Mac Makyaj Bazı

24 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Mac Makyaj Bazı

Mac Makyaj Bazı

Makyaj, kadınların kendini daha iyi ve güzel hissetmesi adına yapılan bir işlemdir. Kozmetik ürünlerin uygulanma sebepleri farklılık gösterir. Kimi kadınlar tamamen hobi amaçlı yaparken bazısı da cildinde var olan pürüzleri ve lekeleri kapatabilme adına makyaj yapar. Doğru uygulama yapabilmeniz için ilk atmanız gereken adım size ve cildinize uygun seçeneği bulmanızdır. MAC Cosmetics, 1984 yılından bu yana dünya genelinde satış yapan bir markadır. Tüm yaş ve cinsiyete uygun seçenekleri sektöre sunar. Rimel, maskara, allık, far paletleri, kapatıcılar, fondöten ve benzeri birçok ürün cilt sağlığına uygun olan şekilde üretilir. İşleme başlarken yapılan ilk adım nemlendirme işlemidir. Ardından sürülen kozmetik malzemelerin saatlerce cildinizde kalabilmesini sağlayan M.A.C makyaj bazı uygulaması yapılır. Baz uygulaması üzerine yapılan kozmetik ürünlerin uzun saatler kalıcı olmasını sağlar. Böylelikle sabah yaptığınız uygulamayı akşam saatlerine kadar dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu bazların da tercihe ve ihtiyaca göre çeşitleri bulunur. Işıltılı bir bitiş isteyenler için farklı, mat bir görünüm isteyenler için ise ayrı seçenekler bulunur. İhtiyacınıza yönelik çeşidini seçtiğinizde sürdüğünüz kozmetik ürünlerin daha pürüzsüz ve canlı duracağına emin olabilirsiniz. Aynı zamanda cilt tipine göre de seçim yapmanız mümkündür. Yağlı, karma ve kuru ciltler için özel üretilen baz çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda bu ürünlerin renk seçenekleri de mevcuttur. M.A.C makyaj bazı çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

M.A.C Makyaj Bazı Çeşitleri

Baz, uygulamaya başlarken yapılan ilk işlemlerdendir. Özel bir davete giderken kullandığınız kozmetik malzemelerin uzun süre kalıcı olmasını isteyebilirsiniz. Ya da işe giderken sabah yaptığınızın makyajınızın iş çıkışına kadar dayanmasını isteyebilirsiniz. Benzer durumlar okula gidenler ya da yalnızca arkadaşıyla çay içmeye gidenler için de geçerlidir. Birçok durumda baz kullanabilirsiniz. Doğru baz seçimi, cildin canlı görünmesine ve yapılan işlemin saatlerce kalıcı olmasına yardımcı olur. Akıllara gelen bir diğer soru da doğru makyaj bazının nasıl seçileceğidir. Öncelikle cilt tipinize göre seçim yapabilirsiniz. M.A.C yağlı ciltler için makyaj bazı daha mat bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda yağlı ciltlerin muzdarip olduğu gözenek görünümünü azaltır. Ciltte olan fazla yağlanmayı kontrol altına alır. T bölgesinin devamlı parlamasından şikayetçi olan insanlar için kurtarıcı bir seçenektir. Cildiniz gün boyu mat kalabilir. Aynı zamanda bu ürünle birlikte bazın üzerine sürülen fondöten, allık gibi cilt kozmetik malzemelerinin de kalıcı olmasını sağlar. M.A.C Prep + Prime Skin Refined Zone bu tip bazlara örnektir. Bir diğer sahip olunan cilt tipi de kurudur. Kuru ciltler de yaptığı makyajın ciltte parçalanması, kuruması, pürüzsüz durmaması ve solgun görünüm gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumları önleyebilmeniz için M.A.C ışıltılı makyaj bazı kullanılması önerilir. Bu ürün sürüldüğünde cilde aydınlık ve ışıltı verir. Bu da daha sağlıklı ve canlı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bu ürünü üzerine herhangi bir makyaj malzemesi uygulamadan da kullanabilirsiniz. Tek başına kullanıldığında da yeterince aydınlık bir görünüm elde edersiniz. Aynı zamanda nemlendirici özellikte oldukları için üzerine sürdüğünüz fondöten ve kapatıcıların çatlaması, cilde oturmaması gibi problemleri engeller. M.A.C Prep + Prime Natural Radiance makyaj bazı bu cilt tipine uygun ürünlerden biridir. Yine Strobe Cream ve renk çeşitleri de sıklıkla tercih edilen ürün gruplardandır. Size uygun M.A.C makyaj altı bazı ürünlerinden birini seçtiğinizde cildiniz çok daha iyi bir görünüme sahip olacaktır. Kuru, yağlı ya da karma bir cilt yapısına sahip olsanız da dilediğiniz görünüme ulaşmanız çok kolaydır. M.A.C ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz. 

