search result placeholder

Rachel Paris Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri çok şık kombin parçaları olmalarıyla beraber, göz sağlığı için fazlasıyla önem taşır. Yeryüzüne inen zararlı güneş ışınlarının gözlerle direkt teması, önlem alınmadığı takdirde ciddi göz sağlığı sorunlarına yol açabilir. Güneş gözlükleri, bu sorunların önüne geçebilmek adına özel filtreli camlarla üretilir. Gözlerinizi zararlı ışınlardan korumak, oluşabilecek zararı en aza indirgemek amaçlı üretilirken aynı zamanda şık ve farklı tasarımlarıyla stilinize canlılık katar. Rachel Paris, uzun yıllardır kaliteli ve şık güneş gözlükleri imal ederek adından söz ettirir. Farklı konsept ve tasarımlardaki Rachel Paris güneş gözlüğü modelleri, kaliteden ödün vermeden üretilir. Mor ötesi ve kızıl ötesi güneş ışınları atmosfer tarafından filtreleniyor olsa bile, gözlere zararı oldukça fazladır. Bu nedenle oluşabilecek her türlü zararın önüne geçmek adına, güneşe çıkarken gözlerinizi güneş gözlüğüyle muhafaza etmek büyük bir önem taşır. Rachel Paris güneş gözlükleri, gözlerinizi ultraviyole ışınlarının sebep olabileceği zararlardan korur. Şık tasarımları sayesinde kombinleriniz için ideal parçalardır. Farklı ve spesifik tasarımları, markanın kendine has çizgisini temsil eder. Pek çok farklı alanda modeller bulunduğu için, gerek şık kombinlerinizde gerekse günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz güneş gözlüklerini rahatlıkla bulma imkanınız vardır. Farklı renklerdeki camları ve çeşitli çerçeve materyalleri sayesinde kendinize uygun gözlüğü bulmanız kolaylaşır. Sayfamızdan farklı model ve renkteki gözlükleri inceleyip, kendinize uyacağını düşündüğünüz modelleri tercih edebilirsiniz.

Hem Kaliteli Hem de Tarz Güneş Gözlükleri

Göz sağlığınız açısından oldukça önem taşıyan güneş gözlükleri, ayn zamanda tarzınıza şıklık katan aksesuar parçalardır. Rachel Paris, kendine has tasarımları ve kaliteli malzemeleri buluşturarak ürettiği gözlüklerle, gözlerinizi korur ve stilinize renk katar. Pek çok farklı tasarımdaki Rachel Paris kadın güneş gözlüğü modelleri, şık ve karakteristik tasarımlarıyla göz önüne çıkar. Çeşitli renklerdeki camları, desenli çerçeveleri ve farklı tasarımlarıyla size tercih kolaylığı sunar. Şık davetlere giderken kullanabileceğiniz taşlı gözlükler, günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz sportif tasarımlar ve tarzınıza farklı bir hava katacak özgün tasarımlara sahip gözlüklerle her an şık görünebilirsiniz. Farklı materyallerden imal edilen gözlük çerçeveleri arasından yüzünüze yakışan modeli tercih edebilirsiniz. Kemik, metal, asetat gibi çeşitli malzemelerden üretilen çerçevelerin pek çok farklı formu bulunur. Oval, kare, dikdörtgen, geometrik ve pilot modellerinde çerçeveler, yüzünüze yakışan modeli bulma konusunda sizlere kolaylık sağlar. Bazı modellerde çerçevenin gövdesi ve burun köprüsünün farklı materyallerle kombinlenerek üretilmiş olması, tasarıma hareket katar. Farklı ve kreatif tasarımlara sahip camlar, kendinize özgü bir tarz oluşturmanıza yardımcı olur. Bazı modellerin çerçeve bacaklarında bulunan ekstra camlar, gözlüğün kenarından girecek ışığı engelleyerek ekstra konfor sağlar. Gözlük camlarının siyah, sarı, yeşil, mavi, kahverengi ve gümüş gibi çeşitli renklerde olması, gözlerinize farklı koruma yolları sunarken tarzınıza da şık dokunuşlar yapar. Rachel Paris erkek güneş gözlüğü modelleri de oldukça şık ve ağır tasarımlara sahiptir. Genel olarak koyu renklere sahip çerçeveleri tarzınızla klas ve havalı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Gözlüklerin gövdelerinin kullanışlı tasarımı sayesinde yüzünüzde rahatsızlık hissettirmez. Burun yastıklarının konforu uzun süreli kullanımlarda burnunuzun ağrımasını ya da iz çıkmasını engeller. UV korumalı organik camları hafiftir ve zararlı ışınların gözlerinize vereceği hasarı minimuma indirir. Polarize filmli camlar ise yoğun ışık yansımalı ortamlarda yansımayı emer ve dolayısıyla gözlerinizin kamaşmasını ve rahatsız olmasını engeller. Farklı ekartman dereceleri, yüzünüze en uygun modeli bulabilmeniz adına sizlere kolaylık sağlar. Böylelikle gözlüğünüz yüzünüze rahatça oturur ve her an gözlerinize koruma ve konfor sağlayabilirsiniz. 

Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rachel güneş gözlükleri arasından tercihinizi yaparken dikkat etmenizin fayda sağlayacağı birtakım kriterler bulunur. Bunlardan bazıları gözlüğün UV ışınlarına karşı iyi bir koruma sağlaması, çerçevesinin yüzünüze uyumu ve fiyatının bütçenize uygunluğudur. Marka, gözlükleriyle güneşten yayılan zararlı ışınlara karşı koruma sağlar. Camların farklı renkleri, gözlerinizi koruma açısından farklı etkiye sahiptir. Siyah gözlük camlarının ışığı oldukça iyi emebilmelerinden dolayı, fazla parlak alanlarda kullanım için idealdir. Sarı gözlük camları, mavi ışığın azalmasını sağlar. Mavi ışık frekansı yayılmaya eğimli olduğundan dolayı azalması, görüntünün daha net ve berrak olmasını sağlar. Kahverengi camlar parlamayı azaltır ve etraftaki renkleri minimum farkla algılayabilme imkanı sunar. UV ışınları gibi yüksek frekanslı ışınları emerek oluşabilecek ciddi sağlık sorunlarının önüne geçer. Yeşil ve tonlarındaki camlar ise kontrast kalitesini artırır ve keskin bir görüş imkan sunar. Böylelikle tercih ettiğiniz gözlük camları tarzınıza şık bir görünüm katarken çeşitli etkenlerle beraber daha kaliteli bir görüş sağlar. Güneş gözlüklerinin yüzünüze hoş bir görünüm katmasını sağlamak için, yüz tipinize uygun modeller seçmek oldukça önemlidir. Köşeli yüz tipine sahip kişilerde yuvarlak çerçeveli ve ince saplı modeller ideal iken, yuvarlak yüz tipine sahip kişilerin köşeli çerçeveye sahip modeller tercih etmesi daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Oval yüz tipine sahip kişilerde ise neredeyse tüm modeller hoş bir görünüm sağlar. Gözlük modelinizi seçerken aynı zamanda gözlüğün yüzünüzden fazla büyük ya da küçük olmamasına dikkat etmenizde de fayda vardır. Gözlük camının yanaklarınıza taşması ve kaşlarınızı kapatması yahut gözlük bacaklarının fazla açık olması yüzünüze uyum sağlamadığının bir göstergesidir. Gözlük modelinizi kolayca seçebilmek adına Rachel güneş gözlüğü kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz atabilirsiniz.

Rachel Paris Güneş Gözlüğü Trendyol’da

Rachel güneş gözlüğü fiyatları pek çok farklı etken sayesinde değişiklik gösterebilir. Çerçeve üretiminde kullanılan materyaller, camında kullanılan malzeme ve özel filtreler bu etkenlerden bazılarıdır. Rachel Paris, çerçeve üretimini pek çok farklı malzemeden yapar ve size seçenek özgürlüğü sunar. Kemik çerçeveli gözlükler bir miktar daha hafiftir ve karakteristik duruşa sahip olan gözlüklerdir. Metal çerçeveli gözlükler ise klasik ve şık bir görünüme sahiptir. Bazı modellerde bu materyallerin kombinlenerek kullanılması da tasarıma farklı bir hava katar. UV400 korumalı camlar ise ultraviyole ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Açık alanda veya yoğun ışık içeren her ortamda gözlerinizi muhafaza edebilme imkanı sunar. Araba kullanırken, işe giderken, dış mekanlarda vakit geçirirken ya da yürüyüş yaparken görüş kalitenizi artırır ve rahatsızlık hissetmenizi engeller. Çerçevelerinin çeşitli renk ve desenleri tarzınıza rahatça uydurmanıza yardımcı olur. Çiçek ve leopar desenli çerçeveler günlük yaşantınızda tarzınıza hoş bir hava katarken, taşlı çerçeveler şık bir görünüm oluşturur. Gözlük çevresi ve bacaklarının farklı renklerde kombinlenmesi tasarıma hareket katar. Düz renkli çerçeveler ise her tarza ve ortama uymasından dolayı, kombinlerinizin vazgeçilmez parçasıdır. Aynalı camlar ışığın yansımasını engellediği gibi, son derece klas bir görünüşe sahip olmanıza olanak verir. Markanın tasarımlarına kattığı kendine özgü dokunuşlar ve şık çizgiler, gözlerinize koruma sağlarken aynı zamanda şık bir tarza imza atmanıza yardımcı olur. Pek çok model ve renk arasından tercihinizi yaparken aklınıza takılan soruların cevabına ulaşmak veya daha fazla fikir sahibi olmak için Rachel Paris güneş gözlüğü yorum sayfamızı inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin online alışveriş alanında öne çıkan isimlerinden olan Trendyol sayesinde, gözlerinize son kalite koruma sağlayacak şık güneş gözlüklerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

search result placeholder