Gümüş Bileklik

88353 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Gümüş Bileklik

Gümüş Bileklik

Gümüş bileklik modelleri, birbirinden çarpıcı tasarımları ve zarif görünümleri sayesinde her ortamda tercih edebileceğiniz en etkileyici takı seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Çeşitli mücevher ve takı markaları tarafından son tasarım trendleri göz önünde bulundurularak üretilen gümüş bileklik çeşitleri, zengin seçenekleri sayesinde her yaşa ve her tarza hitap ederken hem günlük kıyafetlerinizle hem de özel günler için hazırladığınız en özel kombinlerinizle birlikte kullanılabiliyor. Kadın ve erkek kullanıcılar için ayrı olarak tasarlanan bileklik seçenekleri, sadeliğin gücüne inanan kullanıcılar için son derece zarif ve yalın şekillerde üretilirken her ortamda iz bırakmak isteyenler için ise taşlı ve süslü seçenekler halinde üretiliyor. Sevdiklerinize verebileceğiniz en değerli armağan seçenekleri arasında da yer alan bileklik modelleri, özel günlerinizi daha da anlamlı bir hâle getirmenize yardımcı oluyor. Her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri ile de övgü toplayan gümüş bileklikler, çeşitli kampanyalardan yararlanıldığında daha da ekonomik hale geliyor. Zarafetten ve seçkin bir yaşam tarzından vazgeçemeyenlerin favori aksesuarları arasında yer alan ürünler, hayatınızın her anında faydalanabileceğiniz takı seçenekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Gümüş Bileklik Modellerini Keşfedin

Çeşitli mücevher ve takı markalarının en özel koleksiyonlarında yer alan gümüş bileklik seçenekleri, birbirinden etkileyici tasarımları sayesinde her tarza ve her yaşa hitap edebiliyor. Klasik tasarımlı modeller, parlak gümüş renginde üretilmeleri ve zarif desenler yansıtmaları sayesinde ağırlıklı olarak günlük giyim kombinlerini taçlandırma amacıyla kullanılıyor. Sade desenleri ve uçlarıyla size şık ve etkileyici bir görünüm kazandıran klasik tasarımlı ürünler, dileyen kullanıcılar için sallantılı zincir şeklinde, dileyenler için ise kalın kelepçe formunda üretilebiliyor. Ağırlıklı olarak kadın kullanıcılar için üretilen klasik tasarımlar; küpe, yüzük, kolye gibi farklı takı seçenekleriyle birlikte değerlendirildiklerinde daha da etkileyici bir görünüm sergilemenize yardımcı oluyor.

İddialı ve çağdaş bir görünüm sergilemeyi tercih eden kullanıcılar için üretilen modern tasarımlı bileklik seçenekleri, sıra dışı görünümleri ve benzersiz detayları ile öne çıkıyor. Ruh halinizi, dünya görüşünüzü ve özgün karakterinizi çarpıcı bir şekilde vurgulayabilmenizi mümkün hâle getiren modern tasarımlı ürünler, hem günlük kıyafetlerle hem de resmi elbiseler ve abiyelerle birlikte kullanılabiliyor. Sarı, rose gold, siyah gibi farklı renk seçeneklerine de sahip olan modern tasarımlı ürünler, bu sayede benzersiz bir tarz oluşturabilmenizi ve gittiğiniz her yerde kendi karakterinizi özgürce yansıtabilmenizi mümkün kılıyor. Etkileyici görünümleriyle her türlü tarzınızı kusursuz bir şekilde tamamlayabilen ürünler, ideal fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Kadın Bileklikleriyle Tarzınızı Yansıtın

Kadınlar için üretilen gümüş bileklik modelleri, son derece zengin tasarım seçenekleriyle üretiliyor ve bu sayede her yaşta ve her tarzda kadın tarafından rahatlıkla tercih edilebiliyor. İş ortamlarında, özel yaşamınızda, günlük giyiminizle ve resmi resepsiyonlarda kullanabileceğiniz gümüş bileklik kadın modelleri, seçkin tasarımlarıyla dikkat çekerken dayanıklı yapılarıyla da öne çıkıyor. Son derece yüksek bir kalite sergileyen kadın seçenekleri, mücevher görünümüne sahip olmaları sayesinde tüm ortamlarda ağırlığınızı hissettirebilmenize yardımcı oluyor. Dayanıklı yapıları sayesinde en uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir deformasyona uğramayan ve parlak görünümlerini yıllar boyunca muhafaza edebilen bileklik seçenekleri, tüm takı ihtiyaçlarınızı tek başına karşılayabilmeleri ile de övgü topluyor.

