Hoover Çamaşır Makinesi

27 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Hoover Çamaşır Makinesi

Hoover Çamaşır Makinesi

Dünyaca ünlü Hoover markası geleceğin ürünlerini tasarlayıp pazara sunmasının dışında ilginç tarihçesi ile merak uyandırıyor. Astım hastası bir işçinin kendini ve çevresindeki insanları toza karşı korumak için Ohio'da küçücük bir atölyede kendi imkanları ile icat ettiği ilk elektrikli süpürge, günümüz cihazlarının prototipi olmasıyla biliniyor. Tasarıma destek veren ve ürünün patent haklarını satın alan William Hoover, 1908'de soy ismini vererek kurduğu şirket ile elektrikli süpürgenin üretimi ve satışını yapmaya başlıyor. Amerika'da başlayan üretim süreci zaman içinde İngiltere'ye, İngiltere'den de Avrupa'ya yayılıyor. Devrim niteliği taşıyan bir yeniliğin yaratıcısı olması sebebiyle tüm dünya ülkelerine ulaşan Hoover, 1948 yılında çamaşır makinesi ile birlikte pişirme ve soğutma cihazlarını da ürün yelpazesinde katıyor. 1995 yılında Candy Group bünyesine giren Hoover markası, akıllı teknolojileri çamaşır makineleri ile buluşturmasıyla öne çıkıyor. Geleceğin ürünlerini bugünden tüketici ile buluşturan ünlü marka; dayanıklı, akılcı, verimli ve yüksek performanslı tasarımları ile adından hayranlıkla söz ettiriyor.  

Hoover Çamaşır Makinesi Modelleri

Ünlü markanın çamaşır makineleri gelişmiş teknik özellikleri ile beyaz eşya sektöründe fark yaratıyor. Çamaşır makinesi modellerini 2 ana kategoriye ayıran marka, önden yüklemeli ve kurutmalı çamaşır makineleri olmak üzere sınıflandırıyor. Hoover çamaşır makinesi modellerinde renk seçenekleri, farklı kapasiteler ve merak uyandıran teknik özellikler yer alıyor. Yük kapasitesi 7 kg'dan başlayan Hoover çamaşır makinesi modelleri arasında yük kapasitesi 13 kg olan tasarımlar performansı ile öne çıkıyor. Devir hızı açısından da zengin seçenekler sunan markanın çamaşır makineleri arasında, 1000 devirden 1600 devir hızına uzanan ürün çeşitliği göze çarpıyor. Kurutmalı çamaşır makinesi tasarımları ile sektördeki gücünü kanıtlayan Hoover buharlı çamaşır makinesi modelleri ile verimlilikte sınır tanımıyor. Seçkin markanın ezber bozan çamaşır makinesi çeşitleri, Trendyol'un konforu evinize taşıyan dünyasında sizleri bekliyor. 

Önden Yüklemeli Çamaşır Makineleri

Dünyanın önde gelen markalarından Hoover önden yüklemeli çamaşır makinesi modellerinde zarif ve işlevsel tasarımları ile dikkat çekiyor. Beyaz, gri ve antrasit renk seçeneklerinin yer aldığı ürün yelpazesinde, yük kapasitesi 7 kg, 9 kg, 10 kg, 11 kg ve 13 kg olan çamaşır makineleri bulunuyor. Devir hızı 1000 devir ile 1600 devir arasında değişen modeller arasında  Hoover 9 kg çamaşır makinesi çeşitleri, A sınıfına mensup olması ve akıllı cihazlar ile bağlantı kurabilme yeteneği ile hayranlık uyandırıyor. Hoover 10 kg çamaşır makinesi seçeneklerinde ise inverter motor ve A+++ özellikleri öne çıkıyor. Markanın geniş ürün yelpazesinde yer alan Hoover 11 kg çamaşır makinesi tasarımlarında göze çarpan NFC teknolojisi ise, kullanıcıları zamanın ötesinde bir deneyime davet ediyor. 

