Skmei

560 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Skmei

Şıklığınızın Tamamlayıcı Aksesuarları Skmei Saatler

Skmei, kaliteli malzeme ve şık tasarımları ile farklı saat modelleri bulunan önemli markalardan biridir. Saatler gündelik hayatta ve özel hayatta zamanı kontrol edebilmemizin yanı sıra, şıklığın tamamlanmasında oldukça öne çıkan ürünler arasındadır. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin sıklıkla kullandığı aksesuarların başında saat modelleri gelmektedir. Saatlerde doğru seçim yapabilmek tarzınızı yansıtabilmenizde büyük önem taşıyacaktır. Saat seçimleri yapacağınızda özellikle nasıl bir model alacağınızın kararını vermeniz gereklidir. Giyim tarzınız saat seçimlerinizde önemli bir etkendir. Klasik giyim tarzını tercih edecek kişilerin daha ağır modeller, spor giyim tercih edenlerin ise daha spor ürünler tercih etmesi şıklık açısından oldukça önemlidir. Saat kordon metal olan modeller daha klasik bir görünüm sağlarken, deri kordon modeller spor kullanıma uyum sağlayacaktır. Bunun yanı sıra saat modellerinden beklentinizde oldukça önemlidir. Bazı kişiler yalnızca aksesuar ya da zamanı kontrol edebilme amaçlı saat tercih etmektedir. Ancak bazı kişiler zamanın yanı sıra takvim, kronometre, adım sayar gibi özelliklerin bulunmasını da isteyebilir. Bu durumda normal saatin dışında akıllı saat modelleri tercih etmek gerekir. Skmei akıllı saat modellerinde; kronometre, adım sayar, yağ yakıcı, takvim, alarm gibi birçok fonksiyon içeriği bulunmaktadır. Bu nedenle yalnızca bir saatle, birçok işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Ayrıca önemli özelliklerinden bir tanesi su geçirmemesidir. Skmei akıllı saat özellikleri sayesinde her alanda rahat bir kullanım imkânı sağlar. Bu saat erkek ya da kadın fark etmeden spor kıyafetlerle kullanılabilmektedir. Markanın dijital özellikli saat modelleri de bulunmaktadır. Skmei dijital saat modelleri kadın ve erkeklerin kullanımı için tasarlanmış modellerdir. Bu saatler de saat, dakika ve saniye kavramları dijital ekranda görüntülenir. Alarm, tarih, kronometre ve aydınlatma özellikleri bulunmaktadır. Bu saatin diğer özelliklerinden biri mineral cama sahip olmasıdır. Kordon tipi çelik olan bu ürün klasik kıyafetlerle uyum içerisinde olacaktır. Birçok özelliği bulunduğu için yalnızca bir saatle birçok işinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Erkek saat modelleri Skmei de geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Saat çeşitlerinde silikon kordonlu modellerde oldukça yaygındır. Silikon kordonlar bileği rahatsız etmemesi nedeniyle rahat bir kullanım sağlamaktadır. Bu nedenle erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen kordon tipleridir.

