search result placeholder

Atatürk Bayrak

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu ve kurtarıcı lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün birçok portresinin, resminin ve silüetlerinin Türk bayrağı ile birlikte yer aldığı ürünler Trendyol'da sizlere sunulur. Atatürk resimli bayrak çeşitleri ile milli günlerde kutlamalara coşkuyla eşlik edebilirsiniz. Atatürk ve Türk bayrağının bir arada tasarımlanması ile oluşturulan bayrakları eviniz veya iş yerinizin dilediğiniz yerine asabilirsiniz. Atatürk bayrağı büyük boy seçeneklerini binaların dış yüzeylerinde değerlendirebilirsiniz. 200x300 cm Atatürk bayrağı gibi büyük boyda birçok ürün bulunmakla birlikte Atatürk bayrağı fiyatları boyutlandırmalar ve kullanılan malzemelere göre farklılık gösterebilir. 600x900 cm gibi büyük binalara asılabilecek bayrak çeşitleri de Trendyol’da sizlere sunulan ürünler içerisinde yerini alır. Atatürk bayrağı fiyatları aynı zamanda hangi ürün konseptinde bulunduğuna göre de değişiklik gösterir. Tablolar, duvar saatleri veya masa bayrakları gibi ürünlerde kullanılan Atatürk bayrak tasarımı hayatınızın her alanında değerlerinizi yansıtabileceğiniz çeşitliliktedir.

Birbirinden Farklı Atatürk Resimleriyle Atatürk Bayrakları

Dünyadaki karizmatik liderler arasında yer alan Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinden oluşan birçok ürün Trendyol’da yer almaktadır. Bu ürünler içerisinde ön planda yer alan bayrak çeşitlerinde birbirinden farklı Atatürk resimlerine rastlamak mümkün. Atatürk Türk bayrağı çeşitleri farklı boy ve ebatlarda ürünler içerir. Milli bayramlarda veya milli değerleri yansıtan dekorasyon fikirlerinde kullanılabilecek bu bayraklar ile Atatürk ve Türk bayrağının bir arada barındırdığı tasarımları kullanabilmeniz mümkün. Atatürk bayrakları çeşitlerinde, Mustafa Kemal Atatürk’ün yaygın birçok resmi ve silüeti bulunur. Atatürk silüetli Türk bayrağı çeşitleri Atatürk’ün belirgin ve karizmatik silüeti ile Türk bayrağının birleşiminden elde edilen dikkat çekici bayraklar arasındadır. Başkomutan sıfatıyla da tanınan Atatürk’ün kalpaklı resminin bulunduğu bayraklar da büyük çeşitlilik içerir. Kalpaklı Atatürk bayrağı ürünleri, Atatürk’ün askeri üniforması ve kalpağıyla birlikte resminin bulunduğu, Atatürk’ün askerî yönünün ön plana çıkarıldığı bayraklar arasındadır.

Atatürk tasarımlı bayraklarda ay ve yıldız önünde Atatürk resmi bulunan ve bütünlüklü bir şekilde tasarlanan birçok bayrak bulunur. Atatürk bozkurt bayrak tasarımları da özel olarak tasarlanan ürünler arasında yerini alır. Atatürk’ün Türk tarihi üzerindeki çalışmalarından kaynaklı, geçmişteki Türk devletlerinin bayraklarıyla birlikte de özel tasarımlar yapılır. Atatürk Göktürk bayrağı bu ürünler içerisinde yer alan özel tasarımlar içerisindedir. Bu ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeler dikkate alındığında Atatürk bez bayrak çeşitleri hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun olması bakımından çok yönlüdür. Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerini oluşturan Türk bayrağı, Atatürk ve İstiklal Marşı’nın bir arada bulunduğu üçlü tasarımlar da özellikle iş yerleri veya ofisinizin duvarında anlamlı bir ayrıntı taşıyacak ürünler içerisindedir. Atatürk bayrağı satın almak için Trendyol’da bulunan yüzlerce çeşit ürün içerisinden, kullanacağınız ortamın dekoruna uygun bir ürün belirlemek her zaman mümkün.

