Belmond

1975 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Belmond

Marka 2013 yılından beri aksesuar üretimiyle sektöre damgasını vurur ve ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap eder. Kalite ve şıklığı harmanladığı ürünlerinde 24 ay garanti sunarak üretimlerinin arkasında durmaya satıştan sonra da devam eder. Kadın ve erkekler için saat ve gözlük üretimi yapar. Modayı ve trendleri yakından takip eden tasarım ekibi ile birleşen kaliteli malzeme seçimi ve titiz işçiliği ile sevilen bir marka olur. Saat ve gözlüğün işlevselliğinin yanı sıra tarzınızın aynası olduğunun da farkındadır. Farklı materyaller, desen ve aksesuarlar kullanarak sizler için üstün kalitede üretim yapar. Globalleşen dünyada yaşanan moda ve teknolojik değişimlerin takibini yaparak size kullanışlı ve her tarza uyan modeller üretir. Aksesuar seçeneklerinden biri olan saat kadınlar ve erkekler için özel şekillerle üretilebildiği gibi unisex modellere de sahiptir. Belmond saat dayanıklı ve gösterişli tasarımıyla ne giyerseniz giyin kombininizin tamamlayıcısı olur. Çok yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmadan üst segment emsalleriyle yarışan modellerdir. Dayanıklı yapısı ile bozulmadan size uzun süre hizmet eder ve imzanız haline gelir. Özellikle yazın gözü güneşten korumasının yanı sıra şıklığınızın tamamlayıcısı olan Belmond gözlük çeşitleri vazgeçilmez aksesuarlarınız arasında yer alır. Güneşin zararlı etkilerini engellemeyi başaramayan camlara sahip ürünlerin aksine sizi ultraviyole ışınlardan başarılı şekilde korur. İster şık ister spor tarza sahip olun, her tarz ve malzemede kendinize uygun bir aksesuar modelini markanın koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Marka, farklı renk ve desen seçenekleri ile kullanıcılarına sayısız alternatif sunar. Trendyol üzerinden ulaşabileceğiniz gerçek kullanıcı deneyimlerini yansıtan yorumlar markanın kalitesini vurgular. Hangi ürüne sahip olacağınıza karar vermeden önce tüm seçeneklere göz atmanız ve özellikleri incelemeniz faydalı olur. Saatlerde kadran ve kayışlarda, gözlüklerde çerçeve ve camlarda farklı renk, malzeme ve fonksiyonel özellikler göze çarpar. Bedeninize ve tarzınıza uygun olan modeli belirlerken detaylı bir inceleme ufkunuzu genişletir ve kullanıcı deneyimleri size özellikle ölçü belirleme konusunda yardımcı olur. Trendyol’dan birbirinden şık aksesuar seçeneklerine ve özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtacağınız Belmond Ürünleri

İnsan varoluşundan beri kendini farklı şekillerde yansıtarak duygu ve düşüncelerini açığa vurur. İlk insanların mağaralara yaptığı resimler, Leonardo Da Vinci’nin Mona Lisa’sı ya da Lady Gaga’nın unutulmaz etten elbisesi… İnsan farklı şekillerde kendini yansıtır ve yaptığı şeylere kendinden bir parça ekler. Moda, ruhu yansıtmanın farklı bir şeklidir. Karamsar olduğunuz günlerde daha koyu renkli ve özensiz giyinmeniz ya da öne çıkmayı istediğiniz özel zamanlarda özenli şıklık göstermeniz ruh halinizle yakından ilgilidir. Seçtiğiniz her parça, kullandığınız her detay sizi yansıtır ve sanatın özü olan dışa vurumun bir parçasıdır. Belmond tasarım skalasını geniş tutarak sizin kendinizi tanımlayan aksesuarı bulmanızı sağlamaya çalışır. Örneğin siyah bir pantolon ve beyaz gömlek kadınlar için de erkekler için de standart kombinlerden biridir. Sizin o kombine ekleyeceğiniz parçalar kişisel damganız olur. Eklenen siyah bir gözlük ile gümüş rengi bir saat klasik seven ve bilinenden şaşmayan, kontrollü ve güvenilir alanda kalmayı seven biri olduğunuzu diğerlerine hissettirebilir. Aynı kombine sarı renkli cat eye gözlük ve taşlarla süslü altın rengi bir saat takan biri ise yeni şeyler denemeyi seven, cesur ve sıra dışı biri olduğunu düşündürür. Seçimleriniz sizin aynanızdır ve kalite herkesin hakkıdır. Belmond lüksü herkes için ulaşılabilir kılar. Tüm ürünlerinde iyi kalite malzeme seçimine önem verir. Saatlerinde mineral ve kristal cam tercih eder. Sektörde kullanılan en iyi camlardan olan safir cam ile eş değerde kabul edilen mineral camlar teperleme işleminden geçirilir. Bu işlem sayesinde kırılma, çizilme ve darbelere karşı dayanıklı sertlik düzeyine ulaşır. Temperlenen mineral camlar eğimli olarak bakıldığında yeşil parlama yaparak diğer ürünlerden ayrılır. Kimyasallara ve yüksek sıcaklığa karşı dayanıklı olmasının yanı sıra oldukça kolay silinir ve temizlenir. Kir ve toz tutulumu diğerlerine göre düşüktür ve ışığı iyi yansıttığı için yüksek oranda parlayarak dikkatleri kendine çeker. Uzun süre şeffaflığını ve parlaklığını muhafaza eder ve yıllar sonra bile ilk günkü halini korur. Kristal camlar ilk dönemde kurşun oksit içerikli olmasına rağmen günümüzde doğal içeriğe sahip sağlıklı materyallerdir. Diğer türlere göre ışığı yansıtması daha yüksek olduğundan dolayı yüksek parlaklık sunar. Belmond kol saati seçeneklerini ve malzemelerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Aksesuar parçalarından bir diğeri olan gözlükler ise farklı materyal ve şekillerde üretilir. Son dönemlerin yükselen trendi cat eye, round ve kelebek modelleri ile retro görünümü; wayfarer, kare, damla ve geometrik şekillerle elegan stilinizi yansıtırsınız. Markanın gözlükleri polarize organik camları sayesinde UV ışınlarını iyi bir şekilde yansıtır ve gözünüzün zarar görmesini önler. Koruma kılıfı ve çizmeyen temizlik bezi ile set halinde satılır. Tarzınızın tamamlayıcısı olan şık aksesuarları Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Zaman Çok Daha Değerli Kılan Belmond Ürünleri

