Şirinler

183 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Şirinler

Çizgi film dünyasının en sevilen karakterleri arasında yer alan Şirinler, yeni nesil tarafından da büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Çocuklara birlikte yaşama, paylaşma, farklılıklara saygı, çalışkan ve iyi niyetli olma gibi çok sayıda erdem öğreten ve bu sayede ebeveynlerin de beğenisini kazanan Şirinler, birbirinden eğlenceli oyuncak ve aksesuarlarıyla çocuklarınızın hayatını renklendirmeyi başarıyor.

Şirinler Köyü'nü Keşfetme Zamanı

Şirinler oyuncak seçenekleri, sevimli peluş oyuncak modellerinden, çantalardan, arabalardan ve aksiyon figürlerinden oluşuyor. Şirinler peluş oyuncak ve aksiyon figürleri arasında ise kaslarıyla baş döndüren Güçlü Şirin, sevimliliğiyle yüz güldüren Somurtkan Şirin, her an her yeri birbirine katma ihtimaliyle sempati toplayan Sakar Şirin ve bir türlü doymak bilmeyen Obur Şirin modelleri öne çıkıyor. Her şeyi bilen Gözlüklü Şirin ve bir türlü memnun olamayan Huysuz Şirin aksiyon figürleri de çocukların en çok rağbet ettiği oyuncak figürleri arasında yer alıyor. Tüm bu modelleri bir arada satın alıp göz alıcı bir Şirinler koleksiyonu oluşturabilir ve çocuğunuza çok mutlu olacağı bir hediye verebilirsiniz.

Şirinler desenli modeller arasında peluş sırt çantası seçenekleri de dikkat çekiyor. 2 - 5 yaş arası çocuklar için ideal olan bu ürünler, yumuşak dokularıyla çocuğunuzun cildini ve fizyolojisini koruyor. Şirinler çantaları, Süslü Şirin ve Şakacı Şirin gibi karakterlerin yer aldığı sevimli dış yüzeyleri sayesinde ise çocuğunuzu okula ve çalışmaya motive ediyor. Şirinler boyama kitabı seçenekleri, çocuğunuzun el becerisine katkı sağlarken eğitim hayatına ilk adımlarını atmasına da olanak tanıyor. 6 - 10 yaş arası çocuklarınız için ise Şirinler okul çantası modelleri üretiliyor. Çocuğunuza okul sevgisi aşılayan ve en sevdiği karakterlerin okulda da yanında olduğunu hissettiren bu ürünler,  dayanıklı yapıları sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

Şirinler Oyuncaklarıyla Masmavi Bir Dünya

Şirinler desenli uzaktan kumandalı araba modelleri de, en sevilen Şirinler oyuncakları arasında yer alıyor. Çocuğunuza hem son derece eğlenceli saatler yaşatan hem de el becerisi kazandıran kumandalı araba modellerine çek bırak tipi araba seçenekleri de eşlik ediyor. Şirinler oyuncak seçenekleri arasında en büyük Şirinler koleksiyonu olarak kabul edilebilecek Şirinler Seti de yer alıyor. İçinde Şirinlerin evi, çeşitli aksiyon figürleri ve peluş oyuncaklar gibi çok sayıda ürün bulunan Şirinler Seti, tüm çocuklar ve her daim çocuk kalanlar için göz alıcı bir hediye alternatifi olarak da dikkat çekiyor. Açılabilir Şirinler Evi modelleri de çocukların büyük beğenisini kazanıyor. İçinden sürpriz hediyeler ve zeka geliştirici oyunlar çıkan Şirinler Mantar Ev modelleri, çocuğunuzun hayal gücünü de genişletiyor.

Şirinler peluş figürleri, vantuzlu seçenekleriyle de çocuklarınızın beğenisine sunuluyor. Vantuz desteği sayesinde camlara, fayanslara ve ahşap yüzeylere yapışabilen bu ürünler, Şirin Baba ve Sakar Şirin olmak üzere tüm sevilen karakterleri çocuğunuzun odasına asabilmenize ve çocuğunuz için masmavi bir dünya oluşturabilmenize olanak tanıyor. En çok ilgi gören Şirinler oyuncağı seçenekleri arasında yer alan bu peluş figürler, özel tasarımları sayesinde çocuğunuzun sağlığını da koruyor. Çocuğunuz için üretilen birbirinden renkli ve keyifli ürünler arasında Şirinler desenli nevresim takımları, Şirinler kalemlik seçenekleri, Şirinler kumbara modelleri ve fotoğraf albümleri de bulunuyor.

Şirinler Dünyası Trendyol'da

Şirinler ürünleri arasında çocuklarınıza farklı beceriler kazandırmanıza yardımcı olacak eğitici oyuncak setleri de yer alıyor. Çocuğunuzun el becerilerini geliştiren Değirmen Oyun Seti ve zeka geliştirme özelliği bulunan peluş kukla gibi seçenekler, Trendyol'un size özel sunduğu Şirinler temalı ürünler arasında yer alıyor. Eğer siz de Şirinler'in bu çok keyifli dünyasına hemen adım atmak ve çocuğunuza hayatı boyunca unutamayacağı güzellikte bir armağan vermek istiyorsanız, Trendyol'da yer alan birbirinden kaliteli Şirinler ürünlerini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuz için en uygun ve en eğlenceli Şirinler modellerini seçebilir ve Trendyol'un size özel avantajlarından faydalanarak kolayca satın alabilirsiniz.