search result placeholder

çene piercingi

Hem takı hem de bir yaşam felsefesi olarak tercih edilen piercing size kendinizi ifade etme olanağı sağlıyor! Trendyol aracılığıyla birbirinden farklı birçok piercing modeli arasından seçim yapabiliyor ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtabiliyorsunuz. Piercing vücudun birçok yerinde kullanılabiliyor; çene piercingi ise çeşitli yaşlardaki çok sayıda piercing severe hitap ediyor.

Çene Piercingi Nedir?

Çene piercing kişilerin tam alt dudak ortası altına veya çene altına/üstüne takılan bir piercing türüdür. Bir çeşit dudak delme işlemi yapılıyor; ardından çene bölümünüze istediğiniz piercingi takabiliyorsunuz. Dikkat çekici ve popüler piercing modellerinden biri olan çene piercingi için bakım ve iyileşim sürecine de dikkat etmeniz gerekiyor.

Kadın ve erkekler için farklı çene piercing modelleri üretiliyor. Çeşit çeşit piercing tasarımları ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Şık, kaliteli ve özgün tasarımlar ile istediğiniz çene piercingi görünümüne kavuşabiliyorsunuz. Eğer bu piercing çeşidini ilk kez kullanıyorsanız hangi modeli neye göre seçeceğinizi iyi belirlemeniz de ön plana çıkıyor.

İğne ile çene kısmınıza açılan deliğe takılan piercingler için karar verme aşamasında bazı unsurlara özen göstermeniz önem taşıyor. Sağlıklı ve güvenilir şekilde yaptırılan deldirme işleminden sonra ise onlarca farklı çene piercing modeli sizleri bekliyor! Trendyol'da şık ve üst düzey kalitedeki ürünleri bulabiliyorsunuz!

Çene Piercingi Takılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çene piercingini taktırırken öncelikle hijyenik bir ortamda ve bu işin uzmanına işlemi yaptırmanız gerekiyor. Steril ve sertifikalı ürünlerin kullanımı, iğnelerin tek seferlik olması gibi unsurlara bakmanız size olumlu yansıyor. Uygun şekilde takılmayan kalitesiz ürünler ise size zarar verebiliyor. Çenenize piercing taktırmak istiyorsanız ayrıca şu unsurlara da dikkat etmeniz size yarar sağlıyor:

  • Estetik olarak size uygun olup olmaması
  • Çene kısmınızın deldirme işlemini tolere edecek özellikte olması
  • Yaşam tarzınız
  • Anatomik yapınız
  • İyileşme ve bakım süreci hakkında bilgilenmek
  • Kaliteli ve sağlıklı malzemeden üretilmiş olması

Piercing seçerken Trendyol tarafından size sunulan çok sayıda şık ve dikkat çekici tasarımın keyfini çıkartabiliyorsunuz. Tercihte bulunurken yüz şeklinize, çene yapınıza ve deldirme yapacağınız bölgeye göre model seçmeniz ise daha iyi sonuç almanızı sağlıyor.

Estetik detayın yanı sıra çenenize ilk defa piercing taktıracaksanız bu bölgenizin deldirme işlemini tolere edip edemeyeceğini de öğrenmeniz gerekiyor. Genel olarak piercing iyileşme süresi ve bakımı hakkında işlemi yaptıracağınız kişiden detaylı bilgi almanız önem taşıyor.

Delici aletlerin kullanıldığı bu işlemde bazı riskler bulunuyor; bu nedenle piercing taktırmadan önce araştırma yaparak en iyi sonuca ulaşabiliyorsunuz. Sağlık bakımından ise çoğu piercing kullanıcısı gümüş, altın, platin ve cerrahi çelik gibi metallerden yapılmış ürünleri tercih ediyor. Bunlar vücudunuzun daha kolay kabul edebildiği malzemeler olarak kabul ediliyor.

