Huawei Tablet

18 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Huawei Tablet

Huawei Tablet

Huawei tablet modelleri, sahip oldukları üstün teknolojik özelliklerle dikkatleri üzerine topluyor. Benzersiz ekran özelliklerine sahip olan ürünler, son derece keyifli bir şekilde dizilerinizi ve filmlerinizi görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda ürünler, oyunlarınızdaki zorlu grafikleri bile oldukça canlı ve net bir biçimde görüntüleyebilmenize imkân sağlıyor. Ekran teknolojilerinin yanı sıra ürünler, üstün temel donanım özellikleriyle de büyük bir beğeni kazanıyor. Geniş RAM kapasiteleriyle en zorlu uygulamaları bile kolayca çalıştırabilmenize imkân sağlayan ürünler, uygulamalar arasında geçişi de oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Aynı zamanda markanın tablet modelleri, geniş depolama kapasiteleri sayesinde verilerinizi güvenle saklayabilmenize ve dilediğiniz uygulamaları indirerek tablet hafızasında bulundurabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede en önemli dosyalarınız ve çok daha fazlası her an elinizin altında yer alıyor.

Huawei tablet modelleri, gelişmiş kamera teknolojileriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Güçlü kamera özellikleri sayesinde ürünler, en önemli anlarınızı hızlıca ve oldukça net ve canlı bir biçimde fotoğraflayabilmenize imkân sağlıyor. Video çekimi konusunda da büyük bir performans gösteren ürünler, anılarınızın ilk günkü hâlleriyle elinizin altında olmasına olanak tanıyor. Geniş ekranlarıyla ekrana daha fazla hakim olabilmenize yardımcı olan ürünler, çeşitli bağlantı özellikleriyle ise diğer cihazlarınızla kolayca etkileşim kurabilmenize imkân veriyor. Bu sayede dilenilen zaman Bluetooth bağlantısı üzerinden veri alışverişi yapılabiliyor; Wi-Fi bağlantısı üzerinden internet ağlarına katılınabiliyor. Güçlü ses özellikleriyle içeriklerinizdeki sesleri pürüzsüz bir biçimde işitebilmenize imkân sağlayan tabletler, kolay kullanımlı dokunmatik ekran klavyeleri, güçlü işlemcileri ve işletim sistemleri, gelişmiş grafik teknolojileri ve çok daha fazlasıyla günlük hayatınızın en iyi yardımcılarından biri hâline gelmeyi başarıyor.

Huawei Tablet Modelleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın!

Markanın MediaPad tablet modelleri, bünyelerinde barındırdıkları benzersiz teknolojilerle dikkatleri üzerine topluyor. Huawei T5 tablet, gelişmiş özellikleriyle markanın tablet modelleri arasında öne çıkıyor. Gelişmiş ekran özelliklerine sahip olan T5 Tablet, Full HD görüntü kalitesini en iyi şekilde destekliyor. Hassas dokunmatik ekranıyla kontrolü ve hakimiyeti en üst seviyeye çıkaran Huawei tablet 10.1 inç genişliğindeki ekranıyla da büyük beğeni kazanıyor. Bu sayede geniş ekran üzerinden işlemlerinizi güvenle tamamlayabilmenize olanak tanınıyor. Yeni nesil işletim sistemi sayesinde son derece hızlı ve verimli bir çalışma performansı gösteren ürün, işletim sisteminin getirdiği yerleşik uygulamalar üzerinden de işlemlerinizi tamamlayabilmenize imkân sağlıyor. 8 çekirdekli işlemcisiyle hızını katlayan T5 tablet, en zorlu aktivitelerinizi bile saniyeler içinde ve kesintisiz bir biçimde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Gelişmiş kamerasıyla son derece gerçekçi kareler yakalayabilmenize olanak tanıyan ürün, video kayıtlarıyla da anılarınızı ilk günkü hâlleriyle saklayabilmenize imkân sağlıyor. Ürün, geniş RAM kapasitesiyle uygulamaları hızlıca çalıştırırken, geniş depolama kapasitesiyle ise verilerinizi güvenle saklayabilmenize ve dilediğiniz zaman verilerinize ulaşabilmenize olanak tanıyor. Gömme hoparlör sistemiyle ürün, güçlü bir ses sistemi ortaya koyuyor. Böylece videolarınızdaki sesleri net bir biçimde duyabilmenize yardımcı olunuyor.

