Siemens Çamaşır Makinesi

27 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Siemens Çamaşır Makinesi

Siemens Çamaşır Makinesi

Günlük hayatı kolaylaştırmada başrol oynayan beyaz eşyalardan biri olan çamaşır makinesi, Siemens'in yeni nesil teknolojisi, enerji ve performans verimliliği ile birleşerek kullanıcıdan tam not almayı başarıyor. Yenilikçi fonksiyonlar ile donatılan Siemens çamaşır makinesi modelleri, hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik olan özellikleri ile de daha konforlu bir kullanım sağlıyor. Çamaşır makineleri kullanıcı tarafından farklı yıkama programları, yük kapasitesi, fiyat aralığı, dayanıklılık ve enerji sınıfı gibi özellikler göz önünde bulundurularak tercih ediliyor. Siemens çamaşır makinesi kategorisinde yer alan ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürün modelleri, bütçenize hitap eden fiyat aralıkları ile beğeninize sunuluyor. Siemens çamaşır makine fiyatları, farklı bütçe aralıklarına hitap ettiğinden bu konuda da kullanıcıdan tam puan alıyor. 

Yenilikçi Teknoloji ile Konfor Evinizde

Geçmişten günümüze çamaşır makinelerinin en büyük sorunlarından biri olan gürültülü çalışma sistemini yenilikçi yaklaşım ve teknoloji sistemleri ile minimize eden Siemens çamaşır makinesi modelleri, evinizde konforlu ve verimli zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Fırçasız tasarım teknolojisi ile yeniden yapılandırılan ürünler, sürtünmeyi azaltarak hem aşınmayı önlüyor hem de gürültü seviyesini en aza indiriyor. Aşınmanın azalması sayesinde ilk günkü performansını koruyan ve uzun yıllar kullanım imkanı sunan modeller, kullanıcı memnuniyetini büyük oranda arttırıyor. Sabahın erken saatlerinde ya da gece yarısında dahi sessiz kullanım imkanı sunan çamaşır makinenizi, gönül rahatlığı ile dilediğiniz zaman diliminde hem kendi aile bireylerinize hem de komşularınıza rahatsızlık vermeden çalıştırabilirsiniz. Enerji sınıfı, kontrol paneli, çocuk kilidi, yıkama programları, sıkma devri, kurutma özellikleri, yıllık su tüketimi ve yıkama kapasitesi ile her evin ihtiyacı olan özellikleri bünyesinde bulunduran çamaşır makinesi modelleri, fiyat aralıkları ile farklı bütçelere hitap ediyor. Kalabalık aileler için 9-10 kg, çekirdek aileler için 7-8 kg yıkama hacmine sahip olan çamaşır makinesi modellerini kategori içerisinde inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza karşılık gelen ürünü tercih edebilirsiniz. 

Kurutmalı Çamaşır Makinesi ile Hem Yıkayın Hem Kurutun

Yoğun bir çalışma temposuna sahip olan kullanıcılar için mükemmel bir şekilde zaman yönetimi yapmaya destek olan Siemens kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, hem yıkama hem de kurutma işlemini aynı anda yapıyor. Temiz ve kuru kıyafetlere daha kısa sürede ulaşmayı sağlayan ürünler, zaman tasarrufuna ek olarak kusursuz yıkama ve kurutma sonuçları sunuyor. Yıkama ve kurutma fonksiyonlarını aynı gövdede bulunduran kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, ideal fiyatları ile bütçeden de tasarruf etme imkanı sağlıyor. Ayrıca yaşam alanlarında yer sıkıntısı çeken kullanıcılar için de muazzam bir seçim olan ürün, daha az miktarda yer kaplayarak beğenileri topluyor.

Yüksek verimi ve sessiz çalışması sistemi sayesinde evinizde uygun gördüğünüz pek çok yere ürünü konumlandırabilirsiniz. Yıkama sırasında ortalama 51, kurutmada ise 75 desibel ses üretimi yapan ürün, sessiz kullanıma ek olarak çocuk kilidi, yük kontrol sistemi ve su akış sensörü ile kullanımı daha güvenli bir hale getiriyor. Geniş paneli sayesinde kullanımı kolaylaştıran ürün, programların özelliklerini panel üzerinde detaylı şekilde göstererek kullanıcının hedefine hızlıca ulaşmasını sağlıyor. Reload özelliği, makineyi çalıştırdıktan sonra durdurarak unutulan çamaşırları da yıkamaya dahil etme şansı sunuyor. Acil durumların kurtarıcısı olan Süper Kısa 15 programı, ana yıkama programındaki süreyi kısaltarak zaman tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. 

