Lenox

380 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Lenox Tüm Ürün Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Sanatı ve güzelliği kalite ile bütünleştiren Lenox, ürettiği birbirinden güzel tasarımlarıyla evinizin ruhuna dokunur. Zarif dokunuşun tasarımla birleştiği Lenox porselen takımları, mutfağınıza şık bir dokunuş katarken davetlerinizde de unutulmaz bir şölen yaşatır. Mutfağınızdaki unutulmaz dokunuşu, banyolarınıza da taşıyarak evinizin ruhunu değiştirir. Lenox banyo seti ile evinizin şıklığı banyonuza da yansır. Zamana meydan okuyan şık duruşu, ince tasarımıyla her zevke hitap eder. Geniş bir kullanıcı grubuna hitap etmesine karşılık her birinin ruhuna dokunan yapısıyla da maksimum beğeni seviyesine ulaşılır. 1889 yılında üretime başlayan Lenox, 132 yılı aşkın süredir inovasyonu klasik ve çağdaş dokunuşlarla birleştirerek dünyanın beğenisini kazanır. Birbirinden güzel yemek takımları, şık banyo setleri, konforlu mobilya takımlarıyla evin her köşesinde Lenox izi bulunur. Şık ve ergonomik tasarımıyla Lenox Türkiye pazarında da hatırı sayılır markalardan biridir. Lenox Türkiye pazarında da hedef kitlesine online satışın güvenilir ismi Trendyol ile kolaylıkla ulaşmanın mutluluğunu yaşar. Mutfağınızdan banyo dekorasyonuna kadar, evinizin ruhuna yakışan ürünleri ile Lenox, Trendyol aracılığıyla 7/24 hizmetinizdedir. Şık ve ince tasarımlı Lenox ürünlerine Trendyol güvencesiyle kısa sürede kolaylıkla ulaşabilir, evinizin ruhunu değiştirebilirsiniz.

Lenox Yemek Takımı ile Davetleriniz Şölen Havasında!

Lenox Yemek Takımı ile Davetleriniz Şölen Havasında!

Yemeğin lezzeti kadar sunumu da yemekten alınan haz üzerinde etkin bir rol oynar. Hünerlerinizi konuşturduğunuz birbirinden harika lezzetleri, görsel bir şölene dönüştürmenin yolu, şık bir yemek takımı ile sunumundan geçer. Lenox yemek takımı, 132 yılı aşkın süredir inceliği kaliteyle birleştiren tasarımlarıyla, sofralarınızı her daim taçlandırır. Kahvaltı takımından, porselen tabaklara, kahve fincanından şekerliğe kadar mutfağınızın her bir köşesinde Lenox ile tarzınızı konuşturmak mümkün. Lenox yemek takımı inceliği ve şıklığı kalite ile bütünleştirerek uzun süreli bir kullanım sunar. Birbirinden özgü modelleriyle farklı tarzlara özel çözümler üretir. Altın ışıltısını Fas esintisiyle birleştiren tasarımı, zarif ve şık görünümü birlikte sunarak ışıltınızı sunuma yansıtır. Baharın cıvıltısını fısıldayan çiçek desenli Lenox yemek takımı, misafirlerinize evinizin ortamında bahar havasını yaşatır. Beyaz porselen üzerine işlenen birbirinden renkli çiçek figürleriyle Lenox yemek takımı ziyafetlerinizi görsel bir şölene dönüştürür. Renkli tasarımları tercih etmeyenler için, siyahın asil duruşunun tüm ihtişamıyla sergilendiği yemek takımı ile masanız yıldızlaşır. Lenox porselen, ister tek rengin hâkim olduğu modelleri ister birbirinden renkli çeşitleri ile sofralarınızı taçlandırmasının yanında, özel formülüyle bulaşık makinesinde de kolaylıkla yıkanır. Zamana meydan okuyan şık tasarımı ve sağlamlığıyla yıllara meydan okuyan bir kullanım sunar. Yapım aşamasında birden fazla işlem görmesi sebebiyle bu yemek takımları mikrodalga fırında da rahatlıkla kullanılabilir. Ergonomik tasarımıyla mutfaklarınızda az yer kaplarken tasarımıyla da gören herkesi kendisine aşık eder. Lenox yemek takımı fiyatları içerisinde zamanı hükümsüz bırakan tasarımı, kalitesi ve şıklığıyla uzun süreli bir kullanım sunarak evinizin bütçesini de korur.

Lenox Porselen Mutfağınızın Her Zerresinde!

Lenox Porselen Mutfağınızın Her Zerresinde!

