Bioderma Atoderm

173 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Bioderma Atoderm

Dermatolojik ürünleriyle cilt sağlığınızı koruyan Bioderma Atoderm, kuru ve gergin ciltlerin nemlendirilmesi için mükemmel çözümler sunar. Bakım ürünleri ile cildinizi doğal yapısına zarar vermeden koruyan marka, kuruyan ciltleri hem besler hem de canlılık kazandırır. Her yaşa uygun ürünler sunan Bioderma Atoderm, çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü ile sağlıklı bir cilde ulaşmanıza yardımcı olur. Pratik kullanım özellikleri taşıyan ürünler, cilde kalıcı katkılarda bulunur. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi içeriğindeki doğal özler ile sağlayan Bioderma Atoderm, güçlü etkisi ile ciltte kuruluğa sebep olan faktörlerin hasar yaratmasını önler. Cilt dengesi için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında yer alan nemlendiriciler, yaz aylarında su kaybeden, kış aylarında ise soğuk hava etkisiyle yıpranan cilde uzun süreli çözüm sağlar. Atoderm serisinde, bebeklerden, en üst yaş grubuna kadar ailenin tüm üyeleri tarafından güvenle kullanılabilecek ürünler yer alır. Kuru ve gergin ciltlerin gereksinim duyduğu dermatolojik bakımı, cildin doğal yapısına uygun üretilmiş eşsiz ürünler ile sağlayan marka, nem kaybından dolayı esnekliğini kaybetmiş tüm cilt tiplerinde uygulama şansı sunar. Uzman dermatologlar tarafından periyodik olarak klinik testleri gerçekleştirilen Bioderma Atoderm ürünlerini düzenli olarak kullandığınızda, cildinizdeki olumlu değişimi net olarak görebilirsiniz. Ürünler, nemlendirici ve besleyici olmasının yanı sıra yeniden yapılandırıcı özelliğiyle, ilk kullanımdan itibaren ciltte fark yaratır. Kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunlara karşı Bioderma Atoderm kullananlar, istedikleri cilt konforuna kısa sürede kavuşur. Yoğun kuruluğa sahip ciltler için özel olarak geliştirilmiş serinin tüm ürünleri el, yüz, dudak gibi hassas bölgelerde güvenle kullanılabilir. Bioderma Atoderm içeriği doğal ürünlerden oluşur, iç ve dış faktörlerin sebep olduğu olumsuz etkileri, cildin ekosistemine saygı göstererek giderir. Her mevsim ve gece gündüz kullanabileceğiniz ürün, hassas ciltlerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Yüz, göz ve vücut için yoğun nem ve bakım özelliği sunan Bioderma Atoderm ürünleri temizleyici seçenekleriyle de öne çıkar.

Bioderma Atoderm ile Kalıcı Nem

Ekobiyoloji prensiplerine uygun olarak formüle edilen Bioderma Atoderm krem, kuru ve atopik ciltlere uygun çözümler üretir. Cilde sunduğu besleyici ve koruyucu etkinin kalıcı olmasını sağlar. Prematüre bebekler haricindeki tüm aile üyelerinin rahatlıkla kullanabileceği ürünler, cilt tarafından hızla emilerek anında nemlendirme özelliği gösterir. Nem kaybı sonucu kuruyan cilt, dış etkenlere karşı daha savunmasız bir hale gelir, onarılması gerekir. Bioderma Atoderm nemlendirici krem, nem kaybından dolayı hasar gören, esnekliğini kaybeden, kırışmaya ve çatlamaya başlayan cildi besleyerek korumaya alır. Mükemmel cilt toleransı sağlayan ürünlerin içeriğinde cilde büyük fayda sağlayan gliserin ve mineral yağlar bulunur. Krem, dokusu sayesinde ciltte kolaylıkla emilirken gözenekleri tıkamaz ve böylelikle başka cilt sorunlarına yol açmaz. Kuru cilt üzerinde dinlendirici ve yatıştırıcı bir etki yaratır. Ayrıca cilt yüzeyinde bulunan ve cildimizi çevresel etkilere karşı koruyan hidrolipidik filmin güçlenmesine katkı sağlar.