Dekoratif Atatürk Bayraklı Tablolar

Ev ve ofis dekorasyonlarının önemli bir ayrıntısını oluşturan tablolar içerisinde Atatürk ve bayrak temalı yüzlerce ürünü Trendyol’dan edinebilirsiniz. Atatürk ve türk bayrağı tablo ürünlerinde klasik ahşap çerçeveli tablolar sizlere sunulur. Özellikle hediye olarak satın almayı düşündüğünüz Atatürk tabloları içerisinde uygun bir seçim olan ahşap çerçeveli tablolar birçok dekorla uyum sağlayabilecek klasik bir görünüme sahiptir. Modern tablo tasarımlarıyla bütünleşen ürünler de barındıran Atatürk ve Türk bayrağı tasarımlı tablolar içerisinde ilgi çekici ürünler bulunur. Kanvas kumaş üzerine kaliteli ve ayrıntılı baskı yapılan, iç iskelet aksamı ise dayanıklı ahşaptan üretilen tablolar ile duvarlarınızda Atatürk ve Türk bayrağının incelikli bir bütünlüğünü oluşturan ilgi çekici dekorlar yaratabilirsiniz. Bu tablolar çerçevesiz olmalarına karşın genellikle 2 cm kalınlığa sahiptirler ve bu yönleriyle kaliteli bir dekor yaratırlar.

Birden fazla parça içeren ve tamamının bir bütünlük taşıdığı parçalı tablo çeşitlerinde de Atatürk bayraklı tasarımları tercih edebilirsiniz. Atatürk resmi ve Türk bayrağının birbirinden farklı boyutlarda 5 adet tablo üzerine işlenmesi ile oluşturulan parçalı tablolar ilk görüşte dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Tek parça kanvas tablolarda olduğu gibi kaliteli baskı yöntemleri ile üretilen bu ürünler içerisinde Atatürk resmi, Türk bayrağı, İstiklal Marşı ve Atatürk imzası gibi milli değerler taşıyan tasarımlar bütünlüklü bir şekilde işlenir. Aynı zamanda saat özellikli olan Atatürk ve bayrak tasarımlı tablolar da seçenekleriniz içerisinde yerini alır. Atatürk tabloları içerisinde yalnızca Atatürk’ün resimlerinin değil Silüetinin de yer aldığı, sade dekorlarla tercih edilebilecek ürünler de bulunur. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerinin üzerinde yer aldığı tablolar ile milli değerleri sözlü bir biçimde gösteren dekorlar da yaratabilirsiniz.

Milli Değerlerinizi Yansıtan Atatürk Bayraklı Telefon Kılıfları

Akıllı telefonlar için üretilen kılıflar, telefonların düşme, darbe alma veya çizilme gibi maruz kalabileceği problemlere karşı koruma sağlar. Tasarım telefon kılıfları için genellikle sert plastik veya silikon gibi malzemeler tercih edilir. Yalnızca telefonunuzu korumakla kalmayan telefon kılıfları, üzerinde barındırdığı tasarımlarla da telefonunuza hoş bir ayrıntı kazandırır. Türk bayrağı ile Atatürk resim ve silüetlerinin bir arada bulunduğu tasarım telefon kılıfları ile telefonunuza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Birçok telefon markasının çeşitli modellerine uygun Atatürk bayraklı telefon kılıfları ile kendi telefonunuza uygun olan kılıfı Trendyol ürünleri içerisinden bulabilirsiniz.

Atatürk tasarımlı telefon kılıflarının arka yüzeyinde, Türk bayrağı önünde yer alan Atatürk resimli tasarımları birçok telefon için bulabilmeniz mümkün. Atatürk silüeti ve Türk bayrağının basıldığı bu kılıflarda, genellikle saydam silikon malzeme tercih edilir. Bu sayede telefonunuzun orijinal rengi görülebildiği gibi üzerinde Atatürk ve bayrak tasarımları da yer almış olur. Atatürk ve bayrak tasarımları içerisinde telefonunuza sade ve dikkat çekici bir görünüm kazandıran, hilal içerisindeki Atatürk silüeti ve yıldız tasarımı da ilginizi çekebilir. Türk bayrağının içerisinde yer alan Atatürk silüeti ile sade ve iddialı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu tasarıma sahip ürünlerin üretim malzemesinde farklı renklere sahip silikon kılıflar tercih edilir. Bu sayede renk seçenekleri içerisinden hoşunuza giden tonu belirleyebilir ve telefonunuza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Atatürk Bayraklı Dizüstü Bilgisayar Sticker Çeşitleri