Kurutmalı Çamaşır Makineleri

Yenilikçi ürünleri ile öne çıkan markanın çamaşır makinelerinde sunduğu kurutma fonksiyonu, yaşama değer katan tasarımlar arasında yer alıyor. Hoover kurutmalı çamaşır makinesi modelleri gelişmiş teknik özelliklere sahip olması ile dikkat çekiyor. Hem yıkama hem de kurutma işlemini tek bir cihaz ile gerçekleştiren ünlü marka, kurutmalı modellerinde de enerji verimliliğine önem veriyor. Inverter motor ya da AC motor seçeneklerinin yer aldığı Hoover çamaşır makinesi tasarımlarında yakın alan iletişimi sağlayan akıllı yazılımlar göze çarpıyor. Hoover kurutmalı çamaşır makinesi 11 kg yıkama kapasitesi ve 8 kg kurutma kapasitesi ile özellikle kalabalık ailelerin favori ürünleri arasında yer alıyor. Markanın kurutmalı çamaşır makinelerinde yıkama kapasiteleri 8 kg'den 13 kg'ye; kurutma kapasiteleri ise 5 kg'den 8 kg'ye kadar model özelinde değişkenlik gösteriyor. Performansı ile göz dolduran kurutmalı modellerde maksimum devir hızı ise 1400 ve 1500 devir olmak üzere değişiyor.

Teknik Özellikler

Beyaz eşya sektöründe yeni teknolojilere öncülük eden lider marka Hoover çamaşır makinesi modellerinde heyecan ve merak uyandıran teknik özellikler sunuyor. Enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlayan inverter motor teknolojisi, markanın pek çok modelinde karşınıza çıkıyor. Kısa program seçeneğinin yer aldığı tasarımlar 1 saatten daha az bir sürede yıkama işlemini tamamlamasıyla dikkat çekiyor. Elektronik  kumanda paneli ve dijital göstergeler ile zenginleşen tasarımlarda buharlı yıkama, zaman erteleme, dokunmatik ekran, çocuk kilidi gibi pek çok işlevsel özellik öne çıkıyor. Doğaya dost tasarımlar sunan markanın çamaşır makineleri A sınıfına mensup olması sebebiyle cazibesini artırıyor. Kablosuz iletişim teknolojilerinde Wi-Fi, Bluetooth ve NFC markanın pek çok tasarımında tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Dokunmatik ekran teknolojisini de çamaşır makinelerine taşıyan lider markanın ürünleri yüksek performansı ile göz kamaştırıyor.

Geniş Kapasite

Çamaşır makinesi modelleri arasında hem çekirdek aileler hem de kalabalık aileler için akılcı çözümler sunan marka, geniş yük kapasiteli çamaşır makineleri ile dikkat çekiyor. Hoover 12 kg çamaşır makinesi performansı ile fark yaratırken Hoover 13 kg çamaşır makinesi modelleri ise hem önden yüklemeli hem de kurutmalı ürün seçenekleri sunmasıyla dikkat çekiyor. A sınıfı enerji tasarruflu modellerde çoklu program seçenekleri zamanı dilediğiniz gibi yönetmenizi sağlarken buharlı yıkama özelliği ise iş yükünüzü daha da hafifletiyor. Son derece zarif hatlara sahip modeller modern ve işlevsel tasarımları ile tüketicilerden tam not alıyor. Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanım için tasarlanmış geniş kapasiteli Hoover çamaşır makinesi modelleri, güvenli ve hijyenik kullanım sunması açısından da ilk sıralarda tercih ediliyor. Dünya çapında tanınan ve güvenilen markanın birbirinden avantajlı çamaşır makinesi seçenekleri Trendyol'da sizleri bekliyor. 