Yıpratmadan Temizlik için Siemens

Farklı çamaşır türleri için özel programlar ile donatılan teknoloji harikası çamaşır makinesi modelleri, ürünlerin yıpranmadan yıkanmasına imkan tanıyor. Özellikle bebek giysileri gibi hassas olan çamaşırlar, yüksek performans ile nazikçe temizleniyor ve mükemmel sonuçlar elde ediliyor. Aile bireylerinizin sayısına göre gereksiniminizi karşılayacak Siemens çamaşır makinesi 9 kg ya da 10 kg modellerinden birini tercih ederek tüm kıyafetlerinize gereken özenin gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Kıyafetlerinize ek olarak yüksek hacme sahip çamaşır makineniz sayesinde daha büyük ebatlara olan eşyalarınızı da rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Elektronik panel üzerinde yer alan sıcaklık ve devir ayarlarını makinede yıkadığınız ürünün hassasiyetine göre düzenleyebilir, dilerseniz daha düşük ya da daha yüksek derecelerde yıkama yapabilirsiniz. 

Çekirdek aileler için ideal hacme sahip olan Siemens çamaşır makinesi 8 kg ya da 7 kg modelleri, modern tasarım özellikleri ve akıllı yıkama teknolojileri ile kullanıcıdan geçer not almayı başarıyor. Dengesiz yük kontrol sistemine sahip olan modeller, makineye yerleştirilen çamaşırların eşit şekilde dağılmasını sağlayarak daha yüksek performans elde edilmesine imkan tanıyor. Farklı yıkama hacimlerine sahip olan çamaşır makinesi modelleri, tek yıkamada çok sayıda çamaşırın yıkanmasına olanak tanıyor. Genel olarak markanın çamaşır makinesi modellerinde tercih edilen Anti Vibration tasarım, hem yıkama hem de sıkma işlemleri esnasında makinenin titreşim hareketini en aza indirerek sağa ve sola çarpma olasılığını düşürüyor. Tüketici dostu yıkama fonksiyonlarına ve A enerji sınıfına sahip olan ürünler, maksimum düzeyde enerji tasarrufu yapıyor.  

Duşlama Sistemi ile Tüm Kirlere Veda Edin

Siemens'in yenilikçi teknoloji anlayışı ile kullanıcıyla buluşan 3D üstten duşlama sistemi, makinenin içerisinde yerleştirilen tüm çamaşırların en iyi şekilde ıslatılmasını sağlıyor. Özellikle lekeli olan çamaşırların üzerine yapılan ıslatma işlemi, lekelerin daha kolay ve derinlemesine temizlenmesinde etkin rol oynuyor. Ayrıca köpük tanıma sistemi bulunan ürünler, tamburda köpüklü kıyafet kalması durumda köpükleri hızlıca tanıyarak, ek durulama işlemini gerçekleştirerek çamaşırların köpükten arınmasını sağlıyor. Özellikle bebek ve küçük yaştaki çocukların kıyafetlerinde oluşan inatçı kirlerin temizliğinde ekstra işlem gerektirmeden temizleme sağlayan çamaşır makinesi modelleri, anneleri yorucu bir işten kurtarıyor. Çamaşırlardaki kirleri muazzam bir şekilde temizleyen ürünler, aynı zamanda kendi bünyesinde oluşan deterjan haznesindeki kirliliği de kendi kendine temizleyerek kullanıcıya hiçbir görev bırakmıyor. Normal şartlarda birkaç kullanım sonrasında deterjan haznesinde oluşan kalıntıların temizlenerek yeni yıkamaya hazır hale getirilmesi gerekiyor. Siemens'in kendi kendini temizleyen makineleri sayesinde, kullanıcı bu zorunluluktan da kurtuluyor ve ürünler bir sonraki kullanım için her daim hazır halde bekliyor. 

En Yüksek Devirde Dahi En Az Kırışıklık

Ütü yapmayı sevmeyen kullanıcılar için mükemmel bir teknolojik sistem ile donatılan Siemens çamaşır makinesi 1400 devir, çamaşırların fazla buruşmasını engelleyerek ütüleme işlemini daha kolay hale getiriyor. Ütüleme sırasında sarf edilen enerjiyi ve zamanı en aza indiren model, kullanıcıyı bu konuda da tatmin ediyor. Özellikle gömlek, şifon ürünler ve kumaş takım elbise gibi ütülenmesi oldukça zor olan ürünlerde kırışmayı minimum düzeye indiren ürünler, ütüleme işlemini daha pratik hale getiriyor. Yoğun çalışma temposuna sahip ve çoğu zaman takım elbise gibi resmi kıyafetler kullanmak zorunda olan kullanıcılar için mükemmel bir teknoloji sunan yüksek devirli çamaşır makineleri, ütü zorunlululuğunu pratik ve daha hızlı yapma imkanı sunuyor. Ayrıca ütüleme ihtiyacı daha az olan kıyafetlerinizi kurutlamalı çamaşır makinesinde yıkayarak hemen kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 

