Einhell

1700 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Einhell

Einhell batarya ya da şebeke elektriği ile çalışan çok sayıda makine ve alet yelpazesine sahiptir. Pratik ‌Power ‌‌X ‌Change akülü tornavida çeşitlerinden güçlü avuç taşlama makinelerine, darbeli matkaptan hassas daire testerelere kadar tüm alet ve ekipmanların kullanımı kolaydır. En zorlu ev geliştirme görevlerine bile uygun olan ‌Einhell elektrikli aletler, farklı bütçeler için ideal ‌fiyat-performans oranı ve kapsamlı garanti avantajına sahiptir. ‌‌Projenizin ihtiyaçları ne ‌olursa olsun aradığınız en iyi el aletlerini ve sabit makineleri Einhell'de bulabilirsiniz.

Einhell Elektrikli Aletler 

Einhell şerit testere modellerinden elektrikli çim biçme makinelerine kadar, kendin yap meraklıları, bahçe uzmanları ve profesyoneller için son teknoloji aletler geliştirir ve satışını yapar. Einhell servis hizmetleri ile müşterilerine kolaylık ve güvence sunar. Geniş ürün yelpazesi ile yaşam alanları, bahçeler, garajlar ve atölyeler gibi alanlarda yapılan çok çeşitli uygulamalara yenilikçi çözümler üretir. ‌Einhell el aletleri ve makineler, sadece zorlu ve ağır işler için değil, küçük projeler için de uygundur. ‌Örneğin Einhell silikon tabancası, akülü vidalama, sıcak hava tabancası gibi el tipi elektrikli aletler işlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

Einhell Sabit Makineler

Bir projenin sonu bir sonrakinin başlangıcıdır ve gerçek ‌DIY meraklıları zorluklarla nasıl başa çıkacağını bilir! ‌Einhell araç çeşitleri sizi asla yarı yolda bırakmaz, ihtiyaçlarınızla birlikte büyür. Güç jeneratörleri, hava kompresörleri, kaynak makineleri veya Einhell zincir bileme gibi sabit makineler ile kendin yap yolculuğunuzda bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Büyük projeler için maksimum performans sunmak üzere tasarlanan ‌Einhell sabit makineleri çok fazla güç ve hassasiyet gerektiren işlerde kullanabilirsiniz. Ortamı temizlemek için hava basıncına ihtiyacınız olduğunda, güçlü hava kompresörlerinden yardım alabilirsiniz. Hassas, eksiksiz ve sağlam bir yapı için tasarlanan ‌Einhell sabit makine sistemleri güç ve performansla ilgili tüm beklentilerinizi karşılar. Parke zemin, fayans veya taş kesmek istediğinizde elektrikli testereleri tercih edebilirsiniz. Dayanıklı bir montaja ya da onarıma ihtiyacınız varsa kaynak makineleri ile çok çeşitli görevleri yerine getirebilirsiniz.

‌Einhell Akülü Vidalama 

Einhell şarjlı set çeşitlerinde kullanılan Power ‌‌X Change pil sistemi, fırçasız teknoloji sayesinde artık daha da verimli! Kendin yap meraklıları için çok yönlü bir pil sistemi olan ‌Power ‌X Change ile soket, kablo, kordon ve jeneratörlerden tamamen bağımsız olarak çalışabilirsiniz. Yoğun ürün geliştirme sonucunda ‌Einhell uzmanlığını yansıtan yüksek performanslı ‌Power ‌‌X Change teknolojisi, tam kapsamlı bir pil sistemi olarak beraber çalıştığı birçok araca maksimum esneklik kazandırır. Projelerinizi hızlı, verimli ve güvenilir bir şekilde ve aynı zamanda ekonomik olarak tamamlamanızı sağlar. Einhell vidalama makineleri her alet setinin temel parçasıdır. Örneğin, mobilyaları bir araya getirmek veya küçük onarım yapmak için idealdir. Vidaları elle sıkmak yerine pratik ve hızlı bir çözüm arıyorsanız akülü vidalama kullanabilirsiniz.