Skmei Saatlerle Klasik ve Spor Tarzınızı Ortaya Koyabileceksiniz

Erkekler aksesuar çeşitlerinde oldukça az ürün çeşidini kullanırlar. Ancak hemen hemen her erkeğin tercihleri arasında, saat modelleri bulunmaktadır. Skmei erkek kol saati modellerinde spor ya da klasik seçenekler bulunmaktadır. Skmei led saat, örgü metal kordon tipine sahiptir. Geniş bir led ekranı bulunan ürün, suya oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle her alanda rahatlıkla tercih edilebilecektir. Dikdörtgen cam şekli bulunan ürün, mineral cama sahiptir. Bu nedenle, uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır. Led ekranda saat ve dakika göstergesi bulunur. Ayrıca takvim gösterme özelliği de bulunmaktadır. Skmei dijital analog saat markanın öne çıkan erkek modellerinden biridir. Siyah silikon plastik kayış tipinden tasarımı yapılan modelin camı çerçeveleyen mavi bir tasarımı da bulunmaktadır. Analog saatte; saat, hafta, takvim, alarm ve kronometre özellikleri bulunmaktadır. Bu nedenle erkekler için oldukça kullanışlı bir üründür. Skmei pusulalı saat modelleri, yönünüzü belirlemeniz açısından başarılı ürünler arasındadır. Özellikle dağcılık gibi Outdoor sporları ile uğraşan kişiler için uygun olabilecek bir saat modelidir. Plastik silikon kordon tipi olması nedeniyle bileğinizi sararken, rahat hareket edebilmenize de olanak sağlar. Suya dayanıklı olan bu ürün, olası kazarlar da hasar görülmesine karşı kendini korur. Ekran tipi dijital olan bu ürünün camı mineral malzeme içeriğine sahiptir. Ürünün farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Kişiler kendi zevklerine göre renk seçimleri yapabileceklerdir. Markanın öne çıkan saat modellerinden biri ise, ABS Plastik kordonlu yuvarlak kadran saat modelidir. Dijital ekran içeriğine sahip bu model, suya yüksek direnç göstermektedir. Yuvarlak kasanın camı mineral içeriklidir. Bu nedenle oldukça sağlamdır. Bu üründe; kronometre, alarm, takvim özellikleri bulunmaktadır. Özellikle kadranında bulunan detaylar, saatin şık bir görünüme ulaşmasını sağlamıştır. Ürünün yeşil, mavi, gri, siyah, vizon ve lacivert tonları bulunmaktadır. Skmei askeri saat olarak bilinen saat modeli ise silikon kadrana sahiptir. Kasanın da silikon plastik olması nedeniyle her alanda kırılmadan ya da zarar görmeden kullanılabilir. Bu nedenle askerlerin tercih ettiği, ancak herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Kasanın camı mineral cam içeriğine sahiptir. Mineral camlar kolay kolay çizilmeyeceği için uzun süreli kullanım sağlayacaktır. Saatte kronometre, takvim, alarm gibi özelliklerde bulunmaktadır. Ekranı dijital olan bu ürünün kayışlarında farklı renk alternatifleri bulunmaktadır.

Skmei Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Skmei Türkiye kadın saat modelleri de spor ya da klasik giyim tarzına göre ürün seçenekleri üretmiştir. Kadın saat modellerinde öne çıkan ürünlerden bir tanesi, Skmei dijital analog saat çeşitleridir. Bu ürünün kordonu metaldir. Su geçirmez olan bu ürünün camı mineral camdır. Bu üründe takvim, kronometre, geri sayım, alarm ve ışık özelliği gibi özellikler bulunmaktadır. Bu nedenle her durumda konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Saatte kordon modellerinde kadınların beğenilerine hitap edebilecek sarı, bakır ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Skmei kadın saat tasarımları arasında öne çıkan diğer bir ürün dokunmatik saat modelleridir. Ürünün kordon kısmı siyah metalden üretilmiştir. Yuvarlak kasası mineral cam içeriklidir. Suya oldukça dayanıklı olan bu ürünün kadınların rahat kullanabilmesini için tasarlanmıştır. Skmei led saat modeli kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Kare kasa şekli beyaz olarak tasarlanmıştır. Kasa tipi çelik, kadran tipi ise silikon tasarımlıdır. Led büyük ekranı oldukça dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra mavi rengi, farklı ve şık bir görünüme sahiptir. Kadın saatlerinde öne çıkan ürünlerden biri renkli kasa modelleridir. Silikon kordonu bulunan bu ürünün yuvarlak ve mineral içerikli kasası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kasasında kullanılan kadrana göre farklı renkler kullanılması görünümü tamamıyla değiştirmektedir. Kasada yeşil, mavi, pembe, sarı gibi iddialı renk seçenekleri bulunmaktadır. Skmei kadın kol saati modellerinde deri kordon seçenekleri de oldukça fazladır. Analog olan bu saat modelleri, rakamlar, akrep ve yelkovandan oluşmaktadır. Bu modellerde dikdörtgen, kare ve yuvarlak kasa şekli bulunmaktadır. Ayrıca kadranlarda mineral cam kullanılmıştır. Bu modellerin hepsinde su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. Ekranın dijital olmaması nedeniyle takvim ya da diğer özellikler analog saatlerde bulunmamaktadır. Skmei analog saat modellerinde klasik saat renklerinin yanı sıra farklı ve sıra dışı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Markanın kadın saat modellerinde taş detaylı ve daha çok klasik kullanıma uygun model seçenekleri de bulunmaktadır. Özellikle markada kesme cam görünümünde kadran şekilleri de bulunmaktadır. Oldukça şık bir görünüm sağlayan bu ürünlere kadınlar tarafından oldukça rağbet gösterilmektedir. Skmei saat modellerinde renkli ekran özelliği de bulunmaktadır. Kasa kısmında kullanılan renk modelleri modelin daha kullanışlı ve şık görünmesine neden olmaktadır. Skmei saat fiyatları; erkek ve kadın saatlerinde model seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Trendyol uygulaması üzerinden, markanın tüm saat modellerini inceleyebilir, zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik ürünlere anında ulaşabilirsiniz.