Kadın bileklik seçenekleri, dileyen kullanıcılar için taşlı olarak üretiliyor ve parlak taşların simetrik dizilimleri sonucunda tarzınıza göz alıcı bir katkı sağlıyor. Taşsız modellerden hoşlanan kullanıcılar için ise su yolu, hasır görünümlü, isim detaylı gibi alternatif seçenekler üretiliyor. Kadın bileklik seçenekleri, giyim tarzınızı tamamlama amacıyla kullanılabildiği gibi özel günleri ve olayları sembolize etme maksadıyla da tercih edilebiliyor. Gümüş bileklik sonsuzluk, kelebek gibi ürünler, ağırlıklı olarak aşk ve mutluluk anlamlarına gelirken gümüş şans bilekliği seçenekleri ise hayata pozitif mesajlar verme amacıyla kullanılıyor. Yöresel kültürlerin detaylarıyla süslü şekilde tasarlanan ürünler ise köklerine ve geçmişine bağlılık duyan kadınlar tarafından bir sevgi işareti olarak tercih ediliyor.

Erkek Bileklik Modelleriyle Tanışın

Gümüş bileklik üreticileri, erkek kullanıcıları da ihmal etmiyor ve erkeklerin kullanabileceği birbirinden çarpıcı bileklik seçeneklerine imza atıyor. Erkek gümüş bileklik modelleri, çarpıcı ve iddialı görünümleriyle erkek giyim tarzına benzersiz bir derinlik kazandırırken zengin çeşitleri ile de her tarza uyum sağlıyor. Sade ve köşeli modeller, ağırlıklı olarak klasik giyim stilinde kullanılıyor ve takım elbise, ceket, gömlek gibi resmi kıyafetlerle kusursuz kombinler oluşturabiliyor. Kalın gümüşten üretilen erkek bileklik seçenekleri, bu sayede dış görünüşünüze son derece iddialı bir katkı sağlıyor ve size güçlü, özgüvenli, seçkin bir tarz kazandırıyor. Ağırlıklı olarak klasik parlak gümüş renginde üretilen modeller, bu sayede erkek kıyafetlerinde tercih edilen tüm renk seçenekleriyle etkileyici bir görsel uyum yakalıyor ve size geniş bir kullanım alanı sunuyor.

Erkekler için tasarlanan ürünler arasında, alternatif renklerde ve tarzlarda üretilmiş birbirinden cazip modeller de dikkat çekiyor. 3 renkli, siyah gümüş bileklik gibi modeller, çarpıcı görünümleri sayesinde size ilgi uyandırıcı bir stil kazandırırken canlı tasarımları sayesinde sportif giyim unsurlarıyla birlikte kullanılabiliyor. Canlı renk tonlarında giyinmeyi tercih eden erkekler için ideal ürünler olarak öne çıkan modeller, tarzınıza çarpıcı bir zenginlik kazandırırken bileklik ucu seçenekleriyle de beğeni topluyor. Osmanlı tuğrası, Atatürk imzası, iskelet, kaplan başı gibi farklı desenlere sahip olan modern tasarımlı ürünler, bu sayede dünya görüşünüzü rahatça yansıtabilmenize olanak tanırken dayanıklı yapılarıyla da öne çıkıyor.  

