BioNike
Son 3 Ürün
Acteen Cleansing Water Cilt Temizleme Suyu 150 Ml

4.9
9Değerlendirme
83
Tahmini Teslimat:30 Kasım - 12 Aralık

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

sivilceye eğilimlilenmeye Eğilimli Yağlı Ciltler İçin Dengeleyici Temizleme SuyuÜrün Faydaları:sivilceye eğilimliye yatkın seboreik cilt için yumuşak durulamalı temizleyici.Özel bir sistemle elde edilen yumuşak köpük içerisindeki dengeli temizleyici bileşenler, cilt üzerinde optimum ve düzgün bir dağılım ve doğru doz uygulamayı sağlar.Kolaylıkla durulanarak cilde temizlik ve ferahlık kazandırırken, sebum üretiminde aşırı artışa neden olmaz.Kullanım Şekli:Nemli cilde dairesel hareketlerle uygulayın; göz bölgesine uygulamaktan kaçının. Ardından durulayın.Ürün Bileşimi:Aqua (su), bütilen glikol, pentilen glikol, PEG-80 gliseril kokoat,propilen glikol, PEG-6 kaprilik/kaprik gliseridler, polisorbat 20,sodyum miret sülfat, sodyum lauroil glutamat, pirokton olamin,klorhekzidin diglukonat, salisilik asit, taraktogenos kurzii yağı (taraktogenos kurzii tohumu yağı), nigella sative tohumu yağı,leptospermum scoparium yağı (leptosmermum scoparium dalı/yaprağı yağı), potasyum laroil buğday amino asitleri, magnoliagrandiflora kabuğu ekstresi, PEG-60 badem gliseridleri,nordihidroguiaretik asit, oleanolik asit, rosa centifolia ekstresi(rosa centifolia çiçeği ekstresi), laktik asit,hidroksipropil guar hidroksipropiltrimonyum klorür, kaprilil glikol, gliserin, kaprilolil glisin, palm gliseridleri, karbomer, trisodyum etilendiamin disüksinat, parfüm.
-18%
119,50 TL
98,10 TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

KUTLUTAŞ SAĞLIK

8.1
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (9)
Recete
9.8
Tahmini Teslimat: 30 Kasım - 12 Aralık
116,55 TL
99,07 TL
mavieczanem
Tahmini Teslimat: 30 Kasım - 12 Aralık
119,50 TL
98,20 TL

Benzer Ürünler

Ürün Değerlendirmeleri
Acteen Cleansing Water Cilt Temizleme Suyu 150 Ml
BioNike
Acteen Cleansing Water Cilt Temizleme Suyu 150 Ml
4.9
9Değerlendirme
5Yorum
Çok severek kullandığım bi ürün indirimdeyken yedekliyim dedim ayrıca hediyeniz için de çok teşekkürler 😊
Çok severek kullandığım bir ürün.piyasada pek bulunmayan yüz temizleme jelinin köpük formunda olan temizleyicilerinden.nazik bir his bırakıyor asla kurutmuyor./...
Urun guzel tavsiye ederim. Nadidedogalurunlere teseklurler. Hediye ile birlilte ve dejenfekte edilmis orjinal urun yolluyor.
Şikayet Et