Blue House

292 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Blue House

Kaliteli Elektronik Ev Aletleri İçin Blue House

Blue House markası 200’ü aşkın elektronik cihaz bünyesi ile yaklaşık 20 yıldır hizmet veren önemli bir firmadır. Kaliteli ürün içeriğine sahip marka daima müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikasına sahiptir. Markada elektrik süpürgesi, vantilatör, su ısıtıcısı, blender, mikser, ütü, tost makinesi gibi elektrikli küçük ev aletleri bulabilmeniz mümkün olacaktır. Elektrikli ev aletleri hayatımızın büyük bir kısmını kolaylaştıran pratik kullanımı ile insan gücünün kullanımını sınırlandıran kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. Yaşamımızın her anında etkin kullanım sağladığı için seçimlerimizde olabildiğince titiz davranılması gerekecektir. Markada her ürün kategorisinde farklı model içeriğine ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır. Bu kapsamda birçok kullanıcı istekleri doğrultusunda nokta atışı yapabileceklerdir. Her üründe olduğu gibi elektrikli ev aletleri seçimlerinizde göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Alınacak olan elektrikli ev aletlerinde TSE, İSO, CE gibi kalite belgesi bulunan ürünleri tercih etmeniz verimli bir kullanım sağlayabilmeniz açısından son derece önemlidir. İkinci önemli nokta ise marka kalitesi ve güvencesidir. Bilinmeyen ve kullanıcı tarafından memnuniyeti dile getirilmeyen markaların tercih edilmesi ürünü uzun süreli kullanabilmenizi engelleyebileceği gibi yaşadığınız sorunlara yanıt alabilmenizi de engelleyebilmektedir. Blue House yedek parça seçeneklerinin rahatlıkla bulunabilmesi ve müşteri memnuniyeti merkezli çalışıyor olmaları kalite bir marka olduğunun garantisi niteliğindedir. Elektrikli ev aletlerinde ihtiyacınızın olan ürünün ne olduğuna yönelik özellikler aramalısınız. Ürün grubunun fonksiyonuna bağlı spesifik özelliklerin incelenmesi ve bu özellikler doğrultusunda bir seçim yapılması gereklidir. Motor gücü, fonksiyonel tuşlar gibi birçok özellik elektrikli ev aletini pratik bir hale getirmiştir. Markanın en çok kullanılan ürün gruplarından bir tanesi süpürgelerdir. Süpürgeler tozların ve diğer kirlerin hortum ve başlık yardımı ile çekilmesini sağlayabilmektedir. Süpürgeler sayesinde evlerin daima temiz ve hijyenik kalabilmesi mümkün olabilecektir. Blue House süpürge modeli olarak bilinen Wetto, derinlemesine bir temizlik yapılabilmesini sağlayacaktır. Bu modelde yüksek vakumlayabilme, ıslak ve kuru kullanılabilen yüksek emiş gücü kapasitesi bulunmaktadır. Sulu temizlik yapabilmesi yaşam alanlarının steril bir hale getirilebilmesini sağlayacaktır.

Blue House Elektrikli Ev Aletleri ile Kendiniz için Daha Fazla Zaman!

Blue House elektrikli ev aletleri arasında yer alan Dynamic, 2000 watt gücünde bir modeldir. Motor gücünün oldukça yüksek olması kısa süre içerisinde tüm yaşam alanlarının tozunun ve kirinin arındırılabilmesini sağlayacaktır. Tamamen kaliteli malzeme içeriği ile oluşturulan bu süpürge yüksek emiş gücü kalitesine sahiptir. Özel tasarlanmış teleskopik boru rahatlıkla uzayıp kısalabildiği için kullanıcıların her yere rahatlıkla uzanabilmesini destekleyecektir. Gövde üzerinde hız ayarı yapabileceğiniz tuşların bulunması zeminin yapısı ve kirliliğine göre hızda değişiklikler yapabilmenizi sağlayacaktır ve bunun gibi daha birçok ayırt edici özelliği vardır. Kolay bir kullanım sağlayabilmeniz için kısalıp uzayabilen bir teleskopik boru bulunmaktadır. 2 adet kumaş bezi ve halı temizleyici fonksiyonu bulunan dikey süpürge 8 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Sarılarak kullanılabilen kablo tek bir priz ile birçok bölgeye ulaşarak temizlik yapabilmenizi sağlayacaktır. Her açıdan fonksiyonel özelliklerle donatılmış dikey süpürge ergonomik tasarımlı tutma sapı ile eli yormadan süpürme işleminin yapılabilmesini destekleyebilmektedir. Dikey forma sahip bu süpürgenin birçok alanda saklanabilmesi mümkün olacaktır. Markanın öne çıkan ürünleri arasında bulunan mikrodalga fırınlar oldukça kullanışlıdır. Blue House mikrodalga fırınlarda alternatif pek çok seçenek bulunmaktadır.