Einhell Matkap Çeşitleri

Matkaplar, çeşitli eşyaları sabitlemek ya da duvara delikler açmak gibi işler için vazgeçilmez aletlerdir. Bu yüzden ‌Einhell çok çeşitli, kullanışlı ve güçlü bir matkap ailesine sahiptir. ‌Einhell matkaplar en zor yüzeyler ve malzemeler için bile maksimum güç sağlar. El tipi matkaplardan, tam performans ile çalışan Einhell Herocco gibi güçlü kırıcılara kadar ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretir. Matkabın konfor, kalite ve uzun hizmet ömrü gibi özelliklerini koruması için matkap, darbeli matkap ve kırıcı modellerinde ‌SDS-şaft, fırçasız motor veya alüminyum şanzıman gibi modern özellikler bulunur.‌ Einhell darbeli matkap çeşitleri, güçlü darbe mekanizması sayesinde tuğla, taş veya fayans gibi yaygın duvar yapı malzemeleri ile çalışmanızı sağlar. Sadece maksimum hassasiyete değil, aynı zamanda hızlı ve kapsamlı temizliğe de önem veriyorsanız, elektrikli süpürge adaptörlü bulunan matkap modellerini tercih edebilirsiniz. ‌

Einhell Testere Çeşitleri

‌‌Einhell; hem akülü hem de sabit olarak satışa sunulan geniş bir kesici ürün yelpazesine sahiptir. En zorlu koşullarda bile milimetre düzeyinde hassasiyetle çalışmanızı sağlayan sabit testereler ve kesme makineleri, kolay, zahmetsiz ve yüksek performanslı uygulama olanağı sunar. Einhell elektrikli testere modelleri, yüksek kaliteli testere bıçakları, modern motor sistemi ve sağlam yapıları ile kusursuz kesim kalitesi ve maksimum güvenlik sağlar. ‌Einhell tezgah testere modelleri, sağlam tasarımları ve yüksek hassasiyet seviyesi ile elde tutulan cihazlara göre kıyasla güç ve hız avantajına sahiptir. Sık sık büyük miktarlarda malzeme kesmek zorunda kalıyorsanız tezgâh tipi ‌Einhell daire testere modellerini deneyebilirsiniz. Genellikle açılı kesimler yapıyorsanız, ‌Einhell gönye testere çeşitleri ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Einhell Dekupaj Testereler

Einhell dekupaj testere modelleri ile esnek çalışma olanağından faydalanabilirsiniz. Yenileme veya iç mekân çalışmaları için vazgeçilmez araçlar olan dekupaj testereler ahşap ve plastik malzemeler üzerinde hassas bir şekilde çalışmanızı sağlar. Einhell kıl testere hassas kesimler yapmanıza yardımcı olur. El tipi Einhell motorlu testere modelleri, hem düz hem de açılı kesimleri için profesyonel bir yardımcıdır. Maksimum esneklik için tasarlanan universal testereler Metal, ahşap, plastik ve fayanslara kadar çok çeşitli malzemelerde hızlı, güvenli ve temiz bir şekilde kesmenize yardımcı olur.

Einhell Taşlama ve Planya Makineleri

‌Einhell tezgâh taşlama makineleri, çalışmalarınızı büyük bir incelikle sürdürmenizi sağlar. Islak ve kuru Einhell zımpara çeşitleri, makinenin bıçak gibi keskin aksesuarlarını bir sonraki kullanıma hazır tutmanıza yardımcı olur. Einhell avuç taşlama makineleri metal, taş ve seramik parçaları kesmek, pası gidermek, yumuşatmak ve çıkarmak ve en sert malzemelerden bile çapak almak için idealdir. Makineler sadece güçlü değil aynı zamanda köşelerde temiz ve hassas bir şekilde çalışacak kadar fonksiyoneldir. Maksimum performans için sabit makineleri ya da maksimum konfor ve esneklik için kablosuz ‌Power ‌‌X ‌Change pil sistemine sahip Einhell şarjlı taşlama makinelerini tercih edebilirsiniz. Einhell planya makineleri ev, bahçe ve atölye ortamındaki çeşitli planya işleri için uygundur. Ahşap yüzey işleme, katlama ve kenar pah kırmayı kolaylaştırır. Elektrikli planya makineleri, talaşları malzemeden çıkaran bir bıçak silindiri ile çalışır. El tipi modellere kıyasla daha hızlı, daha hassas ve daha güçlüdür.