Piercing modeli seçerken hepsinin sizin vücudunuza uygun olmayabileceğini göz önüne almanız daha isabetli bir tercihte bulunmanızı sağlayabiliyor. Profesyonel bir piercing sanatçısına danışmanız ise sizi hem bölge uygunluğu hem en iyi iyileşme sürecine sahip model hakkında daha iyi bilgilendiriyor.

Sık sık elinizi çenenize değdirmeniz veya buna neden olacak bir işte çalışmanız; kısacası yaşam şekliniz de çene piercingi seçerken önem kazanıyor! Hem şık hem tarz bir ürün olarak piercing bazı önlemler alındığında birçok kişi için vazgeçilmez bir takı durumuna geliyor!

En Tarz ve Özgün Çene Piercing Modelleri!

Çene piercingleri için kategoride çok sayıda değişik ve tarzınızı yansıtacak model bulmanız mümkün! Çene piercingi için sunduğumuz tasarımlar Trendyol farkıyla beğeninize sunuluyor!

Kadın çene piercingi, erkek çene piercingi, mıknatıslı çene piercing, çene altı piercing gibi birçok ürün çeşidi sizleri bekliyor! Kadın erkek farketmezsizin herkesin kullanabileceği bu piercingler stilinizi en iyi şekilde gösterebilmeniz için size destek sağlıyor. Piercinglerin delik sayısı ve kullanım bölgesine göre ise bazı farklılılar bulunuyor. Kilit mekanizmaları değişebilen piercingler arasında size en uygun olanı seçebiliyorsunuz!

Çene bölgenizde kullanabileceğiniz bazı model ve renkler arasında kıvrımlı, gümüş, mavi, sarı, siyah, altın vb. bulunuyor. Ürünler paslanmaz özellik taşıyor; sudan etkilenmiyor. Karışık renkli modeller de sunuluyor. Sivri uçlu ya da bükümlü, kıvrımlı çene piercingleri tarzınızı güçlendiriyor!

Ürünlerin boyutları da farklılık gösteriyor. Buna göre tercih ettiğiniz, yüz ve çene simetriğinize en çok yakışacak modelleri seçebilirsiniz. Hemen hemen tüm piercing modellerimiz hem kadın hem erkek kullanıcılarımız için uygun olarak üretiliyor.

Çene piercingi takmak istiyor ancak bu bölgede deldirme işlemini tercih etmiyorsanız Trendyol'da sizin için mıknatıslı çene piercing ürünleri de sunuluyor! Piercing görünümünü sevenler mıknatıs özellikli bu modeller ile de benzer bir görünümü yakalayabiliyorlar! Mıknatıslı piercinglerde iki mıknatıs bulunuyor ve manyetik bir çekim yaratarak taktığınız yerde sağlam şekilde durabiliyor.

Vidalı veya geçmeli olarak takılabilen piercingleri iyi bir bakımla uzun süre kullanabiliyorsunuz. İşlem sonrası önerilen süre içinde çıkartmamak koşulu ile rahat bir kullanım sağlanabiliyor; piercingler değiştirilebiliyor. Bunun için işlemi yaptırdığınız yere de gidebiliyorsunuz; kısa sürede profesyonel şekilde ürünler çıkartılıp, takılabiliyor.

Dikkatleri Üzerine Çeken Kadın Çene Piercing Modelleri!

Kadın çene piercing modelleri ile ister asi isterseniz zarif bir görünüm yaratabiliyorsunuz! Piercingler genellikle asi bir hava katsalar da daha zarif çeşitleri de bulunuyor Tercihinize ve yansıtmak istediğiniz tarza göre Trendyol size birçok tasarım modeli sunuyor! Kadınlara özel ürünlerimiz sizleri bekliyor!

Hayata bakışınızı ortaya koyabileceğiniz, sizi mutlu hissettirecek piercing çeşitleri farklı özellikler taşıyor. Ürünlerin tüm detayları kullanıcılarımıza aktarılıyor. Satın almak istediğiniz çene piercingi için bu ögelere dikkat ederek tercih yapabiliyor; en kısa sürede ürününüze kavuşabiliyorsunuz.