Bioderma Atoderm kuru ciltler için nemlendirici krem, temizlenmiş cilde ihtiyaca göre günde bir ya da iki defa uygulanabilir. Cilt düzenli bakım ister. Günlük bakım rutinine dahil ettiğiniz zaman Bioderma Atoderm faydaları gözle görülür derecede olacaktır. Ürün, içeriğinde bulunan zengin ve aktif ajanlar sayesinde cildinize düzenleyici bakım olanağı sunar. Cilt tabakasını derinlemesine nemlendirerek kuruluk nedeniyle oluşan rahatsızlıkları giderir. Bioderma Atoderm krem, içerdiği Skin Protect kompleksi sayesinde cildi yatıştırır ve canlı bir görünüm sağlar. Nem ihtiyacını hızlıca gideren ve cilt hücrelerini yenileyen krem, buna bağlı olarak kırışıklık ve çatlakları da azaltır. Böylece cilt yaşlanmasını da yavaşlatır. Besleyici etkisi sayesinde cilt üzerinde işlevi artan ürün, kaliteli dokusu ile cildinize taze bir görünüm verir. Parfümsüz olduğu için bebek ve çocuk cildine zarar vermeyen ürün, her cilt tipine uygun ve kolay kullanım imkânı sunar.

Bioderma Atoderm 500 ml şişesi ile pratik bir şekilde, tüm aile bireyleri tarafından uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Pompalı yapısı sayesinde krem zahmetsiz bir şekilde ve uygulama için yeterli miktarda ele alınır. Yapışkan bir his vermeden cilde nüfuz eden kremin 200 ml tüp boyutu da seçenekler arasındadır. Her cilt tipinde güvenle kullanılabilen ürünün patentli D.A.F. kompleksi, cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Günlük kullanıma uygun ürünü ile marka, cilde gerekli olan bakım ve onarım desteğini sunar. Pürüzsüz dokusu ile ihtiyaç duyulan bölgeye rahatça sürülebilir ve olgun ciltlerde dahi etkisini hemen göstermeye başlar. Kokusuz olması nedeni ile alerjik bünyelerde de uyumludur, problem yaratmaz. Atopik dermatit teşhisi ile vücudunun çeşitli bölgelerinde sorun yaşayan kişilere kesin çözümler sunan ürün, tahriş olan cildi kısa sürede pamuk gibi yumuşacık yapar. Ciltteki kızarıklığı önleyerek yüzdeki istenmeyen görünümleri azaltır ve kaşıntıyı önler. Ürün, dış etkenlere karşı zayıflayan ve savunmasız hale gelen yoğun kuru cilde kalıcı nem sağlar. Son derece kolay bir uygulama imkanı veren Bioderma Atoderm fiyat avantajıyla da dikkat çeker.

Kuruyan Ellere ve Dudaklara Rahatlatıcı Çözüm

Kuru, çok kuru ve atopiye eğilimli ciltlere özel seçenekler sunan Bioderma Atoderm, kuruyan ve yıpranan elleriniz için de çözüm üretir ve uzun süreli nem sağlar. El ve tırnakları nemlendirirken besleyen Bioderma Atoderm el kremi, ailede 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler tarafından güvenle kullanılabilir. Cildin su tutma kapasitesini artırmaya yardımcı olan krem, cilt bariyerini güçlendirir. 50 ml tüp şeklinde kullanıma sunulan Bioderma Atoderm krem fiyat avantajıyla da fark yaratır. Yağsız dokusu sayesinde yapışkanlık hissi yaratmaz, cilt tarafından hızla emilir ve gün içinde ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanım imkânı sunar. İçeriğindeki shea yağı ve gliserin sayesinde cilt onarımına büyük ölçüde destek olur. Nazikçe masaj yaparak uygulanan elin üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturur. Ciltte bıraktığı eldiven etkisiyle dış etkenlere, özellikle sık yıkamaya karşı uzun süreli koruma sağlar. Kısa zamanda, el yüzeyinde kurumaya bağlı kırışma, kızarma ve çatlama gibi istenmeyen durumların oluşmasını önler. Yıpranmış el ve tırnaklar için yumuşatıcı ve rahatlatıcı bir etki sunan ürün, kurumayı önlerken yaşlanma etkilerini de geciktirir.

