Profilo Çamaşır Makinesi

22 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Profilo Çamaşır Makinesi

Profilo Çamaşır Makinesi Fiyatları

Profilo, 1995 yılında girdiği Türkiye pazarında 1200’ü aşkın satış, dağıtım ve satış sonrası destek noktasıyla Türkiye’nin en yaygın beyaz eşya üreticilerinden biri haline gelmiştir. Sahip olduğu “Profilo Dayanıklı Ev Aletleri” vizyonu markanın gücünü ve dayanıklılığını bütün kullanıcılarına fazlasıyla yansıtmıştır. Elektrikli süpürgeler, klima cihazları, su ısıtıcıları, küçük ev aletleri ve tabi ki beyaz eşyalarıyla Profilo yaklaşık 25 yıldır hayatımızda. Profilo çamaşır makinesi kampanyaları ile de sizlere bütçenize uygun beyaz eşyaları sunmaya devam ediyor. Profilo tesislerinden, dağıtımına, satışından, satış sonrası hizmetine kadar geniş bir kullanıcı memnuniyet ağı hazırlar ve size uygun çözümler yaratır. Bu sayede siz de ürünü satın aldığınız ilk andan itibaren Profilo markasının gücünü baştan sona hissedeceksiniz. Profilo ürünleri arasında yer alan bütün materyaller kendi imalatında üretilerek, BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. çatısı altında Çerkezköy Fabrikasında gerçekleştirilir. Bu sayede hem yerli üretim ağına da katkı sağlayan marka Türkiye’de olan marka gücünü Türk kullanıcılarıyla sonuna kadar buluşturuyor. Profilo en büyük marka vizyonu olan dayanıklı ev aletleri sloganını, fonksiyonel özelliklerle de bir araya getiriyor. Teknolojinin avantajları kadar bunun fonksiyonel ve kolay kullanım ile de birleştirerek Türk halkının beğenesine sumakta. İnovasyonunu her yıl yaptığı geniş Ar-Ge çalışmalarına borçlu olan firma sizlere yenilikçi bir bakış açısı da sunuyor. Profilo 9 kg çamaşır makinesi ya da alternatif diğer modellerini siz de Trendyol sayfasından rahatlıkla takip edebileceksiniz. Profilo sahip olduğu ödüllerle de sizlere sağladığı hizmet sayesinde ödüllendirilmeye devam ediyor. 2018 yılında kullanmayanlar bile memnun imaj kampanyasında, Kristal Elma Reklam Ödüllerini kazandı. 2016 yılında, Leke uzmanı çamaşır makinesi ödülü kazandı. 2016 yılında yine Effie reklam ödülleri kapsamında, sessiz çalışan çamaşır makinesi ödülünü kazandı. Bu ve daha birçok ödülü markayı Türkiye tarihinde oldukça önemli bir yere getirmeye yetiyor da artıyor bile. Siz de Profilo ailesine katılarak bu kadar güçlü bir marka içerisinde bütçenize uygun çamaşır makineleri arasından tercih yapabileceksiniz. Tek yapmanız gereken ürünler arasında kendi ihtiyacınıza uygun olan modelleri belirleyerek seçim yapmak. Kısa süre içerisinde siz de hayalini kurduğunuz beyaz eşyaya sahip olacaksınız. Evinize dekoratif anlamda da büyük yenilik katan Profilo, alışılagelmiş düzenlerin yanı sıra sizlere güçlü bir dokunuş da sunuyor. Dayanıklılığını sahip olduğu materyal kalitesinde yansıtan firma alışılagelmiş bütün beyaz eşyalara yeni bir soluk kazandırıyor.