İnsan ilk çağlardan beri işini kolaylaştıran yeniliklerin peşindedir. Zaman kavramının önemini kavraması ile birlikte günü yönetebilmek için zamanı ölçen güneş saati, kum saati gibi farklı arayışlara girmiştir. Tarih boyunca saat o kadar önemli bir hale gelir ki en işlek meydanlarda saat kuleleri inşa edilir, evlerin duvarlarına asılır, kollara takılır. Quartz makine 1960 yıllarında icat edilir ve günümüzde de kullanımı devam eder. Adını aldığı kuvars kristali ile çalışır ve içinde yer alan değiştirilebilir pilden güç alır. Bazı mekanizmalarda günlük hareket ve yer çekimi değişimi nedeni ile zaman sapması ve ayar şaşması yaşanır. Belmond saat erkek ve kadın ürünlerinde kullandığı teknoloji sayesinde size her daim doğru zamanı gösterir. Multifonksiyonel oluşu ile birçok farklı özelliği bünyesinde toplar. Yağmurda ıslanmasından ya da elinizi yüzünüzü yıkarken saatinize su kaçmasından ve bozulmasından endişe duymak istemiyorsanız water resistant özelliğine sahip, belirli düzeyde suya karşı dayanıklı modelleri seçebilirsiniz. Markanın ürün gamında değişken 3-5 arası atmosferik basınç değerinde yüksek dayanıklılığa sahip seçenekler bulunur. Ürünlerin birçoğunda takvim bulunduğu için sadece saati değil tarihi de kolayca takip edebilirsiniz. Özellikle sporla ilgilenenler tarafından beğenilen kronometre ve tachymeter özelliği ile zamanı geriye doğru ölçebilir ya da saatlik hızınızı belirleyebilirsiniz.  Kordonlar paslanmaz çelik ve metalden üretilir. Dilerseniz altın kaplama ve kristal taş seçenekleri ile gösterişli modellere yönelebilirsiniz. Düz modeller ya da zincir şeklinde kordonlar tercih edebilir, tarzınızı en iyi şekilde yansıtan modele sahip olabilirsiniz. Gümüş, altın, siyah ve lacivert gibi birçok renk seçeneğine sahip kordonlar hassas ciltlerde için alerji ve terleme yapmaz. Deri ve seramik gibi materyaller de farklılık arayışında olanlar için üretilir. Kadranlarda oval, kare ve yuvarlak gibi farklı geometrik şekilleri ya da boyları bulabilirsiniz. Numara belirten kristal taş kullanılan modellerle ışıltınızı yansıtabilir, üstün mekanik düzeniyle sizi asla yanıltmayan bir saat sahibi olabilirsiniz. Bilek genişliğine ve beğeninize uygun olan Belmond kadın saat çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Trendyol’dan hasır kordon ve sedef kadran gibi yenilikçi tasarıma sahip modelleri satın alarak farkınızı tarzınızla gösterebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Belmond Ürünleri

