Arçelik Kahve Makinesi

28 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Arçelik Kahve Makinesi

Arçelik Kahve Makinesi

Türk kültürünün ayrılmaz bir parçası olan kahve, Arçelik kahve makinesi seçenekleriyle farklı bir anlam kazanıyor. Birbirinden özel lezzetler yaratan pratik makineler filtre kahve, Türk kahvesi gibi farklı kahve türlerine özel tasarımlarla üretiliyor. Arçelik kahve makinesi modelleri; çiftli, tekli, cezve tipi gibi çeşitlere ayrılıyor. Ürünlerin geniş kapasiteleri ve çeşitli fonksiyonları ise kullanıcıların günlük yaşamını kolaylaştıran seçeneklerden oluşuyor. Kullanıcı güvenliği konusunda üstün başarısıyla tanınan Arçelik, tüm ürünlerinde olduğu gibi kahve makinelerinde de güvenlik önlemleri alıyor. Çok lezzetli sunumlar yapabilmenize yardımcı olan ve sevdiklerinize dakikalar içerisinde nefis kahveler hazırlamanızı sağlayan marka, 4 kişilik, 6 kişilik, 2 kişilik kahve kapasiteleri sunarak kapasite konusunda devrim yaratıyor. Trendyol'da listelenen birbirinden güzel Arçelik kahve makinelerini inceleyebilir, en keyifli sohbetlerinizi kolayca hazırladığınız lezzetli bir kahveyle daha da güzel bir hâle getirebilirsiniz. 

Arçelik Kahve Makinesi Tekli Seçeneklerle Tanışın

Arçelik kahve makineleri tekli modellerde sınırsız bir çeşitlilik sunuyor. Stantlı, stantsız, cezve tipi gibi farklı formlarda tasarlanıyor. Renk bakımından oldukça zengin olan ve sıra dışı şıklıkta renklere sahip olan makineler, parlak ya da matlaştırılmış tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Mutfaklarda oldukça estetik görüntüler yaratan ve tezgah üzerinde kullanmak için uygun olan ürünler, kahve molalarınızı güzelleştirirken mutfak dekorasyonunuza da uyum sağlıyor. Stantlı tekli makineler, hem Arçelik Türk kahve makinesi modellerinde hem de Arçelik filtre kahve makinesi seçeneklerinde görülebiliyor. Türk kahve makinelerinin stant bölümünde özel bir cezve haznesi yer alıyor. Bu hazne içerisine oturan cezvenin alt - orta bölümünde ise stant içerisinde bulunan hazneye tam oturmasını sağlayan küçük bir termostat bölümü bulunuyor. Arçelik midi telve kahve makinesi gibi modeller, bu formda tasarlanan ürünlere örnek olarak gösterilebiliyor. Ürünlerin dış tasarımlarında plastik, inox, paslanmaz çelik gibi materyal türlerine yer veriliyor. Bu ürünler, hem mat hem de parlak seçeneklerde tasarlanarak farklı zevk anlayışlarına hitap edebiliyor. 

Güçlü Enerji Kapasitelerini Keşfedin

Kahve makineleri özellik bakımından çok sayıda yeniliğe imza atıyor. Güç konusunda sınırları aşan cihazlar, 670W, 1000W, 1200W gibi farklı güç kapasiteleriyle üretiliyor. Bu özellik sayesinde ürünlerin ısınma süreleri ve kaynatma süreleri önemli ölçüde kısalıyor. Bu da ürünlerin çok hızlı bir şekilde kahve hazırlamasını sağlıyor. Yalnızca 3-4 dakika gibi rekor sürelerde kahve hazırlamayı başaran ürünler, diğer pişirme türlerine oranla daha fazla köpük elde edilmesine de yardımcı oluyor. 1500 ml, 1000 ml, 750 ml, 350 ml, 100 ml, gibi farklı ölçülerde pişirme işlemi yapabilmenizi sağlayan modelleri işletme tipi kullanımlar için de tercih edebilirsiniz. Tek seferde 1500 ml kahve elde etmenize olanak tanıyan ürünlerle kalabalık sunumlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca yüksek kapasiteli ürünler, geniş aileler için de oldukça kullanışlı olabiliyor. Arçelik kahve makinesi fiyatı göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun seçeneklerden oluşuyor. Kapasite, güç, tasarım gibi özellikler fiyat konusunda belirleyici olabiliyor. Arçelik kahve makinesi tekli fiyatı ise, ikili olarak satılan modellere göre daha düşük aralıklarda seyredebiliyor. 

