Adore Çalışma Masası

25 Ürün Listeleniyor

Filtrele

Aradığın ürünü bulamadık, senin için bulduğumuz alternatif ürünleri inceleyebilirsin.

Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa
DSACategoryId/145704/1119/104201/104497/

Adore Çalışma Masası

Adore Çalışma Masası

Adore markalı seçkin estetiğe sahip dayanıklı ve çok fonksiyonlu çalışma masa modelleri, kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılanıyor. Dekoratif raf seçenekleri bulunan çalışma masaları, her ortama uygun renk ve tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor. Adore çalışma masası çekmeceli ve dolap seçenekli olabildiği gibi, raflı ya da yalnızca portatif masa şeklinde de bulunabiliyor. Adore mobilya, özellikle çocuk yaştaki öğrencilere hitap eden modern görünümlü çalışma masalarıyla gençlerin de en fazla tercih ettiği markalar arasında yer almayı başarıyor. Ofiste ya da evde, atölye ya da okulda kullanılabilen değişik özellikteki Adore mobilyaları, çok amaçlı kullanım özelliklerinin yanı sıra kolay bir şekilde sökülüp kurulabildiği için pratik bir deneyim yaşatıyor. İstenildiği zaman paketlenip kenara kaldırılabilen masa çeşitleri, bu özellikleri sayesinde yer kaplamadan yeniden kurulmayı beklediği zamana kadar dayanıklı şekilde muhafaza edilebiliyor. Farklı sandalye modelleriyle kullanılabilen ürünler, hem şıklığa vurgu yapan incelikli estetiğini gözler önüne sererken hem de klasikleşmiş çalışma alışkanlıklarını destekleyen konforuyla kullanıcıların ilk sıralardaki tercihleri arasında yer alıyor.

Adore Çalışma Masası Alternatif Modelleri

Adore çalışma masası ve kitaplık çeşitleri, kompakt tasarıma sahip olduklarından küçük alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Çok amaçlı raflarla zenginleştirilmiş olan Adore ders çalışma masası modelleri, kitaplarınız ve defterleriniz için ideal saklama alanı sunuyor. Öte yandan masaüstü bilgisayar kullanımı için de geniş alan sunuyor. Tüm eğitim malzemelerinizi düzenli bir şekilde bir arada tutabilmenizi sağlayan ürün çeşitleri, sürgü kapaklı kapalı bölmeleri ve doğal ahşap uyumlu renkleriyle öne çıkıyor. Milano meşe, Sonoma - Diamond beyaz, parlak lake beyaz, latte parlak beyaz, latte gri, metal ayaklı ya da farklı renk seçenekleriyle kombin edilmiş detaylarla sunulan Adore çalışma mobilyaları, alternatif modelleriyle hem çalışma odalarında hem de ofis ortamlarında şık bir görünüm sunuyor. Çalışma masası olarak tercih edilen modeller, üniversite çağındaki öğrenciler için de bilgisayar masası olarak kullanılıyor. Adore çekmeceli çalışma masası üzerinde karışıklık istemiyorsanız, çekmeceyi pratik şekilde kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Alternatif Çekmece ve Raflarla Kullanışlı Masa Çeşitleri

Ergonomik yüksekliği ve genişliği destekleyen ölçülere sahip Adore kitaplıklı çalışma masası çeşitleri her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Adore çalışma masası modelleri arasında bulunan Adore max klavyeli çalışma masası, portatif görünümü ve ekstra alan kaplamayan klavye bölümü sayesinde hem ergonomik hem de pratik bir kullanım vadediyor. Modelin çekmeceli oluşu kalem, yapıştırıcı, boya, not defteri gibi kırtasiye malzemeleriniz için ideal alan sağlıyor. Ev ve ofis ortamları için oldukça uygun olan Adore ofis çalışma masası çeşidi, doğal ahşap dokusuyla bulunduğu ortama doğal bir görünüm katarken alternatif bir raf olanağı da sağlıyor. Öte yandan Adore plus üniteli çekmeceli çalışma masası da üst bölümünde bulunan raflarıyla kullanıcıların hem kitapları için hem de diğer eşyaları için yeterli alan sunuyor. Adore raflı çalışma masası çeşitleri arasında en çok beğenilen modeller içinde bulunan ürünler, özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki çocukları olan ailelere hitap ediyor. Beyaz çalışma masası modelleri genellikle genç yaştaki öğrencilerin tercihi oluyor. Raf bölümü doğal ahşap görünümlü, masa bölümü beyaz ahşap olan modeller de dekore ettiğiniz odanızın ahengine uyumlu şekilde ortama ayrı bir hava katıyor. Ders çalışmak istediğinizde hem size düzenli bir alan sunan hem de okul eşyalarınızı dikkatinizi dağıtmayacak şekilde dizmenize olanak tanıyan masa ve rafları, ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz sayıda raf ve dolap seçenekleri sunuyor.