Yüksek Performans

Rutin ev işleri arasında yer alan çamaşır yıkama herkes için zaman zaman yorucu ve sıkıcı bir hal alabiliyor. Ev işlerinin çokluğu ya da iş yaşamının yoğun temposu çoğu zaman bu eylemin ertelenmesine bile neden oluyor. Bunun gibi ve benzeri durumlarda çamaşır makinelerinden yana beklentiler artıyor ve daha konforlu tasarımlar hayal ediliyor. Hayallerin gerçeklikle buluştuğu Hoover'da, zamandan ve emekten kazandıran yüksek performanslı ürün seçenekleri yer alıyor. Minimum enerji tüketimi ile maksimum verim sağlayan çamaşır makineleri kısa program özelliği ile günlük iş programınızı aksatmıyor. Güçlü sıkma özelliği çamaşırların kuruma süresini azaltırken kurutma özellikli Hoover çamaşır makinesi seçenekleri ise bu süreyi tamamen ortadan kaldırıyor. Su, elektrik, deterjan ve yumuşatıcı tüketiminin optimum düzeyde olduğu tasarımlar giysilerinizi yıpratmadan ve ilk günkü dokusunu muhafaza ederek yıkamanızı sağlıyor. Bir çamaşır makinesinden beklenenin üzerinde performans sergileyen ürünler yaşamınıza değer katıyor. 

İşlevsel ve Şık

Çamaşır yıkamayı keyifli bir deneyime dönüştüren ünlü marka, işlevsel ve şık modelleri ile dikkat çekiyor. İleri teknolojinin kullanıldığı tasarımlar sade ve kullanımı kolay bir kumanda paneli sunuyor. Çocuk kilidi ile güvenliği üst seviyeye çıkaran Hoover, yepyeni buluşları çamaşır makinesi tasarımları ile gündelik yaşamınıza katıyor. Paslanmaz çelik tambura sahip ürünler, dayanıklılığının yanı sıra sessiz çalışması ile de fark yaratıyor. Hoover 8 kg çamaşır makinesi hassas yüzeye sahip giysilerde gösterdiği performans ile göz dolduruyor. Kırışıklığı önleyen buharlı yıkama teknolojisi ile fark yaratan marka, ev işlerine ayıracağınız zamanı azaltarak kendinize ve ailenize daha fazla vakit ayırmanızı sağlıyor. Zarif çizgileri ile estetik açıdan da tüketicilerin beğenisi kazanan markanın ürün yelpazesinde beyaz renkli çamaşır makineleri ağırlığını koruyor. Beyazın yanı sıra gri ve inox tasarımlara da yer veren markanın antrasit çamaşır makinesi çeşitleri oldukça ilgi çekiyor.

Fark Yaratan Tasarımlar

Çamaşır yıkamayı sıkıcı rutinlerden çıkarıp keyifli ev işlerinden biri haline getiren marka, fark yaratan tasarımları ile hayranlık uyandırıyor. Çoklu program menüsü, istediğiniz miktarda çamaşırı istediğiniz sürede yıkamanızı sağlarken zaman erteleme fonksiyonu ise dilediğiniz zaman dilimini seçmenizi sağlıyor. Enerji tasarruflu tasarımlardan A+++ özellikli ürünler ise performansı ile büyük bir alkışı hak ediyor. All in One teknolojisi sayesinde çamaşır yıkama alışkanlıklarında yeni bir sayfa açan marka, Axi teknolojisi ile kullanıcının alışkanlıklarını öğreniyor. Konum tabanlı çalışan akıllı yazılım, hava durumu analizi yaparak yıkama için en uygun günü bile öneriyor. Farklı kumaş dokusuna ve farklı renklere sahip çamaşırları bir arada yıkayabilme konforu sunan tasarımlar arasında çift kişilik yorgan yıkamaya elverişli 13 kg kapasiteli ürünler de yer alıyor. Fark yaratan tasarımlar arasında yer alan Hoover çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli modeller kurutma, Woolmark Sertifikası, NFC, inverter motor ve A sınıfı özellikleri ile öne çıkıyor.