M.A.C Makyaj Bazı Fiyatları

M.A.C Makyaj Bazı Fiyatları

En çok kullanılan kozmetik ürünlerin başında makyaj bazı gelir. Bu ürünler sayesinde cildinizdeki yağlı görünümü engelleyebilir ve mat bir görünüm elde edebilirsiniz. Kuruluktan ötürü oluşan çatlakları ve cilt ürünlerinin oturmaması sorununu da ortadan kaldırabilirsiniz. Ya da yalnızca sürdüğünüz kozmetik ürünlerin kalıcı olmasını sağlayabilmeniz için M.A.C şeffaf makyaj bazı kullanabilirsiniz. Kaliteli ve herkesin kendi ihtiyacına uygun ürün çeşitliliğine sahip olan M.A.C makyaj bazı fiyatları birçok kişi tarafından merak edilen bir sorudur. Mac Cosmetics, satışta olan ürünlerinin fiyatlarını çeşitli analiz ve değerlendirmeler sonucunda belirler. Tüm cilt tiplerine uygun olan kozmetik malzemeleri kullanıcılarıyla buluşturmayı ister. Bununla birlikte kullanıcıların ceplerinden tasarruf etmeleri de amaçlanır. Fiyat düzenlemeleri buna uygun olacak şekilde yapılır. Ürün fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterir. Aydınlık ve ışıltı veren kozmetik çeşitlerinin fiyatı farklıdır. Prep + Prime Natural Radiance ürününün renk alternatifleri bulunur. Soğuk ve sıcak alt tonlu cilde sahip insanlar için seçenekleri vardır. Pink ve Yellow bu seçeneklerdir. Yağlı ciltler için üretilenlerde renk seçeneği yoktur. Ciltteki kızarıklık görünümünü azaltma konusunda etkilidir. Atopik ciltleri yatıştırır. Cilt rengini eşitler ve fazla yağlanmanın kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Şeffaf bazlar ise gün boyu kalıcılık sağlamanız için kullanılan çok etkili kozmetik ürünlerdir. Sabah 7’de yaptığınız makyajın akşam 19’a kadar ilk yaptığınız gibi kalmasını sağlayabilirsiniz. Tüm çeşitlerin fiyatları özelliklerine ve gramajına göre değişiklik gösterir. M.A.C makyaj bazı fiyat düzenlemeleri uygun olacak şekilde düzenlenir. Ürünlerin gramajı sebebiyle son kullanma tarihine kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan tam olarak denk geldiğinden başka bir ürün satın almanıza gerek kalmaz. Tam bir fiyat performans ürünü olan Mac Cosmetics makyaj bazlarına Trendyol üzerinden ulaşabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

M.A.C Makyaj Bazı Trendyol’da Satışta

M.A.C Makyaj Bazı Trendyol’da Satışta

Makyajın ana adımlarından biri baz kullanımıdır. Makyajınıza başlamadan önce uygulayacağınız baz, üzerine sürülen pudra ve fondöten gibi kozmetik malzemelerinin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun olarak seçeceğiniz ürün sayesinde sağlıklı ve canlı bir bitiş sağlayabilirsiniz. M.A.C primer makyaj bazı kullanıcıların favorisi olan ürünler arasındadır. Akne, siyah nokta, geniş ve derin gözenekler, kızarıklar, sivilce lekeleri gibi birçok cilt sorununun gizlenmesine yardımcı olur. Cilt altındaki fazla yağ salgılanmasından dolayı oluşan parlaklığı alır. Özellikle T bölgesi parlayan karma ciltler için çok etkili bir üründür. Yağlanan cilt yüzünden makyajınızın da kalıcılığı azalır. Yağlanmaya karşı etkili bazlar sayesinde cildinize uyguladığınız fondöten ve benzeri kozmetik ürünlerin kalıcılığını artırabilirsiniz. Kuru cilde sahip kullanıcılar için de önerilen ışıltılı bazlar, içerisinde A ve C vitaminleri bulunan oksidanlara sahiptir. İçeriğindeki kafein sayesinde cilt yatıştırılır. Silikon içermez. Uzun saatler nemlendirme özelliğine sahiptir. İçeriğindeki çok çeşitli mineraller ile zenginleştirilen bu ürünler, cildin ihtiyacı olan neme doymasında da etkilidir. M.A.C makyaj bazı kullananlar ihtiyaçlarına göre seçtikleri ürünlerin performansından memnun kalırlar. Bu ürünlere sizlerin de ulaşmanız artık çok kolay. Tüm Mac Cosmetics makyaj bazlarına Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol üzerinden M.A.C makyaj bazı yorumları inceleyebilme imkanına da sahipsiniz. İhtiyacınıza ve sahip olduğunuz cilt tipine uygun ürünleri seçeceğiniz gibi kullanıcı yorumlarını göz önüne alarak da tercihinizi yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve memnuniyetini görmeniz doğru ürünü seçerken yardımcı olur. Kalıcı ve dayanıklı makyaj bazlarına ulaşmanız için Trendyol üzerinden Mac Cosmetics ürünlerini inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz renkte ve seçenekteki ürüne Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.