‌Einhell Bahçe Ürünleri 

‌Einhell bahçe ürünleri, elektrikli, kablosuz ve benzinli güç seçenekleri ile hobi bahçıvanlarının hem sabit hem de mobil donanım ihtiyacını karşılar. Çimleriniz, çitleriniz, ağaçlarınız ve bir bahçeyi güzelleştiren her şey için ihtiyaç duyduğunuz tüm araç ve makineleri ‌‌Einhell'de bulabilirsiniz. Tüm ‌Einhell bahçe ürünleri, ‌Almanya'daki gerçek bahçe uzmanları tarafından en zorlu talepler göz önünde bulundurularak tatmin edici sonuçlar ve bahçecilikten keyif almanız için tasarlanır. ‌Einhell’in tutkulu bahçıvanları, çalıların, çitlerin ve ağaçların özenli bakım gerektirdiğini bilir. Bu nedenle tüm ürünler bahçe işlerinizi daha kolay ve verimli hale getirmek için özenle düşünülerek tasarlanır. Örneğin Einhell benzinli testere çeşitleri ve çit düzelticiler sadece bahçe bitkilerini şekillendirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda en kalın dalları bile yorulmadan kesmenizi sağlar. Verimli budama, ağaçlarınızın daha sağlıklı gelişmesine ve bahçenizi güzelleştirmeye yardımcı olur. ‌

Einhell Çim Biçme Makineleri

‌‌Einhell elektrikli çim biçme makineleri, düşük ağırlığı ve daha sessiz çalışmasıyla etkileyici performansa sahiptir. Bununla birlikte, benzinli çim biçme makinelerinin kullanımı daha fazla menzil nedeniyle daha esnektir. Einhell şarjlı çim biçme makineleri her iki modelin en iyi yönlerini birleştirir ve kablosuz kullanım deneyimini geliştirir. ‌Power ‌X ‌Change hobi bahçıvanları için çok yönlü bir pil sistemi sunar. Sabit güç kaynaklarından veya fosil yakıtlardan bağımsız olarak çalışmanıza olanak tanır. Çok amaçlı pil sistemi ile kablo ya da benzin kokusu olmadan istediğiniz yere gidebilir, bahçenizin her köşesinde özgürce çalışabilirsiniz. ‌Power ‌‌X Change ile yüksek verimli çim biçme makineleri, hassas çit düzelticiler, güçlü zincirli testereler ve tüm bahçe projeleriniz için kablosuz kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. ‌Çok amaçlı pil sistemini ile çok küçük bahçeler içi ‌kompakt ve manevra kabiliyeti yüksek el tipi çim biçme makinelerini tercih edebilirsiniz.

‌Einhell Kompresör Çeşitleri

Kompresörler evde, bahçede, garajda ve şantiyede çok sayıda iş için idealdir. İster atölyede isterse garajda olsun, ‌Einhell elektrikli hava kompresörleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli boyut ve kapasitelerde gelir. Bu sayede hava basıncına ihtiyacınız olan her yerde kompresör kullanımını kolaylaştırır. Lastikleri değiştirirken, monte ederken veya temizlerken kolaylık sağlayan taşınabilir kompresörleri tercih edebilirsiniz. Daha yüksek güç için ‌pnömatik kompresörleri inceleyebilirsiniz. Einhell ‌hibrid ‌Power ‌‌X ‌Change kompresörler hem şebeke tarafından hem de ‌PXC batarya ile kullanılabilir. ‌Einhell araba kompresörleri hareket halindeyken ihtiyaç duyduğunuz kullanışlı, mobil yardımcılardır. Çakmak girişinden bağlanabilen kompresör modelleri lastiklerdeki küçük basınç kayıplarını telafi edebilir veya lastik basıncını kontrol edebilir. Daha pratik kullanımlar için tasarlanan ek adaptörleri ile gezilerde, hava yataklarını, şişme botları ve hava doldurabilen pratik araçları şişirmek için kullanılabilir.