Beyazlar için Maksimum Düzeyde Hijyen

Beyaz çamaşırların temizliği konusunda oldukça titiz davranan kullanıcılar için yüksek derecede yıkanma imkanı sunan Siemens kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, en zorlu kirleri dahi mükemmel bir şekilde çıkartarak etkili bir temizlik imkanı sunuyor. Zorlu kirler için önceden herhangi bir temizleme işlemi gerektirmeden temizlik sağlayan çamaşır makinesi, kurutmalı olması sayesinde kısa süre sonra kıyafetlerinize ulaşmanıza yardımcı oluyor. Yüksek derecede yıkanması durumunda dahi çamaşırların yıpranma olasılığını en aza indiren ürün beğenileri kazanıyor. Ürünün kurutma işlemine sahip olmasının bir diğer avantajı ise özellikle kış aylarında çamaşırları asacak yer problemini ortadan kaldırması oluyor. Yaz aylarında kurutma işlemi için balkon ya da pencere önü askıları kullanılırken kış aylarında çamaşırların evde kurutulması zorunluluğu oluşuyor. Çamaşırların uzun süre kurumaması hem ev içerisinde kötü bir koku hem de hoş olmayan bir görüntü oluşmasına neden oluyor. Çamaşırlarınızı hem yaz hem de kış aylarında kolayca yıkamak ve kurutmak için markanın kurutmalı çamaşır makinesi modellerinden birini tercih edebilirsiniz. 

Siemens Çamaşır Makinesi ile Zamanı Siz Yönetin

Özel yıkama fonksiyonları ile ön plana çıkan çamaşır makinesi modelleri, zamanı sizin yönetiminize bırakarak çamaşırlarınızı dilediğiniz zaman yıkamanıza olanak sağlıyor. Yıkama programlarının 24 saate kadar ertelenebilme olanağı, zaman konusunda kullanıcıya daha esnek davranabilme imkanı sunuyor. Özellikle çalışan ve sürekli evde bulunmayan kullanıcılar için mükemmel bir seçenek olan erteleme olanağı, çamaşırların kullanıcının evde olacağı saate göre yıkanmasına ve yıkanma işleminin son bulmasına göre ayarlanabiliyor. Kurutma işlemi olmayan bir ürüne sahipseniz, erteleme sistemi sayesinde çamaşırlarınızın ıslak şekilde makinede beklemesini ve istenmeyen bir kokunun oluşma durumunu en aza indirebilirsiniz. Makinenizin çalışma saatini eve geleceğiniz zamana göre ayarlayarak, geldiğinizde çamaşırlarınızı hızlıca asarak bu işlemi pratik ve kolay bir hale getirebilirsiniz. 

Makinenize Sınır Koymayın

Günlük kıyafetleri yıkamanın yanı sıra yorgan, battaniye, yastık, pike ve nevresim takımı gibi daha büyük ebatlara sahip olan tüm eşyalarınızı da makinenizde güvenilir bir şekilde yıkayabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde sürekli yıkanma ihtiyacı duyduğunuz ev tekstili ürünlerinizi doğru yıkama ve sıkma programlarını seçerek yıkayabilirsiniz. Yüksek yıkama hacimlerine sahip olan makinenizde kilo sınırını aşmayacak ebatlara sahip olan ürünler için tercih edebilirsiniz. Bu ürünlere ek olarak oldukça hassas bir yapıya sahip olan perdeleriniz için perde programını kullanabilir ve perdelerinizin üzerinde oluşan tüm lekelerin hassasça giderilmesini sağlayabilirsiniz. Farklı dokulara sahip olan ev tekstili ürünleriniz için elektronik kontrol paneli üzerinde yer alan uygun programı kolayca seçebilirsiniz. En hassas parçalar için bile sorunsuz temizlik sunan yeni nesil programlar, güçlü performansları ile dikkatleri üzerine topluyor. Gündelik hayatınızı kolaylaştırıp çamaşır yıkama işlemini daha kolay hale getiren Siemens çamaşır makinesi çeşitleri ile kısa yıkama programlarını seçerek işlerinizi daha kısa sürede bitirebilir ve kendinize zaman ayırabilirsiniz. 

Outdoor Programı

Dağcılık, triatlon, kitesurfing ve golf gibi spor dalları ile ilgilenen kullanıcıların beğenisini kazanan outdoor programı, bu spor aktiviteleri için kullanılan özel kıyafetleri yıpratmadan ya da herhangi bir zarar vermeden temizleme şansı sunuyor. Sürekli kuru temizleme ile uğraşmak isteyemen kullanıcıları bu zorunluluktan pratik bir şekilde kurtaran outdoor programı, bu hassas ürünlerin işlevlerini kaybetmemelerine ve uzun süre kullanılabilmelerine olanak sağlıyor. Yıkama işlemi sırasında çamaşırların içine nüfuz eden özel bir madde ve doğru sıcaklık sayesinde ürünler zarar görmeden dezenfekte ediliyor. Ayrıca doğru tambur hareketleri ile geliştirilen Super15 ve super40 programı ile özel kıyafetlerinize havadar yapısı bozulmadan daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Özellikle belli dönemlerde daha sık yaptığınız spor aktiviteleriniz için dilediğiniz her an temiz kokulu kıyafetlerinizi kullanabilirsiniz. 