Çift Bileklik Seçenekleriyle Aşkınızı Ölümsüzleştirin

Birbirinden kaliteli tasarımları ve modelleriyle takı kullanmayı seven herkese hitap eden gümüş bileklikler, aşkını doyasıya yaşamak isteyen çiftler için de özel olarak üretiliyor. Göz kamaştırıcı tasarımları ve seçkin detaylarıyla size benzersiz bir görünüm kazandıran gümüş çift bilekliği modelleri, etkileyici tasarımları sayesinde her türlü kıyafetinizle uyum sağlayabiliyor ve bu sayede söz ve nişan yüzükleri gibi düzenli olarak kullanılabiliyor. Etkileyici detaylarıyla aşkınızı tüm dünyaya ilan edebilmenize olanak tanıyan çift bileklikleri üzerinde ağırlıklı olarak kalp, sonsuzluk gibi simgeler yer alıyor. Bu sayede sevginizin sonsuzluğunu ve büyüklüğünü de simgeleyen ürünler, dilerseniz sevdiğiniz kişinin ismiyle de süslenebiliyor.

Gümüşten üretilen çift bileklikleri, ağırlıklı olarak birebir aynı şekilde üretilmiş iki üründen oluşuyor. Bu sayede sevdiğiniz kişiyle ya da eşinizle aynı takıyı takmanız ve sevginizi bilekliğiniz aracılığıyla her an hissedebilmeniz mümkün hale geliyor. Çiftler için üretilen modellerin bir bölümü ise birbirini tamamlayacak şekillerde tasarlanıyor. Yan yana getirildiklerinde çeşitli romantik desenler ortaya çıkaran tamamlayıcı modeller, sevdiğiniz kişiyle birbiriniz için ne denli uygun olduğunuzu vurgulama amacıyla tercih ediliyor. Fotoğraf detaylı olarak üretilen bileklik modellerinde ise sevdiğinizin fotoğrafını saklayabileceğiniz küçük bir madalyon bölümü yer alıyor. Bu sayede sevdiğiniz kişinin görüntüsünü her an kendi üzerinizde taşımanız ve dilediğiniz her an sevdiğinizi görmeniz mümkün hale geliyor. Ağırlıklı olarak sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerde armağan etme amacıyla satın alınan çift bileklikleri, ideal fiyat seçenekleri sayesinde son derece geniş bir kitlenin favorileri arasında yer alıyor.

Gerçek Gümüşün Kalitesini Hissedin

Gümüşten üretilen bileklik seçenekleri, uygun fiyatlı seçenekler arayan kullanıcılar için düşük ayarlı gümüşten ve gümüş içeren alaşımlardan üretilebiliyor. Gerçek gümüşün benzersiz dokusunu hissetmek isteyen kullanıcılar için ise 925 ayar saf gümüş kullanılan birbirinden seçkin takılar tasarlanıyor. Gerçek gümüş bileklik seçenekleri, diğer türlere göre daha ağır bir yapı sergileyerek size etkileyici bir takı kullanma avantajı sunuyor. Parlaklığıyla da göz kamaştıran 925 ayar gümüş bileklik seçenekleri, etkileyici tasarımları sayesinde tüm kıyafet seçeneklerinizle birlikte kullanılabiliyor. Hem günlük yaşamınızda hem de iş ortamlarında rahatlıkla faydalanabileceğiniz gerçek gümüşten üretilen modeller, dilerseniz resmi davetlerde, etkinliklerde ve özel günlerde de tercih edebileceğiniz seçkin takılar arasında başı çekiyor.

Gerçek gümüşten tasarlanmış modeller, her tarza uygun seçenekleri sayesinde takı kullanmayı seven tüm kadın ve erkekler tarafından tercih edilebiliyor. İnce el işçiliğinden ve etkileyici modellerden hoşlananlar için birbirinden çarpıcı su yolu gümüş bileklik seçenekleri üretiliyor. Gümüşün en saf halinin işlenmesiyle elde edilen su yolu modelleri, kontrast yaratan parlak ve mat bölümleri sayesinde size çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Taşlı gümüş bileklik modelleri ise saf gümüşün parlak taşlarla uyumundan yararlanarak girdiğiniz her ortamda hayranlık dolu bakışları üzerinize çekebilmenize yardımcı oluyor. Çarpıcı tasarımlarıyla öne çıkan modeller, ideal fiyatlarıyla da beğeni topluyor. 925 ayar gümüş bileklik fiyatı seçenekleri, her bütçeye uygun olmaları sayesinde bu benzersiz kaliteyi rahatça yansıtabilmenizi mümkün hâle getiriyor.

