Husky

164 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Husky

Husky, Türkiye'de önemli bir pazar payı edinmiş Çek Cumhuriyeti merkezli bir firmadır. 1986 yılından beri sektördeki varlığını sürdüren marka, ekstrem sporlar ve outdoor etkinlikleri için tasarladığı birbirinden kaliteli ürünleri ile açık hava tutkunlarına ve sporculara hizmet verir. Marka, kaliteli ve yüksek performanslı tüm ürünlerini makul fiyatlarla tüketicilerine sunmayı vizyon edinmiş bir anlayışı benimser. Husky Türkiye ve dünya üzerinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bir outdoor giyim ve aksesuar ürünleri markasıdır. Kamp matları, kamp çadırları, şişme yataklar, uyku tulumları ve çeşitli kamp malzemeleri ile doğa tutkunlarına destek veren marka, dengeli bir fiyat ve kalite politikası sürdürür. Ülkemizin hemen her yerinde ve her mevsimde kullanabileceğiniz pek çok kamp malzemeleri ile ailenizle ya da arkadaşlarınızla küçük çaplı ya da uzun soluklu kamplar kurabilir ve doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Aile Boyu Kamp Keyfi İçin Husky Aile Çadırı Modelleri

Hafta sonunu ailenizle birlikte kamp yaparak geçirmek istiyorsanız markanın beğeninize sunduğu aile çadırları tam size göredir. Beş kişilik, altı kişilik ve sekiz kişilik aile çadırları, geniş iç hacimleriyle size rahat ve özgür yaşam alanları sunar. Kurulumu ve toplaması son derece kolay olan bu çadırlar, sık sık yer değiştiren kalabalık kamp grupları ve aileler için oldukça idealdir. Modeline bağlı olarak kullanım dönemleri farklılık gösteren kamp çadırlarını kamp yapacağınız mevsimleri göz önünde tutarak seçmeniz önemlidir. Aile kamp çadırları mükemmel konfor sunan tasarımları ile kamp hayatınız boyunca rahat etmenizi sağlar. Uzun süreli kampçılık ve bisiklet sporcuları için de uygun olan çadırlar, sırt çantasında fazla yer kaplamaz ve hafif tasarımları sayesinde son derece kolay taşınır. Tüm modellerin hem iç hem dış çadır dizaynı ve zemin levhası, zor hava koşullarında yüksek dayanım, koruma ve iyi geçirgenlik sağlayan kaliteli malzemelerden meydana gelir. Basit tasarımları ve güçlendirilmiş durawrap veya fiberglas direkleri sayesinde her zaman güvenli bir denge sunan çadırlara daha fazla alan yaratan korumalı girişler ilave edilebilir. Plastik mandallar, tamir seti, çelik mandallar ve sıkıştırma torbası gibi aksesuarlarla gelen ürünlerin dikişleri bantlanmış olup farklı derecelerde su sızdırmazlık seviyelerine sahiptir. 2 ya da 4 girişli çadırların iç ve dış kısımlarında nefes alabilir naylon, polyester, PU kaplama gibi malzemeler kullanılırken taban kısımlarında katmanlı PE, PU kaplama, Lamineli PE gibi materyaller kullanılmıştır. Geniş ön sundurmalı modeller, tüm çanta ve kamp ekipmanlarınızı saklamak ve sizi olumsuz hava koşullarından korumak için yeterli alan sunar. Markanın sunduğu aile çadırları arasında yer alan Caravan serisi çadır modelleri, sunduğu ultra geniş alanla göze çarpar. İç hacmi 17 m2 ile 22 m2 arasında değişen Caravan serisi çadır modelleri, çadır içinde rahatça ayakta durup yürünebilecek bir yükseklik sunar. Plastik ve çelik mandallar, tamir seti, sıkıştırma torbası gibi aksesuarlarla gelen çadırlar kolayca kurulur ve toplanır. Geniş iç hacimli aile boyu Husky kamp çadırı modelleri uzun süreli kamp programları için son derece uygundur. 5 veya 7 kişinin konaklayabilecekleri bu çadırların iç kısmı her hava koşuluna uygun ve yüksek kaliteli materyallerden oluşur ve esneklik sunar. PU kaplamaları sayesinde suya dayanklılığı yeterli olan modeller, nefes alabilir iç malzemelere sahiptir. Tüm dikişler bantlanmıştır ve su geçirmezdir. Katmanlı PU zemin sağlam yapıdadır ve esnektir. Çelik çubuklar ve durawrap veya fiberglas polleri sayesinde dengeli ve güvenli bir yapı sunan çadırlarla gönül rahatlığı ile kamp yapabilirsiniz.