Huawei T3 Tablet modelleri, kendine özgü teknolojileri sayesinde teknolojiyi daha yakından tanıyabilmenize imkân tanıyor. Huawei tablet T3 10, geniş ekranıyla öne çıkarken T3 7 tablet ise geniş RAM ve depolama kapasitesiyle beğeni kazanıyor. T3 tablet modelleri, güçlü batarya kapasiteleriyle gün boyu kesintisiz bir kullanım imkânı ortaya koyuyor. Böylece hiçbir işiniz ve aktiviteniz yarım kalmıyor. Sürekli prize bağlı kalma sorunu da tamamıyla ortadan kaldırılıyor. Qualcomm işlemcileriyle hızlılık ve verimlilik konusunda mükemmel bir performans ortaya koyan ürünler, oyunlarınızı en yüksek güçle oynayabilmenize imkân tanıyor. Bu sayede oyunlarınızdan ve diğer aktivitelerinizden aldığınız keyif ikiye katlanıyor. 4 çekirdekli işlemcilerinin yanı sıra ürünler, kamera teknolojileriyle de öne çıkıyor. Otomatik odaklama sistemine sahip kamera sayesinde hızlıca net ve pürüzsüz kareler yakalayabilmenize imkân sağlanıyor. Temel donanım, ekran ve kamera özelliklerinin yanı sıra T3 tablet modelleri, modern görünümleriyle de büyük beğeni kazanıyor. İncecik tasarımları ve hafif yapılarıyla kolay taşıma ve kolay kullanma imkânı ortaya koyan ürünler, kullanım sırasında sizi yormuyor ve elinizi ağrıtmıyor. Şık görünümleriyle ise sizlere zarafet ve modernlik kazandırıyor. LCD ekran teknolojisi, güçlü işlemcisi, geniş depolama kapasitesi ve çok daha fazlasıyla dikkatleri üzerine toplayan T3 tablet modelleri, işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilmeniz için en uygun koşulları sizlere sağlıyor.

Markanın diğer modelleri arasında yer alan Huawei Tablet M5 ve Huawei Tablet Mini, kendilerine özgü teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor. Aynı zamanda Huawei Tablet Pro 16 GB da öne çıkan tablet modelleri arasında bulunuyor.

