search result placeholder

Driclor

Driclor

Driclor, gündelik hayatta terlemekten ve terlemeye bağlı kokulardan şikayet eden kişilerin imdadına yetişen bir kozmetik ürünüdür. Avuçlarında, koltuk altında ve ayaklarında terlemeye karşı hassasiyeti olan kişilerin genellikle kullandığı Driclor, sizlere kısa süre içerisinde çözüm sağlar. Ürün yetkin kullanım süresi sayesinde sizlere sadece dakikalar üzerinden değil, günler süren bir ferahlık kazandıracaktır. Hiperhidroz rahatsızlığı bulunan kişilerin genellikle yaşadığı terleme sorunu tıbbi bir durum olarak nitelendirilebilir. Çok fazla terlemeye buna bağlı olarak da kokuya yol açan bu rahatsızlık, koltuk altı, eller ve ayaklarda görünebilmektedir. Hareket etmezken, sıcaklıktan bağımsız olarak oluşan bu rahatsızlıkta, hayatınız bir noktada bağımlı hale gelecektir. Driclor bu noktada imdadınıza yetişerek, aşırı terlemeye karşı ürettiği Roll on antiperspirant olarak günlük kullanımıyla karşınıza çıkar. Terlemeye bağlı oluşan sorunlarınıza karşı rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün ile birlikte klasikleşmiş Roll on kullanımına veda edeceksiniz. En iyi sonucu vermeyi garanti eden ürün, bir deodorant değil, terleme önleyici olarak değerlendirerek kullanmanız gerekmektedir. İçerisinde barındırdığı terleme önleyiciler ile ter bezlerinin geçici olarak çalışmasını yavaşlayan bir uygulama sağlar. Böylece terlemeyi vücudunuzda azaltır. Klasik deodorantlar ise sizin kokunuzu bastırır fakat terlemenize çözüm üretmez. Aşırı terleme sorununuz varsa Driclor sizin imdadınıza yetişecek. Gece koltuk altınıza ince bir tabaka uygulayın ve ertesi gün yıkayın. Böylece terlemeyi önlemeyi mümkün kılabileceksiniz. Driclor kullanım şekli ile de oldukça rahat bir alan sağladığı için yıkayarak bile kullanabileceksiniz. Kullanım süresi günler boyunca devam edecektir. Driclor Türkiye içerisinde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Siz de ürünü kullanmaya başlayarak kolsuz kıyafetlerinizde, gündelik hayatınızda, toplu taşıma kullanımınızda ya da seyahatlerinizde rahat bir şekilde hareket imkanı yakalayın. Deneyimleyebileceğiniz bu ürünle birlikte kaliteli bir deneyim yakalamak için tek yapmanız gereken ürünü en az bir kez denemek. İnsan vücudunun termostatının doğru çalışmaması yüzünden oluşan terleme yüzünden vücut ısısının sürekli yüksek olduğunu zannederek terleme yapar. Soğutmak amacıyla da beyin ter bölgelerine üretimi arttırmak için sinyal gönderir ve bu da sizin terlemenize sebep olur. Genellikle aşırı terleme yüzünden şikayeti olan kişilerde sinir ve gerginlik görülebilmektedir. Bunun sebebi vücut sindirim sisteminde yer alan bu bozukluğun onlarda bir anomaliye yol açmasıdır. Ancak Driclor ile bugün siz de ihtiyaçlarınıza yönelik olarak terlemelerinizin önüne rahatlıkla geçebileceksiniz. Driclor ürünlerinin geniş skalası ve size sağladığı yenilikçi kullanım arayüzü sayesinde kısa sürede çözüme ulaşabileceksiniz.