Sıra Dışı Özellikler

Çamaşır makinelerinde sunduğu Active Steam teknojisi ile fark yaratan ünlü marka, buharlı yıkama ile oldukça farklı bir deneyim yaşatıyor. Hoover buharlı çamaşır makinesi sayesinde çamaşırlar kırışmadan yıkanıyor ve ütüleme için harcanan zaman kısalıyor. Hoover çamaşır makinesi modellerinde yer alan ön yıkama, hassas yıkama, gecikmeli başlatma, hızlı yıkama ve 14 dakikalık kısa program seçenekleri markaya olan ilgiyi artırıyor. Lider markanın çamaşır makinesi kategorisinde;  A, A+ ve A+++ enerji tasarruflu ve Woolmark Sertifikası'na sahip modeller dikkat çekiyor. Zaman erteleme fonksiyonuna sahip tasarımlar sayesinde günlük temponuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayan marka, inverter motor teknolojisi ile performansı ve verimliliği bir arada sunuyor. Ses seviyesi son derece düşük olan çamaşır makineleri, günün istediğiniz saatinde çalıştırılabilir olması ile tercih edilirliğini artırıyor. Markaya özgü Hoover Axi teknolojisinin yer aldığı hem yıkama hem de kurutma yapan tasarımlar arasında, Hoover tam kurutmalı çamaşır makinesi teknik özellikleri ile bir adım öne çıkıyor. 

Dynamic Next Serisi

Ünlü markanın yeni nesil teknolojilerine yer verdiği Dynamic Next serisinde, hem önden yüklemeli hem de kurutmalı modeller yer alıyor. En ideal yıkama programını belirmenize yardımcı olan Hoover Dynamic Next zamandan, emekten ve enerji tüketiminden tasarruf ettiriyor. Hoover Dynamic Next çamaşır makinesi serisinde yer alan kurutma özelliğine sahip modeller işlevselliği ile hayrete düşürüyor. Hoover Dynamic çamaşır makinesi çeşitleri arasında farklı yük kapasiteleri ve farklı devir hızları göze çarpıyor. Yurt dışında Hoover Dynamic Next washer dryrer olarak ünlenen çamaşır makineleri akıllı tasarıma sahip olması ile dikkat çekiyor. Mobil uygulama üzerinden yönetilebilen ürünlerde kablosuz bağlantı yapmanızı sağlayacak modüller ve markaya özgü yazılım bulunuyor. Çamaşır makinesini akıllı ve interaktif bir donanıma dönüştüren Dynamic Next teknolojisi, enerji verimliliğini ve performansı maksimum seviyeye çıkarması sebebiyle markanın sektöre kazandırdığı en büyük yeniliklerden biri olarak adlandırılıyor. Akıllı teknoloji, çamaşır makinelerinin yanı sıra markanın ürün gamında yer alan diğer elektrikli aletlerde de kullanılıyor olması ile dikkat çekiyor. Yaşama değer katan çözümleri ile yüzyılı aşkın süredir insanlığa hizmet eden Hoover; güçlü alt yapısı, öngörüsü yüksek AR-GE ekibi, yetenekli mühendisleri ve yenilikçi yaklaşımı ile gelişime öncülük ediyor.

Akıllı Çamaşır Makineleri

Zamanı en etkin şekilde yönetmenizi sağlayan akıllı teknolojiler beyaz eşyaların işlevselliğini kullanıcıların ise konforunu artırıyor. Dijital dünyanın olmazsa olmazlarından biri haline gelen akıllı teknolojiler, zamandan ve mekandan bağımsız hareket edebilme özgürlüğü sunuyor. Hoover çamaşır makinesi tasarımlarında kullanılan elektronik paneller ve dijital göstergeler ürünün görselliğini zenginleştirirken efektif bir kullanım imkanı da sunuyor. One Touch teknolojisi ile zamandan kazandıran marka, dokunmatik ekran özelliği ile güvenlik seviyesini artırıyor. Akıllı telefonlar ile mobil uygulama üzerinden haberleşebilen çamaşır makineleri devrim niteliğindeki yenilikler arasında sayılıyor. Modellere göre farklılık gösteren bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi, NFC ve Bluetooh yer alıyor. Bilim kurgu filmlerindeki sahneleri evlere taşıyan yenilikçi marka, tasarımları ile geleceğin daha ileri teknolojilerine de şimdiden hazırlık yapıyor. Hem kullanıcı dostu hem de doğa dostu ürünler tasarlayan marka, gelecek nesillere hem teknolojik hem de toplumsal açıdan değerli miraslar bırakıyor. Trendyol'da satışa sunulan birbirinden akıllı çamaşır makineleri sizleri tanımak için sabırsızlanıyor.  