Arçelik Kahve Makinesi İkili Seriler ile Sınırları Aşın

Arçelik ikili kahve makinesi çeşitleri, aynı anda çoklu sunum yapmak isteyen kullanıcılar için en ideal seçenekler arasında bulunuyor. İkili kahve makineleri, 1500 ml, 1000 ml gibi yüksek kapasitelerde pişirme işlemi yapabilmenizi sağlıyor. İki adet cezvesi bulunan ürünler, stantlı olarak tasarlanıyor. Stant bölümünün içerisinde ise iki adet cezvenin yerleşeceği güç alanı bulunuyor. Cezveler, pişirme işlemini yaparken bu bölümden güç alıyor. Stant bölümlerinde ürünlerin gösterge ışıkları yer alıyor. Bu gösterge ışıkları, pişirme işleminin aşaması hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Yeşil, kırmızı gibi ışık renkleriyle pişme durumunu bildiren ürünler arasında, sesli sinyal uyarıları yapabilen modeller de bulunuyor. Ürünlerin fonksiyonları da çok sayıda kolaylığı beraberinde getiriyor. Çalışırken durdurma fonksiyonu, kahve yapmaya başladıktan sonra ekleme yapmak istediğinizde ya da o anda başka bir işiniz çıktığında pişirme işlemini sona erdiriyor. Tekrar başlatıldığında ise pişirme işlemi kaldığı yerden devam ediyor. 

En Güncel Teknolojiden Faydalanın

Cooksense teknolojisiyle pişirmeyi algılama özelliği sunan Arçelik, çok sayıda ürününde bu teknolojiye yer veriyor. Pişirme işlemi sırasında kahvenin pişip pişmediğini kolayca anlayabilen akıllı cihazlar, en ideal pişme gerçekleştiğinde otomatik olarak kapanıyor. Bu özellik sayesinde siz kahve makinesinin başında olmasanız bile, kahveniz taşmadan pişebiliyor. Bunun dışında taşma önleyici sisteme de sahip olan Arçelik kahve pişirme makineleri, köpük seviyesini algılayarak ideal köpük oranını yakaladığında kapanıyor. Ölçü kaşığı bulunan ve tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Arçelik telve kahve makinesi çeşitleri, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Telve serisinin pro versiyonu ve ikili versiyonu da bulunuyor. Arçelik 2'li kahve makinesi modelleri arasında en çok beğenilen serilerden olan Telve, en az 6 fincan kapasitesi sunarak kalabalık sohbetleriniz için tek seferde 6 fincan kahve pişirmenizi sağlıyor. AntiSpill adı verilen taşmayı önleme teknolojisi, bu ürünlerde de tercih ediliyor. Tek tuşla kontrol özelliği bulunan Arçelik kahve makinesi Telve serisi, cezve bölümüne kahve, su ve şeker koyduktan sonra tek bir dokunuşla kahve hazırlama ayrıcalığı sunuyor. Yalnızca 2 dakikada kahve hazırlayabilen Telve serisi, Arçelik kahve makinesi yorumları arasında da en çok beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Arçelik Lokum kahve makinesi ise en iddialı Türk kahvesi makinelerinden sayılıyor.