Özel Tasarımlarla Farkınızı Vurgulayın

Geleneksel şekillerde üretilen modeller, alışılmış takı kültürünü devam ettirmek isteyen kullanıcılar için ideal seçenekler sunarken sınırları aşmaktan hoşlanan takı severler için ise birbirinden özel çeşitler tasarlanıyor. Özel tasarımlı modeller arasında en büyük ilgiyi ise nazar boncuklu gümüş bileklik ve gümüş hasır bileklik seçenekleri görüyor. Nazar boncuklu modeller, ağırlıklı olarak saç örgüsü şeklinde tasarlanıyor ve her örgü düğümünde taş yerine göz alıcı bir nazar boncuğu detayı yer alıyor. Sallantılı takı seçeneklerinden hoşlanan kullanıcılar için ise bileklik ucu şeklinde tek ve büyük bir nazar boncuğuna yer veren ürünler tasarlanıyor. Nazar boncuklu modeller, estetik tasarımları ve çarpıcı görünümleriyle size benzersiz bir stil kazandırırken Türk kültürünün en özel detaylarından biri olan nazar boncuğunu da gün boyu üzerinizde taşıyabilmenize olanak tanıyor.

Hasır görünümlü bileklik seçenekleri, gümüşün hasır görünümü sergileyecek şeklinde işlenmesiyle elde ediliyor ve ağırlıklı olarak bilezik ya da kelepçe tarzında üretiliyor. Seçkin tasarımlarıyla tarzınıza şık bir katkı sunan hasır bileklik modelleri, klasik gümüş renginde ya da alternatif renk tonlarında üretilebiliyor. Sarı gümüş bileklik şeklinde üretilen hasır tasarımlı modeller, altın görünümü sergilemeleri sayesinde stilinize çarpıcı bir katkı sağlıyor. Rose gümüş bileklik formundaki seçenekler ise pembeye çalan tonları sayesinde size son derece etkileyici bir görünüm kazandırıyor ve etkileyici detayları sayesinde her ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem günlük giyim unsurlarınızla hem de özel gün kombinlerinizle birlikte kullanabileceğiniz hasır bileklik seçenekleri, uzun kullanım ömürleriyle de beğeni topluyor.

Geleneksel Kültürünüzü Bileklik Modelleriyle Yaşatın

Çarpıcı detayları ve eşsiz tasarımlarıyla size bir takıdan fazlasını sunan bileklik seçenekleri, geleneksel kültürünüzü yaşatabilmenize de olanak tanıyor. Kültürel detaylara sahip modeller arasında ise Osmanlı gümüş bileklik modelleri ön plana çıkıyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebilen Osmanlı motifli ürünler, ağırlıklı olarak sultan tuğralarıyla ve Osmanlı sancağı detaylarıyla süslü halde üretiliyor. Bu sayede ölümsüz bir kültüre sahip olan Osmanlı Devleti'ni özgürce anabilmenize olanak tanıyan gümüş tuğralı bileklik çeşitleri, sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı ve en özel armağan seçenekleri arasında da yer alıyor.

Şahmeran detaylı ürünler de, en çok tercih edilen gümüş bileklik seçenekleri arasında yer alıyor. Türk mitolojisinin en önemli figürlerinden biri olan şahmeranın çarpıcı tasvirleriyle süslenen ürünler, size bir yandan Türk geleneklerinden beslenen öte yandan da modern tasarım anlayışından faydalanan eşsiz bir stil sunuyor. Gümüş şahmeran bileklik seçenekleri, hem kadın hem erkekler tarafından tercih edilebilen ürünler arasında yer alırken şahmeran figürünün farklı versiyonlarıyla da süslenebiliyor. Klasik tarzda üretilen modeller, orta üst bölümlerinde büyük ve etkileyici bir şahmeran tasvirine yer verirken alternatif tarzlarda tasarlanan modellerde ise çok sayıda küçük şahmeran figürü bulunuyor.