Blue House Mikrodalga Çeşitleri ile Yemekleriniz Daima Sıcak ve Taze!

Başarılı teknik özelliklerle donatılan mikrodalga fırın 800 Watt motor gücü kapasitesine sahiptir. 23 litre iç hacim kapasitesine sahip bu ürünlerde LED ekran özelliği bulunduğu için süre ve güç ayarı hakkında bilgiler alabilmeniz mümkün olabilmektedir. Paslanmaz ön çelik paneli bulunan mikrodalganın içerisinde döner tabla özelliği bulunur. Bu parçası besinlerin dönerek ısıtılması, çözülmesi ya da pişirilebilmesini sağlayacaktır. Pişirme sonrasında kendini otomatik olarak kapatabilen cihaz kullanıcısına da sesli uyarı gönderebilmektedir. Gri renkte tasarlanan bu ürün, tüm mutfaklara harika bir dekorasyon kazandırabilmektedir. Blue House mini fırın 42 litre iç hacim kapasitesindedir. 2 adet tepsisi bulunan bu ürün 90 dakikaya kadar zamanlayıcı özelliğine sahiptir. Turba fonksiyonu ile hızlı pişirim yapabilen fırında 320 dereceye kadar ısı ayarlaması yapılabilmektedir. İç malzemesi emaye kaplaması olduğu için buhar ile kendi kendisini temizleyebilmesi mümkün olabilecektir. İç ızgara teli ile fırının buharlı ızgara yöntemini kullanarak et, tavuk ve balık ürünleri yapabilirsiniz. Ön kısmının cam olması pişirdiğiniz besinlerin kontrolünü kapağı açmadan da yapabilmenizi sağlayacaktır. Blue House fırın modelinde bulunan farklı program özellikleri besinlerin doğru sıcaklık ve süre içerisinde pişirimini destekleyebilmektedir. Zamanlayıcı özelliği bulunduğu için cihaz pişirim sonrasında kendini kapatarak kullanıcıyı sesli alarm ile uyarabilmektedir. Markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alan şofbenler duş öncesinde sıcak su oluşturulabilmesini sağlayan elektrikli ev aletleridir. Blue House şofben çeşitleri 700 Watt motor gücüne sahiptir. Şofbende 3 farklı sıcaklıkta su ısıtabileceğiniz kademe özelliği bulunmaktadır. Enerji kablosu girişi özelliği bulunabilen şofben banyoda duşakabin duvarına kolaylıkla monte edilebilmektedir. İçerisinde yer alan duş başlığı ısıtılmış suyun dışarı verilmesini ve kişilerin duş alabilmesini sağlayacaktır. Sıcak ve soğuk su çıkışı bulunan bu şofbenlerde elektrik akımının dışarı verilmesi söz konusu olmadığı için güvenli bir şekilde verilebilecektir. Kısa süre içerisinde sıcak suyu hazır hale getirebildiği için kullanıcıların bekleme sorununu ortadan kaldırabilmektedir. Birçok kullanıcı Blue House şofben modellerinden oldukça memnun olduğunu dile getirmektedir.