Lenox porselen geniş ürün yelpazesi ile mutfağınızın her bir aşamasında size yardım eder. Porselenin şık duruşunu zarif tasarımlarla süsleyen Lenox, kahve ve çay fincanıyla günün her anı size kendinizi özel hissettirir. Fincana uygun tatlı tabakları, her biri kendine özgü sanat eseri olan tuzluk-şekerlik ve daha niceleri ile Lenox porselen, çay sohbetlerinize şık sunumuyla damga vurur. Cam kavanozları, şıklığı ve sağlığı birlikte sunar, mutfağınızdaki her şeyi düzene sokmanıza yardımcı olur. Kristal kadehleri, servis tabakları, su bardaklarıyla porselenin tüm ihtişamını sofranıza taşır. Her biri kendine özgü olan eşsiz tasarımı, sağlam ve kullanışlı yapısıyla güvenle uzun süreli bir kullanım sağlar. İnce tasarımıyla mutfağınızda daha az yer kaplayarak dağınık bir görüntü oluşmasını engeller. Lenox banyo seti porselenin zarif duruşunu banyo ile bütünleştirir ve ışıl ışıl bir görünüm sunar. Porselenin ince duruşu Lenox’un tasarım dehasıyla birleşir ve ortaya eşsiz bir sanat eseri çıkar. İnce duruşunun yanında sağlık ve hijyeni de bir arada sunması porselenin tercih edilmesini sağlar. Formülündeki bileşenler aracılığıyla, Lenox porselen banyonuza hijyeni getirir. Baharın cıvıl cıvıl neşesini çiçek desenleriyle süsleyen banyo setleri, evinizin şıklığını banyoda da devam ettirir. Baharın içinizi ısıtan sıcacık havası, tasarımların ahengiyle bütünleşir ve baharın coşkusu banyonuza ulaşır. Şık ve ergonomik Lenox banyo seti göze hoş gelen tasarımıyla banyonuzu sıradanlıktan uzaklaştırır, tarzınıza uyum sağlar. Sağlam yapısı ve zamanı hükümsüz kılan zarif tasarımıyla, uzun süreli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Ergonomik yapısıyla fazla yer kaplamaz, özel formülüyle sağlığınızı korur.

Lenox Mobilya ile Değişen Salon Tarzınız

Lenox Mobilya ile Değişen Salon Tarzınız

Zarafet ve inceliği tasarımla birleştiren Lenox yemek takımı ve banyo setlerinin yanı sıra, mobilya sektöründe de başarıyla varlığını sürdürür. Konfor ve şıklığı birlikte sunan Lenox mobilya, evinizin dekorasyonunu bambaşka bir havaya sokar. Ahşap kasa ve metal ayaktan oluşan yapısı ile efektif bir kullanım sunar. Klasik tarzı modernlik ile birleştiren Lenox mobilya, ince ve şık tasarımıyla her zevke özgü çözümleri bünyesinde barındırır. Bel bölgesini destekleyen ergonomik yapısıyla konforu evinize getirirken yatak olma özelliği sayesinde iki özelliğe birden sahip olabilirsiniz. Lenox mobilya ahşap dokusuyla salonunuzun havasını değiştirirken kaliteli dokusuyla da zamana meydan okuyan bir kullanım sunar. Kaliteli kumaşı kolay temizlenebilme özelliğiyle rahat bir kullanım sunarken modern görünümüyle de beğenileri kazanır. Her zevke hitap eden modelleri, ince ve şık tasarımı, konforu ön planda tutan yapısıyla Lenox mobilya evinizin ruhunu yaşatır, uzun süreli bir kullanım sağlar. Geniş kullanıcı yelpazesi içinde kaliteli ürünleriyle maksimum düzeyde beğeni elde eder. 132 yılı aşkın süredir inovasyonu kaliteyle birleştiren Lenox, yemek takımı, porselen, banyo seti ve mobilyasıyla geniş bir kullanıcı portföyüne hitap eder, evinizin her köşesinde unutulmaz bir iz bırakır. Tüm tasarımlarında ince ve şık bir dokunuşu benimseyen Lenox, ruha dokunan tasarımlara imza atar. Zarif çizgileri, rengarenk işlemeleri, porselenin ruhuyla birleşir ve sunumlarınıza renk katar. Zamana meydan okuyan çizgileri uzun süreli bir kullanım için kilit rol oynar. Kalite ve sağlamlığıyla yıllara meydan okuyan Lenox yemek takımı uzun süreli kullanımıyla da bütçenizi korur. İnce ve ergonomik tasarımı ile gören herkesi büyülemesinin yanında az yer kaplar, yayıntı oluşumunu engeller. Birbirinden farklı ve özgün tasarımları ürünlerine başarıyla yansıtan Lenox, ürün çeşitliliğindeki genişlik ile her zevke özgü özel çözümler sunar. Evin her köşesine özgü geniş ürün çeşitliliği ile aradığınız her şeyi Lenox size getirir. Yemek takımlarındaki ince ve şık dokunuşu banyo setinde de koruyan Lenox evinizin her odasına şıklık katar. Tasarımındaki şıklık ile ruhun en ince noktasına kadar ulaşmayı başaran Lenox, kullanıcıların maksimum düzeyde beğenisini kazanır. Kullanıcılarının beklenti ve tarzına önem veren Lenox, ürünlerindeki başarısı ile marka bilinirliğini arttırır ve kullanıcılarda markaya karşı bir sadakat oluşturur. Lenox’a Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Trendyol kullanıcılarına özgü sayısız indirim fırsatıyla sevdiğiniz Lenox ürünlerini, Türkiye’nin her yerinden bir tıkla satın alabilirsiniz.