Huawei T5 Model Tabletlerin Benzersiz Teknolojik Özellikleri

Huawei T5 tablet modelleri, göz alıcı ekran teknolojileriyle kullanıcıları kendilerine aşık etmeyi başarıyor. 1920 x 1200 piksele varan ekran çözünürlükleriyle beğeni kazanan ürünler, ekrandaki tüm detayları en net, en canlı ve en gerçekçi hâlleriyle görüntüleyebilmenize imkân sağlıyor. Bu sayede oyunlarınızdaki, dizi ve filmlerinizdeki, fotoğraflarınızdaki ve ekrandaki diğer tüm görüntülerdeki en küçük detayları bile canlı bir biçimde görebilmenize yardımcı olunuyor. Ürünler, geniş ekranları sayesinde daha büyük bir ekran üzerinden içeriklerinizi görüntüleyebilmenize ve işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Bu sayede görüntülere daha geniş bir ekran üzerinden hakim olabilmenize imkân tanınıyor. Benzersiz piksel yoğunlukları sayesinde görüntülerin daha renkli olabilmesine yardımcı olan ürünler, 16 milyon renk sayısıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Aynı zamanda ürünler, kapasitif ekran dokunmatik türüyle daha hassas ve verimli bir dokunmatik deneyimi ortaya koyuyor. Çoklu dokunmatik desteğine sahip olan modeller ise aynı anda birden fazla dokunmaya tepki verebilmeyi başarıyor. Böylece daha fazla kontrol her an sizlerle birlikte oluyor. Aynı zamanda Huawei tablet modelleri, benzersiz ekran yapılarıyla daha dayanıklı bir ekran performansı ortaya koyuyor. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım imkânı daima sizlerle birlikte oluyor. Huawei T5 tablet modelleri, benzersiz ekran özellikleri sayesinde kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Huawei T5'ler, temel donanım özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. 2 GB  ve 3 GB olmak üzere iki farklı RAM kapasitesi sayesinde ürünler, aynı anda birden fazla uygulamayı hızlıca ve kesintisiz bir biçimde çalıştırabilmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda ürünler, açık uygulamalar arasında kesintisiz bir biçimde geçişler yapabilmesiyle de öne çıkmayı başarıyor. Donmaları ve kasılmaları tamamıyla ortadan kaldıran T5 tablet modelleri sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirmek hem daha hızlı hem de daha keyifli bir hâle geliyor. RAM kapasitesinin yanı sıra ürünler geniş depolama kapasiteleriyle de beğeni kazanıyor. 16 GB ve 32 GB olmak üzere iki farklı depolama kapasitesi seçeneğiyle sunulan ürünler, dilediğiniz depolama seçeneğini tercih edebilmenize olanak tanıyor. Bu sayede ürün, tamamen ihtiyaçlarınıza uygun bir biçimde şekilleniyor. Geniş depolama kapasitesi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, uygulamalarınızı ve diğer tüm belge ve verilerinizi güvenle saklayabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede en önemli dosyalarınız ve uygulamalarınız her an elinizin altında bulunuyor. Anılarınızsa ilk günkü hâlleriyle bir tık uzağınızda yer alıyor.

Depolama ve RAM özelliklerinin yanı sıra ürünler, gelişmiş batarya ömürleri sayesinde kesintisiz bir kullanım imkânını en iyi şekilde destekliyor. Gün içerisinde kesintisiz bir şekilde kullanım olanağı ortaya koyan ürünler ile işlemleriniz hiçbir şekilde yarıda kesilmiyor. Uzun yıllar dayanıklı batarya sayesinde daha uzun ömürlü bir kullanım imkânı da kullanıcılara sunuluyor. Lityum İyon pil teknolojisi, tabletinizin batarya ömrünü 2 katına çıkarmayı da başarıyor. HiSilicon Kirin işlemci ailesiyle geliştirilen T5 tablet modelleri, hızlılık konusunda daha önce tanık olmadığınız bir gücü ortaya koyuyor. 8 çekirdekli 659 işlemci, uygulamalarınızı 8 kat daha hızlı çalıştırıyor. Uygulamaları hızlıca kullanıma hazır hâle getiren işlemci, tabletinizin çalışma performansını da olumlu yönde etkiliyor. Wi-Fi ağı üzerinden internet ağlarına katılabilmenize ve internette gezinebilmenize imkân tanıyan T5 tabletler, Bluetooth ağı üzerinden ise diğer cihazlarınızla ve arkadaşlarınızın cihazlarıyla etkileşim kurabilmenize yardımcı oluyor. Diğer bağlantı özellikleri de cihaz ve internet bağlantısı konusunda büyük fayda sağlıyor.

Mikrofon girişi, kulaklık çıkışı ile çeşitli donanım ürünleri tabletiniz üzerinden kullanılabiliyor. Yalnızca 460 gram ağırlıkları sayesinde ise ürünler kullanım sırasında sizi hiçbir şekilde yormuyor. Ürünlerde yer alan ekran kilidi özelliği, veri güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyor. Böylece diğer kişilerin tabletinize ve kişisel verilerinize erişim ihtimali sıfıra indirgeniyor.

Çeşitli bağlantı teknolojileri, güvenlik özellikleri, modern tasarımları ve çok daha fazlasıyla T5 tablet modelleri, bir tabletten beklediklerinizin çok daha fazlasını sizlere sunmayı başarıyor. Size ise yalnızca kolaylığın ve pratikliğin keyfini çıkararak işlemlerinize devam etmek kalıyor.

