search result placeholder

Minions

Birbirinden keyifli animasyon filmleriyle ortalığı kasıp kavuran ve kısa sürede tüm dünyanın sevgilisi haline gelen Minions, yepyeni ürünleriyle Trendyol’da sizleri bekliyor. Minions desenli oyuncaklar, kupalar, kırtasiye malzemeleri ve daha onlarca çeşit ürün, hayatınızı cıvıl cıvıl renklere boyamaya hazırlanıyor. Eğer siz de bu çok sevimli karakterlerin çılgın ruhunu kendi hayatınıza yansıtmak istiyorsanız, Trendyol’daki Minions ürünlerine göz atabilir ve Minion'ların sevimli dünyasına bir an önce giriş yapabilirsiniz.

Minions Okul Gereçleriyle Çocuklar Çok Mutlu

Minions desenli okul gereçleri, çocukları en mutlu eden ürünler arasında yer alıyor. Sarı rengin cıvıl cıvıl tonlarından oluşan çeşit çeşit görsellerle süslü Minions çanta çeşitleri, çocuklara rengarenk iç dünyalarını dışarıya yansıtma imkanı tanıyor. Her biri farklı bir Minion karakterinin görseliyle süslenmiş okul çantaları, renkli çeşitleriyle göz doldururken dayanıklı malzemeleri sayesinde de uzun bir kullanım ömrü sunuyor. Üstelik Minions okul çantası modelleri, kalem kutu ve beslenme çantası gibi yan ürünlerle çok keyifli bir set olarak da kullanılabiliyor ve böylece çocuklarınızın mutluluğu yarım kalmıyor.

Minions karakter desenleriyle süslü kırtasiye eşyaları da en çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Minions tiplemeleriyle süslenmiş kalem, defter, dosya, boya kutusu gibi seçenekler, çocuklara en sevdikleri çizgi film karakterlerinin okulda kendileriyle birlikte olduğu hissini kazandırıyor. Bu sayede Minions ürünleri, çocuklarınızın okulu daha çok sevmesine de katkıda bulunuyor. Bu kırtasiye ürünleri, sağlıklı materyalden üretilmiş olmaları ve toksik madde barındırmamaları sayesinde çocuklarınızın sağlığına da olumlu etkide bulunuyor.

En Renkli Hediye: Minions Ürünleri

Birbirinden güzel Minions ürünleri, çocuk ve yetişkin demeden ruhu renk saçan herkes için son derece ideal hediye seçenekleri olarak öne çıkıyor. Minions oyuncak kategorisinde, filmden karakterlerin yer aldığı çok sevimli peluş bebekler yer alıyor. Karakterlerin birebir uyarlaması olan ve çocuklar kadar yetişkinlere de hitap eden Minion peluş bebekleri, evlere ve ofislere renk katarak pozitif enerji saçan armağan seçenekleri olarak göz dolduruyor. Farklı boyutlarda üretilen bu peluş bebekler, anahtarlık boyutundan başlayıp filmdeki gibi çok daha büyük boyutlara kadar ilerliyor.

Minion hediyelik eşyaları arasında Minion panduf çeşitleri de bulunuyor. Yetişkinlerin de kullanabileceği bu panduflar, soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutarken Minion desenli uyku takımları ise çocukların büyük ilgisini çekiyor. Minions nevresim takımları, çocuklarınıza yatağa giderken en sevdiği karakterlerin de kendisiyle birlikte olduğu hissini verip daha sağlıklı bir uyku sunuyor. Çocuklarınızın uyurken sarılmaktan büyük keyif aldığı Minion oyuncak peluş çeşitleri ise hem kendi çocuklarınız hem de arkadaşlarınızın çocukları için kusursuz hediye seçenekleri olarak göz dolduruyor. Minion desenleriyle süslü nevresim takımları tüy tutmayan yapılarıyla bakteri üremesine engel oluyor, tamamen yumuşak dokudan oluşan peluş bebekler de hiçbir şekilde bebeğinizin canını yakmıyor. Bu sayede kategorideki tüm ürünler, çocuklarınızın sağlığını korumayı başarıyor.

Minions Şimdi Trendyol’da!

Minions karakterleriyle süslü birbirinden keyifli oyuncak ve hediyelik eşya seçenekleri, şimdi Trendyol kategorilerinde sizlerin ilgisini bekliyor. Saatten kupaya, kalemden kalem kutusuna, defterden ajandaya, çoraptan bebek maması önlüğüne dek pek çok Minion desenli hediye seçeneğini Trendyol kategorilerinde bulabilir ve hem kendinize hem de sevdiklerinize çok keyifli armağanlar verebilirsiniz. Trendyol farkıyla ve uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulan Minions ürünlerinden birden fazla satın alabilir ve sevdikleriniz için son derece keyifli setler hazırlayabilirsiniz. Eğer bu renkli ve cıvıl cıvıl karakterlerin rengarenk ürünlerini bir an önce edinmek istiyorsanız, Trendyol Minions marka ürünlerle sizi bekliyor.

search result placeholder