Profilo Çamaşır Makinesi Yorumları

Profilo çamaşır makineleri hayatı kolaylaştıracak yeniliklerle sizlere dayanıklı bir ürün yelpazesi de sunuyor. Kullanımınızda yer alacak özelliklerle 6 kilogramdan başlayarak 9 kilograma kadar alternatif birçok ürün sizleri bekliyor. Çamaşır makinesi içerisinde yorgan yıkama, otomatik dozajlama, leke çıkarma gibi alternatif programlarla hayatı kolaylaştıran marka, makine çalıştıktan sonra ekstra ekle gibi yenilikçi özellikleriyle de sizlere güçlü bir program ve çalışma prensibi sunuyor. Leke uzmanı kelimesinin karşılığını veren Profilo; yağ, çay, kahve, kan, ter gibi lekeleri rahatlıkla çıkartabiliyor. Size de sadece kirletmek kalıyor. Deterjan miktarını da kendi kendine ayarlayan Profilo çamaşır makinesi, E-Doz teknolojisi sayesinde çamaşırınızın türüne, ağırlığına ve kirlilik oranına bağlı olarak otomatik şekilde deterjan kullanabiliyor. Bu sayede 40 defaya kadar rahatlıkla tek seferde yıkama yapabilir ve mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Profilo ailesinde yer alan bu güçlü duruş, kullanıcılarına yaşadıkları olumsuz deneyimlerde de yansıyor. Makinenizle ilgili oluşan en küçük sorunda bile hafta içi her gün canlı destek hattını arayabilir ya da teknik servisten yardım alabilirsiniz. Profilo 9 kilo çamaşır makinesi gibi geniş makinelerde özellikle işlevli bir şekilde kullanılan Ekstra ekle özelliği günlük koşuşturma içerisinde yer alan yıkama esnekliğine de katkı sağlıyor. Ürünleri yıkamaya başladıktan sonrasında yeni bir ürün eklemeyi unuttuysanız üzülmenize gerek yok. Başlat ve Beklet tuşu sayesinde yeni ürünleri rahatlıkla ekleyebileceksiniz. SlientPlus çamaşır makinelerinde bulunan motor teknolojisi sizlere yüksek bir performans sağlarken, ultra sessiz bir enerji verimliliği de sağlar. Uzun ömürlü kullanımı da buna eklenince, sizlere keyifle günün her saati çamaşır yıkamak kalır. Titreşimi önleyen yan duvarlar sayesinde oldukça sessiz çalışabilir. Komşularınız hiçbir şekilde rahatsız olmadan günün her saati makine yıkamak büyük bir zevk. Profilo UltraFresh çamaşır makinesi taze bir dokunuş isteyen bütün kullanıcıların imdadına yetişiyor. Ultra sıkma gücü ve oldukça uzun olan kullanım ömrüyle siz de Profilo’yu tercih ederek klasikleşmiş kullanımlara yeni bir soluk kazandırabileceksiniz. Tüm bunları yenilikçi marka gücüyle birleştirirken size uzun süre kullanmak kalacak. Türkiye’de oldukça geniş bir ağa yayılmış olan teknik servis ağı sayesinde, sizlere her zaman yetkili servis hizmeti de sunacak. Online satış ve ürün bilgileri için siz de Trendyol üzerinden değerlendirme yapabilecek ve arzu ettiğiniz ürünlere kısa süre içerisinde sahip olabileceksiniz. Profilo çamaşır makinesi hakkında yapılan yorumların bu denli olumlu geri dönüş sağlamasının sebebi de aslında yukarıda yazdığım sebeplerden kaynaklanmakta. Siz de zaman kaybetmeden Profilo ailesine katılın.