‌Einhell Polisaj Makinesi

Aracınıza profesyonel bir parlaklık kazandırmak istiyorsanız Einhell polisaj aletlerini inceleyebilirsiniz. Profesyonel polisaj uygulamasından sonra arabanızı, motosikletinizi ya da teknenizin parlak ve bakımlı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Boyalı yüzeylerin ve zeminlerin işlenmesi için de tasarlanan polisaj makineleri çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Polisaj ‌pedine ve devir hızına bağlı olarak polisaj makineniz ile ahşap, metal ve plastik yüzeylerde basit zımparalama işlerini de yapabilirsiniz. Daha kapsamlı uygulamalar için Einhell zımpara makinesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Einhell Klimalar ve Isıtıcılar

Mükemmel iklimlendirme hem sağlığınız hem de konforunuz için büyük bir öneme sahiptir. Büyük odalar, şantiyeler veya binaların kurutulması için tasarlanan ısıtıcılar ve radyatörler hem taşınabilir hem de sabit kullanıma olanak tanır; maksimum ısıtma ve maksimum güvenlik sunar. Einhell klimalar çeşitli güç seviyeleri, çok yönlü ayar seçenekleri ve ayrı ayrı ayarlanabilen otomatik kapanma sistemi en yüksek konforu sağlar. Profesyonel ısıtıcılar, oda boyutuna bağlı olarak, optimum ısıtma için küçük ve orta boy odalarda yüksek verimli ısıtma kapasitesine sahiptir. Buna karşılık dizel ısıtıcılar özellikle büyük odalarda, şantiyelerde veya inşaat kurutmada avantajlıdır. Hem taşınabilir hem de sabit formlarda tasarlanan ısıtıcılar ve radyatör çeşitleri, maksimum ısıtma ve maksimum güvenlik sunar. Einhell verimli klima üniteleri ve ısıtıcılar ile keyifli bir iç mekân iklimi yaratabilirsiniz. 

Einhell Nem Alma Cihazları

Farklı büyüklükteki alanlar için tasarlanan ‌Einhell nem gidericiler nem açısından ideal ortam koşullarını oluşturmanıza yardımcı olur. Her bir ürün istikrarlı çalışma, mükemmel enerji verimliliği ve maksimum konfor sağlama yeteneği ile rakiplerinden ayrılır. Einhell nem alma sistemleri, mükemmel iç mekân iklimlendirmesi sağlar. Duvarları ve odaları kuruturken yüksek nemin giderilmesine yardımcı olur. Güçlü fanları ve ‌evaporatörleri ile küf ve küf kaynaklı hasar ve sağlık risklerini önleyerek, dengeli bir iç mekân iklimi oluşturur. Kararlı oda sıcaklığı ve  ortam havası ile yaşam kalitesini artırır.

‌Einhell Hidrofor, Pompa ve Su Boşaltma Sistemleri

‌Einhell hidrofor ve pompa sistemleri şebeke, drenaj ve yağmur suyunun yönlendirilmesi gibi farklı amaçlar için kullanılan işlevsel makinelerdir. Kirli su pompaları, temiz su pompaları ve 2-1 kombine pompalar su tahliyesi ve yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz verimli su işleme çözümlerini sunar. ‌Einhell temiz su pompaları genel olarak yağmur ve kaynak sularının sürdürülebilir bir şekilde ‌kullanılabilmesine yardımcı olur. Dalgıç pompalar ve varil pompaları bahçenizdeki su gereksinimlerini karşılamak için rezervuarlardan veya sarnıçlardan toplanan yağmur suyunu kullanarak kaynak tasarrufu sağlar. Çok yönlü su pompaları ile bahçenizi sulamak için yağmur suyu veya doğal kaynaklar kullanabilir ya da evinizin su gereksinimlerini kendi yeraltı su kaynağınızla karşılayabilirsiniz. Kirli su pompaları su taşkınları sonrasında meydana gelen suyu çıkarmak, inşaat çukurlarındaki suyu pompalamak ya da bahçenizi kurutmak için ideal araçlardır. ‌2'si 1 arada pompalar çok yönlü kullanıma sahiptir. Pompanın temiz suyu ve atık suyu ne kadar etkili bir şekilde giderdiğini görmek için istediğiniz su seviyesini ayarlamanız yeterlidir. ‌

