search result placeholder

İkiz bebek arabası

İkiz çocuk ebeveynleri için tasarlanan ikiz bebek arabaları, bebek arabası ve puset ürünleri arasında farklı ürünler eşliğinde alıcıya sunulur. Kullanışlı tasarımları ile anne babaların hayatını kolaylaştıran detaylara sahip olan arabalar, değişen modelleri ve markaları ile sizleri bekler.

İkiz Bebek Arabası Modelleri

İkiz bebek arabası modelleri, tasarımdan markaya kadar birçok etkenle değişir. Doğumdan itibaren kullanılabilen arabalar, farklı sırt bölmesi ayarları ile bebekleriniz için konforlu yatış pozisyonlarına sahiptir. Fonksiyonel özellikler ile donatılan arabalar arasında ayarlanabilen ayak dayanağı, bağımsız ayak desteği ve bebek gözetleme penceresi özelliklerine sahip olan ürünler, işinizi kolaylaştıracak birçok detay taşır. Rahat itme için arka tekerler ile desteklenen modeller, 360° dönebilen tekerleri ile kolay bir kullanım sunar. Teker sisteminden sepet düzenine kadar çok fonksiyonlu özellikler taşıyan araba modellerini Lorelli ve Prego ikiz bebek arabası çeşitleri arasında inceleyebilirsiniz. Özellikle tek el ile sürülebilen ve hafif tasarımı ile öne çıkan modellere erişebilirsiniz. Çoklu güvenlik kemerleri ile desteklenen modelleri ise Pierre Cardin ikiz bebek arabası çeşitleri arasından temin edebilirsiniz. Bebeklerinizi gövde ve bacaklardan sabitleyen kemer sistemleri ile tam donanımlı kullanım sunan modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bebek arabası modelleri arasında ayrılabilen ikiz bebek arabası modelleri de yer alır. Özel mandal sistemi ile kolayca birbirinden ayrılan modeller, iki kişi tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda ikiz bebek arabası pusetli ürünler arasında puseti çıkabilen ürünler yer alır. Çıkabilen pusetleri ile farklı şekillerde kullanılabilen ürünler, bebeklerinizle farklı ortamlara girdiğinizde oldukça işlevsel bir kullanım sunar.

Modeline göre ikiz bebek arabası travel sistem özelliğine sahip olan ürünler, araç koltuğunda bebeğiniz için güvenli bir kullanım sergiler. Bebeğinizin rahatsız olmasını önleyen seyahat sistemine sahip modeller, araç sahibi anne babalar için ideal bir seçim olur. Travel sisteme sahip araba modellerini Maxi Cosi Dana markasının bebek arabaları arasında bulabilirsiniz. Aynı zamanda hafif tasarımı ile öne çıkan ikiz bebek arabası baston modellerine erişebilirsiniz. Tek hareketle katlanan yapısı, kolay itme özelliği ve hafifliği ile kolay taşınan modeller, bebeğiniz büyümeye başladığında ideal bir tercih olur.

Arka Arkaya Bebek Arabası Modelleri

Yan yana bebek arabalarının yanı sıra daha az yer kaplayan tasarımı ile öne çıkan arka arkaya bebek arabaları da ürünler arasında farklı marka seçenekleri ile yer alır. Art arda oturma düzeni ile daha pratik bir kullanım sunan modeller, ayarlanabilir farklı koltuk pozisyonları ile bebekleriniz için konforlu özellikler taşır. Yan yana oturma düzenine sahip bebek arabalarında olduğu gibi 5 noktada emniyet kemeri ile desteklenen modeller, doğumdan itibaren kullanılabilir ve maksimum 30 kg taşıyabilir. Aynı zamanda geniş alt sepet ve malzeme gözü ile ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak birçok özelliğe sahiptir. İşlevsel sepet ve gözleri ile bebekler için bez, ıslak mendil gibi zaruri malzemeleri kolayca taşımanıza imkân verir. Birçok fonksiyonel özelliğe sahip olan arka arkaya ikiz bebek arabası modellerini Babyhope, Joie gibi markalardan temin edebilirsiniz. Babyhope ikiz bebek arabası çeşitleri arasında kolay katlanma özelliğine sahip farklı renk bebek arabalarını bulabilir, kullanışlı tekerler ile rahat bir kullanım sunan modelleri tercih edebilirsiniz.

Arka arkaya Joie ikiz bebek arabası modelleri arasında ise katlandığında ayakta duran, süspansiyon özelliğine sahip tekerleri ile öne çıkan birçok araba çeşidi yer alır. Özellikle güvenli kullanım için çeşitli kilit sistemleri ile desteklenen modeller, hem rahat bir kullanım sunar hem de geniş bagajları ile işinizi kolaylaştırır.

search result placeholder