Profilo Çamaşır Makinesi Kurutmalı Fonksiyonlarıyla Dikkat Çekiyor

Profilo UltraFresh çamaşır makinesi sizlere oldukça güçlü bir kurutma teknolojisi sunuyor. Bu özellik, ürünlerinizde oluşan kokuları yok etmeye yaramakta. Ürünü susuz şekilde makineye atıyorsunuz ve saniyeler içerisinde sizlere ürününüzde hiçbir olumsuz koku olmadan geri alabiliyorsunuz. Profilo kurutmalı çamaşır makinesi üzerinde sağladığı inovatif teknoloji ile özellikle is, yağ, ter kokusu ve yemek kokusundan şikayet edenlerin imdadına yetişecek. Bu sayede siz de hem elektrikten hem de sudan tasarruf ederek ürünlerinizi yıkayabileceksiniz. Giysilere sinen kokuları ortalama olarak 30-45 dakika içerisinde yok eden Profilo, yıkamaya bile gerek kalmadan sizlere oldukça yapıcı çözümler sunuyor. Mangal yaparken, sokakta gezerken ya da yemek pişirirken oluşan kokulardan şikayet ederek ürünlerinizi baştan yıkamanıza gerek yok. UltraFresh teknolojisi yıkanmayı gerekmeyen ancak içerisinde koku olan giysilerinizi yıkamak için kullanılan bir programdır. Giysileriniz bu sayede su ve deterjana gerek kalmadan rahatlıkla yıkayabilirsiniz. UltraFresh modunda kullanarak A+++ enerji sınıfı bir performans da alacaksınız. Su ve deterjana gerek kalmadan ürünlerinizi rahatlıkla yıkayabileceksiniz. Ekstra hijyen sayesinde de sizlere derinlemesine durulama özelliği de sağlamaktadır. Ekspres yıkama ve JetPlus+ gibi programları da sizlere 15 dakika gibi bir zamanda %66’ya kadar daha hızlı bir yıkama performansı sunar. 10 yıl sessizlik garantili olan SlientPlus motor sizlere güçlü bir kullanıcı deneyimi sağlatacak. Bu sayede motorun ne sesini ne de titremesini hiçbir zaman hissetmeyeceksiniz. Tek yapmanız gereken tercih ettiğiniz özellikler arasında en uygun olanı belirlemek ve kullanmak. Profilo ailesine katılarak bütçenize uygun çamaşır makineleri arasında siz de tercihte bulunabileceksiniz. 9 kilogramlık makinelerde A+++’dan %30 daha tasarruflu bir kullanım sağlayan Profilo çamaşır makineleri 1400 devir alabilmektedir dakikada. Bu kadar güçlü bir yıkama performansının yanında sizlere bütçe dostu bir enerji kullanımı da sağlamaktadır. Sentetik, hassas kumaşlar, yünlüler, kısa programlar, spor ürünler, yorgan, gömlek, bebek ürünleri ve Kazan temizleme gibi fonksiyonlarıyla ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kullanmak hiç de zor değil. Tercih edeceğiniz özellikler arasında bugüne özel fırsatlardan yararlanmak hiç de zor değil. Tek yapmanız gereken doğru ürünleri belirleyerek tercihte bulunmak. Tambur temizleme ve hatırlatma fonksiyonu sayesinde sizlere makinenin kendisini temizleme zamanını da hatırlatacaktır. Özel tasarımlı mıknatıslı kapak sayesinde rahatlıkla aç kapa yapabileceksiniz. Çeşitli güvenlik önlemleri de size yine dayanıklılığın beyaz eşyada karşılığı olan Profilo’da size çözüm sunacak. 10 yıl garantili motoru, uzun ve sessiz bir şekilde size kullanım sağlatacak. Alt kapak sayesinde de ses yalıtımı oldukça yüksek. Su akış sensörü, çok katlı koruma ve daha birçok özellik sizleri bekliyor olacak.