Spinjet Teknolojisiyle Kahve Keyfinizi Zenginleştirin

Arçelik çiftli kahve makinesi türlerinin en seçkin özelliklerinden biri de SpinJet teknolojisiyle çalışmaları oluyor. Bu teknoloji sayesinde kahve cezvelerine su püskürtme işlemi yapılıyor. İşlem sonucunda kahvenin daha köpüklü olması ve özel bir sistemle pişmesi sağlanıyor. Spinjet teknolojisi bulunan ürünlerin stant bölümlerinde su tanklarına yer veriliyor. Tasarım bakımından diğer cezveli modellerden farkı olmayan Spinjet teknolojili modeller, su tankından püskürtme yöntemiyle gelen suyu cezve bölümüne püskürtüyor. Kaynayarak gelen sıcak su püskürtme yöntemi kahvenin iyice karıştırılmasını sağlıyor. Türk kahvesi dışında diğer kahve türlerinin de hazırlanmasına yardımcı olan bu teknoloji filtre kahve, sade kahve gibi çeşitli kahve türlerinin lezzetli bir şekilde sunulmasına olanak tanıyor. Spinjet teknolojisi kullanılan modellerin su tankı bölümü de diğer ürünlere oranla daha geniş kapasitelere sahip oluyor. Geniş aileler ve kalabalık ofisler için lezzetli sunumlar yapabilmeyi garantileyen kahve makineleri, normal pişme işlemlerine oranla daha kolay ve hızlı bir pişirme süreci sunuyor. Arçelik su hazneli kahve makinesi çeşitlerini inceleyebilir, eviniz için en ideal ürüne ulaşabilirsiniz. 

Mutfak Dekorasyonunuza Katkıda Bulunun

Arçelik beyaz siyah kahve makinesi renkleriyle de ön plana çıkıyor. Bu renklerin mat ve parlak versiyonları dışında rosegold, gümüş, altın, bakır gibi seçkin renk tonlarında tasarımlar görülüyor. Özellikle inox beyaz eşyalarla tam uyum sağlayan inox kahve makineleri, paslanmaz çelik iç hazneleriyle uzun yıllar dayanıklılığını koruyor. Yıllara meydan okuyan Arçelik kahve makinesi kırmızı beyaz renklerle de satışa sunuluyor. Kablo uzunluğu konusunda yeterli miktarda kullanım alanı sunan ürünler, tezgah üzerinde herhangi bir alanda kullanıma hazır durumda bekletilebiliyor. İçerisinde yeterli seviyede su olmadığında düşük su seviyesi göstergesi ışıklı bildirim yapıyor. Bu sayede az su eklendiğinde ya da ürün içerisinde su kalmadığında gösterge ışığı aracılığıyla bilgi sahibi olunabiliyor. Su miktarını belirleme özelliği de bulunan ürünler, ürün içerisinde ya da dışarısında ölçü göstergesine sahip oluyor. Bu sayede ürün içerisine konulan su miktarının seviyesi öğrenilebiliyor. Özellikle tüketim miktarı konusunda hassas olan kullanıcılar, bu özellikle birlikte günlük olarak içtikleri kahve miktarını hesaplayabiliyor. 

Arçelik Öğütücülü Kahve Makinesi Modelleri: Tazelik ve Lezzet Bir Arada 

Öğütücülü kahve makineleri, kahve gurmeleri için en iyi ürünler arasında yer alıyor. Taze kahve öğüterek pişirme imkânı sunan makineler, ürünlerin arka bölümünde kapaklı ve küçük ölçülü bir hazneye yer veriyor. Bu hazneye konulan öğütülmemiş kahve çekirdekleri hazne içerisinde öğütülüyor. Öğütme işlemi kısa sürede tamamlandıktan sonra cezve bölümüne aktarılarak pişirilebiliyor. Bazı ürünlerde öğütme sonrasında otomatik olarak aktarım gerçekleşebiliyor. İndüksiyonlu ısıtma özelliği de taşıyan Arçelik kahve makinesi indirimli seçenekleri Trendyol'da bir araya geliyor. Kategori içerisinde dilediğiniz Arçelik modelini görebilir, kahve keyfinize en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Üstelik Arçelik kahve makinesi kampanya türlerini değerlendirebilir, fiyat konusunda çeşitli ayrıcalıklar yakalayabilirsiniz. Öğütücü kahve makinelerinin hazne bölümlerinde bulunan özel parçalayıcı aparatlar, kahve çekirdeklerinin aromalarının korunmasını sağlıyor. Aroma kaybına uğramayan çekirdekler, tazelikleri sebebiyle bambaşka bir kahve deneyimi sunuyor. Su tankı tamamen dolu olsa dahi seçtiğiniz fincan sayısı kadar kahve hazırlamanıza yardımcı olan ürünler, tek seferde 6 fincan seçimine kadar izin verebiliyor. Bunun dışında daha fazla su alım kapasitesi bulunan ürünlerde ölçü seçenekleri değişebiliyor. Su tanklı ürünlerin yan bölümlerinde su seviyesi de görülebiliyor. 

