları gibi 250, 350 ya da 500 mililitre kapasiteleri ile farklı tercihlere hitap ediyor. Klasik termos ölçülerindeki silindir biçimindeki termoslar çok daha yüksek kapasitelere ulaşırken bardak işlevi de taşıyan küçük termos ve mug'lar günlük kullanım için şık ve modern bir tercih oluşturuyor. Termos modelleri, tasarımda ve üretimde kullanılan malzemelerine bağlı olarak uzun sürelerle sıcak ya da soğuk tutma işlevi taşıyor. Çevre koşulları da bu sürede etkili olabiliyor. Termoslar ortalama olarak 6 saat süreyle içindeki içecekleri sıcak tutabiliyor. Üretim koşullarına, tasarımına ve kullanıma bağlı olarak bu süre biraz daha aşağılara da inebiliyor. Soğuk tutma işlevi ise biraz daha uzun bir süre etkili olabiliyor. Termoslar ortalama bir hesaplama ile içindeki içecekleri 8 saate kadar istenen derecede soğuk tutabiliyor.

Termos ve Mug'lar ile Daha Sağlıklı ve Daha Güvenli

Uzun süreli kullanımlarda temizliğe dikkat edilmesi gerektiği ve malzeme kalitesi sağlık ile doğrudan ilgili olduğu için, termos ve mug çeşitlerinin doğru seçilmesi büyük önem taşıyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik termos modelleri öne çıkarken pompalı, sert plastik ya da cam modeller de bulunabiliyor. Starbucks termos ve mug fiyatı; kullanılan malzemeye, boyutuna ya da dönemsel kampanyalara bağlı olarak değişse de, yüksek kaliteli malzeme kullanma ilkesi hiç değişmiyor. Ayrıca bazı mug modellerinin devrilmeyecek biçimde tasarlanması pek çok kazanın önüne geçiyor, daha güvenli bir kullanım sunuyor. Devrilmez mug modelleri gibi, vidalı kapaklı termos ve mug modelleri de kapağın açılması sonucu dökülme gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Mug ve termos modellerinin güvenlik açısından sağladığı faydalar, özellikle evcil hayvanların yaşadığı ya da çocukların bulunduğu ev ve ofislerde büyük fayda sağlıyor. Çantada dökülmenin önüne geçen modeller ise kişisel eşyaların zarar görebileceği istenmeyen durumların önüne geçiyor.

Çift katmanlı ve yüksek kaliteli çelik içeren termoslar daha sağlıklı bir tercih olabiliyor. Ayrıca kullanılan malzemelerin içeriğinde kanserojen madde olmaması da büyük önem taşıyor. Starbucks, çekirdeklerin seçimi sırasında özen gösterdiği yüksek standartlara termos, mug ve diğer ürünlerinin malzeme ve tasarımında da dikkat ediyor. Özellikle dönem dönem tasarlanan özel seri ürünler büyük beğeni topluyor. Özel seri çelik termoslar, çelik tasarım mug'lar ve kupa gibi ürünlerin yanı sıra Starbucks yılbaşı serisi ürünler de merakla bekleniyor. Mevsime göre değişen tek kullanımlık kağıt bardaklar gibi, markanın yeni özel tasarım ürünleri de büyük bir heyecanla bekleniyor.

Starbucks ile Yeni Bir Kahve Kültürü

Starbucks tarihi kahve dükkanlarında kusursuz lezzetler sunmak kadar, yaşamın her alanında kaliteli kahveye kolay erişimi önemseyen bir motto'yu da içeriyor. Marka, her alanda kahve kültürünün gelişmesi için önemli adımlar atıyor. İlk mağazasını 1971 yılında açan dünyaca ünlü kahve markası, Amerika’nın Seattle kentindeki tarihi Pike Place Çarşısı içindeki kahve dükkanından 65 ülkede 21 binden fazla dükkanı olan bir kahve zincirine yüksek kalitesi ve istikrarlı çabası ile ulaşıyor. Küçük ve tek bir dükkanda iken de yüksek kaliteli ve taze kavrulmuş kahve çekirdekleri kullanan marka, efsanevi Moby Dick romanından ilham alınarak konulan adı ve deniz kızı logosu ile tüccar denizcilerin hatırasını yaşatıyor.

Starbucks Yönetim Kurulu Başkanı Howard Schultz’un İtalya'daki gözlemleri ve deneyimleri ile yarattığı bu özel mekana, şimdi küreselleşen dünyanın her köşesinde rastlamak ve aynı lezzete kolayca ulaşmak mümkün. Sadece sıcak bir fincan kahve değil, bir kahve kültürü ve yaşam deneyimi sunan marka, yeni nesil kahve kültürünün yeşermesinde ve yaygınlaşmasında büyük bir paya sahip. Markanın hangi ülkede olursa olsun, yüksek standardını koruyan mağaza anlayışı özel bir felsefeye dayanıyor. Çevreyi koruyan, iletişimi mümkün kılan ve insanların evi gibi rahat edebileceği mekanlar olan Starbucks mağazalarında, geri dönüşümlü malzemeler ve sistemler kullanılıyor. Tasarım malzemeleri olarak da, bu felsefeye uygun olarak eskitilmiş ahşap, seramikten yapılan zeminler, metal tabureler ve lekeli beton gibi malzemeler öne çıkıyor. Tasarımlar ayrıca Seattle’daki ilk mağazanın tasarımından izler taşıyor. Bu kurumsal felsefe, markanın ürettiği kahveler ve ürünlere de yansıtılıyor ve marka kimliğini taşıyan modern tasarımlar ortaya çıkıyor.

Yüksek Kalite, Makul Fiyat

Özel seri üretilen filtre kahve çeşitleri kadar Starbucks mugs, kupa bardak, Starbucks kahve matarası gibi sevilen ürünler de kahve kültürünün yaygınlaşması için büyük kolaylık sağlıyor. Starbucks fincan çeşitleri her zevke uygun farklı modelleri ile sadeliğin ve şıklığın sembolü haline geliyor. Sadece filtre kahve ya da espresso gibi kahve çeşitleri için değil, geleneksel Türk kahvesi keyfi için de Starbucks kahve fincanı, özel ve estetik tasarımıyla tercih listelerinde ön sıralara çıkabiliyor.

Starbucks hediye seçenekleri yanında kahve tutkunlarının daha keyifli kahve zamanları geçirmesi için de çaba gösteren marka, Starbucks ürünleri fiyatları ve sunulan kalite arasında titiz bir denge oluşturuyor. Oldukça popüler olan Starbucks mug fiyat skalası sayesinde, pek çok özel tasarım ürün gülümseten koşullarla satın alınabiliyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile beğeni toplayan Starbucks online olarak Trendyol sitesinde en uygun ve avantajlı koşullarla erişilebilir durumda. Trendyol sitesinin Starbucks indirim ve kampanyaları sayesinde en sevilen ürünlere, en leziz kahvelere anında ve avantajlı fiyatlarla ulaşılabiliyor.

 

 

search result placeholder