Profilo Çamaşır Makinesi Yedek Parçaları

Profilo çamaşır makineleri 9 kilolu ürünlerinin boyutları ve ürün içi detaylar, sizlere yedek parça konusunda teknik serviste büyük avantaj sağlayacak. Yaygın olan teknik servis ağı sayesinde ürününüzde oluşacak herhangi bir olumsuzlukta rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz. 9 kiloluk yıkama kapasitesi, 1.361 rom devir sayısı, A+++ enerji sınıfıyla ürün size fazlasıyla güçlü bir deneyim sunuyor. Programları arasında beyazlar, renkliler, hassas, sentetik ve yünlüler yer alırken bunları elde yıkama seçenekleriyle de hassas kumaşlarınıza uygun olarak yıkayabileceksiniz. Ekonomik ya da standart soğuk gibi su sıcaklıklarını 90 dereceye kadar arttırabilmeniz mümkün. İlave yıkama programları ise sizlere Açık hava, alerji-hijyen, ayarlanabilir devir sayısı, başlama zamanı erteleme, başlat-tekrar yükleme, hızlı yıkama, ısı seçimi, kolay ütüleme, koyu renk çamaşırlar, mükemmel Eco, mükemmel hız, ön yıkama, süper 15 dakika ve yorgan gibi seçenekler de sunar. Profilo çamaşır makinesi su pompası ve diğer bütün materyallerinde yer alan kaliteli ürünleriyle sizlere uzun süre bu programlarda kıyafetlerinizi rahatlıkla yıkama garantisi verir. Kalan süre göstergesi, kapı sola doğru açılan kapı menteşesi ve güvenlik önlemleriyle bir çamaşır makinesinden beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. Profilo çamaşır makinesi kapağı içerisinde bulunan çocuk kilidi sayesinde, en değerli varlığınızın çamaşır makinesinden zarar görmesine de engel olur. Beyaz ve gri renkte gelen Profilo çamaşır makinesi deterjan gözü üzerinde Profilo logosunu gördüğünüzde ne kadar dekoratif bir ürüne sahip olduğunuzu siz de fark edeceksiniz. Leke çıkarma programıyla da sizlere inatçı lekelere karşı çözüm sunmaktadır. Kan lekesi, ter lekesi, yağ lekesi ve çay lekesi gibi olgulara karşı siz de Profilo leke uzmanı çamaşır makinesiyle, ön işleme gere kalmadan yıkayabilirsiniz. 4 farklı leke program arasında siz de tercih yapabileceksiniz. Bu özellikler arasında siz de rahatlıkla ürünü kullanabileceksiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Kullanımı

Profilo çamaşır makinesine sahip olduktan sonrasında yukarıda yer alan program çizelgesine uygun olarak yıkamaya başlayabilirsiniz. Öncelikli olarak yıkama gruplarını belirleyerek çamaşırlarınızı renklerine, kumaşlarına ve kirlerine göre ayarlayabilirsiniz. Ön yıkama seçeneğini de kullanabilirsiniz. Ön yıkama olarak bildiğiniz ekstra temizleme programı ile çamaşırlarınız daha hijyenik bir şekilde temizlenecek. Profilo CMH140DTR modelinin sahip olduğu 10 adet programdan birini seçebilirsiniz. Sentetikler, Mix, Hassas/ İpek, Yünlüler, Süper kısa 15’/30’, Sport/Fitness, Yorgan, Gömlek/Bluz, AllergyPuls&Baby, Kazan temizleme olarak isimlendirdiğimiz programlardan ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Her programın kendine has özelliği sayesinde çamaşırlarınızın deforme olması söz konusu bile değildir. Her kumaşın kendi karakteristiğine uygun bir yıkama programı mevcuttur. Bu programlar suyun derecesi ve yıkama aralığına bağlı olarak değişir. Beyaz/Renkliler programı ekonomik ve standart soğuk su kullanılır. Sentetikler ise daha uzun bir süre yıkandığı için daha az ekonomiktir ve 60 derecede yıkanır. İlave yıkama programlarının sunduğu avantajlarla neredeyse her çamaşıra özel bir muamele yapmanız mümkündür. İlave programlarla devir sayısını ayarlayabilir, çamaşırlarınızı durulamada tutabilir ya da kolay ütülemeyi sağlayabilirsiniz. Profilo’nun hayatı kolaylaştıran çamaşır makinelerinin mahareti bunlarla sınırlı değildir. Yüklemeye uygun otomatik su seviyelendirmesi sayesinde su konusunda büyük bir tasarruf sağlayabilmektesiniz. Sıkma sesi 75 dB, yıkama sesi ise 49 dB gibi bir ses şiddetinde işlemlerini sürdürür. Titreşim önleyici yan yüzeylere ve alt kapak ile ekstra ses yalıtımına sahiptir. Bu materyaller sayesinde makineniz yalnızca sessiz olmakla kalmaz dayanıklılığa büyük bir katkı sağlar. O kadar sessiz ve konforludur ki evde çamaşır yıkandığını anlayamazsın bile. Kendi kendini temizleyen deterjan bölmesiyle ekstradan bir temizleme işlemi yapmanıza gerek kalmayacak. Kuru bir şekilde yıkama avantajı da sağlayan Profilo çamaşır makinesi sayesinde kullanım alanınızı geniş bir skalada tutabileceksiniz. Ardından doğru deterjanı belirleyecek ve ölçülü bir şekilde makinanızın deterjan bölmesine yerleştireceksiniz. Sonrasında da doğru yıkama programını belirleyerek yıkamaya başlayın. Profilo çamaşır makinesi 6 kg modelinde yer alan yıkama uygulamaların içerisinde rahatlıkla kurutma programları arasında da tercih yapabileceksiniz. Siz de kendi ihtiyaçlarınıza yönelik modellere kısa süre içerisinde erişebileceksiniz.

Profilo Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profilo çamaşır makinesi 5 kg ve 9 kg seçenekleri ile mevcut çamaşır durumunuza göre kendi standardınıza uygun bir çamaşır makinesi alabilirsiniz. 1000 ya da 1200 devirli seçenekleri mevcuttur. Devir hızı olarak bilinen tanım, çamaşır makinesinin dakikada kaç kez döndüğü ile alakalıdır. Devir hızının yüksek olması çamaşırlarınızın sıkma işlemleri için oldukça önemlidir. VarioPerfect opsiyonu sayesinde mükemmel yıkama performansı ile optimum süre ve enerji kullanımıyla çamaşırlarını en etkin şekilde temizleyebilirsiniz. SpeedPerfect opsiyonu ile %65’e kadar azaltılmış yıkama çevrimi sağlanır. Konfor ve güvenlik açısından da yüksek standartlara sahip Profilo çamaşır makineleri sizi her geçen gün kendine hayran bırakacaktır. Reload yani Yeniden Yükleme Fonksiyonu ile unuttuğunuz çamaşırları ekleyebilmek için makineyi durdurup tekrar çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Oldukça önemli bir özellik olan bu fonksiyon kesinlikle hayat kurtarıcıdır. Balans kontrolü, köpük tarama ve su güvenlik sistemi sayesinde üstün bir güvenlik standardına sahiptir. Çocuk kilidi sayesinde evdeki küçük çocuklarınızı olası tehlikelere karşı korur. LED’li kullanıcı dostu arayüzüne sahip dijital ekranı sayesinde kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. SilentPlus Motor, daha sessiz, daha uzun ömürlü, daha ergonomik, daha tasarruflu bir çamaşır makinesi hayal değil gerçek. Aldığınız günden itibaren 10 yıllık bir garanti fırsatı sunan Profilo markası ürünlerinin arkasında sonuna kadar durmaktadır. Hayatınızın kolaylaştıran son teknolojinin nimetlerinden faydalanmak sizin de hakkınız. Profil çamaşır makinesi içerisinde alternatif kiloda ve programda yer alan ürünler sayesinde siz de bütçenize uygun Profilo ürününe bugün sahip olabileceksiniz. Tek yapmanız gereken Trendyol’a girerek Profilo çamaşır makinesi ürünleri arasında tercihinizi yaparak en çok tercih edebileceğiniz ürünler arasında tercih yapmak. Bu sayede siz de kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun modellere ulaşabileceksiniz. Profilo çamaşır makinesi kullananlar marka hakkında yaptıkları olumlu geri dönüşler sayesinde sizlere iyi bir referans oluşturacaklar. Bugüne özel fırsatlarla kaliteli bir deneyim yaşatacak Profilo, sizlere gelişim modeli için uygun fırsatlar sunacak. Profilo çamaşır makinesi modelleri arasında bütçenize uygun modeller ve yüksek potansiyelli yıkamalar için gereken avantajları siz de kısa süre içerisinde yakalayabileceksiniz. Bugüne özel fiyatlardan faydalanarak siz de Profilo sahibi olabileceksiniz. Trendyol’daki fırsatlardan anında haberdar olabilmek için maillerinizi güncel olarak inceleyin. Fırsatları kaçırmayın.