Hafif Yağışlı Havalar İçin 3 Mevsim Çadır Modelleri

Husky çadır modelleri arasında yer alan 3 mevsim çadır modelleri, hafif yağışlı havalar ve trekking benzeri outdoor aktiviteleri için tasarlanmış olup hafif ve çok yönlü yapılara sahiptir. Yumuşak hava şartlarının beklendiği durumlar için ideal olan bu çadırlar; 1, 2, 3 ya da 4 kişi kapasitelidir. Klasik ya da otomatik kurulumlu modeller, basit ve rahat tasarımları ile dikkat çeker. 3 mevsim çadır modelleri, dış hava etkenlerine karşı dayanıklıdır ve güvenli bir konaklama alanı sunar. Modeline bağlı olarak ebatları farklılıklar gösteren çadırlar, nefes alabilir naylon iç kısım, bantlanmış dikişler, polyester, PU kaplama dış kısım, polyester PU kaplamalı Waterproof, polyester, PU kaplama zemin örtüsü, otomatik fiberglas yapı, laminasyonlu veya durawrap polleri, hava sirkülasyonu için cibinlik gibi pek çok farklı özelliğe sahiptir. Saniyeler içinde kurabileceğiniz otomatik çadır modelleri geniş iç hacimleri sayesinde rahat oturma ve uyuma alanları sağlar. Kampçılar, uzun süreli gezilere çıkanlar ve bisikletçiler için de son derece uygun olan 3 mevsim çadırlar, çanta ve bisikletinizi koyabileceğiniz bagaj alanı sunar. Basit bir şekilde kurabileceğiniz otomatik çadırları yine kolay ve hızlı bir şekilde toplayabilirsiniz. Taşıma çantası, çelik mandallar ve tamir seti gibi aksesuarlarla gelen 3 mevsim çadırlar keyifli ve konforlu bir kamp keyfi sunar.

Zorlu Hava Koşullarına Uygun 4 Mevsim Çadır Modelleri

Markanın sunduğu dört mevsim çadırlar, dağcılık da dahil olmak üzere her türlü doğa ve hava koşulu için tasarlanmış olup kuvvetli yağmura ve rüzgara uygun kumaş bileşenleri ve çadır polleri ile üretilmiştir. 2-3 ve 4 kişinin kalabileceği büyüklerde tasarlanan 4 mevsim çadırlar, olumsuz hava koşullarında kolayca kurulup toplanabilen ve zahmetsizce taşınabilen hafif ve dayanıklı tasarımlara sahiptir. Maksimum yoğunluklu ve dayanıklı modeller mekanik hasarlara karşı dayanıklı yırtılmaz malzemeden üretilir. Trekking, bisiklet, dağ yürüyüşü ve her türlü hiking aktivitelerinde tercih edebileceğiniz 4 mevsim çadır modelleri; nefes alabilir ve yırtılmaz naylon iç kısım; polyester, yırtılmaz naylon, çift tarafı silikon kaplama veya PU kaplama dış kısım; naylon, polyester ve PU kaplama zemin örtüsü; güçlendirilmiş duralüminyum, dural veya durawrap poller ve bantlanmış sızdırmaz dikişlerle tasarlanmıştır. Çadırlarla birlikte gelen çelik mandallar, tamir seti ve sıkıştırma paketi gibi aksesuarlarla çadırların kurulumunu kolayca tamamlayabilirsiniz. 4 mevsim çadırlar su geçirmeyen yapılarıyla yağmurdan korunmanızı sağlar. Bu çadırlar, daha iyi bir havalandırma sağlamanın yanı sıra çapraz rüzgarlara karşı oldukça dayanıklı, korumalı yapısıyla yemek yapmaya uygundur ve iyi hava alan bagajlara sahiptir.