Arçelik Filtre Kahve Makinelerinin Özellikleri 

Genel olarak su tanklı olarak tasarlanan filtre kahve makinesi modelleri, çok sayıda yeni özellikle birlikte satışa sunuluyor. Çıkartılabilir su tankı kapaklarına sahip olan ürünlerin özel cam demlik bölümleri bulunuyor. Ürünlerin su tankları da çıkarılabilir olduğundan istenildiği zaman çıkartılarak kolayca temizlenebiliyor. Filtre kahve tutkunlarına özel olarak hazırlanan ürünler, aroma seçimi yapabilme olanağı da tanıyor. Sert, yumuşak, orta gibi aroma yoğunluğu seçimi olan filtre kahve makineleri, çıkarılabilen filtre özelliği taşıyor. Çıkarılabilen filtreler sayesinde, kağıt filtre kullanımına da gerek kalmıyor. Bazı modellerde kağıt filtreden vazgeçemeyen kullanıcılar için kağıt kullanımı da yapılabiliyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen kahve makinesi parçaları, herhangi bir hasar almadan temizlenebiliyor. Bu sayede temizlik işleminin oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi sağlanıyor. Filtre kahve makinesi kullanıcılarının en çok yakındıkları konulardan biri olan soğuma problemine de çözüm getiren Arçelik, ürünlerinin sıcak tutabilme yeteneğiyle övgü topluyor. Cam demlik bölümüne damlatma yöntemiyle doldurulan filtre kahve, stantta kaldığı süre zarfınca sıcak bir şekilde bekliyor. Ürünlerin bu özelliği isteğe bağlı olarak iptal edilebiliyor. Pişirme işlemi sonrasında makine tamamen kapatıldığında, sıcak tutma fonksiyonu çalışmıyor. 

Benzersiz Emniyet Tedbirleriyle Daima Güvende Kalın

Susuz çalışma emniyeti bulunan Arçelik ürünleri, içerisindeki su bittiğinde otomatik olarak kapanabiliyor. Bu sayede olası güvenlik problemleri de önleniyor. 4 fincan, 6 fincan gibi farklı hazırlık ölçüleri sunan modeller, bir defada çok sayıda filtre kahve hazırlamanıza yardımcı oluyor. Ürünlerin fincan boyutu seçimi özelliği ise kupa, küçük fincan ve Türk kahvesi fincanı gibi farklı boylarda kahve hazırlamanızı sağlıyor. Cezve malzemeleri dışında stant bölümünde de alüminyum ve paslanmaz çelik materyallerin kullanıldığı ürünler, inox kaplama formatıyla da tasarlanabiliyor. Bazı ürün çeşitlerinde bulunan gösterge paneli ise kahvenizin kaç dakika sonra hazır olacağını gösteriyor. Kahve miktarının çokluğuna bağlı olarak değişebilen bu süre, az fincan sayıları tercih edildiğinde daha fazla kısalıyor. Hem su haznesinin hem de demlik bölümünün üzerinde bulunan ürün ölçeği, dilediğiniz miktarda kahve pişirebilmenizi mümkün kılıyor. Demliklerin kapak bölümünde bulunan delik ise demlenen kahvenin demlik içerisine kolayca akmasını sağlıyor. 

Filtre Kahve Makineleri Nasıl Kullanılır? 