Bioderma Atoderm dudak kremi ise hava şartları veya diğer dış etkenler nedeniyle kuruyan ve çatlayan dudaklara uzun süreli yoğun nemlendirme özelliği sunar. Balm dokusu ve formu sayesinde çocuklar ve yetişkinler tarafından kolayca kullanılabilen krem, dudakları rahatlatır ve kurumadan kaynaklanan gerginliği azaltır. Yumuşak ve esnek dudaklara kavuşmanızı sağlayan ürün, dudakları nemlendirirken aynı zamanda besler. İçeriğinde, yenileyici etkisiyle öne çıkan avokado yağı ve koruyucu shea yağı barındıran krem, dudaklarda kurumadan dolayı oluşan her türlü sorunu giderir. 15 ml tüp içerisinde satılan ürünü, dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Zengin dokusu ile Bioderma Atoderm dudak yapısını anında nemlendirir. Kuru ve hassas dudaklar için hafif bir dokuya sahip olan stick formundaki ürün, çanta içinde her yere taşınarak pratik kullanım imkânı sunar. Lipstick, içeriğindeki mineral yağlar sayesinde ihtiyacı hızlı bir şekilde giderir ve koruma sağlar. Ayrıca vazelin de dudakların beslenmesine destek olur. Ahududu aroması içeren ürün, gün boyu dudakta hoş bir tat bırakır. Kullanım sonrasında kalıntı bırakmayan ürün, aynı zamanda katkı maddesi içermez.

Bioderma Atoderm Yorumları ile Dikkat Çekiyor

Bioderma Atoderm serisi içinde yer alan ürünlerin, özellikle kuru ve hassas ciltler üzerindeki olumlu etkisi kullanıcı yorumlarına da yansır. İlk kullanımdan itibaren kuru bölgeyi nemlendirme ve besleme özelliği ile marka, her mevsimde cilt sağlığına önemli bir katkıda bulunur. Bioderma Atoderm vücut kremi olarak sunduğu Intensive Baume ile bebek, çocuk ve yetişkinlerin ciltleri, doğal yapı zarar görmeden nemlenir. Formülünde Lipigenium kompleksi bulunan krem, kuruluk sorunu yaşayan kişilere dermatologlar tarafından özel olarak tavsiye edilir. Bu içerik sayesinde cildin koruyucu bariyeri yeniden yapılandırılır ve güçlendirilir. Vücut losyonu egzama kremi olarak da tercih edilir. Markanın patentli Skin Barrier Therapy kompleksi, ciltte kuruluğa sebep olan etkenlerin ciltte tutunmasını ve rahatsızlık vermesini önler. Cildin kolayca emdiği Bioderma Atoderm yüz kremi, her mevsim gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kızarıklık ve kaşıntı hissinin önüne geçen ürünün 500 ml pompalı şişesinin yanı sıra 45 ml ve 200 ml’lik tüp boyutları da bulunur. Ailenizin tüm üyelerinde, hatta yenidoğan bebeklerinizde kullanabileceğiniz Intensive Baume, cilt yüzeyine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. Bioderma Atoderm göz kremi ise göz çevresindeki nem kaybına anında müdahale eder. Göz bölgesinde onarıcı ve yatıştırıcı etkisi olan krem, göz makyajını temizlemeye de yardımcı olur. Intensive Eye, içeriğindeki enoksolon sayesinde kaşıntıya neden olan faktörleri azaltır. Yüzün en hassas bölgesi olan göz çevresini onaran formül, kuruluğa sebep olan dış faktörlerin ciltte yarattığı olası yaşlanma etkilerinin de önüne geçer. Ürün aynı zamanda hassas göz çevresinde kirlenmeyi engelleyerek hijyen sağlar. Kullanım sonrası durulama gerektirmeyen göz kremi, hem bakım ürünü hem de makyaj temizleyici olarak çok işlevseldir. Kontakt lens kullanan kişiler ve çocuklar için oldukça güvenli kullanım imkânı sunar. 100 ml tüp içerisinde bulunan krem, göz çevresinde nem kaybı olan herkesin sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmasına yardımcı olur.