Huawei T3 Model Tabletlerin Sunduğu Faydalı Özellikler

Huawei'nin bir diğer tablet modellerinden biri olan T3 tabletler, gerek kullanım kolaylığı gerekse üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor. Markanın T3 model tabletleri, benzersiz temel donanım özellikleriyle göz dolduruyor. Bu ürünler, Qualcomm işlemciyle donatılarak sizlere sunuluyor. A53 işlemci modeli sayesinde son derece hızlı bir çalışma performansı gösteren ürünler, oldukça uzun saatlerinizi alacak işlemlerinizi bile hızlıca gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. 4 adet çekirdeği bulunan bu ürünler sayesinde hızlılık ve verimlilik en üst seviyelere çıkarılıyor. 2 GB genişliğindeki RAM kapasiteleriyle aynı anda birçok uygulamayı kolayca çalıştırabilmenize olanak tanınıyor. Açık uygulamaları kullanırken herhangi bir şekilde donma ve kesilme oluşturmayan ürünler, uygulamalar arasında geçişleri de büyük ölçüde hızlandırıyor. Bu sayede yapmak istediğiniz hiçbir işlem için dakikalarca beklemenize gerek kalmıyor. Ürünler, Android işletim sistemiyle birlikte kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede daha kullanışlı ve basit bir ara yüz ortaya koyuluyor. Ara yüzde yer alan kullanıcı dostu işletim sistemi yerleşik uygulamaları ise tabletinizi daha verimli bir biçimde değerlendirebilmenize imkân sağlıyor. Böylece her an ve her yerde kolaylık sizlerle birlikte oluyor.

4800 mAh'e varan batarya kapasiteleriyle gün boyu kesintisiz kullanım imkânını destekleyen ürünler, işlemlerinizi en iyi şekilde tamamlayabilmenize yardımcı oluyor. Böylece gün içerisinde şarj kaygısı yaşamanıza gerek kalmıyor. Huawei 9.6 inç tablet boyutuyla öne çıkan ürünler, geniş ekran üzerinden, sınırlara bağlı kalmaksızın aktivitelerinizi gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede içeriklerinizi geniş ekran üzerinden izleyebilmenize imkân sağlanıyor. T3 tabletlerin geniş ekranları sayesinde filmlerinizi ve dizilerinizi izlemek daha keyifli bir hâle geliyor. Geniş ekranlarının yanı sıra ürünler, güçlü ekran çözünürlüğü özellikleriyle canlılık ve netlik konusunda benzersiz bir performans ortaya koyuyor. 1280 x 800 piksele varan ekran çözünürlükleri sayesinde ürünler, HD görüntü teknolojisini en iyi şekilde destekliyor. Bu sayede oyunlarınızdaki en ufak grafikleri, dizilerinizdeki en küçük ve arka planda kalmış ayrıntıları canlı ve pürüzsüz bir şekilde görüntüleyebilmenize olanak sağlanıyor. Daha ayrıntılı ekran keyfi, T3 tabletler sayesinde her an sizlerle birlikte oluyor. IPS LCD ekran teknolojisi ise, hem ekranın dayanıklılığına katkı sunuyor hem de içeriklerin görüntü kalitesini daha da iyileştiriyor. Böylece son derece profesyonel bir tablet kullanımı sunuluyor.

Ürünler, gelişmiş kameraları sayesinde anılarınızı oldukça net bir şekilde fotoğraflayabilmenize katkı sağlıyor. 5 MP'e varan arka kamera çözünürlüğüne sahip olan ürünler, hızlı bir şekilde fotoğraflar yakalayabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede en güzel ve en eğlenceli anılarınız her an sizlerle oluyor. Gelişmiş özellikleriyle video kayıt desteği de sunan T3 tablet modelleri, geçmişe dair güzel günleri ilk günküh hâlleriyle saklayabilmenize olanak tanıyor. Ürünlerin arka kamerasında yer alan otomatik odaklama desteği ise Bokeh efektiyle fotoğraflar çekebilmenize imkân sağlıyor.