Geniş Ürün Çeşitliliği Sunan Blue House Markası

Markanın oldukça fazla rağbet gören ürünleri içerisinde yer alan su ısıtıcılar, mutfakta kullanım için gerekli olan sıcak suyun hazırlanabilmesine imkan sağlayabilmektedir. Blue House kettle pınar ısıtıcı modeli 1.8 litre su ısıtma kapasitesine sahiptir. Paslanmaz çelik rezistansı, uzun ve sağlıklı bir kullanım sağlayabilmektedir. Su kaynadığında otomatik olarak kendini kapatabilen bu ısıtıcılar emniyetli olarak tasarlanmıştır. Bu kapsamda içerisinde su bittiği takdirde olası sorunları engelleyebilmek içinde kendini otomatik olarak kapatabilecektir. Çıkarılabilen ve rahatlıkla yıkanıp geri takılabilen filtre kireçlerin ısıtıcıya zarar vermesini engelleyebilmektedir. Geniş ağız yapısı nedeniyle ağız ve gövde kısmının temizliği son derece kolaydır. Güç tabanı ve gösterge özelliği bulunan bu kettle kablo sarma alanına sahip olması sayesinde daha derli toplu bir görünüm sunabilmektedir. Blue House mavi su ısıtıcısı ise, 1500 Watt güç ve gizli rezistans özelliğine sahiptir. Su ısındığında ya da içinde su kalmadığında kendini direkt olarak kapatabilme özelliği bulunmaktadır. Açma kapatma göstergesi üzerinden cihazın çalıştırılması mümkün olabilecektir. Her açıdan başarılı bir şekilde düşünülen Blue House ısıtıcı modelinde lila rengi seçeneği de bulunmaktadır. Canlı renkleri sayesinde mutfakların kusursuz bir dekorasyona sahip olabilmesi mümkün olabilecektir. Markanın çaycı modelleri, geniş ve kalabalık ailelerin çay yapabilmesine imkan sağlayan ev aletleri arasında yer almaktadır. Oldukça pratik olabilmesi nedeniyle çaycı kullanımının avantaj sağlayacağını söyleyebilmek mümkündür. Blue House çay makinesi tamamen paslanmaz çelik malzemesinden oluşturulmuştur. Bu özelliği sayesinde çok darbelere ve çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Dayanıklılığı sebebiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecektir. Bu ürün %90’a kadar enerji tasarrufu sağlayabilmektedir. Su ısıtıcı ve demleme fonksiyonunun bir arada bulunduğu Blue House çaycı modeli totalde 2,8 litre su kapasitesine sahiptir. Kolay temizlenebilen çelik filtreye sahip olması kireçlerden kolay bir şekilde arındırılabilmesine yardımcı olacaktır. Çaycı suyun kaynaması ile birlikte kendini otomatik olarak kapatabilirken, sıcak tutma fonksiyonunu devreye sokabilmektedir. Sıcak tutma fonksiyonu sayesinde çayınızı daima sıcak ve taze içebilirsiniz. Çaycının alt ısıtıcı bölümünde suyun bitmesi durumunda çaycı kendini otomatik olarak kapatarak olası sorunları tamamıyla engelleyebilmektedir. 360 derece dönebilen taban kablosuz kullanım rahatlığı sunabilmektedir. Cihaz istenirse yalnızca su ısıtıcı olarak da kullanılabilmektedir. 700 Watt güç kapasitesine sahip bu ürünün istenirse demlik kısmı bulaşık makinesine atılarak yıkanabilmektedir. Paslanmaz çelik gizli rezistans özelliği makinenin uzun süre kullanımını destekleyebilmektedir. Kablo sarma yuvasının bulunması, çaycınızın kullanılmadığı durumlarda düzenli bir şekilde kalabilmesini sağlayacaktır.

Birbirinden Uygun Fiyat Seçeneği Blue House Ürünleriyle Buluştu!

Blue House semaver modeli kalabalık ortamların vazgeçilmez ürünleri arasında bulunmaktadır. Elektrikli semaver olarak adlandırılan bu çaycılar 4 litre su haznesi kapasitesine sahiptir. Üst kısmında seramik demliğin kullanılması çayın daha lezzetli olabilmesini sağlayacaktır. Diğer ürünlerle tamamen aynı performansı sunabilen semaverler kalabalık aileler ya da misafir ağırlayabilmek için rahatlıkla tercih edilebilecektir. Mutfağın en büyük yardımcıları arasında Blue House blender modelleri bulunmaktadır. Blender insan gücünden ciddi oranda tasarruf edilmesini sağlarken, zaman kavramını önemli ölçüde azaltabilmektedir. Blue House mutfak robotu seti Triojet, mor ve mavi renklerde tasarlanmış cıvıl cıvıl bir üründür. 3’lü set olarak satılan bu ürün 550 Watt gücüne sahiptir. Sette paslanmaz çelik malzemesi kullanıldığı için uzun ömürlü kullanım sağlayacağını söyleyebilmek mümkün olacaktır. Çırpma işlevinin yapılabilmesi için Blue House mikser ucunun makine gövdesine takılması gerekecektir. Bu gövde tüm sıvıların homojen bir şekilde karıştırılabilmesini sağlayacaktır. Üründe bulunan Blue House doğrayıcı haznesi sayesinde katı besinlerin öğütülmesi ve ezilebilmesi mümkün olabilecektir. Hazneli sistem kilitli yapı özelliğine sahip olduğu için karıştırma sırasında besinlerin dökülme olasılığı bulunmamaktadır. Alt kısmında silikon altlığın bulunması doğrayıcının sabit kalabilmesini sağlayabilmektedir. El rondosu parçası ise özellikle çorba gibi sıvıların kısa süre içerisinde inceltilebilmesini sağlayabilmektedir. Set halinde olması birçok işlevin bir arada yapılabilmesini sağlarken, renk içeriklerinin canlı olması mutfağınızın dekorasyonunu renklendirebilmenize neden olabilecektir. Blue House rondo tekli olarak da satışa sunulabilmektedir. Monojet blender son derece pratik bir kullanımı bulunan üründür. Gelişmiş özelliğe sahip el blenderleri dik olarak tasarlanması nedeniyle işlem sırasında kolay tutabilme imkanı sunacaktır. Bunun yanı sıra ikiye ayrılarak istenilen her yerde saklayabilme olasılığı da bulunmaktadır. 550 Watt motor gücü bulunan ürün birçok besini kısa süre içerisinde karıştırarak inceltebilmektedir. Özellikle çorba ve diğer sıvıların homojen karıştırılmasında oldukça başarılıdır. Sessiz çalışabilme özelliği bulunduğu için günün her saatinde sevdiklerinizi rahatsız etmeden tüm işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Paslanmaz çelik olması nedeniyle ise yıllarca en sevdiğiniz mutfak eşyaları içerisinde yer alabilecektir. Ergonomik tutuş bölgesinde kauçuk malzeme kullanıldığı için kaymaları tamamıyla engelleyebilmektedir. Tek bir tuş ile çalışan bu blenderin alt kısmını bulaşık makinesinde yıkayarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Siyah olarak tasarlanan bu el blenderinin dış yüzeyi leke ve parmak izini yansıtmadığı için daima temiz ve hijyenik görünebilecektir. Dilerseniz farklı renk alternatiflerinin bulabilmenizde mümkündür.