Banyoda Mükemmel Nem Seviyesi

Bioderma Atoderm duş jeli, banyoda vücudunuza ihtiyacı olan nemi sağlar. Cildi nazikçe temizleyip kirlerden arındıran formül, kuru ve hassas cilt tipine sahip olan herkese mükemmel çözümler sunar. Serinin pek çok ürününde olduğu gibi jelin içeriğinde de bulunan gliserin, cildin doğal dengesini bozmadan nem oranını artırır. Köpürtüldükten sonra durulanan Bioderma Atoderm jel, duştan sonra ciltte yumuşacık bir his bırakır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için yüz ve vücuda etkili nemlendirme imkânı sunar. Bioderma Atoderm 1 litre pompalı şişesi ile uzun ömürlü ve avantajlı kullanım sağlarken, 200 ml’lik boy ise rahatlıkla seyahatlere götürülebileceğiniz bir seçenektir. Tüm vücutta kuruluk sebebiyle oluşan gerginliği azaltan ürün, kullanıcıya gün boyu cilt konforu sağlar ve ayrıca cildi besleyen öğeler içerir. Gliserin ve bitkisel biyolipitler yardımıyla cildin derinlemesine nemlenmesini sağlayan Bioderma Atoderm duş yağı kuru ciltleri yatıştırır ve onarır. Kremsi dokuya sahip ürünün çok hafif ve hassas ciltlere uygun bir parfümü bulunur. Bioderma Atoderm 200 ml ve 1 lt duş yağı çeşitleri pompalı şişede sunulur. İçeriğinde yer alan Vitamin PP, cildin koruyucu bariyerinin güçlendirilmesine yardımcı olur. Cildi nazikçe arındıran duş yağı, kuruluk sebebiyle oluşan kaşıntıyı da azaltır. Gerginlik hissini ortadan kaldırırken cildi yıpratıcı etkilerden korur. Vücut yağı, bebekler için de rahatlıkla kullanılabilir. Yağ hissi bırakmayan yapısı sayesinde sıcak havalarda bile ferahlık sunar. Daha etkili sonuçlar için duş sonrasında Atoderm bakım ürünleri kullanmanız önerilir. Kuru ciltleri bakterilere karşı da savunan Bioderma Atoderm ürünleri, cilde kaybettiği nemi geri kazandırarak özellikle yüz ve göz çevresinde yaşlanma etkilerini geciktirir.