Dilediğiniz Ortamda Çalışmanıza İzin Veren Masa Çeşitleri

Aydınlatma aygıtlarınız için gerekli alanın bulunduğu masa çeşitleri, sağ ya da sol yanda uzun raflı bölümle bütünleşik şekilde olabildiği gibi, masanın üst bölümünde de konumlandırılmış şekilde alınabiliyor. Yer ile bağlantısını güvenli şekilde ayıran ayaklıkları sayesinde temizliği rahatlıkla yapılabilen masa çeşitleri, döner sandalye çeşitleri ile kullanılabildiği gibi, standart model sandalyeler ile de değerlendiriliyor. Her boy sandalyeye uyumlu şekilde tasarlanan ürünler, kullanıcının sandalye ile birlikte masanın alt bölümünde konforlu şekilde ayaklarını hareket ettirebilmesine de izin veriyor. Sürgülü dolapları kullanıcının oturduğu yerden kontrol edebileceği yükseklikte olan Adore masaların uzun raflı modellerinin en üst bölümü de eşyalarınızı sıralamak ve düzenlemek için ideal bir alan sunuyor. Estetik çizgilere sahip sade masalar, bulunduğu her ortamda şık bir görünüm sergilerken özellikle açık rafları bulunan ürünler, hem klasikleşmiş ve yanınızdan ayıramadığınız kitaplarınız hem de süs eşyalarınız için uygun alanlar sunuyor. Bu arada, Adore L çalışma masası modeli, iki farklı yönde monte edilebilme opsiyonu sunduğundan kullanıcılara alternatif kullanım olanakları oluşturuyor. Sağ ya da sol tarafa monte edilebilen ürünler, hem kullanmak istediğiniz alana hem de sağ ya da sol elinizi kullanma tercihinize göre size alternatif kullanım seçenekleri sağlıyor. Öte yandan sade ürünler, evde ya da ofiste dilediğiniz yere taşıyıp ders ya da sınav çalışabileceğiniz ortamı kendinizin oluşturacağı kolaylığı da sağlamış oluyor.

Adore Çalışma Masası Kurulumu Nasıl Yapılır?

Adore'nin satışa sunduğu çalışma masaları, hem kullanım sırasında sunduğu konfor hem de satış öncesi kurulum kolaylığı ile öne çıkıyor. Adore ders çalışma ve bilgisayar masaları, kutu içeriğinde gelen kurulum kılavuzunun yönergelerine uygun şekilde monte edilebiliyor. Dayanıklılığını uzun süre korumayı başaran markanın çalışma ve bilgisayar masaları, her yaştan kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği yükseklikte ve tercih edilen opsiyonlu genişliklerde olabiliyor. Kolay bir şekilde monte edilebilen çalışma masası çeşitleri, farklı ortamlara nakledilirken hafiflikleri sayesinde kullanıcılara zorluk çıkarmıyor. E1 sertifikalı ham maddeden üretilen mobilyalar, Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun şekilde satışa sunuluyor. Kanserojen madde içermeyen Adore çalışma masaları, kolayca temizlenebiliyor olduklarından kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor. Yüksek kalite melamin yüzeyli yonga levha ve birinci sınıf bağlantı parçalarından oluşturulan Adore çalışma masa modelleri, Orman Koruma Konseyi kurallarına uyularak üretiliyor. Doğa dostu marka, kullanıcılarına kullanışlı ürünler sunarken çevrenin korunmasına da katkıda bulunuyor.

Adore Çalışma Masası Fiyatları

Kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiği ürünlerini değişen taleplere göre yenilemeyi başaran marka, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan yeni ürünlere uyumlu şekilde, çalışma ve bilgisayar masalarını da yeniliyor. Çocuğunuzun ilerleyen yaşlarına uyum gösterebilecek şekilde tasarlanmış olan masa çeşitleri, uzun yıllar boyunca dayanıklılığını sürdürebiliyor. Bu sayede, tasarım değişikliğine gitmek istediğinizde ürünleri gönül rahatlığıyla yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. En çok merak edilen konulardan biri de mobilya çeşitlerinin fiyatları oluyor. Kullanıcının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Adore çalışma masası fiyatları ile de ilgi topluyor. Model farklılığına göre değişkenlik gösterebilen fiyatlar, her bütçeye uygun aralıklarda bulunuyor. Özellikle Trendyol ayrıcalığı ile satışa sunulan ürünler, avantajlı fiyat seçenekleriyle kullanıcıların en fazla talep ettiği Adore ürünleri arasında yer alıyor.

Nesilden nesile aktarılabilen dayanıklılığa ve şık görünüme sahip Adore mobilyaları, kullanıcının ergonomik kullanımına odaklı geliştirildiğinden, en çok tercih edilen mobilya çeşitleri arasında yer alıyor. Kullanıcılar, diledikleri tarza Trendyol aracılığıyla ulaşmanın keyfini sürüyor. Siz de Trendyol'un avantajlı seçeneklerinden faydalanmak için dilediğiniz ürünü inceleyip hemen satın alabilirsiniz.