Taşınabilir özelliği sayesinde gündelik hayatın birçok noktasında kullanılabilen dizüstü bilgisayarlar boyutları açısından da çizilme tehlikesi yaşayan kişisel cihazlarla arasında bulunur. Kişisel bilgisayarınızı hem bu tehlikelere karşı korumak hem de farklı bir tasarımda kullanmak için sticker koruyucuları tercih edebilirsiniz. Laptop sticker ürünleri içerisinde yer alan Atatürk ve bayrak tasarımlı ürünler, iddialı tasarımlarıyla bilgisayarınıza yepyeni bir hava katar. Laptop ekranının arka yüzeyi için tasarlanan sticker ürünler kalın ve dayanıklı malzemelerden imâl edilir. Aynı zamanda yapıştırıcı malzemesini kendi üzerinde barındırmasından kaynaklı ekstra bir yapıştırıcı ihtiyacı duymazsınız. Sticker ürünlerin iç yüzeylerini kapsayan yapıştırıcı katman içerisinde yüzey koruyucu malzemeler bulunması sayesinde dizüstü bilgisayarınızın orijinal yüzeyini koruyabilirsiniz. Bilgisayarınızın ekran boyutunun inç değerinden yola çıkarak kendi bilgisayarınıza uygun Atatürk ve bayrak temalı koruyucu sticker ürünleri Trendyol’dan edinebilirsiniz. Bilgisayar yüzeyine güçlü bir şekilde tutunabilen sticker çeşitleri köşelerden ayrılma problemlerine karşı dayanıklı bir biçimde üretilir. Çıkarıldığı zaman iz bırakmayan yapılarıyla da bilgisayarınızın orijinal yüzeyinde yapışkan izlerle karşılaşmak durumunda kalmazsınız.

Bayrak içinde Atatürk resmi barındıran tasarımlara sahip dizüstü bilgisayar sticker ürünleri farklı tasarımlarla sevebileceğiniz bir ürün bulabileceğiniz çeşitliliğe sahiptir. Türk bayrağı önünde Atatürk resmi, Türk Bayrağı içerisinde Atatürk silüeti ile birlikte imzası veya bu tasarımlara ek olarak Türk bayrağının ilgi çekici tasarımlarla sunulduğu sticker çeşitleri ile milli değerlerinizi bilgisayarınız üzerinde bulundurabilirsiniz.

Atatürk Bayraklı Tasarım Tişörtler ile Tarzınızı Yansıtın

Milli bayramlarda veya gündelik hayatta giyebileceğiniz Atatürk ve Türk bayrağı tasarımlı tişörtler ile milli değerlerinizi tarzınızla da yansıtabilirsiniz. Atatürk bayraklı tişört modelleri her bedene uygun boyut seçenekleri sayesinde her yaştan ve cinsiyetten kişiler için seçenekler içerir. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan tişörtler bulunabildiği gibi unisex tişörtler de ürünler içerisinde bulunur. Atatürk imzası ve Türk bayrağı içeren Atatürk resimli tişörtler ile milli bayramlarda giyebileceğiniz tasarımlarda farklı tişörtlere sahip olabilirsiniz. Tişört üzerine basılmak için hazırlanan tasarımlar genellikle göğüs hizasında ve tişörtü ortalayan konumlara basılırken, göğsün sol kısmına basılan tasarımlar da seçenekleriniz içerisinde yerini almakta.

Milli bayramları coşkuyla kutlayan çocuklar için de ürünler barındıran Atatürk bayraklı tişört çeşitleri ile çocuklarınızın bayramlarda severek giyecekleri bir tişörte sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik bayramlar için özel olarak hazırlanan tişört, balon ve bayraktan oluşan setlerle bir kutlama için gerekli temel ürünleri bir arada sağlayabilirsiniz.