Arka kamera özelliklerinin yanı sıra T3 tabletler, ön kamera özellikleriyle de beğeni kazanıyor. 2 MP'e varan ön kameralarıyla ürünler, mükemmel selfie pozları yakalayabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede her açıdan benzersiz fotoğraflar çekmek Huawei tabletler ile çok pratik bir hâl kazanıyor. Ürünlerin arka kamerasında yer alan otomatik odaklama desteği, görüntülerinizin ön kamerayla da bokeh efektli olmasına yardımcı oluyor. 

Son derece hafif yapıları sayesinde taşıma konusunda kolaylık sunan ürünler, incecik tasarımlarıyla ise kullanım sırasında sizi yormuyor ve elinizi ağrıtmıyor. Böylece her anlamda kolay bir kullanım imkânı daima sizlerle oluyor. Modern görünümleriyle ise Huawei tablet modelleri, şıklığınızı artırıyor ve sizlere modern ve zarif bir görünüm kazandırıyor.

Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla T3 tablet modelleri, işlemlerinizi en iyi şekilde tamamlıyor. Sizlere ise yalnızca üst düzey teknolojinin ve pratikliğin keyfini çıkararak aktivitelerinize devam etmek kalıyor.

Diğer Huawei Tabletler ve Huawei'ye Özgü Teknolojiler

Huawei tablet ekran özellikleri, donanımları ve kullanıcı dostu olmalarıyla büyük beğeni kazanıyor. Tüm Huawei tabletlerde yer alan benzersiz ses sistemleri, videolardaki ve oyunlardaki sesleri en ince ayrıntısına kadar duyabilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede aktivitelerinizden aldığınız keyif ikiye katlanıyor. Markanın tablet modelleri arasında yer alan Huawei Tablet 10 inch, gerek ekran boyutu gerekse teknolojik özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Huawei 9.6 inch tablet ekran boyutuyla kullanıcılara ekran konusunda büyük faydalar sunuyor. Geniş ekranlı tabletler, içeriklerinizi sınırsız ekran deneyimiyle izleyebilmenize yardımcı oluyor. Huawei SIM kartlı tablet modelleri, Huawei tablet telefon olmak üzere iki farklı ürün şeklinde kullanım imkânı ortaya koyuyor. 

Huawei tablet yorum olarak da kullanıcılardan tam not alıyor. Kullanıcılar, gerek hızlılığıyla, gerek üstün batarya ömrüyle gerekse yeni nesil ekran teknolojileriyle tablet modellerine olumlu geri dönüşlerde bulunuyor. Huawei tablet 32 GB, 16 GB ve diğer hafıza seçenekleri sayesinde dilediğiniz kapasiteyi seçebilmenize yardımcı oluyor. Bu sayede yalnızca ihtiyacınız kadarını tercih edebilmenize imkân sağlanıyor. Huawei tablet 64 GB ise çok yoğun uygulama indirmelerinde ve veri depolamalarında kullanıcılara büyük fayda sağlıyor. 

Huawei tablet kalemli bir şekilde oldukça pratik bir biçimde kullanılabiliyor. Yazı yazmak, çizimler yapmak ve notlar tutmak tabletlere uygun kalemler ile hem daha profesyonel hem de daha kolay bir hâle geliyor.

Huawei tablet klavyeli olarak sunuluyor. Dokunmatik ekran klavyesi hızlıca yazılar yazabilmenize imkân sağlıyor. Hassas dokunmatik ekranlarıyla Huawei markalı tabletler, hızlıca dokunuşlarınıza dönütler veriyor ve istediğiniz işlemleri kolayca gerçekleştiriyor.

Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla markanın tablet modelleri kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Huawei tablet fiyatları da kullanıcıları en iyi şekilde memnun ediyor.

Siz de Huawei tablet modellerine Trendyol üzerinden göz gezdirerek ihtiyacınız olan tableti kolayca bulabilirsiniz.