Karizmatik Görünümleri ile Erkek Çene Piercing Modelleri!

Erkek çene piercing çeşitlerimiz karizmatik bir tarz isteyen birçok erkeğin beğenisine sunuluyor! Çene piercingine erkekler de yoğun ilgi gösteriyor ve bu populerite sürekli olarak artıyor. Daha ilgi çekici bir stil yaratmak isteyenlerin, piercing felsefesini benimseyenlerin sahip olabilecekleri birçok model bulunuyor.

Piercing tutkunları daha çok genç kesimin tercihi olarak görülse de artık birçok yaşta insan çene piercingi kullanıyor. Doğru ve iyi bir seçim ile arzuladıkları stile kavuşuyorlar!

Çene Piercing Bakımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel kullanım çene piercingi için büyük önem taşıyor. Hemen hemen her bölgeye takılan piercing için bakım işlemleri benzer aşamaları içeriyor. Bu durumda özellikle piercing işlemini yapan kişinin size önereceği antibiyotik içerikli kremi kullanabiliyorsunuz. Günde 3 defa da antibakteriyel sabun ile bölgeyi temizlemek gerekiyor.

Çeneye takılan piercingler için gargara kullanımı ise oldukça yaygın olarak tavsiye ediliyor. Düzgün şekilde bakım yapmanız çok önemli; piercing bölgesi sizin bakım kalitenize göre daha hızlı iyileşebiliyor.

Çenedeki piercinglerin ilk olarak 4-6 hafta çıkarılmaması öneriliyor. Darbelerden ve bölgeye olabilecek baskılardan korunmanız halinde vücudunuz takıya çok daha iyi uyum sağlayabiliyor. Çene piercingi taktıranlar aynı zamanda kıyafetlerini giyip çıkartırlarken de bunların piercinge takılmamasına özen gösterdiklerinde süreci daha sağlıklı şekilde geçirebiliyorlar.

Çenedeki delme ve piercing takma işleminden sonra ise havuza, denize 1 hafta girmemeniz uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Deniz ve özellikle havuzdan mikrop kapma riski yüksek olduğu halde 24 saat sonra banyo yapabiliyorsunuz.

Delme işleminden sonra bölge iyileşene kadar takıyı da çıkartmıyorsunuz; sonrasında vidalı sistemi kolaylıkla kullanabiliyor, değişim yapabiliyorsunuz. Toplu olan modellerde ise topları çevirmeniz yeterli oluyor. Sıkışma vb. olumsuz durumlarda piercingi çıkartmak için zorlamanız yerine işlemi yaptırdığınız kişiden yardım isteyebiliyorsunuz.

Çene piercing işlemlerinde ilk hafta için uzun küpe kullanılması daha iyi olarak görülüyor; sonrasında ise kısa küpe takabiliyorsunuz. Uzmanın önereceği bazı sakıncalı yiyecek ve içeceklerden uzak durmanız gerekiyor. Delme işleminden sonra dokuların yenilenmesi ortalama 6 ay sürdüğü için bu zaman dilimi içinde ekstra bir özen göstermeniz yararınıza oluyor.

Çene Altı Piercing İşlemi!

Piercing farklı bölgelere takılabilen bir üründür. Çene piercingi kimileri için dudak altına yapılan işlemdir ancak çene altına takılabilen piercing modelleri de bulunuyor. Bu piercing türünü sevenler daha ağırlıklı olarak alt dudağın orta hattının altındaki bölgeyi deldiriyor ve ürünü bu kısma geçiriyorlar.

Direkt olarak çenenin alt kısmına piercing taktırabiliyorsunuz. Bazı kullanıcılar çene altı ile dudak altında bağlantılı bir piercing takmış görünümü sağlıyorlar. Kişisel tercihlere ve anatomik yapıya uygunluk olarak çene piercingi olarak üretilen takı modellerinin yelpazesi de genişliyor.

Çene bölgesi yüz simetriğiniz açısından büyük önem taşıyor ve bu nedenle boyut, uygulama gibi detaylara özen göstererek tam da istediğiniz gibi bir piercing görünümünü elde edebiliyorsunuz!

Kadın ve erkeklerde çene altı piercing kullanımı daha çok dikkat çekmeye ve tercih edilmeye başlıyor. Çene altına yerleştirebileceğiniz piercing modelleri sizlere arzuladığınız tarzı sunuyor!

Güvenli Çene Piercing Çeşitleri!

Çeneye piercing işlemini birçok güvenli malzemeden imal edilmiş ürünler ile gerçekleştirebiliyorsunuz! Kalitesiz ve vücutta alerji yapabilecek olan piercinglerden ise kaçınmanız sağlığınız için riski düşürüyor. Piercing işlemi için öncelikle bir uzmandan fikir almanız ve bünyeniz açısından da fikir edinmeniz önem arz ediyor.

Uzman kişiler tarafından işe uygun olarak takılan piercingler genellikle herhangi bir enfeksiyon oluşturmuyor. Piercing uygulamalarında gelişen yöntem ve teknikler de hem acıyı hem zararlı durumları önleyebiliyor.

Trendyol güvencesi ile kaliteli materyallerden üretilip piyasaya sunulan çene piercingleri kullanıcılarla buluşuyor. Özellikle ilk işlem için titanyum, altın, gümüş, cerrahi çelik vb. tercih ediliyor. Piercing işlemi kişiden kişiye farklı etkiler oluştursa da genellikle büyük bir acı hissedilmediği ifade ediliyor.

Çene Piercinglerinde Fiyat Avantajları!

Trendyol çene piercing ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma şansınız bulunuyor! Havalı, şık ve kaliteli piercing tasarımları kadın erkek herkes için sunuluyor. Fiyatlarda indirim şansından da faydalanabiliyorsunuz.

Çene piercing fiyatları üründe kullanılan materyale; takının modeline göre değişkenlik gösteriyor. Çene piercing indirimleri ile şu anda bu ürünlere daha avantajlı olarak ulaşabiliyorsunuz.

Karışık renkli çelik malzemeden üretilmiş piercingler, paslanmaz özellikteki kıvrımlı ya da vidalı modeller kampanya sayesinde size indirimli olarak sunuluyor.

Tercih ettiğiniz ürünlerdeki indirim olanaklarını kategoriden inceleyerek stilinizi avantajlı koşullarla güçlendirebiliyor ve vurgulayabiliyorsunuz! Çene piercinglerinde ünlü markalarla çalışan Trendyol, sizlere uygun şartlar sağlıyor; memnuniyetinizi ön planda tutuyor.

Tarzınıza Yakışacak Çene Piercingleri!

Çene piercing satın al işlemi ile kategorideki modelleri kampanyalar sayesinde daha uygun olarak ve belirtilen süre içinde elde edebiliyorsunuz. Piercing tutkunları tarafından şık ve tarz olarak değerlendirilen çene piercingleri büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Çene piercingleri arasından sizin tarzınıza en yakın olanı seçerek Trendyol farkını deneyimliyorsunuz! Çelik olan piercinglerde zaman içinde birçok üründe görülebilen paslanma, oksitlenme, kararma, bükülme ve ezilme gibi sorunlar gözükmüyor. Bu konuda hassas olan piercing kullanıcıları çelikten yapılmış olan çene piercinglerine daha çok yöneliyorlar.

Kategoriye göz atıldığında birçok ürünün özelikleri arasında "Paslanmaz" yazdığını görebiliyorsunuz. Müşterileri için riskleri en aza indiren ve buna uygun markalarla çalışan Trendyol her zaman için sizden gelen öneri ve eleştirileri en iyi şekilde değerlendiriyor.

Çene piercinglerinde uzun süreli kullanımlarda bozulma, ezilme, kararma vb. olumsuz durumlar görülebiliyor. Bu nedenle piercing takıyorsanız bu gibi sorunlar oluşabileceğini de göz önüne alarak kaliteli ürünlere yönelmeniz size olumlu olarak yansıyor. Tabiki ürün kullan��mlarında sizin yaklaşımlarınız da önem kazanıyor. Daha iyi bir bakım ve hijyen ile darbelere dikkat etmek iyi şekilde sonuç alınmasını sağlıyor.