Arçelik imzası taşıyan filtre kahve makineleri, son derece pratik bir şekilde kullanılmalarıyla da öne çıkıyor. Filtre kahve yapımı için tasarlanan cihazlar, üst alanda yer alan hazneye ölçek miktarı kadar filtre kahve tozu eklemeniz ve su bölümünü de ihtiyacınız kadar doldurmanızla kullanılmaya hazır hale geliyor. Ön panelde yer alan tuş takımından cihaz ayarlarını gerçekleştirmenizle filtre kahve pişirme işlemi başlıyor. Kahveniz hazırlanmadan önce ürün demliğini ön panelde yer alan alanına koymayı da ihmal etmemeniz gerekiyor. Sadece birkaç dakika içinde istediğiniz miktarda kahveyi yoğun kıvamda hazırlayabilen cihaz, önce yavaş sonra da hızlı bir damıtma işlemi gerçekleştiriyor ve filtre kahve tozunu kusursuz bir şekilde demleyerek demliğin içine süzmeye başlıyor. İstediğiniz kahve miktarı hazır hale geldiğinde, cihaz otomatik haber verme tonuyla sizi ikaz ediyor ve size sadece taze demlenmiş kusursuz kahvenizin tadını çıkarmak kalıyor. Filtre kahve makinelerinin parçaları, temizlik açısından da işinizi kolaylaştırıyor. Camdan imal edilen demlik bölümleri, bulaşık makinesinde rahatça yıkanabilirken portatif tasarımlı filtre ve süzgeç bölümleri de sadece tek bir hamleyle ürün gövdesinden ayrılabiliyor ve yalnızca lavaboda çalkalamanızla bile tertemiz bir hâle geliyor.

Türk Kahvesi Makineleri Nasıl Kullanılır?

Türkiye'nin dünyaya açılan pencerelerinden Arçelik'in imzasını taşıyan Türk kahvesi makineleri de, en az filtre kahve cihazları kadar pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Hem tekli hem de çiftli Türk kahvesi makineleri aynı prensiple çalışıyor. Cihazın üst panelinde yer alan hazneye yeterli miktarda kahve, şeker ve su doldurmanız ve sonrasında da kahvenizi hangi ayarda pişirmeye karar vermeniz gerekiyor. Tuş takımından yapacağınız yönlendirmelerle birlikte ürün, kahvenizi hazırlamaya başlıyor ve yaklaşık 3 dakika içerisinde bol telveli, bol köpüklü Türk kahveniz keyifle içilmeye hazır hâle geliyor. Türk kahvesi cihazlarına koyacağınız suyun ölçümü ise geleneksel kahve pişirme yöntemlerinde olduğu gibi fincanla yapılıyor. Serviste kullanacağınız fincana, kahveyi içecek kişi sayısı kadar su doldurmanız, doğru ölçüyü tutturmanıza yetiyor. Şeker ayarını doğru bir şekilde yapmanız için ise küp şeker kullanmanızda yarar bulunuyor. Az şekerli kahve için kişi sayısı kadar yarım küp, orta şekerli kahve için kişi sayısı kadar tam küp, bol şekerli kahve için ise kişi sayısı kadar çift küp şeker kullanmanız, en doğru ölçümü tutturmanıza olanak tanıyor.

En Kaliteli Arçelik Modelleri Trendyol'da 

Arçelik imzası taşıyan birbirinden kaliteli ve kullanışlı kahve cihazları, dünyanın en seçkin markalarının buluşma adresi olan Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Trendyol'da bulabileceğiniz cihazlar, son teknolojiyle donatılmış olmaları sayesinde kahve pişirme işlemlerinizin süresini kısaltıyor ve ister sevdiklerinizle ister aile bireylerinizle keyifli ve zahmetsiz kahve sohbetleri yapabilmenize yardımcı oluyor. Eğer siz de birbirinden seçkin modellerden satın almak ve benzersiz bir kahve kültürü edinmek isterseniz, hemen dünyaca ünlü markanın en seçkin modellerine göz atabilirsiniz. Çok sayıda seçenek arasından ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize en uygun ürünü kolayca bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Arçelik imzalı kahve makinesi modelinizi sepetinize hemen ekleyin, Trendyol'un size özel indirimlerinden, cazip kampanyalarından ve güvenli alışveriş imkânından yararlanma fırsatını yakalayın!