Atatürk Bayraklı Duvar Saatleri ile Zamanı Anlamlı Kılın

Duvar dekorasyonunun önemli bir ayrıntısı olan ve gün içerisinde sıklıkla kontrol edilen ürünlerden birini duvar saatleri oluşturur. Duvar saatleri zamanı kolaylıkla odanın birçok noktasından kontrol edebileceğiniz bir aksesuar olmakla birlikte tasarımlarıyla da bulunduğu yerin dekorunda önemli bir belirleyicidir. Evinizin salonunda, iş yerlerinizde ve ofislerinizde kullanabileceğiniz Atatürk bayraklı duvar saatleri ile zamanı kontrol etmek isteyen herkese aynı anda milli değerleri de hatırlatabilirsiniz. Atatürklü Türk bayrağı tasarımının birçok farklı tezahürüne sahip olan duvar saatleri farklı formlara sahip çeşitler içerir. Yuvarlak ve klasik saat görünümünün yanında kare veya dikdörtgen formlara sahip duvar saatlerini de edinebilirsiniz. Atatürk’ün resimlerinin bulunduğu duvar saatlerine ek olarak Atatürk silüetli ve Atatürk’ün doğum ve ölüm tarihlerinin yaratıcı fikirlerle işlendiği ürünler de bulabilmeniz mümkün. Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm tarihi olan 1938 yılının son rakamı olan 8’in sonsuz sembolü (∞) ile değiştirildiği tasarımlara sahip duvar saatleri de seçenekleriniz içerisinde yerini alır. 8 rakamı ve sonsuz sembolünün değiştirilmesi ile Atatürk ve değerlerinin hâlen yaşamaya devam ettiğini ifade eden bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Çalışma Masaları için Atatürk Masa Bayrağı Çeşitleri

Ofisiniz veya evinizdeki çalışma masalarında kullanabileceğiniz masa bayrakları içerisinde bulunan Atatürk masa bayrağı çeşitleri ile çalışma ortamınıza hoş bir ayrıntı kazandırabilirsiniz. Masa bayrağı aparatı üzerine asılan Atatürk resmi ve Türk bayrağı ile masanız üzerinde milli değerlerinizi daima yansıtacak olan bir dekor ürününe sahip olabilirsiniz. Atatürk kırlangıç bayrak tasarımını içeren bu masaüstü bayrak setlerine ek olarak yine ofislerinizde kullanabileceğiniz büyük boyutlu kırlangıç bayraklar da Trendyol ürünleri içerisinde sizlere sunulur. Türkiye bayrağı ve Atatürk görüntüsünün bir arada işlendiği masaüstü büst ürünler de seçenekleriniz içerisinde yerini alır. Üç boyutlu bir büst ve bayrak içeren bu ürünler ile farklı dekorlara imza atabilirsiniz.

Atatürk Bayrağı Temalı Kutlama Malzemeleri

Milli bayramlarda yapılan kutlama ve etkinliklerinde kullanılmak üzere Atatürk ve Türk bayrağı konseptli birçok ürün bulunur. Bu ürünler içerisinde farklı tasarımlara sahip balon çeşitleri önemli bir yer edinir. Balonlar içerisinde Türk bayrağının renkleri olan kırmızı ve beyaz renkleri birlikte kombinleyerek uyumlu bir dekor yaratabilirsiniz. Kırmızı ve beyaz balonlar üzerinde yer alan Atatürk resimleri, “Atam İzindeyiz” temalı tasarımlar ve Türk bayrağı ayrıntıları ile milli günlerdeki etkinlikler için oldukça uygun bir tercih yapmış olursunuz. Balon çeşitleri içerisinde klasik oval balonlar dışında Atatürk yazısı şeklinde şişme balonlar da seçenekleriniz içerisinde yerini alır. Atatürk’ün her bir harfinin ayrı bir balon hâlinde bulunduğu bu setleri helyum gazı ile doldurup uçan balona dönüştürerek iddialı bir dekor yaratabilirsiniz.

Milli günlerde yapılacak olan etkinliklerde bayraklar da ön planda yer alan kutlama malzemeleri içerisindedir. Atatürk ve Türk bayrağının uyumlu bir biçimde bütünleştirildiği Atatürk bayraklarının elde sallanabilen ve duvara şerit hâlinde asılabilen sıralı çeşitleri sizlere sunulur. Sıralı ipli bayraklar ile duvarları süsleyebilir ve çıtalı bayraklar ile kutlamalarda bayrak sallayabilirsiniz. Kemal Atatürk bayrak ürünleri ve balonlar ile yapacağınız kutlama ve etkinliklerde milli değerleri sembolleyen kutlama malzemelerine Trendyol aracılığıyla kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Aksesuarlarınızda Atatürk Bayrağı Ayrıcalığı