Bebeğinizin Kuru Cildine Etkili Bakım

Bioderma Atoderm bebek kremi ve diğer bebek ürünleri, onların pürüzsüz ciltlerinde meydana geleni kuruluk problemini kısa zamanda çözüme kavuşturur. Bebeğinizin cildinde hızlıca emilerek nemlendirici etkisini gösteren bebek kremi, çocuk bakımında en büyük destekçiniz olur. Vücuttaki kızarıklıklarla kendini belli eden atopiye eğilimli ciltler, şiddetli ve belli aralıklarla tekrar eden kuru cilt döngüsüne girebilir. Bioderma Atoderm losyon bebek üzerinde etkisini ilk kullanımdan itibaren gösterecektir. Bebeğinize uygun içerikleri, gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlayan marka, soğuk ya da sıcak tüm hava koşullarında yüz ve vücut bölgesine uygulanabilir. Gücünü doğadan alan ürün, çocuklu aileler tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Tek ürünle bile birçok faydayı bir arada sunan serinin, miniklerin banyo günleri için de uygun ürünleri bulunur. Bioderma Atoderm şampuan, bebeklerin saçlarını özenle temizler ve bunun yanı sıra onların cilt sağlığını korur. Parfümsüz ve hipoalerjenik olması nedeniyle ebeveynler tarafından güvenle tercih edilebilir. Herhangi bir yan etki oluşumu gözlenmeyen Bioderma Atoderm bebek şampuan çeşitleri aynı zamanda tüm aile üyeleri tarafından kullanılabilir. Ürünlerini birçok dermatolojik test sonrası kullanıcılara sunan marka, ayrıca pratik kullanım imkânı sağlar. Doğumdan itibaren alerji ve kuruluk ile mücadele eden bebeklere ve çocuklara dermatologlar tarafından güvenle önerilen seri, vücudun kuru ve hassas bölgelerini hem nemli hem de temiz tutmayı sağlar. Paraben içermeyen bebek kremi, banyo sonrası uygulandığında daha etkili sonuçlar verir. Çevresel faktörler ve genetik yatkınlık dolayısıyla oluşan yoğun kuruluğa, Bioderma Atoderm losyon ile kısa sürede ve etkili bir şekilde müdahale edilebilir. Tüm aile üyeleri için özenle geliştirilen cilt bakım ürünleri, uzun süre nemlendirme özelliği ile birlikte alerjik yapıya sahip duyarlı ciltlerin hassasiyetine uygun seçenekler üretir.

Kuru Cilde Özel Bioderma Atoderm Ürünleri Trendyol’da

Cildiniz ancak sağlıklı olduğunda kendini koruyabilir. Nem oranı düşük kuru cilt, dış etkilere karşı savunması çok düşük olan bir cilt tipidir ve nemlendiricilerin de yardımı ile onarılması gerekir. Eğer cildinizin nem ihtiyacını dengelemek için kalıcı çözümler üreten ve yüksek performans gösteren bir ürün arıyorsanız, Bioderma Atoderm set alternatifleri arasından cilt tipinize uygun bir seçeneği günlük bakım ürünlerinize dahil edebilirsiniz. Ayrıca Bioderma Atoderm 1000 ml, 40 ml, 45 ml boyutlarından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Her ihtiyaca uygun nemlendirici ve temizlik seçenekleri sunan marka, günlük kullanıma uygun bakım ürünleriyle kullanıcı dostu nitelikler taşır. ��rneğin cildi ekosistemine zarar vermeden temizleyen Bioderma Atoderm yıkama jeli, paraben ve sabun içermez. Nemli cilt üzerine köpürterek uygulayabileceğiniz jelin oldukça hafif bir yapısı bulunur. Atopik cildin verdiği olumsuz tepkilere karşı ferahlatıcı etkiler sunan jel, pH seviyesi ve parfüm içermeyen yapısı ile cildinizi kirlerden nazikçe arındırır. Bioderma Atoderm temizleme jeli ile beraber Bioderma Atoderm sabun seçeneklerini de bütçenize uygun fiyat avantajları ile Trendyol’da. Yoğun kuruluğa sahip ciltler için özel olarak tasarlanan Bioderma Atoderm atopik cilt ürünlerinin tümünü akıllı alışveriş olanaklarıyla inceleyebilir, karşılaştırabilir ve sipariş edebilirsiniz. Trendyol ile benzersiz alışveriş deneyimini başlatın, cildiniz gün boyu rahat etsin.