Blue House Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Blue House fritöz modelleri, patatesin kısa süre içerisinde lezzetli bir şekilde kızartılabilmesini sağlamaktadır. 1 litre yağ haznesi bulunan üründe yağ tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Cam kapak tasarımı bulunan üründe paslanmaz çelikten yapılmış bir adet kızartma sepeti bulunmaktadır. Sepeti rahat tutabilmeniz için ise tutma sapı oluşturulmuştur. Çıkarılıp yıkanabilen filtre makinenin daima temiz kalabilmesini sağlayacaktır. 130-190 derece ayarı içerisinde kızartma yapabileceğiniz bu üründe gösterge ışığı özelliği bulunmaktadır. Blue House tost makinesi çeşitleri ile sabah kahvaltılarınız ve aperatif atıştırmalıklarınız kısa süre içerisinde hazırlanabilmektedir. Birçok özelliği bulunan tost makinelerinde granit taban kullanıldığı için yanma ya da yapışma özelliği bulunmamaktadır. Farklı ısı ayarlarının bulunması pişirim yapacağınız besine göre ısıyı ayarlayabilme fırsatı sunacaktır. Tost makinesinin fonksiyonel teknik özelliklere sahip olması tost dışında ızgara gibi birçok besinin hazırlanabilmesini de sağlayabilmektedir. Blue House vantilatör sıcak yaz aylarında soğuk hava üfleyerek serinleyebilmenizi sağlayan ürünler arasındadır. 5 tane kanatlı pervanesi bulunan ürün kısa süre içerisinde başarılı bir soğutma yapabilmektedir. 120 adet ızgara teli ve 3 kademeli hız ayarı bulunmaktadır. Her bir hız ayarı farklı soğutabilme özelliğine sahiptir. Markanın kıyafetlerinizi kusursuz bir şekilde ütüleyebilmeniz için tasarlamış olduğu Blue House ütü, 2600 Watt gücüne sahiptir. Buhar ayarlama düğmesi ile buharın miktarı ayarlanabilmektedir. 70 dakika boyunca şok buhar verebilme gücü bulunmaktadır. Titanyum kaplama olması nedeniyle oldukça kaliteli bir tasarıma sahip ürünlerde, 350 ml su tankı kapasitesi vardır. Damlatmama özelliği sayesinde suyun kıyafetlere akıtmasını engelleyebilmektedir. Kendi kendini temizleyebilme özelliği ve kireç önleyebilen iç yapı sistemi bulunmaktadır. Blue House çikolata şelalesi, çikolatanın lezzetini görsellikle buluşturabileceğiniz benzersiz bir tasarımdır. Paslanmaz kase ve paslanmaz kulesi bulunan ürün ile 11 adet çikolata şelalesi yapılabilmektedir. Damlalıklı kenarlıkları sayesinde çikolataların dökülme olasılığı bulunmamaktadır. Cihazda ayrı ayrı ısıtma ve şelale özelliği bulunmaktadır. Totalde 500 gramlık çikolatayı haznesine alabilen bu ürün 1 dakika içerisinde nefis çikolata şelalesini yapabilmektedir. Blue House markası birçok ürünü ve model içeriğini bünyesinde barındırabilmektedir. Markanın ürünlerinin modelleri, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgiler alabilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.