Geleceğin Teknolojisi

Toplumların iletişiminde devrim yaratan kablosuz çözümler yavaş yavaş nesneleri de birbirleriyle konuşturmaya başlıyor. Akıllı telefonlar aracılığı ile beyaz eşyaları yöneten yazılımlar üreticilerin ve markalarının ürünlerini bir adım öne çıkarıyor. Hoover One-Fi teknolojisi çamaşır makineleri ile kablosuz iletişim kurmanızı sağlıyor. Wi-Fi ve NFC seçenekleri sunan tasarımlarda uzaktan müdahale, başlatma ve durdurma seçenekleri yer alıyor. Wi-Fi ve NFC dışında Bluetooth teknolojisi ile de haberleşebilen çamaşır makineleri alışılagel iş deneyimlere meydan okuyor. Ünlü markanın mobil cihazlar için geliştirdiği Hoover Wizard mobil uygulaması gerek görsel yönü ile gerekse fonksiyonel menüsü ile oldukça ilgi çekiyor. Beyaz eşya sektörünün geleceğine yön veren markalardan bir olan Hoover, muhteşem tasarımları ile büyük yankı uyandırıyor. 

Kullanıcı Deneyimleri

Beyaz eşya sektöründe ilklere imza atan marka, oldukça geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyor. Hoover çamaşır makinesi yorumları kitlenin büyüklüğünün ve ürünlerin kalitesinin en büyük göstergeleri aras��nda sayılıyor. Hoover çamaşır makinesi kullananlar arasında her yaş grubundan, her cinsiyetten, her milliyetten ve her meslekten kişiler göze çarpıyor. Tüketici kitlesinin genelinde yüksek bir memnuniyet sağlayan dev marka; akılcı, kalıcı ve nitelikli çözümleri ile alışkanlıkları değiştiriyor. Teknolojiyi zarafetle, kaliteyi işlevsellikle buluşturan Hoover beklentilerin üstündeki performansı ve beklentilerin altındaki fiyat yapısı ile takdir topluyor. Dünyanın en ünlü beyaz eşya markalarından bir olan Hoover çamaşır makinesi fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. 

Candy Group

Hoover; elektrikli süpürge, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak ve buzdolabı gibi yaşamsal değeri yüksek ev aletleri ile sektörde varlığını devam ettiriyor. 1908 yılında elektrikli süpürgenin gündelik yaşama girmesini sağlayan Hoover, köklü yeniliği sayesinde İngilizcede süpürge yapmak deyiminin Hoover sözcüğü ile anılmasının haklı gururunu yaşıyor. Dünyaca ünlü Hoover markası, Avrupa'nın en büyük beyaz eşya üreticilerinden Candy Group çatısı altında hizmet veriyor. Hoover markası ile birlikte beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri sektöründe isim yapmış farklı markaları da bünyesinde yaşatan Candy Group, dev tesislerde yüksek üretim kapasitesi ile çalışıyor. 7 kıtaya ihracat yapan dev kuruluş, pek çok ülkede üretim tesisleri kurarak binlerce çalışana istihdam sağlıyor. En büyük üretim tesislerinden bir tanesi ise ülkemiz sınırlarında Eskişehir ilinin Organize Sanayi Bölgesi'nde 2000 çalışan ile hizmet veriyor. Küresel dengelerin sürekli değiştiği ve güçlerin birleştiği bilgi çağında dev şirketler de gelecek politikalarını bu dengeler doğrultusunda belirliyor. Dev kuruluş Candy Group'un şirket hisselerinin tamamının 2019 yılı Ocak ayında Çinli firma Qingdao Haier'e satılarak devir sürecinin tamamlandığı biliniyor.