Giyim tarzlarında kıyafetlere eşlik ederek bütünlüklü bir uyum yaratan aksesuarlar içerisinde Atatürk bayraklı birçok ürün bulunur. Resmi veya klasik giyim tarzlarında kullanabileceğiniz Atatürk ve Türk bayrağı rozet ürünleri ile ceketleriniz üzerinde incelikli bir ayrıntı yaratabilirsiniz. Aksesuarlar arasında ilk dikkati çeken ürünler arasında bulunan kol saatleri üzerinde de Atatürk ve Türk bayrağı tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Atatürk tasarımlı kol saatleri içerisinde Atatürk resmi, Türk bayrağı ve Atatürk imzası gibi ayrıntılar yer alır. Şık ve gösterişli tasarımlara sahip Atatürk tasarımlı kol saatlerini özel günlerde sevdiklerinize alabileceğiniz bir hediyelik olarak da değerlendirebilirsiniz. Atatürk ve Türk bayrağı tasarımına sahip aksesuarlar içerisinde kolyeler de yerini alır. Türk bayrağı üzerinde bulunan ay ve yıldızla birlikte Atatürk silüetinin veya Atatürk imzasının işlendiği bu aksesuarlar ile oldukça şık ve zarif bir kolyeye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Atatürk bayraklı tasarım ürünler içerisinde anahtarlıkları da ayrıca değerlendirebilirsiniz.

Sevdikleriniz İçin Atatürk Bayrağı Konseptli Hediyelikler

Atatürk portreli Türk bayrağı tasarımının yer aldığı hediyelikler ile özel günlerde veya milli bayramlarda sevdiklerinize olan bağlılığınızı yeniden hatırlatabilir ve onlara değerli anılar bırakabilirsiniz. Sevdiklerinizin çalışma masasında kullanabileceği, sizleri ve milli değerleri bir arada hatırlatacak olan Atatürk bayraklı kalemlikler ile güncelliğini her gün koruyan bir hediye verebilirsiniz. Gündelik yaşam içerisinde sürekli olarak kullanılan işlevsel ve klasik hediyeler arasında yer alan kupa bardaklarda da Atatürk tasarımlı ürünler bulabilmeniz mümkün. Sihirli kupalar ile sıcak içecekler içildiği zaman üzerindeki tasarımı ortaya çıkaran ilgi çekici bir hediyelik belirleyebilirsiniz. Kahve veya çay gibi bir içecek içine konulduğunda Atatürk tasarımlarıyla karşılaşacak olan sevdikleriniz her kullanımda sizleri ve milli değerleri tebessümle hatırlayabilirler. Klasik kupa bardaklar veya termos çeşitleri üzerinde de Atatürk ve Türk bayrağı tasarımlı ürünler bulabilmeniz Trendyol’da her zaman mümkün.

Atatürk Bayraklı Sticker Ürünleri

Atatürk ve Türk bayrağı tasarımlı sticker ürünlerini farklı zeminlerde kullanabilirsiniz. Atatürk resimli bayraklar içeren etiket setlerini defter veya kitaplarınız üzerinde değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda dolap kapakları veya çalışma masaları gibi alanlarda da kullanılabilen Atatürk tasarımlı etiketler ile dikkat çekici bir dekor yaratabilirsiniz. Atatürk ve Türk bayrağı duvar kağıtları ürünleri içerisinde yer alan, duvara yapıştırılabilir büyük sticker ürünlerini duvar dekorasyonunda değerlendirebilirsiniz.

Atatürk ve bayrak temalı sticker çeşitleri içerisinde motosiklet ve arabalarda kullanabileceğiniz ürünler de yerini alır. Motosikletlerde kullanabileceğiniz tank pad çeşitleri içerisinde Atatürk ve Türk bayrağı temalı ürünler bulabilmeniz mümkün. Arabaların genellikle arka camlarına yapıştırılan sticker ürünlerde de Atatürk ve Türk bayrağı ayrıntısına sahip, milli değerleri yansıtan dekoratif etiketler sizlere sunulur.

Atatürk ve bayrak temasına sahip, hayatın her noktasında kullanılabilecek yüzlerce çeşit ürün Trendyol’da sizleri bekliyor. Atatürk resimli bayrak satın almak, sevdiklerinize Atatürk temalı hediyelikler bulmak ve milli değerleri yansıtan dekoratif ürünler keşfetmek için Trendyol yalnızca bir tık uzağınızda!

search result placeholder