Kaliteli ve zevkli ürünlere sahip olmayı herkes hak eder. Marka, Sırbistan, İsrail, Ermenistan, Romanya, Yunanistan ve Türkiye gibi farklı ülkelerde her kesimden kullanıcıya hitap ederek kaliteyi cazip fiyatlı saat modelleri ile kolunuzda taşımanızı sağlar. Lacivert, siyah, bej, rose, gümüş ve altın gibi farklı renklerde kadran ve kordon renkleri ile günün trendlerini yakalar. Şık giyimin tamamlayıcısı olmasının yanı sıra spor tarza da uyum sağlar ve kombinin aksesuar ihtiyacını karşılar. Kolunuzda taşıdığınız saat size fonksiyonelliğin yanında şıklık katar ve dikkatleri üzerine çeker. Belmond saat fiyatları ürünün materyal ve fonksiyonel özelliklerine göre belirlenir. Renklerin fiyatlar üzerinde etkisi yoktur. Örneğin kristal taş ve altın kaplama kullanılan bir model ile sade deri bir saat arasında kullanılan malzemenin sayısı ve özelliğinden dolayı maliyet farkı vardır. Suya dayanıklılık, takvim, kronometre ve takometre özelliği bulunan bir saat ile sadece zamanı gösteren bir ürün arasında mekanik düzeyde ve kullanılan teknoloji açısından farklar bulunur. Aksesuar modelinin ham madde ya da fonksiyon özelliği ne olursa olsun, hepsi kaliteli materyal ve ince işçilik ile üretildiğinden dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Satın aldığınız ürünün sadece pilini değiştirerek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden fiyatlar sayesinde, yere ve güne göre farklı kombinlere uygun birden fazla saat alarak kendi koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Paslanmaz kordon, kristal ve mineral camlar, sağlam montajlı aksesuarlar ve üstün mekanik iç yapıya sahip ürünler uzun yıllar şık görünümünü korur. Dilerseniz unisex ürünlerden kendinize ve eşinize satın alabilir; tıpkı bir yüzük gibi aynı parçayı taşıyarak, uyum ve aşkınızı yansıtabilirsiniz. Trendyol’da satışa sunulan saat modellerini inceleyebilir ve fiyat sıralaması yaparak kaliteye ulaşılabilir fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yazın Vazgeçilmezi Belmond Tasarımları

Dünya insanlar teknolojiyi kullanırken gelişir fakat doğa unsurları bu durumdan kötü etkilenir. Salınan gazların neticesinde güneşin zararlı ışınlarına kalkan görevi gören ozon tabakası incelir. Bu nedenle insanların her geçen gün daha fazla kendini güneşten koruması gerekir. Güneş kremleri ve kıyafetler nasıl ki cildi koruyorsa özel amaçla üretilen gözlükler de gözleri zararlı ışınlardan korur. Sektorde bulunan imitasyon ürünler bu konuda işlevsizdir. Gerçek koruma sağlayan polarize özellikli Belmond güneş gözlüğü bu noktada ihtiyacınızı tam olarak karşılar. Özel camları sayesinde özellikle yazın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Güneş ışığına duyarlı insanlar kışın gri görüntüden de güneş gözlüğü kullanarak korunur. Ürünler sizi korumasının yanı sıra tarzınızın da tamamlayıcısıdır. Moda ile beraber değişen modeller farklı desen, renk ve şekillerde üretilir. 20-30 yıl önce moda olan bir model tekrar gün yüzüne çıkarak trend olabilir. Örneğin ince ve yanlardan sivrilen bir model olan “cat eye” dönem dönem geri dönen vazgeçilmez modellerdendir. Vintage ve retro adlarıyla adlandırılan modeller zamana göre değişkenlik gösterir. Ürünlerde paslanmaz metal ve sağlam kemik kullanır. Ekartman ve köprüyü oluşturan ürünlerde dayanıklılık, camlarda üst düzey UV filtresi önemsenir. Siyah, kahverengi gibi klasik renklerin yanı sıra pembe, yeşil, mavi ve neon gibi canlı renkler hem çerçevede hem de camlarda kullanılır. Düz renklerden oluşan modellerin yanı sıra leopar, çizgili ve batik desenli gözlükler her kombine uyan seçeneklere sahiptir. Elegan stilinizi siyah bir wayfarer gözlükle tamamlayabilir ya da batik çerçeveye sahip gözlüklerle marjinalliği yakalayabilirsiniz. Tarzınızı en iyi yansıtan modeli seçerken yüzünüze tam olarak uygun olduğundan emin olmalısınız. Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi gözlük modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Ekonomik Şıklığı Yakalayacağınız Belmond Seçenekleri