Farklı Tasarımların Tadını Çıkarın

Her tarza ve her zevke hitap eden bileklik seçenekleri, dileyen kullanıcılar için son derece özgün tasarımlarla da üretilebiliyor. Bilekliğinin üzerinde kendisinin, sevdiği kişinin ya da çocuğunun adını taşımaktan hoşlananlar için isimli gümüş bileklik modelleri üretilirken saç örgüsü desenlerinden hoşlanan kullanıcılar için ise gümüş örgü bileklik modelleri tasarlanıyor. Görkemli takılar kullanmaktan vazgeçemeyenler için gümüş plaka, yılan bileklik modelleri üretilirken daha zarif takıları tercih eden kullanıcılar için ise ince gümüş bileklik seçenekleri üretiliyor. Gümüşün son derece ince bir işçilik sayesinde ip inceliğine kavuşturulmasıyla elde edilen gümüş ip bileklik modelleri, çeşitli uçlarla süslenerek daha da zengin hale getirilebiliyor. 

Asansörlü gümüş bileklik modelleri, aynı tarzdaki çok sayıdaki taşla süslü halde üretiliyor ve bu sayede simetrik bir görünüm sergileyerek güçlü karakterinize vurguda bulunuyor. Vintage gümüş bileklik seçenekleri ise retro tarzdan hoşlanan ve geçmişe duyduğu saygıyı somut bir şekilde ifade etmek isteyen takı severler için özel olarak üretiliyor. Gümüş bileklik kar tanesi motifleri, estetik görünümleriyle tarzınızda fark yaratırken manevi anlamlarıyla da eşsiz kişiliğinize vurguda bulunuyor. Çarpıcı görünümleri ve göz alıcı tasarımlarıyla size benzersiz bir stil yansıtma fırsatı sunan modeller arasında birbirinden etkileyici gümüş yıldız, pırlanta, zirkon, göz bileklik seçenekleri de yer alıyor.

En Kaliteli Gümüş Bileklik Seçenekleri Trendyol'da

Dünyanın en başarılı markalarını ve en popüler ürünlerini sizin için bir araya getiren Trendyol, birbirinden seçkin gümüş bileklik modelleriyle de dikkat çekiyor. Trendyol'da size sunulan modeller arasında göz kamaştırıcı gümüş renkli bileklik, hediyelik, harfli, çiçekli gümüş bileklik seçenekleri de dikkat çekiyor. En son tasarım trendlerine göre üretilmiş bileklik modelleri sayesinde tarzınızı dilediğiniz gibi zenginleştirebilmeniz, her ortama uygun takı seçeneklerinden yararlanmanız ve sevdiklerinize manevi değeri son derece yüksek armağanlar vermeniz mümkün hâle geliyor. Son derece ideal olan gümüş bileklik fiyatları, Trendyol'un size özel kampanyalarıyla daha da cazip hale geliyor ve bu benzersiz tarza bütçenize en uygun fiyatlarla ulaşmanıza olanak tanıyor.

Eğer siz de kendiniz, sevdikleriniz ve aileniz için birbirinden kaliteli bileklik modelleri satın almak istiyorsanız, hemen Trendyol'daki çok sayıdaki seçeneğe göz atabilirsiniz. En kaliteli markaların sizin için özel olarak tasarladığı onlarca seçenek arasından dilediğiniz ürünü kolayca bulabilir ve sepetinize hemen ekleyebilirsiniz. Trendyol'un size özel kampanyalarından yararlanarak en kaliteli modelleri en cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilir, güvenli alışveriş ve hızlı teslimat imkanı sayesinde son derece kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Her tarza ve her zevke uygun yüzlerce gümüş bileklik modeli arasından dilediğiniz ürünü hemen sipariş edin, Trendyol'un cazip fiyatlarından ve benzersiz avantajlarından yararlanma imkanını kaçırmayın!