Tarzınıza önem veriyor ve piercing takarak daha güçlü bir ifadeye kavuşmak istiyorsanız son yılların popüler çene piercingleri sizler için sunuluyor! Kategorilerde özellikle karışık renkli, kıvrımlı çelik materyal kullanılan çene piercingleri bilhassa gençlerin favorisi oluyor. Yoğun beğeni alan bu ürün modelleri kampanya fırsatları ile piercing tutkunlarına ve meraklılarına ulaştırılıyor!

Materyal bakımından cerrahi çelik vücut ile daha uyumlu olsa da farklı modellerimizle de arzu ettiğiniz görünümü elde edebiliyorsunuz. En rahat kullanımlarından birini de vidalı çene piercingler oluşturuyor! Vidalı tasarımlar sayesinde kullanım kolaylığı da sağlayabiliyorsunuz! Hem modern hem karizmatik görünümleri tarzınız için sunacağı avantajları pekiştiriyor!

Kıvrımlı, bükümlü çene, çene altı ve mıknatıslı piercingler daha genç yaştaki insanların tercihi gibi görünse de geniş bir yaş aralığına hitap ediyor. Mıknatıslı piercingler kullanım açısından deldirme işlemi ile uğraşmak istemeyen ama piercing seven kişiler için çok iyi bir seçenek durumuna geliyor. Trendyol mıknatıslı çene piercingleri de sizlere indirimli fiyat avantajları ile sunuluyor.

Çene piercinglerinde giderek trend halini alan ve artık çok daha fazla kişi tarafından kullanılan çene altı piercing çeşitleri ise yine uzun süreli kullanıma uygun olarak üretiliyor! Özellikle erkeklerin tercihi olan çene altı piercingleri kadınlar tarafından da çok seviliyor. Ürünlerin ömrünün uzun olması ise sizler için sunulan birçok avantaj arasında yer buluyor.

Renkli ve canlı bir piercing kullanımı tercih ediyorsanız buna uygun modellerimiz bulunuyor. Canlı renkler bu stili arzu edenler için uygun görülüyor. Piercing renkleri arasında sarı, kırmızı, mavi gibi göze çarpan ve takıya daha çok dikkat çeken seçenekler ile enerjinizi yükseltebiliyorsunuz.

Cool renk tercihleriniz varsa gümüş, altın, siyah, çelik vb. piercing renkleri sizler için sitede yer alıyor! Her yaştan kişinin kullanımına uygun olan alterantifler tarzınıza en iyi şekilde uyum sağlarken, havanızı da değiştiriyor.

Piercingler alerji yapmadıklarına dair testlerden geçirilip, onay alıyorlar. İnsan vücudu ile uyumlu olarak imal ediliyor ve sizler için satışa sunuluyorlar. Küçük bir ihtimal bile olsa herhangi bir alerji durumunda hemen bir doktora danışarak takıyı çıkarmanız gerekiyor.

Çene piercinglerin bir kısmında satıcı tarafından indirim kodu veya kuponu kullanmanız da kabul ediliyor; piercing indirimlerinden daha fazla faydalanabiliyorsunuz. Her ürün için özel açıklamalar kendi sayfalarından ilan ediliyor.

Trendyol, çene piercingi sevenler için kaliteli malzemelerden imal edilmiş, alerjik olmayan, insan vücudu ile kolay uyum sağlayan ürünler sağlıyor. Kaliteden memnun kalmanızın yanı sıra estetik, şık, havalı ve dikkat çekici piercingler ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtıyorsunuz! Hızlı teslimat, kampanyalı fiyatlar ile de çene piercing modellerinde size ekstra fırsatlar sunuluyor! Siz de hemen satın alma sürecini tamamlayabilir, çene piercinglerinize kavuşabilirsiniz.

search result placeholder