Driclor Roll On

Driclor klasikleşmiş Roll on’lar gibi olmadığından açıp kapatırken daha dikkatli bir kullanım sağlamalısınız. Düz bir zemin üzerinde ürünü açarak silindir başlığı yerleştirebilirsiniz. Üzerine tam oturmasının ardından şişeyi kapatmak için büyük kapak ile sıkıştırınız. Ürünü uygulamadan önce bölge içerisinde olan tüyleri temizlemenizde fayda olacaktır. Ardından bölgeyi iyice kurun ve kullanmaya başlayın. Sonrasında da günde bir kez gece yatmadan önce ince bir taba halinde sürünüz. Klasik koltuk altı Roll on’ları gibi çift kat sürmenize gerek yoktur. Sabah kalktığınızda ise bölgeyi güzelce yıkayın ve ardından deodorantlarla kullanmaya devam edin. Driclor terleme önleyici olarak hayatınıza girdiği andan itibaren azalma başladığını hissedeceksiniz. İki haftanın ardından terlemenin azaldığını ve %96 oranında vücudunuzda daha az terleme olduğunu göreceksiniz. Driclor formülü ile size sağlığınıza uygun çözümler sunmaktadır. Driclor’u kullanırken nasıl ve ne zaman kullandığına bağlı olarak çözümün değişeceğini unutulmamalıdır. Optimal bir verim için gece yatmadan öncesinde kullanım sağlamalısınız. Çünkü vücudunuz uyku halindeyken daha az terleme yapacak ve ter önleyicinin içerisinde barındırdığı alüminyum bazlı maddesi böylece gözeneklerinize daha rahat temas edebilecek. Gözeneklerinize daha etkin nüfus etmesini sağlayarak, azaltmaları ve durmaları için gereken sinyali ulaştırır. Etkinliğinizi ürün içerisinde daha yüksek seviyeye getirmek için cildinizin tamamen kuru olduğundan emin olun. Böylece kuru yüzeylere uygularken anlık bir çözüm değil uzun vadeli bir planlama ile terleme sorununuzla baş edebileceksiniz. En iyi çözümü sağlamak adına tahrişten kaçınmak ve kuru bir ciltte uygulamayı önemli kılmaktadır. Sürecin uzun vadede sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak uygulaması için, saç kurutma makinesini soğuk ayarında uygulayacağınız bölgeyi kuruttuktan sonrasında kullanmanızı tavsiye ederiz. Cildinizde uygulamadan öncesinde kullandığınız bölgesinde sıvı olduğu taktirde tahriş olma ihtimaliniz bulunmaktadır. Koltuk altı bölgenizi tıraş ettikten sonrasında hemen kullanmamanız yine önerilmektedir. Çünkü kıl gözeneklerinin yanmasına sebep olabilir. Kesinlikle göz ile temastan uzak tutun ve oda sıcaklığının 25 derecenin altında kaldığı yerlerde muhafaza ediniz. Kullanımı sağladıktan sonra ağzını sıkıca kapatmayı unutunuz. Driclor ürünleriyle siz de kısa süre içerisinde çözüme ulaşabilecek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak kullanımı sağlayabileceksiniz. Uzun vadede terleme çözümünüz için bir numaralı yardımcınız olan Driclor, ameliyat ya da benzeri bir tıbbi çözümle sorununu çözmek istemeyen Hiperhidroz hastalarının bir numaralı çözümüdür.

Driclor Yorum ve Önerileri

Driclor hakkında kullanıcıların yaptığı yorumlar genellikle kullanımın ardından oldukça olumlu olarak gelmektedir. Ürün hakkında şikayeti olan kullanıcılar hakkında yapılan araştırmalar gösteriyor ki ürünü yanlış kullanmaya bağlı olarak şekillenmiş. Ürün hakkında internet üzerinde yapılan yorumlar ise kullanıcıların hiçbir yan etki görmenden uzun süre kullanabildiklerini göstermektedir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik bir çözüm üreten Driclor, sizler için klasikleşmiş kullanım alanlarına yeni bir standart sağlatarak istediğiniz yerde istediğiniz gibi giyinmeniz için gereken standartları bir araya getirmektedir. Driclor sprey ürünleri de tıpkı rulo gibi bir kullanıma sahiptir. Kullanımınızın ardından rahatlıkla istediğiniz kıyafeti giyebilecek ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hareket edebileceksiniz. Alternatif olarak Driclor büyük boy ile siz de klasikleşmiş kullanım aralığınıza yeni bir segment kazandırabileceksiniz. Daha hesaplı ve sürekli kullanım ile bir ayda kesin bir çözüme ulaşacaksınız. Günlük kullanımla başlayan kullanım şeklinizde uzun sürede faydalı çözümler bulabileceksiniz. Tek yapmanız gereken kullanım öncesi talimatlarına dikkatli bir şekilde uyarak, daha uzun süre faydalı bir şekilde kullanım alanınızı sürdürebilirsiniz. Bugün ürüne sahip olarak siz de kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kullanmaya başlayabileceksiniz. 20 ml’lik şişelerinin yanında 50 ml ve 100 ml’lik şişeleri de bulunmaktadır. Ürünün güçlü yapısı sayesinde siz de kısa sürede farkını sonuna kadar hissedebileceksiniz.

Driclor Kullanımı

Driclor İçeriği

Her kozmetik ürününü kullanmadan önce içerisindeki bileşenleri merak ederiz. Hangi maddelerin hangi kimyasal tepkimeler sonucunda üretildiğini ve vücuda nasıl etkileri olduğunu merak ederiz. Bilinçli bir tüketicinin bunları merak etmesi oldukça olağan bir durumdur. Driclor Sloution Roll-on Antipersprant gibi terleme konusunda iddialı olan ürünün içeriği elbette ki cildinize zarar vermeyecek maddelerden oluşmuştur. Driclor içindeki maddeler sağlığınız açısından zararsızlığını uygulanan klinik testlerinden sonra kanıtlamıştır. Driclor adından da anlaşılacağı üzere klor bazlı bir üründür. Aktif bileşen olarak %20 oranında alüminyum klorür hekzahidrat bunun yanında alkol ve su bulundurur. Alüminyum klorürün kimyasal özelliklerinden biraz ayrıntı vermek gerekirse; 3A grubuna mensup yarı metal alüminyum ile 7A grubuna mensup halojen diye adlandırılan ametal olan klorun iyonik bağlı tepkimesinden meydana gelir. Katı halinde erim ve kaynama noktası oldukça düşüktür. Driclor’un ana maddesini oluşturan bu bileşikler kullanma talimatına uygun kullanıldığı taktirde bir zararının olması mümkün değildir. Tüm dermatolojik testlerden tam puan almıştır. Driclor düzenli kullanım halinde 2 hafta sonunda terlemeyi %96 oranında azaltır. Driclor el terlemesi konusundaki iddiasını sırt, koltuk altı ve ayak tabanında da etkilidir. Kullanma talimatlarından kısaca bahsetmiştik. Büyük bir öneme sahip olan o küçük nüanslar gününüzü kurtaracak. Her şeyden önce ürünün kullanımı geceleri daha uygundur. Çünkü gün içinde bulunduğunuz aktiviteler geceleri minimum seviyeye iner. Gece yatmadan önce kullanacağınız Driclor alüminyum bazlı aktif maddesinin ter bezleri tarafından çekilir. Gözeneklere daha iyi şekilde nüfus eder ve terlemeyi azaltıcı yönde sinyal gönderilir. En önemli ikinci kıstas ise gece kullanımında kuru bir bölgede kullanmaktadır. Bu sebeple koltuk altlarınızın kuru olduğundan emin olmalısınız. Bir bez yardımıyla ya da saç kurutma makinesinin soğuk havalandırma ayarını kullanarak kuruduğuna emin olmalısınız. Tek bir katman halinde kuru bölgeye sürdükten sonra aynı saç kurutma makinesiyle Driclor’u uygulanan yeri kurutunuz. Cildiniz nemli olması hem ürünün verimini olumsuz yönde etkiler hem de cildinizde alerjik kaşınma ve kızarıklık meydana getirebilir. Kullanım safhasında dikkat edilmesi gereken birkaç husus daha vardır. Driclor Solution Roll-on Antiperspirant’dan önce uygulanacak bölgede herhangi bir egzama, akne gibi cilt problemleri olmaması önemli. Bunun haricinde o bölgenin hassas olmaması gerekmektedir. Yeni ağda yapılmamış olmalı ya da tıraş edilmemiş olmalıdır. Driclor kullanımı ardından terleyen bölgenizde kuruluk ve serinlik hissiyatı baskın olur. Ürünün kullanım kolaylığı ve ergonomik yapısı göz önünde bulundurulduğunda tercih listenizde ilk sırada yer alır.

Driclor Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Driclor ter önleyici içeriğiyle yıllardır göz önünde olan bir ürün olmuştur. Driclor markası misyonunu kalite, sağlık ve konfordan alırken yıllar yılı sahip olduğu vizyonunu da derin kimya bilgisinde borçludur. Online alışverişlerde daha uygun bir fiyata tedarik edebileceğiniz bu ürün 20 ml ile 75 ml miktarındaki ambalajlarda kullanıcıya sunuluyor. Ergonomik ambalajı dolabınızda yer kaplamaz, çantanızın içinde de kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Yalnızca aşırı terleme problem yaşayanların kullanımıyla sınırlı olmayan Driclor Solution Roll-on Antiperspirant egzersiz sonrası yaşanılan terlemeden ya da sıcak yaz günlerinde serinlik ve kuruluk hissiyatını arayan herkesin kullanımına açık bir üründür. Yağlı, kuru ya da karma bir cilde sahip olabilirsiniz. Driclor Solution Roll-on Antiperspirant her cilt tipine uygundur. Kullanım talimatları doğrultusunda kullandığınız müddetçe terleme probleminiz azalacak bununla doğru orantılı olarak da kullanım sıklığınız azalacak. Uzun vadede terleme problemi yaşamayacaksınız. Herkes aşırı terleme problemine çözüm düşünmüş ve uygulamaya geçmiştir. Özellikle koltuk altları için yaşanılan durum gerçekten hayat kalitesini olumsuz anlamda etkilemektedir. Bitkisel çözüm yolları, ilaçlar ya da koltuk altı pedleri. Markanın yaptığı araştırmalara göre kullananların %96’sı olumlu geri dönüş yapmıştır. Neden terleriz konusuna açıklık getirmek gerekirse; günlük çeşitli aktiviteler sonucunda vücudumuzun ısı düzenleme sistemi ter bezleriyle harekete geçer ve bir reaksiyon olarak vücudumuz terler. Bu reaksiyon derimizdeki ben dengesini sağlamaya yarar ve vücudumuzdaki sodyum ve kalsiyum gibi elementlerinden oluşan elektrolitlerinde dengelenmesini sağlar. Ter ismini verdiğimiz vücut sıvıları başlı başına kötü koku unsuru değildir. Vücut sıvısı kokusuzdur koltuk altı bölgesinde birbirine temas eden bölgelerde bakterilerin devreye girmesi kötü kokunun oluşmasına sebep verir. Vücudumuzu tanıyıp terleme alışkanlıklarımızı ve karakterizesini çözdüğümüz zaman sorunumuzun ne ölçüde olduğunu ve ne gibi önlemler almamız gerektiğine kolayca karar veririz. Driclor Solution Roll-on Antiperspriant’ın düzenli kullanımıyla sonuçlardan memnun kalacağınız ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

search result placeholder