ELF Evolution Fultech Fe 5w30 4b5lt Kutu

Tahmini Teslimat:5 - 8 Nisan

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Elf evolutıon full-Tech fe 5w30 5 litre motor yağı 
Elf evolutıon fulltech fe 5w30 5 litre motor yağ (üretim yılı:2019)
Elf evolution fulltech fe 5w30 genel bakış
Sentetik bir motor yağı olan elf evolution fulltech fe 5w30 motoru aşınmaya karşı korurken üretiminde kullanılan ileri mühendislik teknolojileri sayesinde performansı arttırır ve motor ömrünü uzatır. Hem benzinli hem de dizel yakıtlı araçlarda kullanıma uygun olan motor yağı her mevsim şartı ve sürüş stilinde kullanıma uygundur. Bilhassa emisyonun düşürülmesi için özel olarak tasarlanmış elf evolution fulltech motor yağı renault ve mercedes gibi otomobil üreticileri tarafından onay belgesine sahip olarak özellikle emisyonun düşürülmesi için bu yağın özel olarak üretilen euro ıv ve euro v motorlarda kullanılması tavsiye edilir.
Evolution full tech motor yağı özellikleri
Elf evolution fulltech fe 5w30 motor yağı içeriğinde bulunan deterjan ve dispersan özellikleriyle motoru aşınmalara karşı en üst düzeyde korur.
Motor yağı az miktarda sülfür, kül ve fosfor bileşenleri içerdiği için, aracın egzoz gazı emisyonunu düşürerek motor çalıştığında daha az karbon salınımı sağlar. Aynı zamanda çevre dostudur.
Araçlarda elf evolution fulltech fe 5w30 motor yağı kullanmak yakıttan tasarruf etmeyi sağlar. Yapılan testlerde motordaki sürtünmeyi azaltarak %2,1 oranında yakıt tasarrufu sağladığı kanıtlanmıştır.
Elf evolution fulltech fe 5w30 motor yağı diğer yağlara nazaran daha uzun ömürlü koruma sağlar. 
Sentetik bazlı bir yağ olan elf evolution fulltech fe 5w30 düşük uçuculuk özelliği sayesinde yağ tüketimini azaltır.
Oksitlenmeye karşı dirençli bir motor yağı olarak motorun dayanıklılığını ve performansını arttırır.
Elf hakkında
Elf firması uzun süredir otomotiv sektöründe binek, ticari ve ağır ticari araçlar için motor yağı yanı sıra şanzıman ve dişli kutusu yağları ile fren hidroliği yağı üreten oldukça meşhur bir markadır. Markanın yeni ürünü elf evolution fulltech fe 5w30 motor yağı performans ve verimliliği bir arada sunarak aracınızı en motor aşınmalarına karşı en iyi şekilde korur.

Çok yüksek performanslı elf fuel economy sentetik motor yağı, binek araç motorlarını yağlamak için tasarlanmıştır. Tüm son teknoloji motorlar için modern elf sentetik tabanlı teknolojik motor yağı, özenle seçilmiş performans ve miktar katkılarıyla oluşur. Özellikle işlem sonrası sistemlerle uyumluluğu sağlamak için formüle edilmiştir. Araçların ve hafif ticari araçların en çeşitli hava ve hizmet koşullarında en iyi şekilde yağlanmasını sağlar.

Özellik ve faydaları
Dizel partikül filtreli, elf sentetik teknolojisiyle üretilen üstün performanslı fe (yakıt ekonomisi yapan) motor yağı, binek araçların motorları için tasarlanmıştır. Özellikle egsoz gazının iyileştirilmesini sağlayan sistemleri içeren motorlar için formüle edilmiştir.
Yeni nesil dizel partikül filtreli araçlar için uygundur. Motor üreticilerinin gereksinimlerini karşılayan geliştirilmiş aşınma önleyici özel formülü ile üretilmiştir. Özellikle emisyon azaltımı ile ilgili euro v ve euro vı normlarına uyan dizel motorlar için tavsiye edilir. Çok yüksek oksidasyon direnci sayesinde üstün motor ömrünü garanti eder.
Adet: 1
Miktar: 5 litre
Viskozite: 5w 30


Avantajları
Ürünün başlıca faydalarını sıralamak gerekirse;
? araçlarda motorun hareket eden aksamında bulunan parçalara tutunarak motor ile bu parçalar arasında bir tabaka oluşturur ve sürtünmeyi ve buna bağlı olarak motorun aşınmasını azaltır.
? motor performansında süreklilik sağlayacak motor yağı arayan sürücüler içindir.
? tüm sürüş stilleri için, özellikle «güçlü» ve yüksek hızlardadır.
? özellikle dizel partikül filtresi ile donatılmış son renault araçlarına uyarlanmıştır.
? düşük uçuculukta sentetik baz yağların kullanımı sayesinde daha az yağ tüketimi.

Kullanım alanı ve şekli
Tüm yol şartları kullanımına uygundur.
Elf evolutıon fulltech fe 5w30motor yağı araç üreticileri tarafından önerilen acea c3 / c4 özelliğe sahip araçlarda kullanıma uygun bir üründür. Bununla birlikte aracın motorunu korumak için elf evolutıon fulltech fe motor yağlarının kullanım şekli ve araç modeline göre değişen periyotlarda değiştirilmesi önerilir. Aracınıza en uygun yağı için, aracınızın kullanım kılavuzuna ve ürün spesifikasyonlarına bakın.

-24%
190,00 TL
145 TL

Satıcı Hakkında

necmettin

Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (37)
Süper Bakım
8.5
Tahmini Teslimat: 5 - 8 Nisan
200,00 TL
160 TL
otodeposu
8.6
Tahmini Teslimat: 5 - 8 Nisan
220,00 TL
161,50 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder