Selsun Blue Maksimum Güçlü Mentollü Kepek Şampuanı 325ml

Son 1 Ürün
Tahmini Teslimat:10 - 24 Mayıs

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Selsun Blue Maksimum Güçlü Mentollü Kepek Şampuanı 325ML


Boyut: 325ML

Maksimum güçlendirilmiş mentol etkili kepek şampuanı.

Kepek ve seboreik dermatit'in neden olduğu pullanma ve kaşıntıya maruz kalarak zor anlar mı yaşıyorsunuz? Peki Selsun Blue kullanıyor musunuz? Selsun Blue şampuan kepeklenme ve seboreik dermatit ile ilgili saç derisindeki kepek, pullanma ve kaşıntıyı kontrol altına almak için özel olarak formüle edilmiştir.

Selsun Blue gücü kepeği saçlarınızdan uzaklaştırarak saçlarınızın sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Böylece saçlarınıza en iyi bakımı yapmış olursunuz. Bu şampuan pullanmayı, kaşıntıyı, kepeği ve seboreik dermatit'i kontrol etmek ve bunların tekrar ortaya çıkmasını engellemek için doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Özel Formül.
Saç derisini serin tutan ve yatıştıran maksimum güçlü formülü ile kepek kontrolü sağlar. Selsun Blue Kepek Şampuanı, Selenyum Sülfür içeriği ile kepekler üzerinde oldukça etkilidir. Mentol ile zenginleştirilmiş formülü serinlik hissi verir ve saç derisini yatıştırır.

  • Saçlarınızdaki aşırı kepeğin korkulu rüyası.
  • Kepek kontrolü için tam aranan kaynak.

Kullanım Şekli:
En iyi sonuç için haftada en az iki kez kullanılması tavsiye edilir. İyice çalkalayın. Saç ve saç derisine masaj yaparak uygulayınız. İyice durulayınız.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Saç derisi dışındaki alanlarda seboreik dermatit etkisi yapar. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde su ile iyice yıkayınız. Boyalı ve permalı saçlar için kullanıyorsanız, kullanım sonrasında saç ve saç derisini iyice durulayınız. Ürünü kullandıktan sonra durum kötüleşirse veya bu ürünü düzenli kullanmanıza rağmen bir gelişme görülmez ise kullanımı durdurun.
-23%
209,00 TL
161,40 TL

Satıcı Hakkında

Pinkbeautyhome

9.1
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (4)
Pulse Of Trade
9.0
Tahmini Teslimat: 10 - 24 Mayıs
219,00 TL
161,50 TL
tiklayingelsin
8.0
Tahmini Teslimat: 10 - 24 Mayıs
199,00 TL
162,50 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder