Photon Milestone H4 12000 Lumens Commander Edition Led Xenon +4 Plus-1 Yıl Garantili-yetkili Bayii

Tahmini Teslimat:26 - 29 Nisan

Ürünün Kampanyaları

Sepette %8 İndirim
50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Photon Milestone H4 Commander Edition

Photon MILESTONE; bugüne kadar ürettiğimiz en iyi  LED Far aydınlatma ürünümüz ve yol aydınlatma konusunda bugüne kadar ulaştığımız en üst noktadır!

LED  ürünlerin popülaritesi teknik açıdan uygun olmayan birçok ürünün herkes tarafından alınıp satılmasına sebebiyet vermiş ve maalesef uygun olmayan birçok ürün piyasada satılır hale gelmiştir.

Photon MILESTONE  tüm teknik testleri yapılıp sadece Lümen değeri değil LUX değer ölçümleri de 3 büyük markanın araçlarında yapılarak imalat aşamasına geçilmiştir.

Kaliteli bir  LED  üründe aranması gereken en temel özellik "objeleri gösterebilme” kapasitesi ve ona ait teknik değerlerin uygunluğudur.

LED  ürünlerde  KELVIN  değeri ne kadar yüksek olursa, "göz alma” ve "göze parlak” görünme miktarı artmaktadır. Fakat yüksek  KELVIN  göz sağlığına "son derecede zararlı” ve objeleri gösterebilme konusunda da inanılmaz derecede "zayıf” kalmaktadır.

Maalesef günümüzde yüksek  KELVIN  değerlerine sahip  LED  ürünler üretilmekte ve gözün aldanması sonucu çok efektif aydınlatma alınacağı düşünülerek satın alınmaktadır.

Bir araç sürücüsünün yoldaki yüksek  KELVIN  değerlerine sahip bir LED aydınlatma veya Xenon aydınlatmasına bakarak yol alıyor olması belli bir zaman sonra göz yorgunluğuna sebebiyet verecek bu da sürüş güvenliğini bozacaktır.

Photon MILESTONE  bu konuda gerekli hassasiyetin gösterildiği hem müşteri memnuniyeti hem de yol güvenliği açısından en optimum seviyede  KELVIN  ve  LUX  değerleri dengelenerek istenilen beyaz ışık ve yol görme kabiliyetine sahip olacak şekilde üretilmiştir.

Profesyonel mimarisi aynı ürünün hem 12V hem de 24V araçlarda sorunsuz çalışmasını temin etmektedir. Var olan  CAN-BUS  yapısı yeni araçlarda sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Işık odak noktası her ampulün uluslararası standartlarına göre yapılmış olduğu için FAR ayarı %100 şekilde uygun olmakta ve karşıdan gelen sürücünün gözünü rahatsız etmemektedir.

Bunların haricinde kaliteli bir  LED  aydınlatma ürününde dikkat edilmesi gereken üç teknik parametre daha vardır. Bu parametreler Ultraviyole, Aydınlatma açısı ve Beyaz ışığın elde edilme şeklidir.

Ultraviyole salınımının fazla olması yapılan testlerde canlıların gözlerinde inanılmaz zararlara sebep olmaktadır.  Photon Milestone  ürünümüzde kullanılan  LED  chiplerinin ultraviyole salınım miktarı kabul edilebilir sınırların çok altındadır, dolayısıyla güvenle kullanılabilir. Uygun aydınlatma açısı olmayan bir ürünün aydınlatma performansı güçlü gibi gözükse de ışık yoğunluğunun istenen veya istenmeyen noktalarda fazla olmasına sebebiyet verir, bu da göz bebeğinin gereksiz küçülüp büyümesine sebebiyet vererek göz yorgunluğuna ve en kötüsü de yetersiz yol görüşüne sonuç vererek ciddi tehlike oluşturur. Led ürünlerinde Beyaz ışığın nasıl elde edildiği yine göz sağlığı ve objelerin görünebilirliği açısından önemlidir. Çok ucuz şekilde sadece Mavi rengi veren bir led chip modifiye edilerek beyaz ışık alınabilir, birçok aydınlatma ile alakasız firmanın led ürünlerinde maalesef beyaz ışık sadece bir mavi ışığın maskelenmesi ile elde edilmiştir.

Photon Milestone'da kullanılan LED chip üç temel renk olan Kırmızı, Yeşil ve Mavi ışığın ilgili ışık frekansları kullanılarak tamamen doğal bir beyaz ışık elde edilecek şekilde üretilmiştir. Bunun sonucunda;  Milestone led'lerinin ışığı daha ilk kullanımda farkedilebilecek kadar dengeli bir beyaz ışığa sahiptir. Dolayısıyla da gerek aydınlatma gerekse de göz sağlığı gözetilerek kaliteli bir beyaz ışık alma konusunda rakipsiz bir üründür.

Photon Milestone  her bir parametre de gereken hassasiyet gösterilerek üretilmiştir, gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Photon Milestone  Avrupa dahil olmak üzere OEM haricinde Aftermarket'te bulunabilecek en iyi Led dönüşüm Kit'idir.

 

Ampul Tipi :H4

Marka ve Serisi :  Photon Milestone

Lümen: 12000 Lümen

Kelvin: 6000K Beyaz Yanar

Volt :  12 Volt

Paket içeriği :  1 Takım (2 Adet)

Garanti süresi :  1 YIL

Kargo Gönderim süresi :  Aynı Gün

 

  • MEMNUN KALMAZSANIZ VEYA ARACINIZA UYMAZSA 14 GÜN İÇİNDE İADE EDEBİLİR VEYA DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ
  • MUAYENEDEN SORUNSUZ GEÇER
  • ÜRÜN TAK KULLAN ÜRÜNDÜR

 

MONTAJ: Montajları basittir. Daha önceden ampul değiştirdiyseniz veya eliniz yatkınsa sıkıntısız değiştirebilirsiniz. Eğer aracınızda zorlanacağınızı düşünüyorsanız elektrikçinize taktırabilirsiniz.

750TL
Sepette %8 İndirim
690 TL

Satıcı Hakkında

Autoparcabul

8.9

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bunlar da İlginizi Çekebilir