‌Einhell Temizlik Makineleri

Temizlik alanındaki Einhell ürünleri; atölye, şantiye veya garajlar için tasarlanan profesyonel temizlik cihazlarından oluşur. Tüm ürünler en zorlu işlerde bile verimli ve etkili temizlik yapmanızı sağlar. Islak / kuru elektrikli süpürgeleri ve yüksek basınçlı temizleyiciler çok yönlü kullanıma olanak tanır. Islak / kuru elektrikli süpürgelerle ıslak inşaat kalıntılarını ya da tıkanmış tahliye borularını hijyenik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Yüksek basınçlı ‌Einhell temizlik makineleri ile duvarlardaki, araba boyalarındaki ya da derz aralarındaki inatçı lekeleri giderebilirsiniz.

Einhell Boya Araçları

‌Einhell elektrikli karıştırıcılar, boya püskürtme sistemleri, lazer ölçerler ve dedektörler ihtiyacınız olan hassas ölçüm ve uygulama olanağını sunar; iç mekân projelerinizi mümkün olduğunca kolaylaştırır! Boyaları zahmetsizce karıştırıp, hassas ve tasarruflu bir şekilde uygulamanızı sağlar. Düzenli bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olarak, çalışırken yüzeylerin daha az kitlenmesine yardımcı olur. Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar. ‌Einhell lazer ölçüm aletleri ile yenilediğiniz alanı saniyeler içinde hassas bir şekilde ölçebilir, milimetre düzeyinde hassasiyetle görüntüleyebilirsiniz.

Einhell Kaynak Makineleri

‌‌Einhell, hem sabit hem de portatif kullanım için çok yönlü kaynak aletleri üretir. Kaynak, birçok kendin yap projesi için karmaşık ve zorlu bir sanattır. ‌‌Einhell'in en iyi kaynak makineleri, uygulama sürecini sizin için kolaylaştırır. Tüm hobi projeleri için ideal olan 10 ila 100 amper arasında pürüzsüz güç üretir. ‌Kompakt ‌inverter kaynak aletlerinden, güçlü gazlı kaynak makinelerine kadar aradığınız ürüne ‌Einhell kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

‌Einhell ‌Aksesuarları

Einhell akü şarj kablolarından ‌USB adaptörüne kadar her alet ve her uygulama için doğru aksesuarları ‌Einhell’de bulabilirsiniz. Farklı performans ve kapasite seviyesindeki uyumlu piller, şarj cihazları ve komple setlerle muazzam ‌Power ‌‌X ‌Change ürün serisini keşfedebilirsiniz. Einhell hilti, darbeli matkap ve akülü vidalama için tasarlanan uçların yanı sıra diğer çok yönlü aksesuarlarla satın aldığınız ürünlerin fonksiyonlarını geliştirebilirsiniz. Einhell yedek parça çeşitliliği ile ürünlerinizi uzun yıllar boyunca parça garantisi ile kullanabilirsiniz.

Akülü darbeli matkaplardan güçlü el tipi daire testerelere kadar, kullanımı kolay ve en zorlu görevleri yerine getirebilen çok çeşitli araçlar sunan ‌‌Einhell, hem yeni başlayanlar hem de kendin yap uzmanlarının beklentilerini karşılar. Projeniz için en uygun elektrikli aletleri şimdi keşfedebilir, modern özellikler ve kaliteli tasarımı ile paranızın karşılığını alabilirsiniz. Ayrıcalıklı Trtendyol fiyatları ile en iyi Einhell ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.