Ekstrem Sporlara Özel 5 Mevsim Çadır Modelleri

5 mevsim çadır modelleri, yüksek irtifalar ve extrem sporlar için tasarlanan ürünlerdir ve en zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı yapılara sahiptir. Yarışmalar, trekking, bisikletli trekking, tırmanış, alpine hiking, extreme trekking, Alp turları ve dağcılık gibi outdoor aktivitelerle ilgilenenler için mükemmel konaklama olanağı sunan 5 mevsim çadırlar 2, 3 ya da 4 kişilik olmak üzere çeşitlere ayrılır. Modeline bağlı olarak farklı ebatlara ve özelliklere sahip olan çadırlar, karlı zirvelerde dahi sizi sert hava ve doğa koşullarına karşı koruyacak yapıda dizayn edilmiştir. Olumsuz hava koşullarında sık sık yer değiştiren kampçılar için kolay kurulan, toplanan ve taşınan hafif ve fonksiyonel tasarımlı 5 mevsim kamp çadırları, mekanik hasarlara karşı yırtılmayı önleyen özelliklerle üretilmiştir. Bu çadırlar; nefes alabilen naylon iç kısımlar, bantlanmış su sızdırmaz dikişler, çift katmanlı yapı, polyester ve PU kaplamalı zemin ve dural poller gibi özelliklerle donatılmış olup size maksimum güvenli ve korunaklı bir uyuma ve dinlenme alanı sunar. Tamir seti, kar yakalıkları, sıkıştırma paketi, hafif dural mandallar ve hava sirkülasyonu için cibinlik gibi pek çok aksesuar ile gelen çadırlar, kuruldukları yerde mükemmel bir şekilde durur. Ferah iç kısmı ile konfor sunan 5 mevsim çadır modelleri, kış mevsiminde açık havanın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz ürünlerdir. Markanın sunduğu tüm çadır modellerini siz de Trendyol'da inceleyebilir, çadırları daha önce kullanarak tecrübe eden kullanıcıların deneyimlerini öğrenmek için Husky çadır yorum kısmını okuyabilirsiniz. Bütçenize uygun Husky çadır fiyatları ile satışa sunulan modelleri tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Hafif Tasarımlı Husky Şişme Mat Modelleri

Bir kamp yaşamının olmazsa olmaz ekipmanı, şüphesiz başınızı koyar koymaz huzurlu bir uykuya dalabileceğiniz rahat ve güvenli bir yataktır. Tüm gün zorlu hava koşulları ve arazide dolaştıktan sonra günün yorgunluğunu rahat bir yatakta uyuyarak geçirmek her kampçının en çok istediği şeylerden biridir. Husky mat ve Husky şişme yatak modelleri, serin doğa koşullarında rahat, sıcak ve güvenli bir uyku uyuyabileceğiniz kamp geceleri için tasarlanmıştır. Zemin ve mat arasında ekstra izolasyon sağlayan ve sıcak bir gece uykusu sunan şişme matlar, modeline bağlı olarak farklı boyutlara sahiptir. Kendi kendine şişen uyku matları, kalınlığı 2,5 ile 7 cm arasında değişen bir yalıtım katmanı sunarak sizi yerden yeterli oranda yalıtır. Gece uyumak için şişme matınıza yattığınız zaman vücut ısınızla ısınan şişme matlar, soğuktan izole edilmiş bir bariyer oluşturur. Uyku tulumu ve zemin arasına koyacağınız uyku matı, adeta bir tampon vazifesi görerek yerden gelecek soğuktan tam anlamıyla sizi koruyacaktır. 150D, 60D veya 68D Polyester Bal Tarak Yırtılmaz malzeme, doğa dostu, hafif ve dayanıklı yapı, TPU kaplama, RIPSTOP malzeme işleme ve katlanabilirlik gibi özelliklere sahip şişme matlar, kamp geceleri boyunca ve her arazi tipinde rahat uyku konforu sunarken sırt ağrıları olan kullanıcılar için dahi maksimum konfor sağlar. Hafif ve katlanabilir tasarımı ile sırt çantasında kolaylıkla depolanabilir ve taşınabilir.

Husky Uyku Tulumu Modelleri ile Sıcak Kamp Geceleri

Uyku tulumları,en önemli kamp ekipmanlarından biridir. Kamp hayatında rahat bir gece uykusu, zinde başlanmış yeni bir gün demektir. Bu nedenle kamp tulumları rahat ve mevsime uygun olmalıdır. Kamp tulumları, içine girilebilen ve fermuarla kapatılabilen hafif bir yorgan işlevi görür. Her mevsim için ayrı ayrı üretilmiş olan Husky tulum modelleri, her tür hava koşulunda sıcak ve huzurlu bir uyku konforu sunar. Tek mevsimlik uyku tulumları, yaz kamplarında ve çadır içi kullanım için idealdir. 2 mevsimlik uyku tulumları ilkbaharın sonundan sonbaharın başına kadar olan süreçte size eşlik eder. 3 mevsimlik uyku tulumları don riski bulunmayan sonbahar ve kış kamplarında ve orta soğukluktaki gecelerde kullanmak için uygundur. 4 mevsimlik uyku tulumu modelleri ise kış kampları, soğuk kış geceleri ve don riski bulunan karlı hava şartlarında kullanmak için idealdir. Uyku tulumları çeşitli sıcaklık değerleri ile üretilir. Mevsime uygun tulum seçerken sıcaklık değerini de göz önünde bulundurmak önemlidir. Markanın sunduğu uyku tulumu modellerinin sıcaklık değerleri; -14 ile -10 derece, -19 ile -15 derece, -24 ile -20 derece, -30 ile -25 derece, -31 ve üstü derece, -4 ile 0 derece, -9 ile -5 derece ve 0 ile +5 derece arasında değişir. Uyku tulumlarının dış yüzeyi dayanıklı ve yırtılmaya karşı modifikasyonlu olarak üretilmiştir ve zorlu kamp koşullarına karşı uzun ömürlüdür. Su geçirmez yakalık, kaymaz kayışlar, iç ve dış cepler, sıkıştırma paketi, güvenlik kilitli fermuar ve daha pek çok özelliğe sahip olan uyku tulumları ile kamp gecelerinde sıcak ve huzurlu bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Outdoor Etkinliklerinde Çocuklara Özel Uyku Tulumları