Estetik ve Modern Duruş

Performans ve yıkama özellikleri kadar dış tasarımı ile de beğenileri üzerine toplayan ürünlerde evinizin renklerine göre beyaz ya da inox renge sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Şık ve estetik bir tasarıma sahip olan ürünlerin, evinizde konumlandırdığınız tüm alanlarda modern bir duruş sergileyeceğinden emin olabilirsiniz. Ürünlerin pek çoğunda tercih edilen devasa elektronik panel, modellerin çok daha estetik bir görünüm kazanmasında etkin rol oynuyor. Hayatı kolaylaştıran tasarım detaylarına sahip olan ürün, bulunduğu ortama en iyi şekilde uyum sağlıyor. Tasarım ve teknolojinin eşsiz bir şekilde bir araya getirilmesi ile üretilen çamaşır makinesi modelleri, hem modern tasarımları hem de kullanıcı dostu performans özellikleri ile ilk tercih edilenler arasında yer alıyor. Tasarıma şıklık katan cam kapak bölümü, hem makineniz boşken hem de çalışırken estetik bir duruş sergiliyor. Ayrıca şık görünümünün yanı sıra cam kapağın geniş açılma kapasitesi, ebat olarak büyük olan parçalarınızın makineye yerleştirilmesi esnasında işinizi kolaylaştırıyor. 

Güvenli ve Uzun Süreli Kullanım

Üretiminde kullanılan kaliteli ürünler ve modern teknolojiler sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanacağınız çamaşır makinesi modelleri, hayatınızı kolaylaştırmakla kalmıyor aynı zaman bütçenizden tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. Evinizin en önemli eşyalarından biri olan çamaşır makinenizi, Siemens ürün modelleri arasından tercih ederek sessiz çalışma performansının uzun yıllar keyfini süre ilirsiniz. Kalitenin ve dayanıklılığın yanı sıra çocuk kilidi, waterPerfect Plus, metal kapı menteşesi ve çelik görünümlü mıknatıslı kapak ile daha güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Özellikle küçük çocuklara sahip evlerde etkin rol oynayan çocuk kilidi, yıkama programının durdurulmasını ya da deği��tirilmesini engelliyor. Ürünlerinizde herhangi bir problem olması durumunda Siemens çamaşır makinesi yedek parça temini için yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu yenilikleri, ürünlerinde sık sık kullanarak her zaman daha iyisini hedefleyen Siemens, hem dayanıklı hem modern hem de güçlü performansa sahip çamaşır makinesi modelleri ile kullanıcının tercihleri arasında yer almayı başarıyor. Son dönemin en çok beğeni kazanan modellerinden biri olan kurutmalı çamaşır makinesi, kullanıcıyı, ekstra kurutma ve çamaşır asma zorunluluğundan kurtardığı için oldukça beğeni kazanıyor. Aynı gövdede her iki işlemi de kısa sürede sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren ürün, diğer performans özellikleri ile de akıllarda yer ediniyor. Reload fonksiyonu, çok katlı su koruma, iQDrive motor, su akış sensörü, tüm yıkama programları ve özel fonksiyonlar için tam elektronik kontrol, varioSoft tambur sistemi, waterPerfect Plus, köpük tanıma, dengesiz yük kontrolü, köpük ikaz ve çocuk kilidi özelliklerine sahip olan ürünler kullanıcının tüm beklentilerini karşılıyor. 

Siemens Çamaşır Makinesi Fiyatları

Sahip oldukları model ve performans özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahip olan çamaşır makinesi çeşitleri arasından, ailenizin ihtiyaçlarını karşılayacak modeli tercih edebilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Kategori içerisinde yer alan Siemens çamaşır makinesi 9 kg 1200 devir, 1400 devir, kurutmalı gibi farklı performanslara ve programlara sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Siemens çamaşır makinesi fiyatları, farklı aralıklarda olması sayesinde pek çok bütçeye hitap ederek kullanıcının beğenisini kazanıyor. Eskiyen ve çamaşırlarınızı istediğiniz gibi yıkamayan çamaşır makinenizin yerine Siemens ürünlerinden birini alarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ve sahip oldukları özellikleri öğrenmek için ürünlerin alt kısmında yer alan özellikler kısmını inceleyebilirsiniz. Birbirinden kullanışlı yıkama programlarına sahip olan modeller Trendyol'da sizleri bekliyor.