Giydiğiniz kıyafetlerin üzerine takılan şık bir gözlük sizi bir anda farklı bir havaya sokar ve görünümünüzü iyileştirir. İşlevsel özelliğinin yanında günümüzde bu ürün sıklıkla kombinleri tamamlama amacıyla kullanılır. Erkekler ve kadınlar için üretilen modellerden dilerseniz unisex olanları tercih ederek çift kombinleri de yapabilirsiniz. Kendiniz, eşiniz ve çocuğunuz için alabilir ya da sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye etmek isteyebilirsiniz. Belmond gözlük fiyatları ekonomik oluşu nedeni ile birden fazla ürün aldığınızda bütçenizi zorlamaz. Şu an yapacağınız yatırım sayesinde ömür boyu kullanabileceğiniz kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Dilerseniz klasik modeller satın alıp uzun yıllar modası geçmeden kullanabilirsiniz. Orijinal tasarımlı bir gözlük satın aldığınızda modasının geçmesinden endişe duyuyorsanız hatırlamanız gereken, modanın kendini her zaman tekrar ettiğidir. Bugün çıkan bir model 10-20 sene sonra muhtemelen yeniden popüler olur. Ürünlerin kaliteli malzemeleri ve dayanıklılığı sayesinde yıllar sonra bile ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Kendinize uygun modeli seçerken renk, desen ve malzemenin yanı sıra şekil ve ölçü de önemsenmelidir. Yüzünüze en yakışan gözlüğü seçerken takip edebileceğiniz bazı ipuçları vardır. Yuvarlak yüzler için kare ve dikdörtgen cam kullanımı dengelemeye yardımcıdır. Kare yüzler için yuvarlak, kalp yüzler için ise alta doğru geniş modeller zıtlıklarla uyumu yakalamanın yoludur. Oval yüzler ise en şanslı gruptur. Hangi modeli takarsa taksın tüm seçimler uygun olur. Çerçeveler yüzünüze kontrast olursa dengeyi yakalayabilirsiniz. Camların göz bebeklerini ortalaması görme sorunu yaşamanın önüne geçer. Saç rengi ve giyimde sık kullanılan renklere uyumlu tercihler her kombine uyum sağlar. Hangi modeli seçerseniz seçin, ürünün büyüklüğüne dikkat etmeli ve yüzünüzden çok fazla taşmamasına özen göstermelisiniz. Şıklığın tamamlayıcısı güneş gözlüklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Belmond Ürünleri Tam Size Göre

Satın almayı düşündüğünüz ürün ölçülerinin size uygun olması hem konforlu kullanım hem de şık görünüm için önemlidir. Kolunuzdan düşen ya da sizi sıkan bir saat, yüzünüze oturmayan bir gözlük şıklığınıza gölge düşürür. Saatlerde kordon üzerindeki deliklerle uzunluk ayarı yapılabildiği gibi standart ölçüde ürünler de bulunur. İnce bileklere sahip bir kadın erkek saati takarsa kolundan kayıp düşer. İnce bileklere sahipseniz daha küçük kadranı olan zarif modellere, kalın bilekli iseniz geniş kadranlı ürünlere yönelmelisiniz. Gözlük seçiminde ise durum biraz daha komplikedir. Yüzünüze uygun olan şekli belirleseniz bile ölçüleri size uymayabilir. Bu nedenle ekartman, köprü ve sap uzunluklarına dikkat etmelisiniz. Ekartman çerçeve içinde kalan camın yatay ölçüsüdür. Burun üzerinde kalan ve iki camı kapsayan çerçeve arasındaki bağlayıcı köprü hizasından ölçü alınır. Ön yüzeyin tamamının ölçüsüne çerçeve uzunluğu, kulak üzerine gelen yatay eklentilere de sap uzunluğu denir. Dar yüzlü insanların çerçeve uzunluğu fazla olmayan modellere yönelmesi gerekir. Burun tepeniz genişse köprü mesafesinin fazla olması gözlüğün yüzünüze tam oturmasını sağlar. Dar buruna sahip olanlar geniş köprü kullanırsa çerçeve tam oturmadığı için boşluk kalır ve güneş ışığı gözlere sızar. En ideal seçimde şakak çizgileri ile çene çizgileri dengelenmelidir. Seçim yapılırken çerçeve kalınlığı göz önünde bulundurulmalı ve görünümü etkilediği unutulmamalıdır. Kemik çerçevelerde ürün ağırlığı burun üzerine ve yanlara eşit şekilde dağılır ve kullanım sırasında daha az hissedilir. Metal çerçevelerde ağırlık burnun iki yanındaki silikonlarla noktasal olarak iletilir ve kullanım sırasında kendini daha fazla hissettirir. Trendyol’dan Belmond saat modelleri ve gözlük çeşitlerine ulaşabilir, beğeninize ve tarzınıza uygun ürünlere cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.