Doğaya saygı ve sevgi küçük yaşlardan başlar. Husky kamp ürünleri arasında sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de uyku tulumları vardır. Doğayı ve kamp hayatını çocuğunun da keşfetmesini isteyenler için tasarlanan çocuk uyku tulumları ile çocuğunuz doğa ile baş başa vakit geçirmenin tadını çıkarabilir. Mumya tipi çocuk uyku tulumları; 4 kanallı, Hollowfibre malzeme ile doldurulmuş olup çocukların hassas bedenlerine yüksek ısı konforu sunar. Delikanlılar ve küçük yaştaki çocuklar için hazırlanan uyku tulumu modelleri, farklı boy ve ebatlarda hazırlanmış olup yaz kampları ya da soğuk kış günleri için tasarlanmıştır. Uyku sırasında baş kısmını da kapatan kapüşonlara sahip uyku tulumlarının kapüşon kısmının iç katmanı, yumuşak polyester örme kumaştan oluşur, baş ve boyun kısmını sıcak tutarak konfor sağlar. Uyku tulumlarının dış katmanı suya dirençli Nylon Taffeta malzemeden, iç katmanı ise pamuk benzeri Polypongee malzemeden üretilmiştir. 2 adet uyku tulumunu birleştirebilmek için sağ/sol fermuar seçeneği, sıkıştırma paketi, boydan boya fermuar, su geçirmez yakalığı, küçük cepler, yansıtıcı bileşenler, ayak torbası için uygun çıkarılabilir alt tabaka ve çift katman gibi aksesuar ve özelliklere sahip olan çocuk uyku tulumları, sonbahar aylarında, yaz kamplarında, ufak çaplı hafta sonu gezilerinde, trekkingler ve doğa gezilerinde kullanmak için son derece idealdir. Oldukça hafif tasarımlara sahip olan bu tulumlar sırt çantasında kolayca depolanabilir ve taşınabilir.

Benzersiz Isı Yalıtımı Sunan Kaz Tüyü Uyku Tulumları

Kaz tüyünün benzersiz sıcaklığını, yumuşaklığını ve rahatlığını sunan kaz tüyü uyku tulumu modelleri, en soğuk kış gecelerinde bile sizi sıcacık tutarak güvenli bir gece geçirmenize yardımcı olur. Markanın sunduğu kaz tüyü uyku tulumu modelleri, gelişmiş dolum kaliteleri ile göze çarpar. Mükemmel ısı yalıtımı ve sıcaklık sunan kaz tüyü uyku tulumlarının bu özellikleri, ürünün küçültülebilir ve hafif bir yapıya sahip olmasını engellemez. Yalnızca 1250 gram ağırlığa sahip olan uyku tulumları, hem sırt çantanızda kolay depolanabilir hem de kolay taşınabilir özelliktedir. Benzersiz birleşimi ile -20 derece gibi aşırı soğuk gecelerde bile sizi sımsıcak tutar. Tüm bu özellikler ayrıca, suya dayanıklı iç kısım, iç ve dış cepler, çift yönlü fermuarlar ve kaymaz yapıdaki kayışlarla desteklenmiştir. Kaz tüyü uyku tulumlarının dolgu malzemesi olarak 90/10 yüksek kaliteli doğal tüyler kullanılmıştır. 40D 240T Tactel Naylon iç katman malzemesi, 30D Naylon Tactel dış katman malzemesi ile üretilen uyku tulumları, en zorlu hava koşullarında dahi vücut sıcaklığınızı muhafaza ederek gece boyu konfor sunar.

Markanın kaliteli, fonksiyonel ve yüksek performanslı tüm kamp çadırı, şişme mat ve uyku tulumu modelleri Trendyol'da sizlerin de beğenisine sunulmuştur. Uzun kamp programları yapıyorsanız ya da hafta sonunu doğada ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçirmek istiyorsanız hemen üstün Husky özellikleri ile donatılan kamp ekipmanlarını detaylı olarak incelemeye başlayabilirsiniz. Bütçenize uygun Husky fiyatları ile satışa sunulan kamp ekipmanları arasından beğendiğiniz herhangi bir Husky satın almak için Trendyol'u inceleyebilir ve dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.